|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:07:21   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Na pancah je 1,80 ojra. Sam morš z biciklom gor pridet.


ni problema.. sam letos sm bl švoh z biciklom.. morm pa mal natrenirat za Franjo.. user posted image

tut pir na pancah bo trening.. ti sam stotaka na mizo vrž.. da ga uničmo.. pa je user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:07:40   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zato tudi on prvo pomisli na otroke, ki bi jih v primeru njegove odsotnosti morala ga. sama poštimati - take odgovornosti ji ne želi naprtiti.


Dejva rajši rečt, da nimam potrebe po tem. Če bi pa bila, bi bil pa ženi za to hvaležen in nebi imel to kot samoumevno.


Ja, verjamem. Ker imata dober in kvaliteten odnos in bi se ji pa drugače "oddolžil" za te štiri dni. Zdaj pa se poskusi postaviti v kožo človeka, ki ni zadovoljen s tem - recimo, da se je poročil s predpostavko, da bo srečen - in potem ni, ker najprej moraš biti zadovoljen sam s sabo, šele nato z drugimi - zato odnos ne štima in ima samo tele štiri dni na razpologo, da si napolni baterije - v bistvu beži od težav. Ko prideš do takih trenutkov, ne misliš na nobenega drugega, kot samo nase - lahko bi rekli, da si rešuješ kožo, ker si postal nekaj kar to nisi.  

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:08:16   
kalbo
Na Polževem je pa se mi zdi da še cenej, sam je pa pasji klanc za ****.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:10:09   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Na Polževem je pa se mi zdi da še cenej, sam je pa pasji klanc za ****.


uf.. tja sm rinu enkrat.. pa nebi več user posted image  cnej gor al pa dol.. dam jaz za razliko pol no!! user posted image

greva raj na Podlipoglav.. majo še fine postrvi gor.. pa mrzu pir s pogledom na Ljubljano user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:10:48   
brigitaa
user posted image kul, da gredo moški sami na morje, pa magari za več dni, kaj pa pravijo moški, da gre ženska sama na morje?
user posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:12:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

ni problema.. sam letos sm bl švoh z biciklom.. morm pa mal natrenirat za Franjo.. user posted image



Če greš na Franjo, te pa častim na pol poti na en pir user posted image . Sam ne vem, kako boš potem zmogel gor čez Kladje user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:12:13   
kalbo
ni problema.. sam letos sm bl švoh z biciklom.. morm pa mal natrenirat za Franjo..

tut pir na pancah bo trening.. ti sam stotaka na mizo vrž.. da ga uničmo.. pa je


A si znoru, da se pol fentaš na spustuuser posted image . Sicer pa ne morem dat stotke na mizo, ker šparam za Pinarelota.

Na Franjo pa letos ne grem, ker je prezgodaj, pa še dete se mi zdajle enkrat rodi. Na Franjo sem šel lani na suho (beri 300 km) pa sem najebal. Je pa v nedeljo trebanjski maraton. Tist se splača odpeljat, ker dobiš prav krasne hlače.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:13:25   
kalbo
uf.. tja sm rinu enkrat.. pa nebi več


Sam je pa hud trening, če nimaš časa. Tist klanc odtehta 50 km.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:14:06   
kalbo
Če greš na Franjo, te pa častim na pol poti na en pir . Sam ne vem, kako boš potem zmogel gor čez Kladje


Kladje je še tanajmanjša težava Franje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:17:18   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: brigitaa

user posted image kul, da gredo moški sami na morje, pa magari za več dni, kaj pa pravijo moški, da gre ženska sama na morje?
user posted image user posted image


super.. če ma le voljo user posted image

tist teden bom že zdržal brez.. naredil vse kar se mora naredit.. in jo seveda pogrešal.. bom pa vedel, da se ima fino.. in da uživa.. in s tem bom tudi sam vesel..

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:18:57   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Na Franjo pa letos ne grem, ker je prezgodaj, pa še dete se mi zdajle enkrat rodi. Na Franjo sem šel lani na suho (beri 300 km) pa sem najebal. Je pa v nedeljo trebanjski maraton. Tist se splača odpeljat, ker dobiš prav krasne hlače.


jaz sem šel lani po 420km.. pred tem pa še v Metliko.. pa je kr šlo.. sam sm crknu na Kladjah čist.. tko, da sem zadnjih 200m mal pešačil.. pol pa s polnim gasom do cilja :)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:19:08   
venezuela
A ma ta Zahi mogoče mal PREVEČ časa in premalo izkušenj????user posted image user posted image user posted image Ali se mi pa smo tako zdiuser posted image user posted image user posted image user posted image
Jst bi mojmu dovolila da gre lahko za 4dni na morje, pod pogojem, da vzame s seboj otroka.In tako bo mamica imela dopust, da lahko doma vse počisti in se spočijeuser posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:20:33   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Če greš na Franjo, te pa častim na pol poti na en pir . Sam ne vem, kako boš potem zmogel gor čez Kladje


Kladje je še tanajmanjša težava Franje.


jahm jahm.. men je blo kr zajeban.. nism pa lih preveč treniru morm rečt :)

mi je blo pa lažje kot Čremošnjice na Metliki po 80kmh user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:21:17   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: venezuela

A ma ta Zahi mogoče mal PREVEČ časa in premalo izkušenj????user posted image user posted image user posted image Ali se mi pa smo tako zdiuser posted image user posted image user posted image user posted image
Jst bi mojmu dovolila da gre lahko za 4dni na morje, pod pogojem, da vzame s seboj otroka.In tako bo mamica imela dopust, da lahko doma vse počisti in se spočijeuser posted image


spet neki pogoji za moževo srečo.. c c c.. matr si egoistična user posted image

(odgovor članu venezuela)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:22:06   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

uf.. tja sm rinu enkrat.. pa nebi več


Sam je pa hud trening, če nimaš časa. Tist klanc odtehta 50 km.


sam raje nardim 50km pa pol še na ta klanc.. kot pa samo na ta klanc brez 50km user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:23:07   
kalbo
Sej maš kladje tud nekje pri podobnih kilometrih, sam te pol še ene tok km čaka do LJ.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:25:01   
tanikaa
Serjeta temo. Ostanita pri morju. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:25:58   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Sej maš kladje tud nekje pri podobnih kilometrih, sam te pol še ene tok km čaka do LJ.


na 80km da je Kladje.. sm mislu, da je prej.. k sm čist spočit do tja pršu..

no.. do Čremošnjic je ene par takih dvigov.. da te lih zjebe.. pa še k prideš tja je ura ene 12h.. pa sonce na glavi..
pa nobenga vetra ni blo.. smo se pol lepo na vrhu ustavli.. pa spil vsak po 3 pire pa naprej :)

je blo pa fajn.. sam letos nisem šel.. drug let pa zihr..

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:26:03   
kalbo
Serjeta temo. Ostanita pri morju.


Ta tema je skrenila že ene 5 strani nazaj, tko da je čist vseeno, pa če se o hruškah pogovarjamo.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:26:23   
venezuela
Žal je tako. Najprej moraš imeti sebe rad, da imaš lahko drugega...pa mislim, da ni to egoizem ampak samospoštovanjeuser posted image
sicer pa glede odsotnosti, oba z mojim sva bila na izmenjavi študentov za pol leta, pa ni biko panike. Je pa res, da še nimam otrok

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:26:40   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Serjeta temo. Ostanita pri morju. user posted image


JA!!!

ŽENSKE EGOISTIČNE!!! user posted image  pustite desce da se spočijejo od vas!!!!!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:27:47   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Serjeta temo. Ostanita pri morju.


Ta tema je skrenila že ene 5 strani nazaj, tko da je čist vseeno, pa če se o hruškah pogovarjamo.



Samo o hruškah ne, k jih ne maram. Potem raje ostanita pri piru.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:27:51   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: venezuela

Žal je tako. Najprej moraš imeti sebe rad, da imaš lahko drugega...pa mislim, da ni to egoizem ampak samospoštovanjeuser posted image
sicer pa glede odsotnosti, oba z mojim sva bila na izmenjavi študentov za pol leta, pa ni biko panike. Je pa res, da še nimam otrok


seveda.. in če moraš jit na rahel oddih od vsega.. sam zase.. da se imaš potem raje .. in s tem druge.. ni to potem nič narobe ne user posted image

saj bi isto naredil tudi za ženo.. torej ostal doma in čuval otroke..

(odgovor članu venezuela)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:28:36   
kalbo
na 80km da je Kladje.. sm mislu, da je prej.. k sm čist spočit do tja pršu..


K gor prideš se lih 80 al 90 obrne. Se pa na kladje dvigneš lih za dvojne pance, tko da klanc ni lih nevem kako zahteven. Čermošnjice so ble pa letos idealne, ker ni blo vroče.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:29:42   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Samo o hruškah ne, k jih ne maram. Potem raje ostanita pri piru.


dej jih men!!! I love Hrushka!! user posted image

menjam za brezvezne jabuke..

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?