|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:09:12   
noely
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

[
jah.. delaš panike.. če ne nebi pisala tukaj..

Oprosti, pisala sem zato, ker mi je bilo lažje, da sem pač to dala ven iz sebe.



4 dni potrpiš pa je user posted image  ko pride nazaj te more fejst stisnt pa objet.. pol boš videla če te ima zares rad..

In zakaj se torej to ni zgodilo?

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:09:25   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

To naj bi pomenilo pribl. tole: ker očitno teh odhodov na morje nimata razpucanih med sabo, dobi zaradi tega slej ko prej občutek krivde - tega mu vcepljaš ti, zavedno ali pa nezavedno. In ker po štirih dneh ve, da se vrača tja, kjer ga nujno čaka milo rečeno mučno vzdušje, seveda ne more imet nekega dobrega feelinga ob tem. 



jasno... user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:11:13   
maruškaŠ
Veš kaj Zahi, pri meni ni klicanja vsakih 5 minut.
Ne delam jaz panike, ker ga 4 dni ni bilo (v bistvu sploh ne delam nobene panike), ampak menim, da bi lahko poklical vsaj toliko, da bi rekel, prispeli smo, vse je ok. A je to tako težko? Mislim, da ne.


Pa si mu povedala, da pričakuješ, da se bo javil ko bo prispel? Se mi zdi, da včasih ženske pričakujemo, da nam bodo moški brali misli. Pa jih ne. Če ne razmišlja tako kot ti, potem mu preprosto povej kaj bi rada. Pa enkrat za spremembo se potrudi in mu pokaži, da mu privoščiš oddih, in da si želiš da se bo imel dobro in se zabavl, sprostil. Tudi če ti je ob tem hudo, mu ne vznujaj slabe vesti.

MOrda pa ima on probleme. Ne vem, samo ugibam.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:11:27   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: noely


In zakaj se torej to ni zgodilo?


sej pravim da po moje ni problem teh 4ih dni.. če mu je ravno za to, da te je po 4ih dneh videl in prvič slišal.. potem imata problem drugje..

preberi post od daddy..

(odgovor članu noely)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:12:32   
maruškaŠ
4 dni potrpiš pa je ko pride nazaj te more fejst stisnt pa objet.. pol boš videla če te ima zares rad..

In zakaj se torej to ni zgodilo?


Ali zaradi mučnega filinga, al pa je nekaj hudoooo narobe...

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:12:36   
Taula
Glede na to da imata otroka, ne more gospod kar pobasati kufe in oditi za 4 dni na dopust, če se žena ne strinja.


verjetno ni kar pobasal kufre in šel.. verjetno je vedela vnaprej za to..

če pa "ne more" ker se žena "ne strinja".. potem bo pa tak ušel slej ko prej.. v zvezi more biti svoboda in konc..

sej nikjer ne piše da ona ne sme kam jit če bi se tako odločila.. vprašanje je samo če hoče kam jit sama..


Kaj pa če bi denar, ki ga zapravi z kolegi na morju (ponavadi so to pijanke) raje zapravil tako, da bi ženo in otroka kam peljla za par dni? Se ti ne zdi to lepše.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:14:09   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula


Kaj pa če bi denar, ki ga zapravi z kolegi na morju (ponavadi so to pijanke) raje zapravil tako, da bi ženo in otroka kam peljla za par dni? Se ti ne zdi to lepše.user posted image


preberi malo nazaj..

napisal sem da se mora sigurno dati prioriteta familiji.. če pa ostane kaj denarja in časa za kak takle izlet s kolegi.. ni pa to nič narobe..

drugo bi bilo, da bi šel on za 4 dni v Dubai.. z ženo in otrokom pa za vikend v Izolo..

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:14:54   
maruškaŠ
Kaj pa če bi denar, ki ga zapravi z kolegi na morju (ponavadi so to pijanke) raje zapravil tako, da bi ženo in otroka kam peljla za par dni? Se ti ne zdi to lepše.


Vsekakor, če bi zaradi njegovega odhoda družina ostala brez morja, če pa se mu izide oboje - zakaj pa ne? A nihče ne razume, da je zaradi tega ta oseba lahko veliko bolj sproščena, prijetna, tolerantna - srečna?

Tistih, ki takih želja nimajo jih pač nimajo, nekateri jih pa imajo. Eni nekaj drugi kaj drugega.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:15:01   
noely


IZVIRNO SPOROČILO: daddy

To naj bi pomenilo pribl. tole: ker očitno teh odhodov na morje nimata razpucanih med sabo, dobi zaradi tega slej ko prej občutek krivde - tega mu vcepljaš ti, zavedno ali pa nezavedno. In ker po štirih dneh ve, da se vrača tja, kjer ga nujno čaka milo rečeno mučno vzdušje, seveda ne more imet nekega dobrega feelinga ob tem. 

Kaj pa če ima on občutek krivde zaradi česa drugega?
Kakšen občutek krivde mu jaz vcepljam? Ne govorit neumnosti.
Sicer sem pa že povedala, da nimam nič proti, če gre, ampak pač pričakujem,
da ko pride nazaj, da je tak, kot je bil, preden je šel.
Enostavno pač ne razumem, kaj se lahko v 4 dneh takšnega zgodi, da prideš domov pa se delaš, kot da si iz drugega planeta?






(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:15:10   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: noely

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


...al pa n.pr. kaj ga čaka, ko se vrne domov user posted image

In kaj bi naj to pomenilo user posted image



To naj bi pomenilo pribl. tole: ker očitno teh odhodov na morje nimata razpucanih med sabo, dobi zaradi tega slej ko prej občutek krivde - tega mu vcepljaš ti, zavedno ali pa nezavedno. In ker po štirih dneh ve, da se vrača tja, kjer ga nujno čaka milo rečeno mučno vzdušje, seveda ne more imet nekega dobrega feelinga ob tem.
    Ne, nihče ne pravi, da moraš skakat od veselja ..... lahko pa v prvi vrsti sploh nehaš delat big deal okrog tega. Lahko ga enkrat za spremembo ne pričakaš z murko do tal, ampak komuniciraš normalno - saj sta vendar par in pari naj bi med sabo komunicirali, ali ne? Če se samo držiš kot kisla kumara in ga samo ignoriraš, zato ne boš niti za ped bližje rešitvi problema.



user posted image user posted image user posted image user posted image  Se strinjam do zadnje vejice in pike.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:17:14   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: noely

Kaj pa če ima on občutek krivde zaradi česa drugega?
Kakšen občutek krivde mu jaz vcepljam? Ne govorit neumnosti.
Sicer sem pa že povedala, da nimam nič proti, če gre, ampak pač pričakujem,
da ko pride nazaj, da je tak, kot je bil, preden je šel.
Enostavno pač ne razumem, kaj se lahko v 4 dneh takšnega zgodi, da prideš domov pa se delaš, kot da si iz drugega planeta?



preberi tole še enkrat.. prav nevrotično se mi zdi user posted image

1. kaj pa če nima?
2. seveda mu.. preberi malo kaj pišeš.. kaj mora biti šele v živo??
3. ne.. pričakuješ, da te kliče.. da se javi.. da dela to kar paše tebi, vendar ne njemu če je šel na dopust? in ko pride nazaj ve da pride k nekomu, ki mu bo pihal v obraz in ga ignoriral in čakal, da se on "opraviči" za to ker je šel na morje..
4. nič.. mogoče čaka tebe..

(odgovor članu noely)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:17:23   
maruškaŠ
Kaj pa če ima on občutek krivde zaradi česa drugega?
Kakšen občutek krivde mu jaz vcepljam? Ne govorit neumnosti.
Sicer sem pa že povedala, da nimam nič proti, če gre, ampak pač pričakujem,
da ko pride nazaj, da je tak, kot je bil, preden je šel.
Enostavno pač ne razumem, kaj se lahko v 4 dneh takšnega zgodi, da prideš domov pa se delaš, kot da si iz drugega planeta?


To veš samo ti. Oziroma ON. Očitno pa je, da je med vama zelo slaba komunikacija, če že od včeraj ne govorita! pa ponoči - sta spala vsak na svoji strani postelje?

(odgovor članu noely)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:17:31   
Anonimen

Ne, no. A ti resno misliš? Sej ne rabi oddiha OD tebe, apmak drugačen oddih. Zaradi takšne sprostitve je v končni fazi lahko veliko boljši mož, oče, ljubimec, partner. (seveda, če tega ne počne ker bi mu prijatelji pomenili več kot družina).
[/quote]




Seveda je lahko boljši mož , sem pa tja kako frajlo položi pa je moški ego za en čas poln. Žena tako nikol ne bo izvedela.

Za vse tiste ki pa pravite, da če bi jo hotel prevarati jo lahko med malico v službi v roku pol ure - res je, ampak veliko teh "spodrsljalev" se dogaja nenačrtovano.

Vsaj pri mojem bivšem je bilo tako, pa je imel svoje rekreacije, pa vikende s kolegi, ki mu jih nikoli nisem očitala ne zganjala panike zaradi tega. Zapomnite si - PRILIKA DELA TATU.

Pa s tem ne mislim da ga je potrebno s ketno nase privezat, le to, da so ljudje ki svobodo s pridom izkoriščajo. In upam da ženske ne nasedate temu, da če mu pustite čisto vse kar mu pade na pamet, bo iz vsega spoštovanja do vas ostal zvest kot pes.

To je samo moje mnenje, na podlagi izkušenj. V tem konkretnem primeru pa bi se vprašala zakaj mu je toliko do koklegov, ko ima doma družino.

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:19:20   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: noely



IZVIRNO SPOROČILO: daddy

To naj bi pomenilo pribl. tole: ker očitno teh odhodov na morje nimata razpucanih med sabo, dobi zaradi tega slej ko prej občutek krivde - tega mu vcepljaš ti, zavedno ali pa nezavedno. In ker po štirih dneh ve, da se vrača tja, kjer ga nujno čaka milo rečeno mučno vzdušje, seveda ne more imet nekega dobrega feelinga ob tem. 

Kaj pa če ima on občutek krivde zaradi česa drugega?
Kakšen občutek krivde mu jaz vcepljam? Ne govorit neumnosti.
Sicer sem pa že povedala, da nimam nič proti, če gre, ampak pač pričakujem,
da ko pride nazaj, da je tak, kot je bil, preden je šel.
Enostavno pač ne razumem, kaj se lahko v 4 dneh takšnega zgodi, da prideš domov pa se delaš, kot da si iz drugega planeta?


Ne nima občutka krivde zaradi prevare - če bi ga imel in bi res prevaral bi se potrudil, da bi ga ti ne opazila. V štirih dneh pa se lahko zgodi tak odklop od trenutne situacije doma, s katero najbrž ni zadovoljen in tako daleč je naslednje leto do naslednjega odklopa na katerem si bo spet lahko napolnil baterije.

(odgovor članu noely)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:21:20   
maruškaŠ
Seveda je lahko boljši mož , sem pa tja kako frajlo položi pa je moški ego za en čas poln. Žena tako nikol ne bo izvedela.

Za vse tiste ki pa pravite, da če bi jo hotel prevarati jo lahko med malico v službi v roku pol ure - res je, ampak veliko teh "spodrsljalev" se dogaja nenačrtovano.


Jaz mojemu zaupam in vem, dan e bi šel na morje položit kakšne frajle.

To niso spodrlsljaji in to se ne zgodi nenačrtovano. To se naredi, tudi če spontano pride do določene situacije - je še vedno njegova odločitev al jo bo al je ne bo.

Pa menda ne verjameš, da je imel tvoj samo spodrsljaje?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:22:31   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


. V tem konkretnem primeru pa bi se vprašala zakaj mu je toliko do koklegov, ko ima doma družino.



  Ja, koliko mu je pa do kolegov? Štiri dni v letu preživi na morju z njimi, 361 pa s familijo. Misliš da bi moralo biti razmerje obrnjeno, al kako??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:22:45   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Seveda je lahko boljši mož , sem pa tja kako frajlo položi pa je moški ego za en čas poln. Žena tako nikol ne bo izvedela.



takega moža ne rabiš.. greš raje stran ne? če jo bo hotel.. jo bo.. če te ima rad ne bo.. morje gor al pa dol..



Za vse tiste ki pa pravite, da če bi jo hotel prevarati jo lahko med malico v službi v roku pol ure - res je, ampak veliko teh "spodrsljalev" se dogaja nenačrtovano.


bullshit.. vse je načrtovano in premišljeno..


Vsaj pri mojem bivšem je bilo tako, pa je imel svoje rekreacije, pa vikende s kolegi, ki mu jih nikoli nisem očitala ne zganjala panike zaradi tega. Zapomnite si - PRILIKA DELA TATU.


je bil pač tak.. zato je bivši ne? .. samo ti mu tega nebi mogla preprečit.. če mu prepoveš "izlete" bo še slabše.. verjemi..


Pa s tem ne mislim da ga je potrebno s ketno nase privezat, le to, da so ljudje ki svobodo s pridom izkoriščajo. In upam da ženske ne nasedate temu, da če mu pustite čisto vse kar mu pade na pamet, bo iz vsega spoštovanja do vas ostal zvest kot pes.


ne vse kar mu pade na pamet.. ampak samo svobodo, ki ne škodi zvezi in partnerju.. in 4 dnevni oddih to vsekakor ni.. kvečemu obratno.. to je dobro za oba.. ljubosumnost tukaj nima mesta.. jo raje požrite pa bo bolš...


To je samo moje mnenje, na podlagi izkušenj. V tem konkretnem primeru pa bi se vprašala zakaj mu je toliko do koklegov, ko ima doma družino.


doma družina 361 dni.. 4 dni kolegi? hmm.. le kaj misli da je skoz s kolegi??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:26:06   
maruškaŠ
Pa navsezadnje raje vidim, da gre enkrat na leto za 4 dni s prijatelji na morje, kot pa da vsak večer visi v gostilni s prijatelji.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:27:52   
daddy
   noely, kar ti hočem povedati, je to, da imata ti in tvoj partner problem v odnosu. Ta problem ni odhod na morje, ampak tiči med vama, zakoreninjen. Vsak dan, takrat, ko sta skupaj. Prej, ko se bosta nehala slepiti, da problema ni, prej bosta našla pot k njegovi rešitvi. Vem, da s tem, ko ga ob prihodu nazaj ignoriraš, mu pač na svoj način sporočaš, da ti nekaj v njegovem vedenju/dejanju ne ustreza. A obstaja boljši način: using words. Pošten, zelo zelo odkrit pogovor, najbrž tudi ne samo eden. Ampak poudarek je na odkrit. Tako, da on tebe sprejme tako, kot dejansko si, ti pa tudi njega.

(odgovor članu noely)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:27:56   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Pa navsezadnje raje vidim, da gre enkrat na leto za 4 dni s prijatelji na morje, kot pa da vsak večer visi v gostilni s prijatelji.


točno tako.. en tak odklop je vsekakor dobro .. zanj in posledično zanjo.. če pa ona noče jit nikamor.. je pa to njen problem..

če skupaj ne gresta nikamor.. imata pa problem.. samo 4 dni oddiha en od druzga je zdravilno user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:29:10   
noely
quote]IZVIRNO SPOROČILO: Enolla

[



V štirih dneh pa se lahko zgodi tak odklop od trenutne situacije doma, s katero najbrž ni zadovoljen in tako daleč je naslednje leto do naslednjega odklopa na katerem si bo spet lahko napolnil baterije.

Trenutne situacije?
Kakšne trenutne situacije pri user posted image
Saj pa ni nič narobe doma.

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:31:52   
maruškaŠ
Kakšne trenutne situacije pri
Saj pa ni nič narobe doma.


To se samo slepiš. Glede na opisano je nakaj med vama hudo narobe. Kako drugače se pa lahko 2 dni kar tako ignorirata?!

(odgovor članu noely)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:32:21   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: noely

Kakšne trenutne situacije pri user posted image
Saj pa ni nič narobe doma.


prej ko se boš nehala slepit.. prej boš lahko kaj naredila za to..

če te dec ne objame ko pride po 4ih dneh nazaj.. te vmes ne pokliče.. in se zdaj ne pogovarja s tabo.. potem JE nekaj narobe doma..

(odgovor članu noely)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:33:49   
kalbo
Zahi, kot vedno si spet pozabil na otroke. Če imaš otroke, ne moreš kar pričakovati, da te bo žena spustila za 4 dni na morje s kolegi. Pa ne gre zdej tu, a te bo spustila al ne, ampak če je pripravljena prevzeti tvoj del obveznosti do otrok in družine.

Moja žena me hodi iskat in vozi domov nabasanega iz marsikakega maratona, v Metliko, v Goriška brda, še nikoli ni nič rekla, če sem šel feštat s prijatelji. Verjemi, da je ena najtolerantnejših žensk, kar jih poznam. To se vidi že po neumnostih, ki jih tle gor zganjam. Sam da bi šel pa za štiri dni sam s kolegi na morje ji pa zagotovo nebi bilo prav in za moje pojme povsem upravičeno.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:36:14   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: noely

quote]IZVIRNO SPOROČILO: Enolla

[




Saj pa ni nič narobe doma.



  Najbrž kaj zelo drastičnega res ne, ampak to lahko ugotoviš samo z zelo ODKRITIM pogovarjanjem s tvojim partnerjem. Če pa se mora ( to je samo hipotetično ) n.pr. tebi na ljubo v čemerkoli pretvarjati, zna pa sčasoma to postati izredno mučno. Kot sem ti že rekel, ignoranca je en način komunikacije ..... ampak še zdaleč ni tako učinkovita, kot besede.

(odgovor članu noely)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?