|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mamice iz Krasa
14.1.2012 15:45:39   
ona
Živjo!

No,pa so končno poštimali, da pridemo na zadnjo stran user posted image
Samo meni se zdi,da nam manjka nekaj strani,ker kot se spomnim jih je blo čez 200,zdej je pa zadnja 176, kaj se ve spomnite?
Ali pa jih je blo v resnici 176 in je takrat,ko ni prav delalo kazalo 200 strani user posted image
Nisem več pametna :( Malo sem šla nazaj gledat ene par strani in ni nič čudnega,tako, da se mogoče motim user posted image

Samo meni še vedno ne dela prav,ker mi ne odpira strani...standard...bi blo že prelepo če bi vse delalo ok :)
Ma se bomo res mogle počasi zmenit,da prešaltamo kam drugam,lahko tudi na FB,jaz zdej debatiram v eni zaprti skupini od najstnikov in je prav fajn user posted image Edino TRIXI ne vem kako bomo dale na FB,a TRIXI?
Saj jaz sem bla tudi ful proti,samo se pa ščasoma navadiš bit tam in tudi kaj zanimivega izveš user posted image

Drugače smo po starem,vreme imamo čudovito,kajne? samo,če mi verjamete,bi jaz vseeno glih malček snega rada user posted image
Glih,da je malo belo zunaj,kaj pravite?user posted image

ta vikend je prišla lady iz LJ dol,ma sta oba spodaj v stanovanju,ona je prišla sicer včeraj gor pozdravit,ma to je blo tudi vse,se zdaj oba držita bolj zase,jaz pa tudi ne hodim dol.A,ja tast je prišel prejšnji teden v sredo iz LJ in si kar sam dela za jestuser posted image Je tako trmast,da raje,kot,da bi se vsaj malo prilagodil,si sam porihta...ah,pa naj,se ne bom sekirala,se bo že strmal,jaz pa tudi nisem več taka mona,ko sem bla,bom poskrbela za moje in konec...mogoče se bo pa en dan odločil,da ne pelje nikamor,če si mora sam kaj naredit za jest...bomo videli...
Drugače se pa srečava v delavnici ali na dvorišču in ga pozdravim,ma v kakšne debate se pa ne spuščam,pozdravim,vprašam kako je in to je to.
Konec koncev sem tudi jaz samo človek,ki je vreden svojega spoštovanja in ne bom se več pustila,da hodi tast po meni !!!

Ala, da vam ne pokvarim vikenda user posted image

APRILČICA, držim pesti in mislim na vas,da boste za smučanje ok!!!
ONOUR, za Videka pa seveda miljon user posted image za zdravje!!

Nič,grem malo ven,ma nimam danes prav nobene volje za nič...sem dopoldne likala in menda sem končala za danes in bom naprej malo lenarila user posted image

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 4401
   RE: mamice iz Krasa
15.1.2012 21:48:23   
onur
Takole. Včerajšnji večer z možekom uspel. Najprej Gguštirala v Guštu v Izoli. Hrana, postrežba in dekoracija fenomenalna. Se splača it. Potlej sva šla do Tuš Planet in si ogledala še film, ki je bil tudi super, nato pa jo ucvrla domov. Otroci bili pridni, varuške pa tudi. Danes smo mamo peljali domov in se še malo oglasili pri moji sestri na obisku. Drugač pa Petja prehlajena, študiram, da jo jutri pustim domov. Danes zvečer imela napad trme in se zihtala, nato pa rekla, mami ali greš malo k meni počivat, pa smo se stisnile in je nato zaspala.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4402
   RE: mamice iz Krasa
15.1.2012 21:49:00   
onur
Ona, za strani pa nima pojma.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 4403
   RE: mamice iz Krasa
15.1.2012 21:51:07   
onur
user posted image user posted image user posted image user posted image Pa še sesalc nam je šel, ker sva z mojim tamali filter pozabla pucat. Kakšne seslace imate in kaj priporočate.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 4404
   RE: mamice iz Krasa
16.1.2012 18:04:54   
aprilčica07
Ma jst resno razmišljam, da grem od tle.. ta rr mi pobira živce, ker ne dela in ne dela.. grrrrrrrrrrrruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kuhamo večerjo, tamala dva pašto in golaž, jst pa obložene kruhke v pečici. Ful dobro, kao, da sem neki lačna ja, lih dobro sem kosilo pojedla..user posted image user posted image

Onur: jst imam navaden sesalc, eden izmed najbolj poceni v Merkurju in sem zadovoljna... čisti lepo, ni težek... pri gospodinjskih aparatih en kompliciram, itak se prej ali slej pokvarijo in pol me ne boli srce, če moram kupit novga.. super za uspešen večer.. paše a ne?

Ona: kako tast in lejdi? Se je skadilo?

Grem skuhat do konca..

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 4405
   RE: mamice iz Krasa
16.1.2012 23:11:12   
onur
Danes je bila Petja doma, je prehlajena, pa sem jo pustila, da se malo pocarta. Jutri pa gre v vrtec. Smo pa šli popoldan gledat za sesalec (nam je crknil po lastni krivdi, ker filtra nisva pucala in je prekurilo motor). Kakšne sesalce imate ve? Pa s tavečjo smo šli gledat za avtosedež. Verjetno bova Romerjevega Kid plus naročila preko neta. Vid pa je bil ta cajt v varstvu pri tašči.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4406
   RE: mamice iz Krasa
18.1.2012 17:26:44   
ona
Oj!

Dvakrat lahko ugibate,zakaj me ni tle user posted image user posted image
Itak,da še vedno ne dela prav in tudi ne bo....jaz sem se že navadla,ma tudi mene počasi mineva volja sploh še kaj tle pisat in še malo pa bomo presedlale na FB, le še TRIXI prepričamo,da se nam pridruži in bo ok:)
Če hočete lahko provam odpret to skrito skupino za provo, TRIXI,tebe bomo pa navadli na FB,ne bo druge user posted image Ej,če sem jaz šla gor na FB,ko mi je pa šel vedno na živce,potem boš tudi ti user posted image

Mi smo po starem,danes sem bla pri frizerki,ker sem bla potrebna in striženja in barvanja in sem zadovoljna.
Drugače sem pa že cel teden v laufu...skozi imam nekam za it,pa kupi to,kupi uno...v bistvu je nor teden,vmes še zobarji za mulca,jutri ima tamala 7 let,pa je treba nabavit za v šolo,da se posladkajo,pa v soboto gremo dol v Koper praznovat,tako,da se prav veselim,da ne bomo doma imeli teh punc,ker so slabše kot fantje user posted image

Ja, tast je v LJ,pri lady,mi pa lepo sami tle doma...se ni nič skalmiral,se je zgleda odločil,da si bos am delal za jest,pa naj bo po njegovo,se ne sekiram,če je tako trmast,pa naj bo user posted image
Zdej v petek sem povabla moje starše k nam na RD od tamičkene,pa sem rekla še tastu in njegovi naj prideta...kaj,čem vsaj zaradi otrok ne smem delat nekih scen,čeprav bi najraje vidla,da so samo moji tukaj user posted image
Ah,bom potrpela in dala tastu uni kos torte in feto pršuta user posted image user posted image

APRILČICA,si mi naredila gušte z hrano user posted image
ONOUR, mi imamo Worverk sesalec in ga ne menjam za nobenega drugega.Dela ko urca,imam ga enih 10 let in mi ni blo takrat težko dat toliko denarja,ker je res super!!!
Sem pa gledala lani na Celjskem sejmu cene od teh sesalcev in so tam nekje 1300 €...je,kar drago,ja,samo so vredni tega denarja:)
Boš videla,nekaj boste že vzeli,da bo ok:)

Ala, vas pozdravljam,grem kaj pojest in se malo uležt na kavč,ker sem prav utrujena user posted image

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 4407
   RE: mamice iz Krasa
19.1.2012 9:29:50   
onur
Ona, vse najboljše in najlepše hčerki za rojstni dan.

Midve s Petjo sva bile včeraj ponovno na plavanju. Sprva ko sem jo prišla iskat v vrtec, da ona ne gre. O, sem ji rekla, tečaj sem plačala in imaš da hodiš. Potlej pa je bila itak navdušena ko smo plavali. Dobila po pošti včeraj tudi nov avtosedež in je v redu, edinole na ovinkih ga malo suka, moramo še kaj pogledat.
Drugač pa ona, tašča ima tudi vorwerka, vendar meni nekako ni všeč, ker je narejen s cela, imam rajši tiste s cevjo.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4408
   RE: mamice iz Krasa
19.1.2012 10:00:24   
aprilčica07
Ona: vse dobro  tudi od nas za vašo pupiko.. user posted image user posted image user posted image

Onur: meni tudi Worwork ne sede, ker mi ni za dat tolko šoldov za take mašine... kupim ceneje in mi lih tako počisti...user posted image  Super za plavanje...

Meni ta RR tudi nagaja, me sploh ne gor pusti. Počasi se mi res ne da več jeb.čkat in provat 100x da mi pol uspe. Jst bi se res preselila na FB.

Sicer po starem. Juliji so najdli spet bakterije na vodi in zdaj čakam drug teden, da gremo spet dat vodo. Če bojo bakterije v porastu bo jemala spet AB, če ostanejo približno na istem, pol bomo provali brez. In bova hodili na kontrolo na 14 dni, da jo bojo spremljali.

Drgači je pa mala carica.  Vse gre pred njo, govori ko strgan dohtar, edino dudo in plenico ji vzamemo, pa bo že cela dama.....Včeraj si je ustnco preklala in je zdaj kot boksarji. user posted image  

Grem delat.

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 4409
   RE: mamice iz Krasa
19.1.2012 14:18:56   
ona
Hvala za lepe želje naši tamali!!!Ji bom posredovala :)

Ja,drugače sem trenutno na 5 minutni pavz,preden gremo na balet,pa sem rekla,da vas še malo pogledam in neverjetno,takoj mi je odprlo stran user posted image
Imam en predlog,da počakamo še kaj bodo druge rekle,da gremo na fb in se potem odselimo...samo bo težka ta selitev,smo nadelale enih debat user posted image Se hecam....to tukaj na rr bomo mogle dat v arhiv,saj je kot nekakšen dnevnik,kaj se vam zdi?user posted image

Drugače sem danes spet v delu,sem pekla torto,ker jo moramo naredit za none in nonote,v soboto pa ima itak tam v Kopru torto,spada zraven:)
Bojim se,da mi ni prav uspela danes,ker sem hitela,ma upajmo,da bouser posted image

APRILČICA, boga tamala,mar bt skozi nekaj,a?saj,če ne ne bi vedli,da jih imamo,če nam ne bi vsake tolko kaj ušpičiliuser posted image
ONOUR, za sesalec ne vem kaj ti svetovat,ker meni je ta worverk ok,samo,če povem po pravici,če se mi bo pokvaril,ne vem,če bi tudi jaz dala tolko denarja za novega user posted image Zdej ga lahko hvalim,ko še dela user posted image

Ala,letim,smo na linijiuser posted image

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4410
   RE: mamice iz Krasa
19.1.2012 20:33:09   
onur
Imam en predlog,da počakamo še kaj bodo druge rekle,da gremo na fb in se potem odselimo...samo bo težka ta selitev,smo nadelale enih debat Se hecam....to tukaj na rr bomo mogle dat v arhiv,saj je kot nekakšen dnevnik,kaj se vam zdi?


Res ne bi bilo slabo, da se preselimo. To bi si pa res lahko arhivirale tule na RR.

Aprilčica07, pikapoke za tamalo. Jaz pravim, zmeraj je skozi, za sproti. Me je prav strah teh bolezni postalo.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4411
   RE: mamice iz Krasa
20.1.2012 10:46:54   
aprilčica07
Ojla

onur: ja, itak je skozi nekaj za sproti.. tako pač je življenje, kaj čmo.. sicer sem pa optimist, da bojo izvidi ok in da se zmažemo brez zdravila..

ona: jst bi se kr preselila, res... samo mi je žal za ostale, ki  se javijo bolj poredko.. meni ta rr načenja živce in se mi res ne da več matrat..user posted image

Z Julijo bova danes spet sami, fanta ostaneta v dolini, midve bova pa uživali po babje. Jutri ali pa v nedeljo pa se bova še midve dol premaknili, ma nimam volje. Sem rajši na hribu, kar je normalno, a ne?user posted image user posted image

Grem, imam dela preko glave. Sploh delam neki takega kar sovražim v dno duše (izdaja plačilnih nalogov)....

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 4412
   RE: mamice iz Krasa
20.1.2012 13:34:22   
onur
Ekola, pa sem se odločla. Tegale http://www.nakupovanje.net/hoover-tav-1610-xarion-sesalnik-pr-1227877 sem rezervirala v Mercatorju v Gorici. Polna cena 179, znižan na 90.

Vreme, da po... user posted image . Videk trenutno komira, kosilo ga že čaka skuhano. Danes bo imel malo župce, pa kuskus, ribico in bučko ter sirček. Tavečja pride ob 16 iz vrtca, ker ima danes še telovadbo. Drug teden gremo z vrtcem na nočni pohod.
Pripravljam se, da bomo zamesila za pizzo, ma moram mojga počakat, če se Videk zbudi, ker testo nato ostane v kosih.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4413
   RE: mamice iz Krasa
21.1.2012 8:58:46   
aprilčica07
Jutro

sva sami, fanta v dolini. Kasneje se jima bova pridružili. Na obisk smo dobili Pedenjpeda glasbenika - maskota iz J. vrtca. Moramo naštimat pester vikend, da bo otrok imel kaj povedat v pondeljek. user posted image Pa napisat moramo nekaj, pa slikice lepit.. Pestro bo.user posted image

Meni je pa likalnik šel falit. Rabim novega. Ideje?

Onur: lepo, da ste dobili sesalec. user posted image Uau, Vid je že cel jedecuser posted image

Nič, grem spečt štrudelj, sem dobila domačo skuto iz Tolminskih planin in ni primerjave z uno iz trgovine, ta je res njamsi.

Bodite lepo.

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 4414
   RE: mamice iz Krasa
21.1.2012 20:33:42   
onur
Ne vem ali mi ni usojen tale sesalc. Pridem v trgovino Mercator center (pohištvo) in rečem, da sem rezervirala sesalec. Pregledajo vse, sesalca ni rezerviranega. Kliče tudi spodaj v Hipermarket, tudi tam ni nič. Na koncu ugotovimo, da sem klicala v Mercator tehnika, ki se nahaja na drugem koncu Gorice in je že zaprta. Možek mi je dal številko prejšnji dan in sem mislila, da kličem v Mercator center, on pa tudi ni šel za tem. Upam, da ga bodo v ponedeljek še imeli.
No pa smo šle nato s Petjo še do Qulandie na kafe in sladoled pa malo po trgovinah, vendar smo hitro švignile, ker je bila taka gužva, da dol padeš.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4415
   RE: mamice iz Krasa
24.1.2012 16:53:49   
ona
Ojla!

Vidim,da se vam dogaja user posted image
ONOUR, si me prav nasmejala z sesalcem...tudi to se zgodi,nimaš kaj :)
Najboljše da pokličeš tja in jim poveš in,da naj te sesalec počaka,ko ga prideš iskat:)
Pa,da je bila taka gužva v Qulandiji??? Jaz vedno,ko grem tja,se mi zdi,da sem sama user posted image
verjetno so te razprodaje in polno italijanov tam...

APRILČICA, ma zdej mi spet delaš gušte...štrudelj z skuto,njami....joj, ne smem niti mislit,ker sem šla 3 kile gor od poletja in me prav glava boli...saj sicer telovadim že kakšna 2 tedna bolj intenzivno,ma se nikamor ne premakne....upam,da bo počasi šlo dol,ker teh 3 kil res nočemuser posted image

Drugače se pri nas nič ne dogaja....aja,smo imeli praznovanje v soboto v Planetu tuš v Kopru in je blo super...punce so uživale ful,mi starši pa tudi v bližnji gostilni user posted image
Ej, če me sedaj vprašate,ne bi imela nikoli več doma kakšnega otroškega praznovanja,ker tako komot bit je čudovit občutek. Na koncu,če potegnem črto,smo porabili za otroke z hrano in torto vred 58€,za nas starše pa tam nekje 30€ za pijačo,ko smo zabijali čas in čakali otroke. Po mojem doma ne pridem s tem denarjem skozi,kaj pravite?
In zdaj me čaka še sinov RD,bo imel 13 let...uf,kam letijo leta...pa,da vam mimogrede povem,da ima 174cm, 70 kg in številko noge 43...a mi verjamete?
Pri 13 letih user posted image Ajme meni,kakšen bo še zrastel user posted image

Nič, grem v kontrolo...delajo mulci nalogo user posted image
APRILČICA, likalnik...jaz imam tistega z postajo,ko naliješ vodo noter,je bolj tak profesionalni,ker sem nekoč več šivala in sem rabila dober likalnik. Ne bi pa nikoli imela takega enostavnega,ker se mi zdi,da nič ne zlikajo...sem se navadla na takega močnejšega...ne vem,če sem ti kaj pomagala user posted image

Ala, bodte fajn!

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 4416
   RE: mamice iz Krasa
25.1.2012 10:07:10   
onur
Ekola, sesalec je doma. Sem ga šla v ponedeljek iskat, zjutraj pa še poklicala, da mi ga prišparajo. Bom pa mogla nabavit tudi likalnik, je začel bolj slabo likat. Ona kakšen je ta tvoj s postajo, daj kakšen link za kaj podobnega.

Drugač pa Videk prehlajen, včeraj je malo kašljal pa čisto hripav je. OMG, upam, da gre samo na boljše. Smo delali malo inhalacij. Drugače pa je dobre volje. Jaz sem se včeraj lotila malo bajto pospravljat. Prostor po prostor, ker drugače ne gre. Se prav boljše počutim, ma kaj ko je čez en dan že isto.
Pa danes zjutraj sem opazila, da mi sušilec pušča vodo. Smo poklicala servis (no enega, ki ga tašča pozna), ker ni več v garanciji.
Popoldan pa gremo na nočni pohod z vrtcem.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4417
   RE: mamice iz Krasa
25.1.2012 10:51:59   
aprilčica07
Ojla

meni se pa tako nič ne da... Bljak, ni volje. Čakam še vedno izvide od Julije, da vidimo kako in kaj. Sicer sta pa oba ok (trkam). user posted image

Ona: imam tudi jst tak likalnik, pa mi ni všeč, ker se dolgo greje in za likat dve srajci rabim cel kup cajta, da se zadosti zagreje.. lika pa lepo, to ja..user posted image

Onur: jst tudi rabim likalnik, pa bom čisto navadnega in poceni nabavla.. pikapoke za Vida... kam to greste z vrtcem? A ni mrzlo za take podvige?

Grem spet delat. Še dvakrat in pol dopust, jeeeeeeeeeeejuser posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 4418
   RE: mamice iz Krasa
26.1.2012 12:22:28   
onur
Ekola. Ker je bil Videk včeraj čisto brez glasa, sva se šla pokazat k Mugoški. Grlo, ušesa in pljuča ok. Se pa ni hotel oglasit, da bi ga slišala. Danes je glas malenkost boljši. Me ima, da bi se šla jutri postrič in pobarvat, ma na blond kot sem že bila.

Aprilčica07, bilo je super na pohodu. Oblekle smo se kot polha. Dobili pa smo se v Skopem pri cerkvi in šli nato do Krajne vasi. Je cca. pol urce hoje v eno stran in cesta asfaltirana. Na koncu pa smo malo počajčkali in pobiškotkali.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4419
   RE: mamice iz Krasa
27.1.2012 16:53:07   
aprilčica07
Midva z Jakobom sva na Krasu, kuhamo golaž in spravljamo stvari na kup. Danes je za mano nor dan v službi, tako sem utrujena od poslušanja ljudi.. Prav ne morem več, no.. Res ne.. HB, da imam zdaj dopust. Pa vreme bo lepo, še zdravi moramo bit, pol bo pa itak vse. Štartamo v nedeljo ob poldne. Vsi skupaj, 8 družin.:)

Onur: bogi Videk, ma važno, da gre na bolše... Pa super za pohod. Lih danes sem vidla, da Jakobm spet začne z pevskimi vajami, spet bo pestro.

Ona: kako ste?

V glavnem lepo bodite, in se beremo ko se vrnemo.



_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 4420
   RE: mamice iz Krasa
29.1.2012 20:18:03   
onur
Živjo. Za nami naporen teden, upam, da ne pride več tak. V torek Videk postajal hripav. V sredo brez glasu in občasno kašljal, se greva pokazat, vse ok. V četrtek proti jutru ura huronskega joka, po svečki boljše. V petek dopoldan jokav in jokav. Nato se greva po kosilu pokazat in rdeče grlo in bobnič. Dala antibiotik, če bo hudo. Sem mu ga dala, ker je še kar jokal. Popoldan začel šparati levo roko, ki jo je šparal tudi v soboto. Sva šla na urgenco se pokazat. Ždravnica jo pretiplje in pove, da ne opazi ničesar, lahko je nateg. Če bi bilo še slabo, nama da napotnico za kirurga. Ma je nato roko uporabljal in tudi danes je boljše. V glavnem, gre na boljše. Po novem pa nočemo mleka po flaški in tudi soka ne. Ko vidi flaško je histerija. Sva nato pila sok iz štamprla.
Petja prehlajena.
Tako, zadosti mam takega dogajanja in hočem samo zdravjaaaaaaaaaaaaa.

Aprilčica07, vi verjetno že uživate.

Ona?

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4421
   RE: mamice iz Krasa
29.1.2012 20:33:15   
ona
Ojla!

No, vidim,da se vam dogaja...predvsem ONOUR, želim ti čim manj takih dogodivščin...boš videla,da bo ta teden vse drugo in boste vsi lepk ozdravli user posted image Samo nimaš kaj,je tak čas,pa virusi in vse to je na kupu :(
Mislim na vas,da gre Vidu na bolje user posted image

APRILČICA, sem prav pozabla vas pozdravt preden greste...sem rekla,da moram kaj napisat,ma me je spet čas prehitel user posted image
Nič,v glavnem uživajte in se imejte lepo!!!!


Mi smo po starem,ravnokar se tamala pretepata user posted image Evo ONOUR,jaz imam pa take probleme,se skozi ravstata in nagajata eden drugemu user posted image In zanimivo,vedno,ko začnem kaj pisat na računalniku se onadva lotita noret po hiši...ufffff

Smo se pa z tamalo ravno vrnile iz Kopra,smo spet praznovali en RD od sošolke tam v igralnici in prav škoda,ker so zrihtali na nedeljo,ker se nimaš kam dat. V soboto greš vsaj malo po trgovinah in zabiješ čas.Danes smo pa šle z eno prijateljico peški po Kopru,ozeble ful,ma je pa pašalo se razhodit,če ne drugega.Zdej je ta Koper kar aktualen za te punce in se bojim,da bomo vozno redno hodili tja praznovat,saj imajo te punčke vse na kupu rojstni dan...bomo preživeli user posted image

Nič, bom končala,ker sta prav nora tamala dva,mož je šel v delavnico na cigaret,tako,da jih moram jaz dat narazen.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 4422
   RE: mamice iz Krasa
30.1.2012 11:36:46   
onur
Živjo. Videk boljše. Petja še prehlajena, ma ni panike. Sem jo pa prepričala, da je danes ostala doma, da se še malo pocrklja. Popoldan pa bova šle pogledat do naših, možek bo imel pa Videka in bosta doma. Da ji ni bilo lih dolgčas, smo naredile šparovček, zdaj pa gleda Frančka, pa kmalu bo kosilu pri tašči. user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image za Videka. Danes je spet pil po flaški.

Jaz sem pa tako utrujena, bi se kar nekam zavalila in spala cel dan. user posted image user posted image user posted image user posted image

Pust: s Petjo smo šle kupit v petek kostumček in je hotela biti lev, tako, da bo letos kralj živali. Za Videka pa imam še od Petje čebelcio (je slinček in čepica). Jaz pa ne vem, če bi se kaj.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4423
   RE: mamice iz Krasa
1.2.2012 10:13:05   
ona
Dobro jutro!

Menda me bo samo ONOUR brala,kajneuser posted image
Uf,ma mrzlo pa je,a? In baje,da bo še bolj čez vikend.
Ta vikend bo spet pestro,ima moj sine 13 let v soboto...joj, že toliko,kar verjet ne morem kako leti ta cajt. Gremo pa vsi skupaj v pizzerijo. Sem mislila v nedeljo naredit doma tipo narezek za tastare,ma sem si premislila,ker je moj oče izrazil željo,da bi šel raje v pizzerijo,tako,da bo vse tam. Ko sem pa lay od tasta omenila,ji ni kaj preveč dišalo it v pizzerijo...ma me prav briga,pa naj bo v LJ,oba skupaj...jaz jih ne bom pogrešala user posted image Sploh ne razumem zakaj se ljudje pritožuejjo,če jih nekam povabiš,tega nisem nikoli razumela...če te kdo povabi pač greš ali ne greš in ne da kompliciraš,da ti ne paše pizza....kaj se vam zdi?
Jaz nikoli ne kompliciram,saj tisti,ki vavi, se je pač tako odločil in odločitev spoštujem.
Ah, se ne smem sekirat.

Nič, moram končat,ker letim v pisarno....aja,ONOUr,likalnik,nimam slikce,bom kaj pogledala po netu kasneje...sem prav pozabla,da si spraševala user posted image

Lep mrzel dan!

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 4424
   RE: mamice iz Krasa
1.2.2012 13:33:09   
onur
Ona, se čisto strinjam s tabo. Če te kdo kam povabi, bodi tiho in vesel, da te je povabil in greš, ne pa da daješ komentarje, kam bi mogli it. To je odločitev tistega, ki vabi. Če ti ne paše it, pa se opravičiš in ne greš. No problem.
Najdi kaj za likalnik, kaj podobnega imaš.

Jaz pa sem bila danes pri frizerju in imam new look - blond. Danes nam je odpalo plavanje, ker v Ajdovščini piha kot pri norcih, pa drugi teden tudi, ker je praznik. Bodo baje nadomestili. Drugač pa se tiščimo noter in kurimo.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?