|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke
26.1.2008 19:58:00   
max81
čer bejbe...u glavnem sem se matrala pisat cel roman, pol je pa vse skup vn vrgluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

katj, pojma nima kaj bomo naredl, za enkrat je v planu zapp, mamo tud 3 kolesnika doma, si bomo pa probl sposodt še tisto dilo za na voz priklopt, če se bo mala sploh hotla gor vozt

zmatrana sem ful, ker tudi mene očitno daje gnezditveni sindromuser posted image , noge me ful bolijo, pa trenutno hrbet, da sploh ne vem kako nj se naštimam...sem se spokala na kavč, pa laptopa s sabo....zdejle morem še prevert, če je kej fajnga po tv-ju, šeprav kar dvomimuser posted image

popoldan sva mele z malo obiske, pol sva pa šle še k mami na obisk in se je mala samo mene tišala, danes sploh ni hotla it k  nobenmu se pocrklat...sem mislila da mi bo vse vn padlo, tko me je vse bolel...tolk kt se pa zdej pr men crkla, se pa ni v enem letu


(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Marčevke
26.1.2008 20:25:13   
mergetka
Mi smo imeli pa obiske danes in sem vas šele zdaj začela brati. Moji so prišli in pol smo šli še v BC in je naš mali dobu kompletek za iz porodnišnice!!!!! Tak lep (spet, ne? itak) in je pet delen (ma kapico, body, pajacka, slinček in ninico). Jih majo še kr neki, če boste hodile okoli in cena: znižan iz 50 na 20 eurov.user posted image Imajo pa ga v večih barvah, naš je dobu rumenega, ker sem od prijateljice dobila že kr veliko modrih stvari.



Mengeš v Špas teater na komedijo 5 žensk.com. Si je katera to komedijo že ogledala.



Perp, saj zdaj si že najbrž na predstavi. Hotl sem te sam opozorit, da mal pazi user posted image , ker jaz sem se tolk smejala, da bi zdaj zihr rodila od vseh salv user posted image user posted image . Pa s taščo in tastom sem šla, ker je bil moj v tujini in pol smo se medve skoz rukala, tast je pa prav postrani gledal na momente user posted image

Aja, pa fulkrat sem ti že hotla povedat, da maš lepo slikco. Če se ne motim, prej nisi mela take. Al je mal skleroza prišla tudi k meni?



Res mata dobre živce z mano . Je šel tast pol iskat neko mašino


Gaya, faca si.... in tvoja taščica pa tastuser posted image . Tolk sem se nasmejala ob tvoji prejšnji prigodi!


(odgovor članu perp)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Marčevke
26.1.2008 20:33:50   
katj
ej punce, a že kej razmišljate kam na morje letos z dojenčkom?
mi bomo najbrž šli na hrvaško, tko da bi se vozil max 4 ure.
kak predlog?

(odgovor članu mergetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Marčevke
26.1.2008 20:34:33   
Nasy
Zdravo souser posted image ! res je bil krasen dan danes! Tako lepo je že sončke grelo, pa skoraj vse sem posušila, kar sem obesila cunj na balkon. No, sej če bi se zjutraj malo prej zmigala iz postelje, bi tudi bilo vse suho, pa mi je zjutraj začuda tako pasalo ležat, spat pravzapravuser posted image
Popoldan sem imela kolegico na obisku, sva šli še malo šoping in malo počvekali, drugače pa je bil moj cel dan v službi, kot že cel teden. Še dobro, da včasih govorim sama s sabo, drgač bom še govort pozablauser posted image
Jaz imam že tak občutek, kot da me dol tišči. Na srečo kakih bolečin ni, včasih me malo zaštiha, no, danes me ni. Moram pa vsake toliko malo sesti in počivat.
Jutri pa nedelja, moj dragi domauser posted image daj pa samo še počivat, pa najt nekaj za gledat po TV. Lep večer bejbe! Pa mirno noč!


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu mergetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Marčevke
26.1.2008 20:36:30   
Nasy
Morje? Uf, verjetno tja, do Krka, po vsej verjetnosti večkrat za kak dan, saj imava do tja urco vožnje. Bomo videli, kako bo takrat, se bo treba še navadit na marsikaj novegauser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Marčevke
26.1.2008 20:42:24   
ursi84
Čer!!!

Tudi midva sva se že pogovarjala, kam bi šli letos na morje. Neka varianta je, da bi šli V Nerezine...sam ne vem...bomo videli, kako bo z user posted image

Danes sva bila pa z mojim res pridna. Vso pohištvo, ki sva ga namerava prestavit, da naredimo sobico Nejcu je na svojem mestu. Tako ima user posted image svojo sobico že pripravljeno, samo posteljino še oblečem in ...user posted image user posted image Bravo za najuuser posted image user posted image user posted image user posted image Aja, pa da ga še malo pohvalim (mojga): je po tleh pomil, pa posesal celo stanovanje, pa zavese obesil...res je bil priden...zato pa si je zaslužil, da je šel s kolegom na rokometno tekmo...in špol na en piruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

28.02.2008 ob 14.25 uri je privekal na svet najin fantek z imenom NEJC !!!!!!!!

Komaj čakamo na II ...........

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Marčevke
26.1.2008 20:43:39   
san
no, uspela sem vas prebrat, sam pisaat pa nimam cajta. mi smo se cel dan potepal, pa na rojstnem dnevu smo bili vmes in dan je minil.

janet, smo imeli danes isto kosilouser posted image

glede morja bomo šli mi letos gotovo v istro, ker mamo tam hiško.

no, zdej pa morm tamale okomandirat, pol pa verjetno danes kakšen filmček z dragim pogledava, ki ga še nisva, ker je končno en večer čist frej, ne da bi bilo treba delat

čim mirnejšo noč vam želimuser posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Marčevke
26.1.2008 20:43:50   
ursi84
Oh kako se sedaj user posted image kolca...kr cel trebuh valovi, tako ga meče user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.02.2008 ob 14.25 uri je privekal na svet najin fantek z imenom NEJC !!!!!!!!

Komaj čakamo na II ...........

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Marčevke
26.1.2008 20:45:02   
san
u bravo ursi za tvojega dragegauser posted image

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Marčevke
26.1.2008 21:19:04   
max81
jest že skor cel mesec gledam kataloge od morja...pa še kr ne vem kam bi šli...lani smo šli v Umag

danes se bom mogla pa kr prej spokat spat, ker bo pomoje naša žabica neki zbolela....že pred 2h sem jo dala spat, pa kr neki stoka...sem ji zmerla vročino za enkrat je 37,6 upam, pa da ne bo šla čez 38 stopinj...ji bom šla mal kasnej še enkrat zmert, če ne bo spala......zdej pa ne vem al mamo 3ke na pohodu, ker do sedaj ni imela nikakršnih problemov pri izraščanju zob, smrkamo ne kašlamo tud ne..le kaj bi lahko bilouser posted image

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Marčevke
26.1.2008 21:21:26   
ursi84
Max81...upam, da tamala ne bo resno zbolila in da je to le prehodnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.02.2008 ob 14.25 uri je privekal na svet najin fantek z imenom NEJC !!!!!!!!

Komaj čakamo na II ...........

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Marčevke
26.1.2008 21:29:15   
katj
max81, ja upam tud jaz da ne bo hujšga.
ne vem kok zobk ma, naš je mel prejšn vikend oba dneva vročino. v soboto 39, v nedeljo pa mal čez 37. in mu je zrasla zgornja 5 desno, pa tud prej nismo mel nč težav z zobki. mogoče bojo pa samo zobki user posted image

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Marčevke
26.1.2008 21:29:24   
Naša črtica koraka
No, pa še moj piskerček, da bo prej 200-tka.

NARAVA: Seveda sončen dan in že 3-ji dan nisem hotela čepet doma in se srečevat v stanovanju  (imamo tako "veliko" stanovanje, da se lahko srečaš, če prehitro hodiš)user posted image
pa smo jo mahnili malo v naravo, hodili smo manj ko urico in potem, vam povem - sem mislila, da mi bo tiste kosti tam spodaj razneslo. TU MAČ!


2. vprašanji imam za vas:

PDP imam 28. 3. - po RR sem pa v 32t - a ni to malo hitro? Ko da bi na RR malo prehitevali ... ???

in pa AVATAR - saj se tako reče tej slikici, ki jo imate nekatere napopane pod nickom ... sem v profilu šarila, pa ni nič prijelo, čeprav je reklo, da je ???

No, toliko zaenkrat. Fajn bodte.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Marčevke
26.1.2008 21:34:11   
Tejka.387
Midva hodiva ponavadi na Pelješac na morje - kampirat s šotorom. Sam letos se bomo pa kje v Istri sparkiral, ker je do Pelješca kr daleč,sam vožnje je 10 ur. Neki sva razmišljala za Poroč, kamor hodijo moji starši. Bi že oni pripravili prikolico in vse ostalo, tak da bi midva imela bolj malo za postavljat. Sam mojga nč kej preveč ne vleče tja. Men je pa kr všeč smo z družino tja hodil, k sm bla še jaz mala user posted image .  Bomo še vidli. Men se sicer res ne bi letos dalo tovorit vso prtljago za kampirat, pol pa še šotr postavljat pa ne vem kaj še,....

Drugače pa se tudi jaz ne morem pritoževat nad tastom, ker se bolj poredko vidimo, kadar pa pridemo je pa tak vesel da mu gre kar na jok. Tašče pa nimam. Je mojmu mama umrla ko je bil še v osnovni šoli user posted image , tak da je sploh nisem poznala.

Aja, pa če je katera z Bleda naj kar sporoči kakšno bo vreme jutri tam gor. Sva midva tudi imela namen it jutri mal gor na izlet user posted image  user posted image  user posted image . Če pa ne bova šla na Bled greva pa verjetno na morje. Je itak treba mojo sestrco dol pelat k v Kopru študira.

Lepo spite

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Marčevke
26.1.2008 21:37:52   
Tejka.387
Še nekaj:
Max81 upam da bo s tvojo malo vse uredu. Mogoče so pa res samo zobki.

Jaz tudi ne znam napopat avatarja user posted image  user posted image  user posted image .

(odgovor članu Tejka.387)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Marčevke
26.1.2008 21:40:03   
Tejka.387
upsi, napaka ! Sm za morje hotla napisat Poreč in ne Poroč. No zdej je pa prou

(odgovor članu Tejka.387)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Marčevke
26.1.2008 21:44:19   
max81
IZVIRNO SPOROČILO: katj

max81, ja upam tud jaz da ne bo hujšga.
ne vem kok zobk ma, naš je mel prejšn vikend oba dneva vročino. v soboto 39, v nedeljo pa mal čez 37. in mu je zrasla zgornja 5 desno, pa tud prej nismo mel nč težav z zobki. mogoče bojo pa samo zobki user posted image


ja upam, da so samo zobki...zdejle lepo spi, upam, da bo do jutra mir

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Marčevke
26.1.2008 21:45:08   
Azzurra
Midva sva bila tudi na Pelješcu (kjer smo nekje na sredini dopusta dobili en velik, debel plusek na clearblue user posted image user posted image user posted image ), vozili smo se kar 12 ur, mali je pa imel takrat 11 mesecev in je zelo hrabro prenesel vožnjo. Za tja smo šli čez dan in je kar šlo, za nazaj pa ponoči in je celo noč prespal. Smo pa bli v apartmaju.
Letos pa po moje ne bomo šli na tako dolgo pot, bo pač moj dragi bolj malo srfal. Smo pa 3 pari, ki bomo (oz. eni so že) letos dobili dojenčka in verjetno bomo šli kar skupaj, takrat bodo otroci stari med 4 in 8 mesecev, pa naš tavečji bo dve leti.

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu Tejka.387)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Marčevke
26.1.2008 21:49:17   
max81
kaj jo boste vse jutri mahnile na bled??????

mi smo sicer malo višje, ampak vam lahko vseeno povem kakšno bo vreme

drugače smo bli pa mi3 prejšno nedeljo okol 16h, pa je bila okol jezera taka gužva, da so avtomobili stali v koloni

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Marčevke
26.1.2008 21:50:47   
Nasy
Ne da se mi še spat it, moj pa je bil zmatran in je šel v mižule. Po TV pa nčuser posted image

Punce, kakšni občutki vas preplavlajo ob misli, da bomo čez en mesec, dva, že vse imele ob sebi eno bitje več? Mene je, čist po pravici, strahuser posted image to bo zame nekaj novega. Strah me je tudi, ker se mi zdi, da vsi pričakujejo, da bom že vse znala, vse vedela, jaz pa nimam pojma o pojmu user posted image Saj vem, da nekako bo že šlo


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Tejka.387)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Marčevke
26.1.2008 21:56:31   
Azzurra
Oj, Nasy...kaj ti jaz vem, pa mam že enega user posted image  Ja, predvsem je drugače. Drugače razmišljaš, v bistvu se zaveš, da si odgovoren za eno bitje, ki je brez tebe nemočno. Ne vem, no, kako je pri drugih, a jaz recimo vem, da nikoli več ne bom tako brezskrbna, kot sem bila - ker vedno mislim nanj in me skrbi zanj, nekje je vedno on.
Kljub vsemu pa mi je še zdaj včasih smešno, ko me iz kake druge sobe mali  pokliče "mama, mama" in jaz v tisti stotinki pomislim: ma kaj sem res mama??? user posted image user posted image user posted image  

Kar se nege tiče, ne skrbi, vsega se naučiš.

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Marčevke
26.1.2008 22:06:35   
max81
Oj, Nasy...kaj ti jaz vem, pa mam že enega Ja, predvsem je drugače. Drugače razmišljaš, v bistvu se zaveš, da si odgovoren za eno bitje, ki je brez tebe nemočno. Ne vem, no, kako je pri drugih, a jaz recimo vem, da nikoli več ne bom tako brezskrbna, kot sem bila - ker vedno mislim nanj in me skrbi zanj, nekje je vedno on.


se samo podpišem pod tale post

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Marčevke
26.1.2008 22:10:55   
Nasy
Ja, saj tega si skor ne znam predstavljat, da mi bo nekdo rekel mama..no, saj do tega je še nekaj časa, do takrat se bom že menda privadila na vse to, kajne? No, glede odgovornosti..me je strah, čeprav sem bila po eni strani že malo vajena tega, da sem za eno malo bitje odgovorna, ko sem dobila sestro, samo je vse nekaj drugega, ko dobiš svojega otroka. Bojim se malo, ker je moj malo tak, paničarski tip in more vse bit vnaprej načrtovano, čeprav se je že malo odvadil tega, ko je spoznal mene. Vse pač ne more it po planih sploh z otrokom ne. No, on še more do tega prist.
Kako so vaši moški pripravljeni na novega člana? Jaz včasih kr dobim občutek, da komaj čaka, potem pa, ko da mu je vseenouser posted image včasih me ful sprašuje, včasih pa nič. No ja, ko bo očka, bo moral poskrbeti za naju oba, ne bo druge. A mislite, da jih je kaj strah? Po moje jih je samo pokazat nočejo.


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Marčevke
26.1.2008 22:11:02   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: Naša črtica koraka

2. vprašanji imam za vas:

PDP imam 28. 3. - po RR sem pa v 32t - a ni to malo hitro? Ko da bi na RR malo prehitevali ... ???

in pa AVATAR - saj se tako reče tej slikici, ki jo imate nekatere napopane pod nickom ... sem v profilu šarila, pa ni nič prijelo, čeprav je reklo, da je ???



Mislim, da so tedni kar pravi. Jaz imam PDP 24.3. in grem v torek v 33. teden. Lahko pa si na roko izračunaš koliko je tednov od tvoje zadnje user posted image .

Glede avatarja pa se spomnem, da je tudi mene nekaj zezalo. Pa se mi zdi, da sem na koncu mogla slikico zmanjšat in je prijela. Sem sicer zdaj šla pogledat v moj profil, če kaj piše, pa ne najdem nobenih navodil glede velikosti slikice. Poskusi to varianto - zmanjšaj sliko, da bo tako velika kot jo vidiš npr. na mojem avatarju. Pa good luckuser posted image !

< Sporočilo je popravil Zofy -- 26.1.2008 22:12:23 >

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Marčevke
26.1.2008 22:19:04   
katj
IZVIRNO SPOROČILO: max81

Oj, Nasy...kaj ti jaz vem, pa mam že enega Ja, predvsem je drugače. Drugače razmišljaš, v bistvu se zaveš, da si odgovoren za eno bitje, ki je brez tebe nemočno. Ne vem, no, kako je pri drugih, a jaz recimo vem, da nikoli več ne bom tako brezskrbna, kot sem bila - ker vedno mislim nanj in me skrbi zanj, nekje je vedno on.


se samo podpišem pod tale post


tudi jaz!

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?