|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
19.7.2007 22:11:57   
Sibil_
dskubin-tole si bom pa zapomnila, mater se meni zdej sline cedijo tule...žal pa nimam testa zdaj, če ne bi to naredila jutri zjutraj ziher.No, jaz bom hrenovke skuhala in jih dala v take štručke, upam da bo fino vseeno.

Punce-kaj hodite kaj v Lidl?No, jaz sem bila danes-Prvo sem doživela pekel ko sem stopila iz avta-iz asfalta je vročina bila gor za popuser posted image , ma v minuti sem bila mokra.Pol sem seveda šibala v trgovino-kjer je bolj hladno.Ampak ta Lidl je zame polom-vedno nakupim ene robe za znort, dans je šlo 80 eur ko bi reku keks-mater!!!!Pol pa pojema en dva tri to vse-grr.Če pa majo fino robo noo...kakšen se vam zdi?user posted image

Se nam katera 'pridruži jutri zjutraj na plaži?user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu dalia)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
20.7.2007 15:35:24   
dskubin
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RRSe nam katera 'pridruži jutri zjutraj na plaži?user posted image

Mi smo zjutraj absolutno prepozni za na kako plažo it, nafilam kar bazenček v senčki pred bajto, ker če bi meli tamalega not, se nam vsem strga.
Zvečer pa nikoli ne gremo pred 7mo, ker je prevroče in prevelika gužva.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
21.7.2007 22:36:20   
cuma
Sej je res vroče, samo vseeno ... ne bomo na drugi strani user posted image !!!!

Kako ste?

Jaz sanjam klimo. Mogoče pa bom šla podkupit monterja, da pride pred sredo ... ali pa bom šla kampirat v merkator k jogurtom user posted image .


Iščem rabljen tandem voziček in ne najdem nič pametnega na netu ... na italijanskih straneh je nekaj ampak nimam izkušenj s tem. user posted image A ste že kdaj kaj kupovale iz It. preko neta?  

Lp Cuma

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
22.7.2007 10:44:25   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: cuma

Iščem rabljen tandem voziček in ne najdem nič pametnega na netu ... na italijanskih straneh je nekaj ampak nimam izkušenj s tem. user posted image A ste že kdaj kaj kupovale iz It. preko neta?  

Lp Cuma


Jaz sem nekaj kupovala preko it. neta, ampak sem naročila na strica, ki živi v Italiji tako, da...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
23.7.2007 21:44:41   
Sibil_
Čer!

No, na drugi strani pa že ne bomo, a?KAj je novega?user posted image

Jaz v I nisem še kupovala preko neta, sem pa enkrat dobila nekaj iz ZDA v Trst, na sedež ene dostavne službe.A nimajo na malih oglasih tandem vozekov?

Jaz imam buggyboard in se ful dobro obnese, meni se zdijo ti tandemi ful veliki in okorni.user posted image

LP, javite se kaj,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
24.7.2007 7:56:55   
Anonimen
punce ste pa res pridne čveke....prva sem se javila in potem tišina user posted image . Jaz sem bila prejšnji teden na dopustu, posvečala sem se mojima fantoma in sebi user posted image  - kako paše. Pa za tri dni smo malega "prodali nonotom" in sama zviznila v Vrsar (prvič odkar je mali rojen - 21 mescev) . Kako prenašate to vročino? Pozdravček vsem

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
24.7.2007 8:00:52   
thaiss
Jutro,

evo, tapravšnji dan za kafe, ker končno ni vročine... zaenkrat!!!

Kje ste vse ostale???

Cuma zanč sem na bolhi opazla da en prodaja tandem voziček, cena pa je bla 500€, pokukaj če se š kej najde!!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
24.7.2007 20:55:44   
dalia
Da nas malo gor dvignem!

Kako paše ta dež.Tle pri nas na Plavjah se je kar fajn namočilo.Končno!

Kaj zdaj...kje in kdaj bo srečanje?Sem se včeraj mimo igrišč v Izoli peljala in sem se spomnila na vas.Tiste pač,ki ste večkrat tam.Sem se z malim in mamo okrog klatila.Danes pa sva bila cel dan doma.Saj je bil priden.Vsaj to!
Edino zvečer ima neke fleše med kopanjem.Full histerija in to.V morju in bazenu pa je full priden.Mah...??

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
24.7.2007 21:33:41   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: dalia

Da nas malo gor dvignem! user posted image  user posted image

Kaj zdaj...kje in kdaj bo srečanje? TUDI MENE ZANIMA??? BOMO KEJ DOREKLEuser posted image



_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu dalia)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
26.7.2007 14:04:43   
majrim
user posted image user posted image user posted image ...DA ŠE TUKAJ ČESTITAM NAŠI NAVT ZA DVE KORENJEKINJI!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
26.7.2007 16:18:23   
thaiss
čestitke!!!!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
27.7.2007 13:08:18   
asso
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Čestitke NAVT user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj ste vse na dopustu ali od te vročine se vam ne da niti za računalnik se vsest...

Ja, sej niti meni se ne da dosti oz. si ne vzamem časa, ker pred koncem porodniške imam še cel kup opravil (barvanje hiše, zunanje ograje, pospravljanje...) in itak mi bo zmanjkalo časa. Preden bom vse dokončala kar sem si zadala bom šla v službouser posted image user posted image user posted image  Prav panika me grabi.

No, jaz sem se na te temperature privadila in mi ni več tako grave.

No, samo na hitro sem se javila, ker zdaj grem skupaj s tamalima v ležeči položaj...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
27.7.2007 13:21:58   
topstar
user posted image user posted image ČESTITKE TUDI Z NAŠE STRANI!!user posted image user posted image

_____________________________

Če imava dve jabolki in si ju izmenjava, imava še vedno vsak eno po eno jabolko. Če pa si izmenjava ideji, imava vsak po dve. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
28.7.2007 14:46:26   
Sibil_
Dan!

Čestitke NAVT, moji fantje že čakajo.....user posted image

SIcer pa kaj zdaj-a se bomo kaj dobile al ja?Katera pride v Koper kakšen dan zjutraj?Dejmo punce, dejte se javit kaj no....sicer pa je treba počakat zdej, baje da je napovedovalka Karin napovedala neka močna neurja za ponedeljek in torek-mah, ni da ki dosti verjamam jaz v to.AMpak če bo ohladilo bo super!user posted image

Ciao pa pište kej,
Sibil RR



_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu topstar)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
29.7.2007 15:52:53   
dalia
SibilRR,jutri je baje' napovedan dež.Drugače pa sem jaz vedno za dopoldanski sprehod po Kopru.Se zmenimo?Se še katera pridruži?

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
29.7.2007 17:46:44   
majrim
bo,bo....in zgleda,da bo tudi kaka stopinja nižje kot danes...ker če ne,se mi res zmeša...naša tamala še ni nič spala danes...zdej sva jo skopala in komaj zdej jo je vzelo,ampak moram potrkat, da ne bo spet samo za pol ure...saj so bogi ti otrociuser posted image ...mi pa zravenuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu dalia)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
29.7.2007 21:39:23   
dalia
Majrim,tvoja Neža ima malo več kot mesec in zdrži cel dan budna?Ma complimenti.Naš Kiar pa gre včasih 3x spat čez dan.Pa celo noč prespi.
Zato moram tudi pazit,da sem doma ob njegovih urah,ker če ne je siten za krepat.

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
29.7.2007 23:00:50   
majrim
ja,danes je bla res fenomen...ni spala eno uro vse spance skupaj...verjetno ji je ta vročina nagajala,ker če ne je malo bolj pridnauser posted image ...bomo videli,kaj bo ponoči...je zaspala po kopanju ob 18 do 21, zdej pa naj bi bla ta druga runda po tri ure...user posted image
...če bi blo po moje, bi pop obvezno spala,ker manjka tudi meniuser posted image ...jo bom že navadilauser posted image ...zdej pa šibam,da  tudi jaz vsaj malo spim..
punce,kdaj ste ve kaj dobile menstruacijo po porodu???

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu dalia)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
30.7.2007 0:13:20   
tejčica
Majrim, jaz sem po prvem in po drugem porodu dobila menstruacijo dva meseca po porodu. Nisem pa dojila (zgubila mleko po enem mesecu).

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
30.7.2007 8:21:02   
thaiss
Majrim upam, da je Neža  prinesla ponoči not spanec od včeraj!! Moj čez dan spi, ponoči pa štrajkauser posted image  No, zdej je baje luna na pohodu, kaj pa ostale noči??
Jaz sem M dobila 6 tednov po porodu, pa sem takrat še polno dojila. A se že najavlja user posted image ??

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
30.7.2007 9:26:51   
dalia
Jaz sem dobila M tri mesece po porodu.Dojila sem pa tudi samo prvi mesec.
Majrim,kako je šla noč skozi?Mi smo spali ok.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
30.7.2007 9:39:39   
asso
Ojla,

a vas je malo več na pohodu... ste prišle z dopusta.

Majrim kako je bila noč? Pri nas je ponavadi tako, da če je dan "siten" je noč tudi in obratno. Več, ki spi čez dan, boljša je noč.

Ja, mi pri 10,5 mesecih se še prebujamo ponoči. In to tako različno, da je joj. Včasih se samo 1x, drugič x-krat tako, da je groza. To noč pa je še ta starejša imela verjetno nočne more tako, da sem se samo premetavala iz ene do druge. Začelo se je ob 12.30 in trajalo tam nekje do 3.30 potem pa skoraj ne vem več kaj se je dogajalo. Ta manjšo sem še vrgla na joško za drugo kaj se je dogajalo pa itak sploh nisem registrirala, ker sem bila koma. No, danes sem celo spala do 8,30 in sem kot, da me je traktor povozil. Ponavadi vstanem bisveno prej (6,40) in sem dosti dosti boljše... itak vem, vedno ko spim preveč je da gorje.
Ta manjša se mi že prebuja. Ta večjo pa grem zdej zbudit, ker če ne ne vem do kdaj bi spala... ne vem kako bo septembra, ko gre v vrtecuser posted image

No Muser posted image  sem prvič dobila po enem letu nekje, ko sem počasi nehala dojiti. Pri drugi pa pred enim mesecem, sicer dojim še ene 3x na noč...

Lepo se imejte in upajte na dež, da vsaj malo shladi, ker včeraj je bilo nemogoče in danes je tudi že soparno za pop*****

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu dalia)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
30.7.2007 11:32:52   
majrim
evo nasuser posted image user posted image user posted image ....da se hitro pohvalim, da je bla pridna čez nočuser posted image ...2x se je zbudila,hitro na joško pa nazaj v zibkouser posted image user posted image user posted image ...saj ni čudno,ko pa ji je manjkalo tolko spanca...smo pa bli že ob 8,15 na upravni enoti in naredili osebno, ker se septembra odpravljamo na dopust...ne daleč,samo do krka...prve počitnice v trojeuser posted image ...a je bla katera s tako malim otrokom na dopustu??...saj pravijo,da je zdej najlažje it, sploh, če ga dojiš...bomo videli?!user posted image
...kaj pa vem,kaj je zdej s to feštouser posted image ...sem mislila,da je čišča končala...pa zdej imam take male krvavitve, pa ne vem, ali je to napoved al ne...booooooooo
...zdej pa en ples za dežžžžžžžžžžžžžžžžžžuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
30.7.2007 11:35:04   
marty5
Ojla,

je spet malo oživelo user posted image . Že ko govorite o spanju. Moj sine ima 17 mesecev pa so noči še vedno zelo različne. Zdaj praviloma prespi noč, se pa še vedno dogaja, da se zbuja. Sploh, ko so ga matrali zobki....

Je pa že pri cca 7ih tednih prespal noč v kosu - vse dokler se niso začele pojavljati težave z zobki.

Eno vprašanje za tiste z Markovca - kje se sprehajate? Meni je Markovec obup za sprehode. Zdaj, ko so pri nas aktualna igrišča, pa tudi nimamo kam, saj gor ni enega pametnega (kot npr. Birba). Vsako popoldne pa se mi ne da vedno v avto in peljat v KP ali IZ. Je kak skriti kotiček, za katerega morda ne vem user posted image ?

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
30.7.2007 14:06:33   
topstar
čau!
Kaj ni bil napovedan dež in ohladitve?? user posted image ne zgleda da bo kaj s tega.
No naše noči so tudi so včasih katastrofa, včasih prespi celo noč...mah user posted image po moje je odvisno od zobkov,
lune, sonca, ...itd user posted image
M še ni prišla in jo prav nič ne pogrešam  user posted image zdaj bo že 10,5 m, sem pa začela tudi jaz krvavet cca. 1m po
porodu, ko je čišča že zdavnaj ponehala, pa se je izkazalo da mi je ostal košček posteljice v maternici in sem
morala na abrazijo user posted image , blo je res hudo in še vse boleče od poroda. Pa, da se ne boš ustrašla Marjim jih poznam
dosti, ki so imele kar vsako toliko krvavitve baje je čisto normalno še posebno če dojiš. No mi se dojimo še kar pogosto
x na dan. Joška je zakon user posted image .
Na sprehode pa obvezno vsak dan v Izolo, ni drugeuser posted image , če se mi kdaj res ne da pa poiščemo med bloki na Markovcu so
še tisti stari vlakci-železni, ki v prejšnjem sistemu niso manjkali na nobenem igrišću user posted image , no to je tudi zakon user posted image .

LP




_____________________________

Če imava dve jabolki in si ju izmenjava, imava še vedno vsak eno po eno jabolko. Če pa si izmenjava ideji, imava vsak po dve. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?