|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 29 [30] 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
24.7.2009 15:36:41   
matejas
Ojla!

Rabila sem eno leto, da kaj napišem. Sicer pa vidim, da tudi ostalim kaj prida pisanje ne gre od rok, razen izjemam.:)))
Kot berem, vas je že veliko povečalo število družinskih članov, za kar vsaki posebej iskreno čestitam.
No, če se me katera spomni, sem mamica Larise 2001 in Enye 2006.

Pripela bom nekaj slikic, da vidite še moji šmrkljici.

user posted image




user posted image

user posted image

Lp, Mateja

_____________________________

30.08.2001 se nam je rodila prva zvezdica Larisa, 20.08.2006, pa še druga zvezdica Enya.
11.01. 2011 pričakujemo še našega fantka
17.01.2011 nas je osrečil še sonček Patrick

http://matejkas.moj-album.com/



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   [Brisano sporočilo]
30.7.2009 20:25:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu matejas)
  Neposredna povezava do sporočila: 727
   [Brisano sporočilo]
1.8.2009 16:42:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 728
   [Brisano sporočilo]
4.8.2009 21:21:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 729
   [Brisano sporočilo]
8.8.2009 7:03:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
14.8.2009 9:31:35   
issa
avgustovke, čestitke vsem korenjakom ,ki so ali še bodo prestopili v svoja rosna 3. leta....user posted image user posted image user posted image user posted image
vse naj naj vsem!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja zdaj so pa že stari tri leta,..madonca hitro mine čas...

Upam da ste vsi (ali pa še boste) lepo praznovali.

tudi mi smo meli eno majhno zabavico,..letos nam nekako ni uspelo uskladit obeh dedekov in babic,so nam nei pobegnili na dopust...tako da smo zdaj pri enim imeli en majhen piknik in pol pa še pri drugim..vsi bi radi praznovali.heheh
ko gledam slike od lanskega praznovanja, šele prav vidim velike spremembe,..čisto drugače je ko smo skos skupaj in se pred našimi očmi razvija in nena tega tako zelo dojamemo, šele ko si včasih vzamem čas pa ga res ampak res dobro pogledam vidim da je že velik,hehe, pol pa še včasih kakše slike vzamem v roke, te pa so razlike zelooo vidne,..jao ..se nem postala sentimentalna.user posted image user posted image
trenutno pri nas vlada obdobje jokavosti in provociranja, to se kaže tako da se pač neče obleč, obut, tega ali onega (ah standart) ,ampak to intenzivno,..ali pa da nekaj noče v naslednjem momentu (čez par minut) pa izbruh joka ker tega nismo naredili, čeprav je rekel da ne..ahh.....včasih me mali prav sprovocira,..samo se nekak ne pustim,.em kaj te naj v tistem trenutku naredim, če vztrajam se dela kot da nenadoma ne sliči, če pa grem pa tako ali tako ne naredi...hmmm ponavadi vztrajam, tako da sem na koncu že morem skregat....
in kako so kaj vašo otroci?

evo še naše slikice:
user posted image
tortica,samo da so svečke za pihatuser posted image


user posted image
hitro so se mogladarila razpakirat....user posted image user posted image user posted image

user posted image
in z atejemsma jih mogla sprobat...user posted image user posted image user posted image


no tako to je za zdaj....
lepo se imejte!!user posted image




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
14.8.2009 9:34:12   
issa
ups ..se mi je malo zalomlo,sem kr dve enaki slikici gor dala...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
to sem misla gor dat....
hehe

se zgodi...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   [Brisano sporočilo]
3.9.2009 19:58:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu issa)
  Neposredna povezava do sporočila: 733
   [Brisano sporočilo]
3.9.2009 19:59:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
5.9.2009 0:03:34   
stuhica
no dekleta da se vam mal javim sicer vidmi da imate mal manj ačas za klepet tuki gor, jaz sem pa aktivna bolj na temi nosečk Oktoberk tako da sem spet nosečka...

Hvala vsem za čestitke zaAlvina, naš mali je pravi korenjak, lump, ni d ani, v ponedeljek ga začenemo uvajat v  vrtec, ker je bil ta teden bolan, pa smo raje počakal da zadeva mine....

Smo v veselem pričakovanju... danes sem že čsit utrujena ker sem bila na izpitu v Portorožu... sem crknjena kot konj... tole vse me je že izmozgalo, še v sredo enega pol pa upam da bo mal miru...

Pa ostale kakos te kaj, vidim da vas je le neki tuki gor.... občano preberem, sej se bom potrudila da se javim pogosteje, naj tud naša stran mal zalaufa aneede...

lepo se imejte pa vsem našim Avgustovčkom upam da os fajn praznovali svoje rojstne dneve...



_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
5.9.2009 23:11:49   
HuAnita
oooo, končno smo na 1. strani
hvala vsem za čestitke - naš Petja je zdaj končno postal 'fantek', začel je govoriti vse kot fantek, ne vleče več kot sestrica...
Smo pa pordni 3-letniki, pismo, je trmasto to naše dete iz 2006 :-)

Stuhica, potrpi!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
27.9.2009 21:48:53   
stuhica
Punce pa kej ste čveke a res nobene več ni tuki gor... jaz sem pa že mal upala da bom od bivših nosečk dobila kakšen glsek za mis bušk.... me je moj dragi prjavu čeprav se zna zgodit da bom prej rodila kokr s ebo pa tekmovanje zaključilo....

Če se me ktera spomni, bi bila res vesela kakega klika na strani naših  bušijev.....

lp

_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
28.9.2009 12:29:26   
issa
ja naše zmogljivosti kot čveke so očitno izpuhtele,hehehehe,..ali pa res več ni nič časa??user posted image user posted image user posted image
stuhica evo bom poiskala in dala glasek!!! user posted image user posted image user posted image

Lp!!



(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
28.9.2009 12:36:40   
issa
ok vse lepo in prav samo jaz poznam samo tvoj vzdevek....user posted image user posted image user posted image user posted image hehe če mi poveš še ostalo ti dam gles......user posted image user posted image user posted image user posted image
joj mene kak sem hecna.....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
28.9.2009 22:20:29   
HuAnita
Oj, avgustovke, zdaj pa smo že konkretno v 4. letu.... ne?
No, pa naša prvorojenka bo ta teden že 5 let, pismo, mi ni jasno, da čez 11m pa že v šolo????!!!

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
28.9.2009 22:57:57   
stuhica
huanita ja čas kar beži in beži noro... gre hitr čas, mi smo začeli z vrtcem septembra smo se čist obnesel brez težav prvi dan uvajanje za 2 uri potempa adijo ati lubčka drugi dan že sam sicer 4 urce, tako cel teden zdej ga pa pustim do cca15 sicer cvmes vsi počivajo on tudi za pol urce ampak je edini ki ne spi v skupini še zaenkrat... pa upam da tako ostane... apak glede na našga novga člana  čezu cca dobr mesec je pa vprašane kako bomo nadaljeval  al bo še tako ostal al ne...

_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 741
   [Brisano sporočilo]
3.10.2009 6:48:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu stuhica)
  Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
3.10.2009 20:46:01   
stuhica
morrak kako pa zgleda ta sistematski pri psihologu..mi ga imamo v sredo.. pa me meal zanima kaj sploh sprašujejo tam ...



_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
4.10.2009 19:34:14   
issa
ja če je to tisti malo večji sistematski smo ga mi imeli pred dvema mesecoma...
pri zdravnici otročka pregleda, nič posebnega, pri psihologinji pa dobiš dva vprašalnika na katera moreš odgovorit, (npr. če otrok celo noč prespi, ..če je spanec nemiren,..ali se pogosto vstaja,...ali se otrok pogosto podela v hlače...maš pa odgovore kao včasih, nikoli, pogosto)..pa takšne, pol sledi pogovor s psiohlogom, ki ga poskuša pripravit do nekih dejavnosti kot so nariši krogec, poišči pare,..ali pa neke ploščice z nekimi znaki, pa more dat znak na znak,..ali pomre povedat kaj sije zunaj,.alipa kdo laja...pa takšne.nič hudega,.pol se pa sledi pogovor s staršio pač kaj se tiče otrokovega vedenja, če imamo kakšne težave doma ali pa kaj podobnega..nič hudega...sicer če otrok tudi nena skooos sodeluje ni nić hudega, ker naš ni bil glih zelo kooperativen..hehehe...
mi smo meli pol še zobozdravstveni pregled..tak smo mel mi,.. glavno nič posebnega....

hehe,..tak da sem še jaz se  malo zraven pofočkalauser posted image user posted image user posted image user posted image

lp

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
5.10.2009 8:46:34   
tiasha77
Hej, avgustovke!

Nisem še čisto pozabla na vas, napisat pa mi ne znese...

Sistematski: Zojča bi ga morala met v sredo, pa je dobila vodene koze in smo ga prestavli (na december;)).

Drugače pri nas nič extra novega, razen da hodi od septembra v vrtec. Na začetku je šlo brez problemov, potem je bla ena mala kriza, danes pa je spet šla po desetih dneh, pa bomo vidli popoldan kak je šlo. Je pa v eni luštni skupinci, kjer so večinoma 2006 letniki, pa vzgojiteljica je ful športna, tak da uživajo.

Letni dopust je že zdavnaj za nami, zdaj že sanjam o zimskem;) mogoče bi šli smučat, čeprav tud kak pobeg v tople kraje ne bi bil odveč.....

Oj, stuhica, ti boš pa res že kmalu cartala drugega user posted image , kak hitro čas beži, se mi zdi da še ni dolgo kar si povedala da si user posted image . Bom poiskala tekmovanje, da lahko glasujem zate, ok?

Morrak - ste nabrali veliko kostanja? Pri nas ga je dedi že pekel in je Zoji ful všeč.

Lp vsem, pa čimveč sončka v oktobru.

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 745
   [Brisano sporočilo]
13.10.2009 6:14:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tiasha77)
  Neposredna povezava do sporočila: 746
   [Brisano sporočilo]
3.11.2009 16:22:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 747
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
3.11.2009 17:26:24   
issa
hehehe, se se ni potreeebnoooooooo dreeeeeettttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

živjo!!!
ja nevem, kaj naj rečem jesenska/zimska utrujenost??? Jaz zase lahko priznam da sem totalnoma na knap z časom,..trenutno delam kot prodajalka kruha in pekovskih izdelkov in sem morem že ob 4h vstat da sem na delu pravočasno in seveda vse izdelke pospravim, preverim (kao kvaliteta) in po dobavnici čekiram,..pol maš pa sše tečne stranke ki mi že ob 5h ružijo pred vrati da naj odprem,češ kaj si še mislim da nisem odprla,ker vse ostale pa odprejo prej,..(da omenim odpiralni čas uradno je od pol 6h dalje)user posted image user posted image
tako da pol delam do pol treh,..in sem cele popoldneve z tamalim, se z njim ukvaraj pa gospodinstvo, tako da sem ob večerih priznam čisto kaput,pa se mi ne da na pc....ker pač ko je mali buden nočem it na pc, ker se mi zdi da je čas dragocen in ga raje z njim preživim, kot pa za tipkovnico..heheh.sicer pa se še nisem navadla na tako vstajanje in sem že zarad tega tak utrujena...
mimogrede študiram,...hehe,..tako da če mi rata sem v treh letih diplomiran vzgojitelj predšolske vzg.user posted image ...


in ostale kak ste?
morrak kaj kaj počnete v teh dnevih?? ste imeli že kaj snežink letos??user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 748
   [Brisano sporočilo]
6.11.2009 9:11:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu issa)
  Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
6.11.2009 21:23:23   
issa
hehe, ja če sta dva verjamem da se lepo zaigrata,...mi bomo še mal počakali, pol pa tudi ponovno poskusili srečo, samo rada bi si našla kakšno drugo delo (delam reko študenta, tako da ni takih ovir pri menjavanju) ker tukaj morem dvigovat in spuščat vsaki dan en težek pokrov, ker  gospodom ni da bi menjali kiosk, tako da je šla mehanizacija za dviganje pokrova in ga morem ročno,.in to je precej težko, lahko a dvignem samo do višine ramen, si ga gor naslonim in pol z železno palco odprem,...pa še tiste kište polne kruha sem pa tja...pa si človek predstavlja da je kruh lahek,user posted image user posted image user posted image se mogoče pa je samo kišta kriva za težo..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dugače pa mi pha vseposod noter..tako da upam da še nebo kmalu zime..heheheuser posted image user posted image user posted image user posted image

tu pri nas je blo samo tolko snegeca, da je blo vse mokro,nič drugega...me pa zanima če bo naš gospodič so hotel sankat letos...jooj lani se ni hotel, za nič na svetu ne...raje nas je gledo kako se mi spuščamo po bregu...user posted image user posted image user posted image Mi se pa gremo kar na našo Pohorje sankat ali pa k mojim staršemna Janževo goro,...komaj čakam da bomo delali snežakeeee...(to mi je nekak najlepše,...samo mraza ne maram user posted image user posted image user posted image )

no kje ste ostale??



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 29 [30] 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 29 [30] 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?