|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 29 30 [31]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
17.11.2009 13:54:46   
HuAnita
Ojla, da nas ruknem na 1. stran!
Kje&kako ste? Avgustivke 06...

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   [Brisano sporočilo]
22.11.2009 11:59:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 752
   [Brisano sporočilo]
2.1.2010 11:42:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
16.1.2010 20:36:03   
issa
hej čvekice,niste nič čvekaste??
joj malo da nas vržen na 1. stran!!

Kako ste kaj?
Mi smo vredu, pri teh leti ma naš mali ziher že ruge, skrite pod lasmi,..100% jih ma...pri tej mali žlehtnobici...user posted image user posted image user posted image joj me kaj šele pride!!
drugače smo spet po starih tiri, ni več problem za vrtec (december je bil katastrofa za v vrtec), pri plavanju še malo obotavlja ampak na koncu gre brez problem....včasih me malo razjezi, ko ga doma vprašam oziroma mu povem da je čas za plavanje, pa ni problema takoj zrihta in gremo,..ko pa smo tam v rušah, te pa kar naenkrat ko je potrebno za noter, neka panike....ne razumem, če pa mi doma s takim veseljem greuser posted image user posted image user posted image user posted image saj zdaj je malce bolje, samo me je strah zdaj naslednji teden kak bo, ker ta teden sem bla bolna pa ga nisem mogla pelat (in pol ga nihče drug ni mogo) in je bil doma.....ah upam da bo ok...
drugače pa mam prakso v vrtecu, morem še ugotovit če jo lahko naredim v dveh delih, saj tak dolgo zastojn delat tudi ne morem, hehe ker mam marca spet novi obrok..user posted image
in ostale? kako so kaj vaši sončki???
ste se kaj sankali??

lep pozdravček!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
18.1.2010 21:21:30   
issa
hej že spet nas vleče na 3 stran!!!
ne ne to pa ne dovolim...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
in kak ste?
danes sem blav vrtcu in smo se igrali zdravnika, lekarno,..pač te zdravstvene hece, in smo se povijali, pikali z inekcijami,,,...vse samo da bomo zdravi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image joj ta skupina je bila super, le počivat niso hoteli,user posted image user posted image user posted image ,..ampak me kar malce mrazi ob misli, h kateri skupini papridem jutri,..so me že vnaprej opozorila da naj zjutraj eno urng zajeto skodelico kave spije,češ da jo bom potrebovala..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no fajn me plašijo!!!!user posted image user posted image user posted image
in ostale kjeeeeeeeeeeeee steeee????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
18.1.2010 21:23:19   
issa
joooj moje napake.........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
19.1.2010 21:55:58   
stuhica
ojal avgustovke , pr nas je aAlvin skoz neki z ušeski bolan, ga bomo verjetn dali cepit... tamla pa je ok smo ravno daens imeli pregled kolkov.... drugače pa sme svoj gestaicjski diabetes dla askoz a zdej se borim naprje


Danes sem imela kontrolo za cuker. user posted image user posted image user posted image Moje vrednosti ravno mejijo na sladkorno bolezen in glede na razmere v družini sem itak potencialni kandidat... sem bila čist žalostna,user posted image pa še bolj zato ker sem se zredila nazaj za 6 kg.user posted image user posted image user posted image Komaj še zapenem kake hlače. user posted image user posted image Me je kr mal nadrla ker se ne bi smela tolk zredit, tkao da imam spet navodila za zdravo prehrano- v dveh mesecih do naslednjič morma izgubit vsaj 1 kg do max 2, ker več ni dobro ker potem hitr 3 nazaj dobim.... v glavnem sem se res zamislila, ful mi je težko pri srcu ker vem kaj me čaks če se resno ne vzamem v roke..t kao da v mojem življenju bo potrebno nardit temeljite spremembe... če ne bom kr kmalu na inzulinu pristala user posted image user posted image user posted image user posted image  ne vem kako mi bo uspelo sploh shujšat če gredo pa kilogrmi kar gor... resno bom mogla začet spet jesti isto hrano kot prej...

No evo punce nič ni koristilo da se celo nosečnost nisem nič zredila temveč le hujšala, zdej se pa redim kot prava pujskauser posted image user posted image

Toliko  za danes....

Tako drag eavgustovke upam da se kaj slišimo vasje bolj malo gor... no  sej vem ko so otročki mal starejši ni več toliko časa.... ma bo že




_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
21.1.2010 16:34:51   
issa
POzdravljene!!!

Končno sem se navadla na te hudičke v tej skupini, jao,..zaradi njih sem bla včeraj tako utrujena da sem doma kar zaspala, ko sem prišla.joj, joj,...pa zdaj tudi ugotavljam da niso samo otroci težki, ampak tudi nekateri starši,..o jej...

joj stuhica, držim ti pesti (močno,močno) da ti uspe shujšat, da nebo več še hujših težav!
mislim da niso samo otročki, včasih se nam res ne ljubi it na pc in net,.. ampak jaz se bom potrudla!!

lep pozdrav iz snežnega mb

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
21.1.2010 22:19:21   
HuAnita
Stuhica --- user posted image user posted image user posted image user posted image

Te štekam. Tudi jaz imam zdaj ene 13 kg več, kot sem jih imela prd porodi, s tem, da sem jih v zadnjem letu dobila 6-8 +++... Kr neki?!? Sumim ščitnico, ker se res trudim - telovadim, zdrava hrana, 5 obrokov, pa gre gor gor gor... Saj bo...

Mi so izjemno fajn v hiši, otroka se že lepo igrata... Iz meseca v mesec je bolje....

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   [Brisano sporočilo]
21.2.2010 22:11:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
3.3.2010 19:46:47   
issa
o jej, kej pa smo vse??
hehe morrak, to pa res da tale fb čisto zasvoji....user posted image Jaz sem tudi večinoma tam,..
in drugače ženske kako smo??
Pri meni je totalna zmešnjava. Faks me je malo razočaral, sploh se ne držijo tistega kar so povedali na informativnih, tak da oziroma so zadeve neizmerno olepšali/ spremenili, in zdaj se pokaže vse čisto drugače,...user posted image user posted image user posted image user posted image Tako da bomo vidli, kako pa kaj!

dajte ženske neke napište, pokažite da še dihatee!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
10.3.2010 19:55:05   
issa
hej, kaj pa vreme???  Tako smo se že navadli na tistih nekaj prijetnih sončnih žarkov, zdaj pa na enkrat spet sneg???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image že zvončke smo nabirali in trobentice gledli.....user posted image user posted image komaj čakam pomlad!!!user posted image user posted image user posted image
in ostale? ste zasnežene, zametane?user posted image user posted image user posted image
Mogla sem nas malo naprej spravit!! user posted image user posted image


lp!

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
16.4.2010 15:19:47   
Janci F
Jaz imam pa eno prošnjo in sicer bi vas prosila, če lahko izpolnite anketo, ki jo potrebujem za seminarsko nalogo.

Anketo najdete tukaj http://soncek.eu.org/ankete/index.php?sid=21629&lang=sl in prosila bi vas, če lahko link pošljete naprej še prijateljem (predvsem tistim, ki so že starši) in jih v mojem imenu prosite, če jo lahko izpolnijo.

Že v naprej se vam zahvaljujem za izpolnitev ankete.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
25.4.2010 10:23:02   
issa
hmm.......... avgostovke kje pa ste kaj??? user posted image user posted image
cele dneve zunaj??
sem nas mogla malo na 1. stran dat!!user posted image



(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   [Brisano sporočilo]
29.7.2010 13:32:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu issa)
  Neposredna povezava do sporočila: 765
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 29 30 [31]
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 29 30 [31]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?