|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bris materničnega vratu - rezultat
4.11.2007 14:44:41   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Držim pesti za najboljše. Poskušaj malo odmisliti.

enakouser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Bris materničnega vratu - rezultat
4.11.2007 18:56:31   
Nanni
Evo še odgovor dr. Pušenjaka: http://med.over.net/forum5/read.php?19,4373149

In Magi hvala ti za odgovor. Res si mi veliko pomagala s svojimi nasveti.
Timy kako je s tvojo krvavitvijo? Moja še kar traja in traja.... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Bris materničnega vratu - rezultat
5.11.2007 14:32:47   
timy
Tudi jaz sem včeraj prebirala odgovore dr. Pušenjaka in me je kar precej potolažilo. Še vseeno pa mi ni dalo mira in sem danes klicala zdravnika, ki me je operiral. Povedal je, da je to čisto normalna reakcija in to je to. Tisto, za kar sem mislila, da so šivi, pa je bilo odmrlo tkivo.
Nanny, tudi jaz še kar naprej krvavim, sicer ne veliko, ampak enako kot včeraj in predvčerajšnjim. Spremenilo se je le to, da me zdaj vsaj več ne skrbi toliko in da lahko v miru počivam in ne skačem kar naprej na WC.

Pazi nase in počivaj!

(odgovor članu Nanni)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Bris materničnega vratu - rezultat
5.11.2007 14:40:55   
Nanni
No, samo da si se oglasila. Sem že bila v skrbeh zate. Tudi jaz še krvavim, predvsem ko grem na WC se mi kar ulije. Tudi jaz sem klicala in mi je rekla, da je to nekako normalno, vendar pa, če do jutri ne bo nič manj je bolje, da grem k svoji ginekologinji. In to bom tudi naredila. Hodim k dr. Peternelovi v ZD Celje in mi je res fajna zdravnica.
Drži se tudi ti.

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Bris materničnega vratu - rezultat
5.11.2007 14:46:51   
timy
No, jaz bom tudi še malo počakala, če bo kaj prenehalo, drugače bom tudi jaz šla k svoji ginekologinji. Moja je pa Benčič-Torbica. Je tudi vredu in zelo prijazna, kar v takšnih trenutkih še bolj pride do izraza.
Bi pa seveda bila najbolj vesela, da krvavitev čisto preneha. Držim pesti za obe.

(odgovor članu Nanni)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Bris materničnega vratu - rezultat
5.11.2007 14:57:51   
Magi*
me veseli, da ste malo potolažene, čeprav se še fajn pazite! in če se ne umiri, pojdite kar pokazat zadevco.

jaz sem imela izcedke še zelo, zelo dolgo, še po prvi M po posegu. je pa res, da sem 2 dni po posegu že bila na delu in sem predavala od jutra do večera. pa mi je bil zato kdo kaj bolj hvaležen? japajade user posted image


prvo zase posrbite, potem pa za vse ostalo. ne bit tok nore kot sem bila jaz.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Bris materničnega vratu - rezultat
5.11.2007 15:09:39   
Nanni
Jaz bi morala kmalu dobit menstruacijo, sam sem se odločla, da jo bom prestavila za kakšen teden, ker na koncu ne bom več vedela ali krvavim zaradi posega ali zaradi menstruacije. Enako je bilo pri odšćipu tkiva, ko mi je oboje sovpadalo.
Veseli me pa, da smo v takšnih stvareh skupaj in smo druga drugi v podporo in tako lažje prebrodimo dolge in zaskrbljujoče dneve.
Vsekakor je zdravje na prvem mestu in ne mislim it prej v službo, preden se mi tole ne pozdravi oz. dokler krvavitev ne preneha.
Hvala za podporo.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Bris materničnega vratu - rezultat
14.11.2007 8:16:08   
timy
Pozdravljene,

včeraj me je klicala ginekologinja zaradi mojih izvidov. In moram iti še enkrat na letz, ker na eni strani ni bilo zarezano v zdravo.
Še enkrat čez vse skupaj ...

Upam, da boste ostale imele boljše rezultate.

(odgovor članu Nanni)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Bris materničnega vratu - rezultat
14.11.2007 8:30:03   
Magi*
joj timy, tole pa res ni dobra novica. nič strašnega sicer, se ne sekirat zaradi samega tkiva. ampak še enkrat čez vse to user posted image

drži se punca, pa naj tokrat dobro naredijo user posted image user posted image user posted image




PS: moj bris, so mi ga delali v 7. mesecu nosečnosti, je pa bil dober. hvala bogu.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Bris materničnega vratu - rezultat
15.11.2007 15:57:45   
Nanni
O smola, Timy. Zdaj pa še enkrat čez vse to, kajne? No pa sedaj človek že ve kako to poteka in vsaj ni toliko strahu prisotnega. Vseeno pa ni prijetno.
Jaz bom za izvide izvedela šele konec decembra, ko imam kontrolo v LJ. Prejšnji teden sem bila pri svoji ginekologinji zaradi krvavitve po posegu in je ugotovila, da se mi ne celi najbolje, poleg tega sem pa dobila še vnetje. Dobila strogo mirovanje in antibiotik. No in na tem pregledu mi je rekla, da ona ne bo dobila izvidov nič prej, ampak moram jaz prinesti kopijo izvida. Torej šele konec decembra. Upam, da bo to božično-novoletno darilo bolj veselo kot tvoja novica Timy.
Timy držim pesti zate in drži se.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Bris materničnega vratu - rezultat
17.11.2007 17:25:48   
timy
Hvala vam za podporo. V sredo zjutraj so me klicali in rekli, naj kar pridem, ker je ena odpovedala. Tako, da je vse potekalo kar hitro in sploh nisem imela časa veliko razmišljati. Hvala bogu. Je pa ginekolog najprej preveril, če sploh lahko grem  na operacijo že tako hitro, saj je od prejšnje operacije minilo le 3 tedne. No, izkazalo se je, da se mi vredu celi in sem bila v četrtek že operirana. Problem, je bil v tem, da so izvidi pokazali, da mi hudo spremenjene celice segajo globlje, kot pa je kazalo na začetku.
No, upam, da bo tokrat vse ok.

Držim pesti zate Nanny.

(odgovor članu Nanni)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Bris materničnega vratu - rezultat
18.11.2007 12:40:33   
Nanni
No, tole je bilo pa zdaj res na hitro, da so te kar vzeli. Sicer je pa tako boljše, da nisi spet živčen in čakaš na to.
Držim pesti, da boš imela sedaj vredu izvide, Timy. Pa seveda - čuvaj se sedaj in počivaj. Saj vidiš, da se lahko vse zakomplicira tudi, če se vredu počutiš. Jaz sem zaradi komplikacij bila sedaj cel mesec doma, jutri grem pa ponovno v službo.
Pazi nase in  poročaj kako bo.

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Bris materničnega vratu - rezultat
19.11.2007 0:27:47   
Magi*
timy, hvala bogu, da so te takoj vzeli, sicer bi res samo gruntala...

držim pesti (za obe), da bodo izvidi  v redu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Bris materničnega vratu - rezultat
31.10.2008 15:34:07   
luna59
POZDRAVLJENE FRAJLE!
Naj vam zaupam, da sem tudi jaz imela zelo slabe izvide PAP- brisa (C4).  Bila na odščipu materičnega vratu. Sedaj nestrpno čakam na izvide. Po posegu sem dobila od zdravnice naslednja navodila: imate 7-dni bolniškega staleža, oglasite se pri svojem osebnem zdravniku, pri svojem izbranem ginekologu imate pregled čez tri tedne.
Moj problem je sledeč: sem na bolniškem že tretji teden po posegu, kljub dobremu počutju. Moj osebni zdravnik je mnenja, da je treba počakat na histološke izvide; do takrat pa počakat z službo. Po forumih sem našla, da lahko nastopiš na delovnem mestu po nekaj dneh. Ni mi jasno zakaj moram do izvidov ostati na bolniškem. Kot sem že dejala je moje počutje super, tudi krvavela nisem po posegu. Zelo si želim it čim prej v službo. Nevem kaj naj storim, poslušam osebnega zdravnika ali se obrnem na kakšno drugo osebo???
Prosim za vaša mnenja?

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Bris materničnega vratu - rezultat
1.11.2008 18:54:11   
timy
Pozdravljena Luna 59,

mislim, da je bolje, da se držiš zdravnikovih navodil. Sama sem po konizaciji bila doma en teden, nato pa v službo, ker sem se dobro počutila. Pa vendar me je nato v službi začelo špikati, pa tudi krvaveti sem začela. Nato so prišli izvidi in so mi morali konizacijo ponoviti. Tokrat sem poslušala zdravnika in ostala doma 3 tedne. Splačalo se je!

(odgovor članu luna59)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Bris materničnega vratu - rezultat
6.11.2008 12:31:57   
luna59
Timy hvala. Po tvojem sporočilu imam čist drugo mnenje. Sem še zmeraj na bolniškem, zdravnik mi noče zaključiti bolniškega lista dokler ne bodo izvid OK.
Včeraj so mi poslali vabilo, da se moram v ponedeljek oglasit na kontroli zaradi histoloških izvidov. Ker je do ponedeljka še daleč, sem klicala v ambulanto za izvide. Sestra je bila zelo redkobesedna, dejala je da bodo potrebni še nadaljni postopki, vse ostalo se bove pomenile z osebnoj gine. v ponedeljek. Mene kar žre od radovednosti...user posted image
Malce bi te povprašala kako poteka konizacija. Sicer vem že skoraj vse ( sem pobrskala na vseh mogočih straneh in forumih). Zanima me:
     kako dolgo si hospitaliziran oz. kako dolgo ostaneš v bolnici?
     v kateri bolnišnici so ti izvajali kon.?
     so tvoji pap-brisi zdaj vredu?

lp



(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Bris materničnega vratu - rezultat
6.11.2008 12:37:10   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: luna59

Timy hvala. Po tvojem sporočilu imam čist drugo mnenje. Sem še zmeraj na bolniškem, zdravnik mi noče zaključiti bolniškega lista dokler ne bodo izvid OK.
Včeraj so mi poslali vabilo, da se moram v ponedeljek oglasit na kontroli zaradi histoloških izvidov. Ker je do ponedeljka še daleč, sem klicala v ambulanto za izvide. Sestra je bila zelo redkobesedna, dejala je da bodo potrebni še nadaljni postopki, vse ostalo se bove pomenile z osebnoj gine. v ponedeljek. Mene kar žre od radovednosti...user posted image
Malce bi te povprašala kako poteka konizacija. Sicer vem že skoraj vse ( sem pobrskala na vseh mogočih straneh in forumih). Zanima me:
    kako dolgo si hospitaliziran oz. kako dolgo ostaneš v bolnici? Jaz sem bila samo čez noč, ker je bilo vse ok.
    v kateri bolnišnici so ti izvajali kon.? SB Jesenice
    so tvoji pap-brisi zdaj vredu? Ne, v ponedeljek mam po operaciji že 5 pregled in ponoven odvzem brisa.

lp





Se bom še jaz vmešala, saj vem, da v takem primeru človek želi čim več info. Na vprašanja sem ti kar gor napisala. Na bolniški sem bila jaz 10 dni in prosila zdravnico, da mi prekine bolniško, ker sem bila res ok (tudi kasneje).

Upam, da se bo vse dobro poštimalo, da ne bo kaj hujšega.

(odgovor članu luna59)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Bris materničnega vratu - rezultat
6.11.2008 12:38:42   
naja17
U zdej sem vidla, da si na bolniški že po odščipu. To pa jaz nisem bila. Jaz sem že isti dan veselo okrog skakala in naslednji dan delala. Na bolniški sem bila samo po LLETZ-u.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Bris materničnega vratu - rezultat
6.11.2008 12:47:55   
luna59

Sorry, za mojo zadnje vprašanje.  Si nisem prebrala prejšnjih čvekalnic. Srčno ti želim čim prejšnjo okrevanje. Ne smemo se sekirat, živcirat.. vem, da brez tega gre zelo težko, vendar moramo delati na tem, da bomo imele dober imunski sistem.
Jaz sem stara komaj 24, pa me je doletela ta neprijetna izkušnja. 

(odgovor članu luna59)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Bris materničnega vratu - rezultat
6.11.2008 12:48:36   
luna59
naja 17 hvala


(odgovor članu luna59)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Bris materničnega vratu - rezultat
6.11.2008 12:51:13   
naja17
Ni kej... Pa ni panike za "zadnje vprašanje", sej sem jest tud firbčna in zato sem tud odgovorila. Drgač nisem tip, ki se preveč sikira, samo res nisem navdušen obiskovalec ginekologov. Bomo v ponedeljek vidli, kaj bojo spet povedal, ker sem res mislila, da se jih bom po operaciji losala za kako leto...

(odgovor članu luna59)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Bris materničnega vratu - rezultat
6.11.2008 12:54:51   
luna59
Želim si da hitro mine do ponedeljka, čeprav sem zelo skleptična gleda rezlutatov.
Vam javi kakšni bodo rezlutati.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Bris materničnega vratu - rezultat
7.11.2008 19:16:30   
timy
Pozdravljene,

Luna59: Vem, da je hudo čakati, pa vendar poskusi malo odmisliti do ponedeljka.

Sama sem bila najprej na odščipu. Isti dan sem odšla domov. Potem me je klicala moja ginekologinja in je rekla, da bo potreben Lletz. Hospitalizirana sem bila skupaj 3 dni. Prvi dan priprava (lahko sem zajtrkovala, potem pa ničesar več, razen bistre juhe), drugi dan je bila operacija, tretji dan vizita in sem šla domov.
Po slabem mesecu dni me je ponovno klicala ginekologinja, ki je dobila moje izvide in dejala, da niso izrezali v zdravo, potreben je bil Relletz. Vse je bilo popolnoma enako kot prejšnjič. Spet sem bila hospitalizirana tri dni. Vse tri posege so mi delali v Celju.

Upam, da sem ti kaj pomagala. Držim pa pesti, da bo vse OK.

Aja, zdaj so izvidi normalni. Kmalu po posegu sem tudi zanosila, zdaj sem na začetku 7 meseca in je vse OK. Mi je v tem času za vsak slučaj dvakrat vzela bris.

(odgovor članu luna59)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Bris materničnega vratu - rezultat
10.11.2008 13:28:50   
orhideja75
kaj pa pomeni oznaka A?



_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu denmegy)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Bris materničnega vratu - rezultat
10.11.2008 23:53:52   
luna59
Danes sem dobila histološke izvide po odšč. mat. vrat., nič kaj prijetna novica.....user posted image
Decembra grem na lletz. Imam CIN2.


(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?