|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: notranjska
18.10.2007 18:19:37   
TamaraJ
Joj punce... zdej pa imam občutek, da bomo kar slikce morale v album prilepit. No, moja je že nekje not. Tam, kjer sva s Timijem slikana na Hvaru. OK, jaz sem bila ta prva. kdo bo naprej??? A, si upate??

P.S. Ker mene bo kr razgnal, k nevem katera je katera. Zna bit še smešn user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: notranjska
18.10.2007 19:13:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

karin24, če ga boš kje videla, pa bo zraven kaka majhna blond (z vse večjim trebuščkom) me pa za rokav pocukaj ok? user posted image


Itak da bomuser posted image

Tamara jst ne bom dala slike v album. Me itak že preveč ljudi tukej gor pozna. Pa itak me sam na videz poznaš tko da....te bom pocukala enkrat k se srečamouser posted image

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: notranjska
18.10.2007 20:19:16   
TamaraJ
OK. Naty bom pa tud dregnla, če jo vidim kje v Logatcu. Dobr opis :) :)

lahko noč mamice


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: notranjska
19.10.2007 12:06:26   
TamaraJ
Kje pa ste vse danes?? Jaz imam počasi joba čez glavo in že dalam plan, kako se bom izmuznila... Pa še sonček je zunaj :)

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: notranjska
19.10.2007 12:48:26   
Naty*
Gina glede na moje poznavanje Logatca, nimam pojma kje je Pavšičeva user posted image . Mi smo tam pri MOL-u, una ulica zadaj. Bi znalo pa bit da misliš pravo, ker smo mansardo rihtal, pa ene ogromne železne stopnice smo postavl user posted image . Tašča se pa res ljubiteljsko z zelišči ukvarja ja.

TamaraJ mogoče pa dam kako slikco gor...ampak se morm še mal opogumt, mal časa mi še dej user posted image .

Hm zaenkrat sm js v najslabšem položaju, ker ni variante, da bi katero poznala user posted image user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: notranjska
19.10.2007 12:49:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Kje pa ste vse danes?? Jaz imam počasi joba čez glavo in že dalam plan, kako se bom izmuznila... Pa še sonček je zunaj :)


Enakouser posted image . Sam mi ni jasno kk nej se zmuznem da ne bodo opaziluser posted image . Jokam že cel dan da sm bolna pa čakam da mi kdo reče nej grem domu pa ničuser posted image user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: notranjska
19.10.2007 13:01:20   
TamaraJ
No Karin, jaz ti pravim: pojdi domov, ker si bolna. No, pa petek jeeee user posted image user posted image user posted image user posted image
Pavšičeva so bloki in se začenja zadaj za Narodnim domom. Jaz sem v hiši, začetne številke. No, bila sem user posted image . Danes grem v Logatec in mi je ostala navada od takrat, ko so cesto rihtal, da zavijem proti MOL-u, grem pa prvo uličico desno in potem do Pavšičeve. Torej bom danes popoldne ful pozorna :). No, kr glej skoz okno, ko se bo srebrn Golf fuuul počas mim pripeljal. In notr ena firbčna baba, ki bo veeelike stopnice iskala user posted image user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: notranjska
19.10.2007 13:38:23   
Naty*
TamaraJ sej jih ne moreš zgrešit user posted image ! Sm lubiju težila, da nočem okroglih, ker nč ne morš nest po njih, pol je kupu pa čist izven standarda in so široke 120 cm (ena). Tko da so res zelo očitne user posted image .

Js bom pa tud gledala, če bom kazga golfa opazla user posted image .

Karin24 pejt domov!!!!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: notranjska
19.10.2007 14:40:26   
Anonimen
Karin24 pejt domov!!!!


Ne morem, sm še zmer tuki, pa zdej morem pa še neki na teren ituser posted image

Ah.....

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: notranjska
19.10.2007 21:41:05   
Gina
Naty, jaz pa vem čisto točno, kje stanuješ, ker je moja zelo dobra prijateljica tvoja direktna soseda. Tista, ki ima zdaj enega majhnega citroena skoraj pred vašo hišo parkiranega.user posted image user posted image  Samo še zdaj ne vem, katera si ti, ampak zihr se bova enkrat srečali, ker se itak vsak dan vsaj 1x po vaši ulici peljem, ko grem malega iskat v vrtec, oz. iz njega, ko grem domov, pa pri vaših sosedih tudi večkrat kavo pijem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: notranjska
20.10.2007 14:38:40   
TamaraJ
Jaz sem se pa danes mimo peljala :)
pa mislim, da  vem, katere so te slavne stopniceuser posted image user posted image . A je tvoj Jure brat od Zale, ta druga sestra (drobna bjonda, krajši lasje) pa je v Cerknici? Še zmeraj ne vem katera si ti, ampak vem pa kje si user posted image . No, upam, da se enkrat srečamo. te pocukam za rokav user posted image . Jaz sem (bila) doma nedaleč stran od tebe. 5 min peš.



_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: notranjska
21.10.2007 9:54:56   
Naty*
Jutro bejbike! No pa me mate user posted image .

Gina ja pol si pa res čist pr naših sosedih na kavi! Sicer jih poznam sam na dober dan, ampak vem koga misliš.

TamaraJ ja moj Jure je brat od Zale, druga sestra je pa v Cerknici, ampak ni drobna bjonda s krajšimi lasmi (taka je sam Zala user posted image ), una druga ma temnejše mal daljše lase.

Ej punce glede na to, da ste tolk v Logatcu, kaj pa če bi se kdaj za kako kofi zmenle? 



_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: notranjska
21.10.2007 10:06:16   
TamaraJ
Ja seveda, jaz sem za glede kavice. Imam še eno prijateljico, ki je nekje v 6 mesecu, ki bi se nam najbrž tudi rada pridružila. Ja pa Naty, tudi tvoja bližnja soseda. Do nje imaš pa res samo minutko.
Glede Juretove sestre, ki je v Cerknici...mogoče mi je šla že malo iz glave, saj jo zelo redko videvam.

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: notranjska
21.10.2007 14:25:11   
GoYa
IZVIRNO SPOROČILO: anakarin
Naty ti sprašuješ o NS in Merlotu; Merlo ne dela NS, ampak Jasmina Babnik in ginekologinja Uršula Reš (ma ta je na porodniškem, če ni že rodila). 


Merlo naredi svojim pacientkam NS in to brezplačno, ker nima licence.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: notranjska
21.10.2007 15:33:14   
Naty*
TamaraJ js sm kr za to, da se za eno soboto zmenmo vse, ki bi ble za akcijo pa kako rečemo. Noseče al pa nenoseče, vse pridejo v poštev user posted image .

GoYa hvala, sm vidla na zadnjem pregledu v četrtek, ko mi je začel razlagat, da je še premajhno, da bi se NS nardila. Pa mu js veselo povem, da vem in da sm naročena 5. 11. v 13. tednu in me je vprašal kje. No men je šele doma (ja blond sm.....) uštekalo, da je on govoru o tem, da bi mi on naredu NS. No v vsakem primeru ne bi šlo, ker je moje dete šele 3,56 cm velikouser posted image . Tko da komaj čakam!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: notranjska
23.10.2007 11:42:45   
TamaraJ
Ojla... zdej pa jaz nekaj na hitro napišem, ker smo že skoraj izginile z druge strani? Kaj je Notranjska, vam je sneg potrgal internet kabel?? Kako ste? Kot je napisala Naty; moramo se dobiti na kavici. Naj vsaka, ki je za, napiše, katere dneve ji najbolj ustreza. Meni v bistvu petek popoldne, sobota, nedelja. Pa ostale?

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: notranjska
23.10.2007 11:51:12   
Anonimen
Jaz sem pa bolna, že dva dni na bolniški. In mi je dolgčas za znort. Visim kle gor, po tvju nč pametnga. Dolgčas v glavnem. Zdej me je pa še zgaga začela zjebavat. A je možno da te od preveč čaja zgaga pečeuser posted image

(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: notranjska
23.10.2007 13:07:40   
TamaraJ
Mhm... zdej si mi pa dala  mislit... Jaz vsak večer gutam po liter čaja, potem me pa mal zgagica peče... Sam po moje to nebi smelo imeti veze. Kaj pa vem user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: notranjska
24.10.2007 19:54:09   
Naty*
No notranjke, pa smo spet padle globoko na drugo stran! Kokr smo se začele menit o kavici ste kr pobegnle user posted image .

TamaraJ ja nč....bomo šle pa midve....sej mislm, da smo dost čveke, da nama ne bo dolgčas ane?

Glede čaja vama bom pa jutr sporočila, ker sem ga zdele liter spila, pa bom vidla kaj bo kej zdej z zgago. Dosedaj nisem opazla, da bi jo to sprožlo. Res pa je, da pijem bebe čaj user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: notranjska
24.10.2007 22:53:06   
Gina
Malo sem že pozabila, da smo tukaj klepetale. Ja ok, če se boste zmenile za kavico, najbrž pridem. Samo ta teden sem čist podrta, sem zbolela. Upam, da bo kmal boljš. user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: notranjska
27.10.2007 18:02:19   
Srčekgirll
No, po  dooooooooollllllgggggggeeeeemmmmmmmm času se vam spet mal javljam. Kako ste kaj? Jst sm vsak dan bolš. Buši raste. Počutje odlično.
Vidm, da ste se kr orng razčvekaleuser posted image user posted image sej je prou taku.user posted image




_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: notranjska
27.10.2007 18:06:09   
Gina
Eh, jaz sem še kar bolna in sitna od tega, ker nič ne morem. Komaj čakam, da bom boljše. Pa danes je bil res lep dan, jaz pa notri zaprta. No ja, saj vse mine, bo menda tudi to.

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: notranjska
6.11.2007 8:29:51   
Anonimen
Sem mogla mal it na to temo, drugače bomo izumrle.user posted image user posted image user posted image

Drugače pa pogrešam Poštarco. Prosim javi se mi. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: notranjska
1.12.2007 0:44:03   
lillygmail
Tamara dej se še men kej jav----hvala bogu za net da te vsaj tle najdem pa zvem kako si  hi hi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: notranjska
3.12.2007 13:29:47   
TamaraJ
Lilly, po tvojih objavah vidim, da si ful aktivna user posted image . Ja, me se menimo za kavico...ampak uspelo nam še ni. Upam, da še letos. Sicer pa računam, da bi se nas lahko dobilo več. Ti seveda (saj veš, da ko bi šli dogovori v resno smer si zraven), pa Taja11 (gospodična tudi iz Logatcauser posted image ) in Naty. Zaenkrat. bi bilo pa fino, če se še katera Logatčanka zraven javi. Vem za kar nekaj nosečk še. Pa ena nima neta, druga tudi ne vem, če kaj tukaj sodeluje..). Logatčanke (no, jaz se še vedno štejem tudi še semuser posted image ), lahko bi se dobile letos za veselega decembra. Lahko v Navigatorju v petek ob 5 ali 6? No, katera je zraven??

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu lillygmail)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?