|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: notranjska
14.12.2007 7:51:07   
Naty*
Jutro! No da se še js mal oglasim, res smo čist zanemarle tole stran user posted image . Pa tkointko zdej sam še me pišemo, ostale notranjke so se pa kr nekam zgubile. No glede hlač sm js tud vesela, da sm si kupla dvoje nosečniške na začetku, ker se res lepo širijo z mano. Pa se kr morjo, ker moj buši nenormalno raste user posted image . Glede majčk pa tud sama ne vem kako bo. Kupovat si tud js ne mislim kej velik.
No uživajte pa se beremo. Morm it zajtrkovat...ker sm tooolk lačna user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu lillygmail)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: notranjska
14.12.2007 9:12:50   
TamaraJ
Dobro jutro!

Jaz se počutim kot da bi me tank povozu.. Me je včeraj zvečer bolela glava za popi... Naty... ti si pa že ven iz tega, če se ne motimuser posted image . Joj, upam, da to ne traja. Zdaj sem pikco bolje in žal v službi. Če se tako zanič počutiš je tako težko biti tukaj.. Hvala bogu je jutr sobota in se bova z malim muckom cartalauser posted image . Moj pa v AT dela in pride šele v nedeljouser posted image ..

Lilly, si ti doma danes? Nisem imela časa ta teden. A ti prinesem  vrečo za pokazat ali sta se že odločila za nakup nove? Si dobila mail??

Taja, kako tebi raste trebušček? Kdaj nosečniški kakavčki ipd. ?? Gremo še kaj letos??



_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: notranjska
15.12.2007 16:23:34   
Srčekgirll
Ola! Se vam po dolgem času spet mal oglašam. Vidm, da ste se orng razčvekale, lepo. Jst sm fajn, kar se tiče user posted image , pa tud tko. Ve pa ste, kot vidm tud ok. Ajd fajn se mejte pa se še kaj javm. Pa-pa!

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: notranjska
19.12.2007 8:21:31   
TamaraJ
user posted image user posted image  Spet smo mal izumrle na notranjskem... Kje ste kaj notranjske nosečke?

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: notranjska
19.12.2007 12:00:47   
taja11
ojla...ja TamaraJ tvoj predlog, da bi se videle še letos mi je všeč...mi diši ta nosečniški kakavček... 

Moj trebušček počasi pridobiva...user posted image sicer pa imam jutri pregled in komaj čakam, da spet vidim to moje bitje...se oglasim kej, da sporočim kako bo jutri...

lep pozdrav vsem...

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: notranjska
20.12.2007 16:29:09   
taja11
no jaz sem iz pregleda...vse je vredu in danes sem prvič slišala bitje tega malega srčka... joj kolk je blo fajn... user posted image ... mi je pa PDP prestavu na konec junija... vse kar me je mal zaskrbel so moje kile v zadnjih 14 dnevih sem shujšala za 1kg...sam mi je G reku, da na koncu jih bo verjetno še kej preveč...

TamaraJ ali je že kaj novičk o nosečniškem kakavčku?

(odgovor članu taja11)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: notranjska
20.12.2007 18:44:25   
TamaraJ
Ojla,

Mi smo iz Dedka Mraza in naš junak je bil skor edini, ki si ni upal goruser posted image . Po svoje pa tudi fajn, ker ga ni gledal od blizu. Si predstavljate če bi rekel: O, atiiiiiiuser posted image user posted image

Tajauser posted image user posted image user posted image user posted image , čestitke za pregled in vem, kako ti je, ko slišiš bitje srčka. Jaz malega že konkratno čutim in šele zdaj resnično padam v feeling, da sem res noseča.

Glede kakavčka pa še nič novega. Torej: nosečke, predvsem Logatčanke, gremo na kakav.

Termin: zbirajo se predlogi. Lahko ta petek, lahko naslednji teden, ko smo malo frej. Jaz sem frej ceeel tedenuser posted image user posted image in potem še vse do 3. januarja. Samo še jutri grem delaaaaat letosuser posted image user posted image user posted image

Lokacija: kot zadnjič ali predlogi

Pa dejte se pofočkatuser posted image

Zdej grem pa še do trgovine, ker je hladilnik kot v Čečenijiuser posted image

Aja, pa Sharka zdej kar noter spi. Je kosmata..ampak ni sibirski volk. Po moje jo mal zebe, čeprav je utica ful izolirana. In je izredno vesel kuža zdaj, ko se zvečer dlje cartaveuser posted image

No, pišemo. Lepo se imejte in božajte svoje trebuščke in cartajte svoje sončke


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu taja11)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: notranjska
20.12.2007 19:28:09   
taja11
TamaraJ še nekaj me zanima: a ti še jemlješ TIFOL? Jaz sem sedaj v 13 tednu in naj bi mi ne bilo treba več. Al Kaj? sem danes pozabila prašat!!

Glede kakavčka pa sem jaz za, samo bi raje drug tedn, vseeno kdaj (razen v petek),,, user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: notranjska
20.12.2007 22:48:18   
Srčekgirll
Hojla! Notranjska nosečka se vam javlja.user posted image Včeraj sm bla na pregledu in je vse OK. Sm vprašala za spol pa je mojuser posted image sramežljive sorte, tko da ne vem kaj bomo meli. Sicer pa ni važno kaj bo, samo zdravo naj bo. Kako ste pa kaj ostale Notranjske nosečke?
Ajd se še kaj slišmo.


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu taja11)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: notranjska
21.12.2007 13:19:14   
TamaraJ
Srcekgirll...user posted image user posted image user posted image . Super za pregled! Naš Timi je bil tudi sramežljive sorte. Se je obrnil šele nekje konec 8. meseca, začetek 9. Smo ga zalotiliuser posted image . Upam, da bo sonček, ki prihaja, manj sramežljivuser posted image .

Taja11...ja, lahko drug teden. Predlog kdaj?

Kako ste pa ostale s časom?

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: notranjska
27.12.2007 16:29:34   
Naty*
Rešujem situacijo, ker smo padle že na dno druge strani!!! In sicer s predlogom....a mate jutr kej časa za pijačko in čvek? Drugače se nam bo po moje težko še letos kej srečat user posted image .

No sporočite!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: notranjska
27.12.2007 18:03:31   
taja11
zgleda, da nas je čas povozil...uživejte čez praznike...

drugo leto se pa mormo zmenit za ta kakavček...

Lp

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: notranjska
27.12.2007 20:47:52   
TamaraJ
Jaz jutri lahko pridem. Sicer pa ja, drugo letouser posted image user posted image . No, v vsakem primeru bom popoldne v Logatcu. Najbolje, da se beremo čimprej dopoldne na forumu in se zmenmo. Sicer pa preko sms-a.

No, upam, da nam ratauser posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu taja11)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: notranjska
27.12.2007 22:13:11   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Jaz jutri lahko pridem. Sicer pa ja, drugo letouser posted image user posted image . No, v vsakem primeru bom popoldne v Logatcu. Najbolje, da se beremo čimprej dopoldne na forumu in se zmenmo. Sicer pa preko sms-a.

No, upam, da nam ratauser posted image



Js sm še zmer za...se beremo zjutri user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: notranjska
28.12.2007 13:14:05   
TamaraJ
Ojla!

No, zgleda, da bom morala mal na mobitel, da dobim še Tajo in Lilly. Grem kar v akcijouser posted image .


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: notranjska
30.12.2007 22:40:26   
lillygmail
oj bejbike jest sem bila te dni tok zasedena z nakupovanjem in kuhanjem in obiski....da nisem bila nič na netu-tudi nikakor nebi imela časa iti še na kavo..sorči-
Drugač pa se pripravljam na prihod nove dušice tko da bomo mogle pa kr pohitet za na kavo da bomo se vse user posted image hi hi....

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: notranjska
1.1.2008 12:26:12   
Srčekgirll
V letu 2008 vam vsem notranjkam iz     želim: veliko sreče ,  ZDRAVJA, ljubezni   in čim manj skrbi!

SREČNO IN USPEŠNO NOVO LETO 2008!




_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu lillygmail)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: notranjska
4.1.2008 9:46:42   
TamaraJ
Enako sevedauser posted image

Notranjska... kavica? Mogoče kakavček? Dejmo se hitr dobir, ja... sicer bo Lilly zasedena do nadaljnegauser posted image user posted image . A je katera za danes popoldne... mogoče okoli 18:00??

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: notranjska
4.1.2008 11:16:36   
Naty*
Notranjke najprej seveda tud z moje strani vsem srečno in zdravo novo leto user posted image !

Tamara js sm za....moj itak dela popoldne, tko da nimam nobenih drugih planov. Da nas Lillyjin user posted image  ne prehiti s prihodom user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: notranjska
4.1.2008 11:33:29   
TamaraJ
Taja11 je v hribih in jo danes žal ne bo. Jaz sem frej, Lilly mi pa sporoči do 13:00 nekje, če bo lahko. Upam, da nam uspe

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: notranjska
4.1.2008 17:18:54   
Naty*
Tamara kako kaže???

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: notranjska
4.1.2008 21:17:24   
TamaraJ
Eh, nosečke. Se je cela umetnost dobit. Jutri pride Taja v Logatec. Ne vem, kako kaže za Lilly. Katera ima čas jutri? Jaz bom načeloma cel dan v Logatcu, samo brez neta. Najbolje je, da si dopoldne pošljemo sms (meni), katera je za in se dobimo. 

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: notranjska
11.1.2008 13:28:35   
TamaraJ
OK. Kot je rekla edinaos: telovadba za nosečke torej v ZAPOLJU v torkih ob 17:00. Če se nisem zmotila. Se dobimo? Kandidatke go, go user posted image ,user posted image ,user posted image ,...

Lahko se dobimo pred glavnim vhodom (ne dvomim, da se nebi prepoznale.. No, za vsak slučaj: jaz imam rahlo povečan trebušček user posted image )

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: notranjska
11.1.2008 14:35:11   
babysolza
Živjo notranjske nosečke!

Jst sm sicer nova tule na forumu (upam, da ste vesele nove družbe user posted image  ), čeprav mam že kr trebušček user posted image . Neki časa sem privat uživala v veseli novici, neki časa sem imela probleme z računalnikom, neki časa ... ampak - zdaj sem pa tu!!! In ne samo da sem nova na forumu - sem tudi nova v Logatcu user posted image . S fantom sva se preselila pred pol leta in - takoj stopla v akcijo user posted image ...

Torej - a je katera za kak čvek čez vikend ali pa naslednji teden? Drgač se pa seveda vidmo pri telovadbi, a ne?

Uživajte v teh lepih mesecih in čim manj problemov!!!

aja, pa še moji 'osnovni podatki' - ali bo user posted image  ali user posted image , še ne vem, predvidoma pa se nama pridruži 13. junija.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: notranjska
11.1.2008 14:44:51   
TamaraJ
Wellcomeuser posted image user posted image . Itak, da smo vesele vsake nove nosečke. Logatčanke so bolj pogumne. Za Cerknico jih za nekaj vem, da pričakujejo, pa se nobena ne javi. Pa nič, lumpe!
Sicer se pa za jutri nekaj menimo za kakavček. Bomo kar pri Navigatorju ostale. Za uro še ne vem, ampak predvideno je za enkrat popoldne. Kdaj jutri lahko ostale. jaz sem po 13:00 v Logatcu (pa bom najbrž naletela ravno na kosilo), tako da sem jaz za nekje po 14, ali pa celo kasneje.

Naty??  Taja11??? Lillygmail??? Edinaos??? babysolza???


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?