|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 13:33:31   
dory
fora tegale h&m ni sam v tem pomoje,da bi z vozickom zbila kakega otroka, pac pa naguzvan center, brez prave razporeditve...sej vids,kako majo sve naguzvan...sej komej pes pridem skoz....cudn da ne prepovejo une sportne terenske vozicke,k ga glih tok pride k tale vozk sparov...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 13:35:34   
lemavrica
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: Katarina_Barbara

Jaz pa sploh ne razumem, zakaj sploh rinete z vozički v trgovino?
Kaj če bi šli vsi z vozičkom noter?


Se podpišem.



Se strinjam.
Moje mnenje je, da ko ti je enkrat rekel varnostnik ne notri z vozičkom pač nebi več rinla notri. Enostavno bi dala otroka za ta čas kolegici, sama pa bi skočila po ciopatke. Sej je poseben vhod na otroški odelek.
Pa brez zamere.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 13:44:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: Katarina_Barbara

Jaz pa sploh ne razumem, zakaj sploh rinete z vozički v trgovino?
Kaj če bi šli vsi z vozičkom noter?


Se podpišem.



sej rineje. res da ne z nakupovalnimi. rinejo pa z otroškimi in to tavelkimi z napihljivimi gumami ki vzamejo glih tok placa k pa šoping voz. pa še mulcem so na dohvat ruke vse cune tko da vse veselo frči po tleh.

no sej briga me, bom raj ostala na kmetih pa v avstrijo hodila šopat, ljubljanska finesa me pa ne vidi več! očitno so moji evri manj vredni k ljubljanski??!! user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 13:52:09   
eva1
ja men se je isto zgodilouser posted image -pa kako pa naj potem ,a otroka v roki držim, z drugo pa cunje gledam...mislimuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 13:58:03   
Anonimen
Tako je v H&Mu ze od vsega zacetka. No, pa ti si imela 1,5 letnico s 12 kg, jaz sem pa takrat najprej cez cel CP mogla nazaj peljat voz in nazaj v H&M, s tem da sem nosila svojo torbico, svojo bundo, svoj deznik, od tamalga bundo, od tamalga palerino, od tamalga ruzak (+ kapo in vse zadeve) in se tamalega, ki je imel pozimi 16kg (2,5 leti). Jaz jih imam pa 43. Pa sva pac morala nujno v H&M, bila sva pa sama, ker sem ga jaz tisto popoldne pazila. Aja, pa se vrecko iz Spara sem imela. Pa se po H&Mu sem seveda lovila tamalga, ker je bila na blagajni vrsta.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 13:59:07   
Pajaca
Lara pa kaj ti sploh rineš v LJ, a še ne veš da te ne maramo tuki????

Hec!

Men je pa logično da ne hodim z unim vozom v trgovine in čist prav je da so te vrgl vn. Že vozkov je ful v trgovini, pol pa da bi še vsi z vozički not uletaval???

Aja pa itak mi je logično da se v lekarni ne klepeta po telefonu.

Pa še kej druzga mi je tud.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 14:09:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

najbl me pa moti še to, da te prepovedi nimajo napisanih na vhodu??!!

Kolikor jaz vem, imajo označeno, da ne smeš not z nakupovalnim vozičkom. Vsaj pred prenovo so imeli. Ker smo mi tud enkrat hotli not z njim, pa vidimo znak in smo prosili varnostnika, če nam lahko voziček čuva, da nam ga kdo ne pajsne in je bil zelo prijazen in ga je res čuval. Samo midva sva bila oba in je mož tamalo nosil, jaz pa v miru šopingirala, tko da me ni glih grozn prizadel.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 14:15:16   
BAMBINA_
Pravila so pač zato, da se jih upošteva. Nekatere stranke jih spoštujejo, druge pa kljub opozorilom kršijo. Ker nisi dosegla, da bi pri tebi (ker si očitno nekaj extra) naredili izjemo, si užaljena in v to trgovino ne boš več šla. Oni najbrž ne bodo veliko prikrajšani, ti pa, dokler boš trmarila, boš prikrajšana za lepa, moderna, kvalitetna in poceni oblačila. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 14:16:52   
bamby
Lara, ko bi bila jaz na tvojem mestu tudi ne bi več hodila v H&M. Je zadosti drugih trgovin in bi jim jasno dala vedet, da niso edini. Bi tudi šefi mogli razumet, da ne moreš z otrokom v naročju kupovati cunj user posted image . Sploh pa meni H&M osebno ne potegne user posted image , zdaj pa še manj, ko slišim za njihov pristop do strank.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 14:19:32   
Katarina_Barbara
user posted image user posted image  Bambina.

In ker se pač ne strinjamo z njo smo "ljubljančani" in baje "ne" kmetje.
Trgovin je po celi Sloveniji več kot dovolj, bo že našla eno, ki bo po njeni meri.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 14:20:14   
aluš
Ja kakšne vozičke - njihove pa ima potem tale H&m za tisto, kat pri njih kupiš. A jih sploh nima in moraš v roki nosit? Sprašujem, ker še nikoli nisem bila pri njih, mi je predaleč. Ker če imajo svoje vozičke, bi tam noter tamalo dala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 14:24:49   
Anonimen
Men je pa logično da ne hodim z unim vozom v trgovine in čist prav je da so te vrgl vn. Že vozkov je ful v trgovini, pol pa da bi še vsi z vozički not uletaval???


Točno to. Tam je itak vedno gužva, ko ima skoraj vsaka voziček s sabo (kot da se otrok ne da doma pustiti), pol jih pa še zaparkirajo med policami, da ne moreš nikamor. Kot da imajo samo one otroka in kot da imajo samo oni vozičke in kot da je normalno, da se jim bomo vsi izogibali. Pa ne samo v tej štacuni, tudi drugod je podobno, ampak to je že druga tema.

(odgovor članu aluš)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 14:28:30   
Aja32
Saj ni samo fora v tem, ali so jo vrgli ven ali ne... Se strinjam, da so pravila za upoštevati... In mogoče je res, da bi lahko pustila nakupovalni voziček zunaj in pustila otroka prijateljici pred vhodom...
Mene bolj moti to, da nimajo njihovih vozičkov ali pa marel. Glede na to, da prodajajo otroška oblačila in je to tudi ciljna populacija na tem delu H&M, bi morali poskrbeti za to... Vsaj povsod v tujni je tako... Pa še stranke bi bile zadovoljne - vsaj tiste, katere pridejo brez otroških vozičkov notri in lovijo otroke po trgovini... Pa, a ni smisel prodaje, da čimveč prodaš, ne pa da imaš notri v trgovini stranke, katere v eni roki drži otroka, v drugi pa en kos oblačila, ostalo si pa tudi ne more niti pogledati, kaj šele prijeti v roke....

Se mi zdi, da Slovenija še zelo zamuja glede "otrokom in mamicam" prijazni trgovini...

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 14:30:31   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: nina_nana

Glej v naši trgovini tudi nesmeš z vozičkom(nakupovalnim) noter, ker ljudje v te vozičke "po pomoti" nekaj noter odložijo pa pozabijo ven datuser posted image
Mogče so to mislili, pa ti niso hteli tak rečtuser posted image


Zato pa je tam varnostnik, da vidi, če kdo kaj "pozabi" iz voza dat.

Jaz ne vem, če bi glih mirnih živcev ostala, pa tam tudi verjetno ne bi več kupovala, vsaj nekaj časa ne.

Malo grdo vse skupaj, nevljudno, res, kot da si kriminalc, madona.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 14:33:26   
Anonimen
da prodajajo otroška oblačila in je to tudi ciljna populacija na tem delu H&M, bi morali poskrbeti za to...


Ciljna populacija so starši in ne otroci. Starši kupujejo za otroke in ne otroci zase. Tako da se komot pride brez njih in vozičkov in normalno nakupuje.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 14:34:24   
arielca
Men pa ni logično, zakj lahko nakupuješ z otroškim vozičkom, s tistim, ki je namenjen šopingu, pa ne. Isti drek je, če je v trgovini en kup otroških vozičkov al pa nakupovalnih. Gužva je gužva!

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 14:34:57   
Anonimen
Varnostnik pač ne more vseh nvem koliko obiskovalcev videt kaj , kdo proba in kaj kdo neuser posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 14:36:16   
Aja32
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Men je pa logično da ne hodim z unim vozom v trgovine in čist prav je da so te vrgl vn. Že vozkov je ful v trgovini, pol pa da bi še vsi z vozički not uletaval???


Točno to. Tam je itak vedno gužva, ko ima skoraj vsaka voziček s sabo (kot da se otrok ne da doma pustiti), pol jih pa še zaparkirajo med policami, da ne moreš nikamor. Kot da imajo samo one otroka in kot da imajo samo oni vozičke in kot da je normalno, da se jim bomo vsi izogibali. Pa ne samo v tej štacuni, tudi drugod je podobno, ampak to je že druga tema.


Al Bina - kaj pa recimo če nimaš varstva, itd...
Lej, za vse bi bilo dovolj prostora, če bi pač bila trgovina v osnovi razporejena tako kot bi bilo treba... Pa mogoče še malo uvidevnosti in spoštovanje med nami vsemi, pa bilo čisto OK...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 14:37:06   
srki
Čakte, to, da mamice hodijo z vozički noter, odobravate, to, če greš pa z nakupovalnim vozičkom, pa ne? V čem je razlika oz. finta? A v otroški voziček ne more nobena dat kakšnega kosa oblačila, tako, malo nekam v ozadje voziška?

Pa če so že tako fini v temle H&M-u, pol naj pa res svoje vozičke naštimajo.

In ponavadi, če jaz kupujem čevlje za tamalega, ga vzamem s sabo zato, da mu jih pomerim, da ne hodim dvakrat ali celo večkrat v štacuno.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 14:38:38   
Mana
Tako da se komot pride brez njih in vozičkov in normalno nakupuje.


Z veseljem bi prišla brez otroka, če bi imela možnost in mislim, da je še kar nekaj takih, ki te možnosti nimajo.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 14:39:18   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: nina_nana

Varnostnik pač ne more vseh nvem koliko obiskovalcev videt kaj , kdo proba in kaj kdo neuser posted image


Pol naj pa doma ostane, če ne more svojega dela vestno opravljatiuser posted image .




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 14:39:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: arielca

Men pa ni logično, zakj lahko nakupuješ z otroškim vozičkom, s tistim, ki je namenjen šopingu, pa ne. Isti drek je, če je v trgovini en kup otroških vozičkov al pa nakupovalnih. Gužva je gužva!


Se strinjam. Pa tudi verjamem, da nima vsak varstva, da bi lahko šel sam po nakupih. Gotovo gre vsaka mama raje sama, ampak če ne more, gre pač z otrokom. Mislim,da bi vsaj v trgovinah z otroško robo do mamic z otroki lahko bili malo bolj prijazni.

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 15:01:56   
Anonimen
Ponekod še ruzaka ne smeš vzet v trgovino s živili, tak da: pravila so pravila. Jaz jim nebi oporekala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 15:33:50   
nora
Jaz pa sploh ne razumem, zakaj sploh rinete z vozički v trgovino?
Kaj če bi šli vsi z vozičkom noter?


se podpisem..zadnjič nisem mogla nič pogledat v trgovini, iz vseh straneh so me zablokirale z vozički in kar me je najvec razjezilo, gospa drzi otroka v naročju, voziček pa stoji na sredi potiuser posted image

(odgovor članu Katarina_Barbara)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 15:53:49   
Anonimen
jaz čist štekam da so pravila pravila. ampak kot prvo naj potem taka pravila zapišejo na vrata. prov gledala sem po drugih štacunah, pa majo znake da ne smeš not z rolerji pa s sladoledom itd itd, nikjer ni prečrtanga vozka! in tut nikjer drugje me niso vrgl iz štacune pa sva ble še v parih trgovinah s cotami in čevlji! prov zuni sem pogledala na hmju če je kak znak pa ni nit enga. se prav bi lahko pršla s sladoledom, na rolarjih pa še z vozom ..kje pa piše da ne smem??!! pol me pa en varnostnik tam ven meče??!! če bi bil prčrtbn voz na vratih narisan zihr ne bi z vozom rinla not tko me je pa tist napad čist šokiral, ko sem vesela po dolgem cajtu spet prišla da bom zagonila en kup dnarja mi ga pa ne dovoljo.
ja tut to mi je adijo..trgovina me en miljon kvadratov cunj jaz pa naj jih v roki nosim okol al kako? nimajo ne svojih vozkov niti košaric??!! v emporijumu kjer drgač sploh ne kupujem majo marele za frocke pa košarice da lohk zadeve vsaj nekam odložiš. ne vem kam pa ve daste zadeve k jih že naberete pol pa še hočte kej druzga pogledat? držiš svojo torbico, mulca v naročju, en kup cot, pozim še bunde. hmm..ja škoda k nism hobotnica??!! user posted image  ja in zakaj hudiča bi mogla otroka puščat doma? komu? in zakaj? moji otroci če so v vozu so čisto pridni v trgovini in ja celo tavelki morm večino zadev probat zato hodi z mano, ne morem ji kupovati več cunj na slepo še manj pa čevljev! tko da vi kr kupijte na slepo pol pa hodte menat men se iz kr v lj ne da furat vsak dan!

v bistvu me je najbl od vsega zmotu odnos varnostnika. ok js nisem tupa in razumem če je neko pravilo ampak glede na to da sem ga prosila za pomoč in mu obrazložila, da pa bi kupila samo eno stvar in grem ven da bi mi reku: ok gospa pol pa pejte po tiste štunfe za drugič pa veste. pa bi rekla ja najlepša hvala gospod res ste prijazni. in bi naslednič gotov pršla glih tko z veseljem brez vozka. ne pa da me obravnavajo k kriminalca? in pol mi dajo še bl neumn razlog DA Z VOZOM NE SMEM V TRGOVINO DA NE BOM POVOZILA KERGA OTROKA KI DIRKA PO ŠTACUNI! nihče ni omenil ne gužve, ne da bom kej ukradla, ne da bom kej zbila, ampak da bom povozila otroka. upam da od vas nobena ne bo povoila kerga otroka s svojim vozkom al pa boh ne dej v šparu z nakupovalnim. se zna zgodit da vas zaprejo user posted image

(odgovor članu nora)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?