|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 15:53:58   
Slončica
Men je tud to jasno,če se ne sme se pač ne sme.Midva sma mogla pustit čelade v Leclercu pri varnostniku.Ko naju je vidu ga je kr katapultiral iz stola.Men je blo kul,je saj nisem vlačila sabo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 19:31:55   
Anonimen
Evo, ravnokar preverjeno, ker je šel mož s tamalo v H&M, pa sem mu rekla, naj pogleda - pri vratih je nalepka, da se not ne sme z nakupovalnim vozičkom.

(odgovor članu Slončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 19:34:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

Evo, ravnokar preverjeno, ker je šel mož s tamalo v H&M, pa sem mu rekla, naj pogleda - pri vratih je nalepka, da se not ne sme z nakupovalnim vozičkom.


pa kr s tamalo kako pa to da je ni doma pustu. a se ne hod v šoping bez otrok?
pri kerih vratih pa je šel not? js znaka pri tanovem vhodu nism vidla. pol pa ne vem al sem pol res čorova al kaj??!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 19:35:44   
Anonimen
pa kr s tamalo kako pa to da je ni doma pustu. a se ne hod v šoping bez otrok?
pri kerih vratih pa je šel not? js znaka pri tanovem vhodu nism vidla. pol pa ne vem al sem pol res čorova al kaj??!!


Hej, Larček, ne se jezit, brez veze, kar je bilo je bilo, boš vedela za drugič, pa se jim ognila na daleč. Izi. Morbit so jo pa popoldne gor nalimal? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 19:46:29   
FORZA
Js grem tut z nakupovalnim vozičkom in seveda otročka imam zram v H&M pa me še niso vrgl ven.
Vedno se po celem cityji tkole sprehajam in do sedaj še nisem imela takšnih težav. Se pripeljem z avtomobilom in kam dat otroka seveda v nakupovalni voziček.
Če prideš v city si pač ogledaš vse prodajalne tkole in nebom sedaj otroka po rokah nosila no men bi se tole zdelo mal bedasto.
Tut turbo schuh, hervis kar večkrat obiščem nobenih težav in upam da jih tudi v bodoče nebo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 19:56:55   
caillou
To pa zadnje čase postaja kar stalna praksa.

Zadnjič mi je celo tamala pokazala prekrižan vozek na nekem A4 formatu, ko sem hotela vstopiti v neko  trgovino. Eh, kaj klinc, sem šla pa tja, kjer se lahko sprehajam z vozkom in kupila zadevo. Najbolj da še obesijo s kolk polno denarnico lahko sploh vstopimo v trgovinouser posted image .

Pa ne gre  tukaj zaradi neke varnosti, da bo nekdo nekoga povozil, gre  zato, da imajo med policami premalo prostora in se bojijo da bomo z vozkom naredili darmar. In pri zaprtih kompleksih naj najprej odvozim vso kramo v avto in potem grem nazaj v trgovino ? Zakaj že ? Aja, da jim ne razsujem trgovine.


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   [Brisano sporočilo]
7.9.2007 21:04:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 22:31:15   
Magi*
v H&Mu to ni bilo vedno tako. vem, ker smo vedno šli not z vozičkom. oziroma sva šli. tamala je edino na tak način zdražal tistih 30 minut šopinga. in ja, varstva si večinoma ne morem omislit in greva sami s tamalo.

no, nekega lepega dne pa nama varnostnik pove, da odslej pa to ni več mogoče. jaz se nisem dosti sekirala, sem se na peti obrnila in šla. da bi hinrihtala zarad ene pocen robe mi na pamet ne pade. saj razumem, da varnostnik opravlja svoje delo, da imajo taka pravila...ampak, roko na srce, trgovina je katastrofalno razporejena, na voljo pa imajo samo košare, prehodi so tako ozki, da jaz s trebuhom komaj okoli hodim. potem me pa razne najstnice grdo gledajo, češ delam drenuser posted image

pa še to: prej mi je bil H&M bolj všeč. zdaj prav nič ne najdem, sploh na otroškem. se mi zdi, da je izbira še slabša, sam skladišče so v trgovino preselil in zgleda, da je več robe.


_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 22:42:29   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: Katarina_Barbara

Jaz pa sploh ne razumem, zakaj sploh rinete z vozički v trgovino?
Kaj če bi šli vsi z vozičkom noter?

Jaz imam tud 2 otroka  - tut še majhna pa mi to sploh ne pride na misel. Al jih pustim doma v varstvu al jih vzamem sabo takrat ko je manjša gužva al pa sploh ne grem.



a joj tukaj pa ne morem bit tiho.

mislm halo a misliš da majo vsi varstvo doma pa cajt tu mač..zakaj zaboga pa nebi šla z vozkom jz grem tud pa kaj !
pa kakršen koli že je ta voziček.samo je pa kriza ja če majo pač tako politiko jo majo,nič ne moreš...lahko si le zadnjič tamuser posted image

(odgovor članu Katarina_Barbara)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 22:54:43   
Gina
Sama sem bila v h&m 3x. Nikoli nisem nič našla za nikogar. Vedno je bila ful gužva, ves čas so me gledali pod prste, kot da sem kak kriminalec. Meni gre to na živce. Ne, ne, to ni zame. Kar naj gre tja, kdor hoče. Lara, meni bi se tudi trapasto zdelo in sigurno ne bi šla več tja. Tako veliko izbire je, štacune se tepejo za stranke, zakaj bi se trudil za h&m-ovo ljubezen. Naj se sami kotalkajo notri, če jim paše. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 23:47:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LARA


pa kr s tamalo kako pa to da je ni doma pustu. a se ne hod v šoping bez otrok?

user posted image user posted image user posted image Ne, če ga js pošljem z njo ven, da mam mal miru in posla sam s tamalim. user posted image
Šel je pa na starmu vhodu not, za novga pa ne vem, a ma nalepko al ne.user posted image
Saj vseeno mislim, da ti pa samo za te copatke res ne bi rabl tok težit s tem vozičkom. Pa predvsem se mi zdi, da si šefica bolj idiotskega izgovora ne bi mogla najdet.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: vrgli so me iz h&m-a
7.9.2007 23:49:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

pa še to: prej mi je bil H&M bolj všeč. zdaj prav nič ne najdem, sploh na otroškem. se mi zdi, da je izbira še slabša, sam skladišče so v trgovino preselil in zgleda, da je več robe.


Se strinjam, men je oduren H&M zdaj, ko je prenovljen.user posted image Že prej je bil nagužvan, zdej je pa obup.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: vrgli so me iz h&m-a
8.9.2007 7:04:11   
dory
jst sem tud clo dve majce dobla za tamalga...nc posebnega ni tale lj h&m...ce ze morm rint tja,grem rajs v celovec, kjer so ljudje ze itak bolj prijazni in pomagajo ce le lahko...

okol teh vozov pa...ko bodo prepovedal vse vozicke tudi otroske, potem bom razumela pravila...dokler se bodo pa vsi notr drenal, pa mene ne zanima vec to pravilo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: vrgli so me iz h&m-a
8.9.2007 13:06:48   
arielca
IZVIRNO SPOROČILO: teja.

jst sem tud clo dve majce dobla za tamalga...nc posebnega ni tale lj h&m...ce ze morm rint tja,grem rajs v celovec, kjer so ljudje ze itak bolj prijazni in pomagajo ce le lahko...

okol teh vozov pa...ko bodo prepovedal vse vozicke tudi otroske, potem bom razumela pravila...dokler se bodo pa vsi notr drenal, pa mene ne zanima vec to pravilo...



Pod tole se kr podpišem user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: vrgli so me iz h&m-a
9.9.2007 18:27:01   
Anonimen
LARA, sem bla dans osebno v H&M in šla namenoma na novem vhodu not, pa nimajo nobene nalepke s kakršnokoli prepovedjo tam, samo delovni čas imajo napopan. Tako da ti dam čist prav, da si popizdila, ker jaz bi tud. Še šefico bi peljala do vhoda, če bi bla taprave volje in ji zaprla gobec. Imajo samo na starem vhodu enih 5 al pa 6 nalepk.

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: vrgli so me iz h&m-a
11.9.2007 11:19:14   
pety78
Sem ugotovila, da se mi res bolj splača moje ojre v Avstrijo nosit, so bolj prijazni, trgovine bolj urejene, več imajo izbire in imajo še super vozičke za otročke, ki zavzamejo res malo prostora in jih je enostavno upravljati. Imam pa po novem do Celovca tako daleč kot do Ljubljane. user posted image




_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: vrgli so me iz h&m-a
11.9.2007 18:32:32   
K_a_t_j_a
V Celju v City Centru tudi ne smeš v H&M s Šparovim vozom, preverjeno. So tudi meni rekli, da ne smeš notr z njim, sam jaz še zaenkrat otrok nimam. Men gredo pa na živce nekatere afnaste prodajalke in v Zari je isto, matr mi grejo na živce user posted image user posted image

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: vrgli so me iz h&m-a
12.9.2007 18:35:19   
_andreja_
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_j_a

V Celju v City Centru tudi ne smeš v H&M s Šparovim vozom, preverjeno. So tudi meni rekli, da ne smeš notr z njim, sam jaz še zaenkrat otrok nimam. Men gredo pa na živce nekatere afnaste prodajalke in v Zari je isto, matr mi grejo na živce user posted image user posted image


no mesec dni nazaj sem bila jaz z špraovim vozom in noter je tamau sedu in ni noben mi reku čisto nič!!!!user posted image

drugače pa grem v kratkem spet noter in bom poročala in spet bom imela tamalga sabo, ker pač nimam zanj varstva...user posted image

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: vrgli so me iz h&m-a
13.9.2007 1:21:19   
t_t_y
Ja, punce ni čudno, če se pritožujete čez H&M.

Meni se je tudi zgodila podobna katastrofa...
S tamalim smo šli večkrat z vozičkom  v trgovino, potem pa kar naenkrat enaka zgodba kot pri vas - no še malo hujša.
Mož je imel v Lj (smo iz okolice nm)eno predavanje pa naju je s tamalim vzel sabo in naju odložil pred cityparkom (mali je nujno potreboval nekaj oblačil) - ker sem bila drugič noseča 7 mesecev in sem imela sicer bolj kot ne zapovedan počitek vsekakor pa prepoved vsakršnega dvigovanja, mi je našega poba, ki takrat še ni hodil imel pa je cca. 13 kg dal lepo v nakupovalni voz in sam pač šel odpredavat (približno 2 uri). In kaj se je zgodilo nama s tamalim - prideva v trgovino in naju varnostnik napade, da z vozom ne smem noter - OK, vse jasno, ampak sem mu lepo skušala razložit, da mali še ne hodi, da dvigovat ne smem, da moramo nujno kupiti nekaj oblačil....in kaj on - ja ga prav nič ne briga - naj pa še tamalega pustim pred vrati- HALO! Ja, verjetno res ne bomo šli več tja...se ti taka stvar zameri.
Saj načeloma razumem da vozički delajo gužvo - zato ga že tako ali tako tudi v drugih trgovinah puščam kje ob strani, ampak v izjemnih okoliščinah pa bi po moje lahko tudi za kak milimeter popustili, ker na ta način gotovo zgubljajo stranke.

_____________________________

Naša dva sončka Luka (29.04.05) in Alja (18.12.06) nas presenečata vsak dan znova.

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: vrgli so me iz h&m-a
13.9.2007 9:00:01   
jagoda77
če bi za enega popustili, potem bi morali za vse, ker se bi le ta hitro pohvalil, da je bil pa lahko v H&Mu z vozičkom in pa tudi, verjetno imajo razlog, zakaj se ne sme z vozičkom v trgovino.

res je pa neugodno za mame, da morajo potem vse pred vrati pustit ali pa ne it v trgovino. Čeprav sem bila že jaz tudi v H&M, ko je blo notri dost vozičkov in vsega, pa se kar težko prebiješ kamorkoli, pa tudi nekateri mislijo, da če imajo pa voz, moraš pa ti čist okrog in okrog, njemu se že ni treba umaknit. Ampak kot sem rekla, nekateri...


(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: vrgli so me iz h&m-a
31.3.2008 20:09:48   
darksome
čeprav je to stara tema ne morem verjeti, da je večina žensk tako domišljavih! mislim, vpisala sem se na fotum samo zato ker me takšno zelo razp.. LOL LOL LOL
1.nasploh v večino trgovin ne smeš z vozičkom draga lara to je kot da bi se nekdo spomnil priti v kopališče s čevlji, kjer pač tega ne smeš in pika, če si tak ****ič, da se ne znaš niti osnovnih pravil držati, žali slučaj, tako pač je
2.to da jo druge podpirate..user posted image user posted image , kar sram me je ko to berem ker tako neciviliziranih ljudi še nisem srečala..kar napadajte me boli k, tako pač je če se ženščine zberejo na enem kupu in šimfajo sistem, če imaš otroka in polno stvari, še ne pomeni da boš imela neke privilegijeuser posted image
3.začni razmišljat kot normalen človek in ne misli da si vsemogočna, ker nikoli ne boš, mogoče te hormoni malo preveč dajejo :D :D :D

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: vrgli so me iz h&m-a
31.3.2008 20:11:05   
Anonimen
Kaj pa ti? Arhiv pucaš? user posted image user posted image

(odgovor članu darksome)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: vrgli so me iz h&m-a
31.3.2008 20:23:25   
darksome
ja morem, če pa so take neumnosti na forumu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: vrgli so me iz h&m-a
31.3.2008 20:45:40   
lotoska
Lara tudi jaz imam identično izkušnjo (celo isto sem kupovala copate), s to srečo zase da sem imela partnerja s sabo in je zunej počakal, in to njihovo srečo, da se mi je mudilo, ker se se bi si sicer vzela čas in jih mal "stestirala".
Ne vem kako si predstavljajo obisk otroškega oddelka...

Enkrat sem že eno varnostnico v zadrego spravla, ki je trdila da sem  v šparu pojedla njihovo čokolado, papirček pa v žep dala. Na njeno smolo je pa na papirčku pisalo da je iz Dm-ja, tako da je uniformirana kokoš potegnila nos in zavezala kljun. Pa sem si tudi vzela čas za njenga šefa naslednji dan (ene pol ure po telefonu, podučila pa sem ga da  ženska nima pojma o svojih pooblastilih in Zakonu o varnostnih službah - na kraju je trdila da hoče videt račun, pa ji nisem pustila, ker pač ni iz davkarije da bi ji morala račun kazat).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: vrgli so me iz h&m-a
1.4.2008 14:23:44   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Kaj pa ti? Arhiv pucaš? user posted image user posted image


Joj, tole sem pa prav morala it še enkrat brat, ker se spomnim te teme. Ima cajt, pa pucauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?