|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vegetarijanska kuhinja
10.10.2007 9:31:47   
Anonimen
Vsem ki sem vam obljubila recepte, dobite danes al pa jutri...ni časauser posted image

(odgovor članu Enolla)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vegetarijanska kuhinja
19.10.2007 14:14:01   
tanikaa
No, pa je 9 dni mimo...pa nič. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Vegetarijanska kuhinja
19.10.2007 14:15:03   
Strawberrie Cherrie
Pozabila jeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Vegetarijanska kuhinja
19.10.2007 22:33:11   
Gina
Ste hotele zelenjavne polpete:

1. varianta:

Čebulo, seveda drobno narezano stenstaš (beri prepražiš), dodaš naribane korenčke (če se ti ne ljubi, lahko spustiš), vegeto (ali sol in začimbe), peteršilj, malo česna (če se ti ne da svežega, daš tistega v prahu) in še malo popražiš. Odstaviš z ognja, streseš v večjo plastično posodo, dodaš naribane bučke, jajce, nariban sir,  moko in  drobtine, da dobiš primerno maso. Premešaš kar s kuhovnico in z njo daješ kupčke na razgreto ponev, potlačiš jih, da oblikuješ polpete. Zapečeš še iz druge strani in jih položiš na papirnato brisačko, da popivna morebitno maščobo To je to.

2. varianta, ki je zelo primerna za mesojedce, kajti celo moj, ki nikoli ne je bučk, pravi, da se jih tu ne čuti in v hipu poje vse, kar sem sploh spekla

Naribaš dve mali bučki, dodaš eno zžvrkljano jajce, vzameš mešanico za zelenjavne polpete, ki jo kupiš v trgovini pod tem imenom (škatla je velika kot škatla malega čokolina, samo malo ožja, smo je nimam ta hip doma, ker smo 3 dni nazaj tole jedli - vendar ne upoštevaš tistih navodil, ampak mojauser posted image ) in streseš vse skupaj notri. Pustiš, da masa nabreka kake pol ure, lahko tudi manj, če se ti mudi, ali več, če še nimaš časa vse skup spackat. Potem dodaš malo sira, malo drobtin in malo moke. Ne sme biti presuho. Spet s kuhalnico vse skup zmešaš in z njo jemlješ kupčke in jih polagaš na vroče olje. Sploščiš, da dobiš polpet in zlatorjavo zapečeš iz obeh strani. Njami, njami, njami.

Katera zelenjava ti je pa všeč, iz katere bi delala? Jaz menda skoraj vso zelenjavo obožujem (razen rjavega fižola v zrnju), mi je resnično najboljša hrana na tem svetu.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Vegetarijanska kuhinja
20.10.2007 11:54:58   
Gina
na tisti škatli ne piše zelenjavni polpeti ampak žitni medaljoni, so pa od nature.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Vegetarijanska kuhinja
20.10.2007 12:00:28   
Anonimen
Nisem pozabila punce, sam skener mi je crknu, pisanje mi pa ful časa vzameuser posted image . Se bom potrudla, res...

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Vegetarijanska kuhinja
20.10.2007 14:51:48   
Anonimen
Pečena polenta z zelenjavo:

Polento skuhaš, daš v model, da se ohladi, nato jo narežeš.

Na hitro popečeš na trakce ali kocke narezano zelenjavo (šalotko, pisane paprike, bučke, paradižnhik) zdrobiš noter česen.

Polento zložiš na nek pekač (jaz dam stekleni pokrov od posode), čez posipaš popečeno zelenjavo, naribaš sir ih daš v pečico pečt


(odgovor članu Enolla)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Vegetarijanska kuhinja
20.10.2007 14:59:05   
Anonimen
krompirjevi nevemkaj user posted image :

Krompir naribaš na rezance v eno posodo, dodaš razžvrkljano jajce, petršilj, sezamova semena.
Z rokami oblikuješ polpete in jih daš cvret v vroče olje.

Ni treba, da so lepi polpeti. Bolj bo krompir štrlel iz polpeta, bolj bo hrustljavo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Vegetarijanska kuhinja
20.10.2007 17:18:50   
Gina
U, ta krompir se sliši slastno.user posted image A pa drži jajce krompir skup, mislim, a ti rata polpete oblikovat iz tega?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Vegetarijanska kuhinja
20.10.2007 17:27:26   
Anonimen
ja, ker je tudi krompir malo vlažen oz. spusti vode. Jaz kar precej dam noter sezama, ker ba tudi precej ven pade. Pa lepo moraš skupaj pritisnhiti.
lahko pa daš čisto malo drobtin zraven

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Vegetarijanska kuhinja
21.10.2007 14:55:14   
tejkooo
VEGETArijanska kuhinja a to je kuhinja kateri se dodaja vegeta ??!user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Vegetarijanska kuhinja
21.10.2007 15:02:59   
tejkooo
Drugače pa prehrana brez mesa ne pozna meje, to je zelo raznolika prehrana, katere jo mesojedci ponavadi ne poznajo, kajti pri zelenjavi lahko zmešaš marsikaj skupaj in tako nastanejo okusne in slastne jedi. Imeti moraš seveda bujno domišlijo ter ljubezen in voljo do kuhanja
naštel bom sao primere kateri so meni najljubši:
Lazanja s sojo in zelenjavo ter sirom.
Musaka s zelenjavo.
Makaroni s zelenjavo oz s sojo in paradižnikom.
Golaž s sojinimi kockami.
Poljene paprike s sojo in rižem......

(odgovor članu tejkooo)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
22.10.2007 10:53:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tejkooo)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Vegetarijanska kuhinja
22.10.2007 10:55:34   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: tejkooo

Drugače pa prehrana brez mesa ne pozna meje, to je zelo raznolika prehrana, katere jo mesojedci ponavadi ne poznajo, kajti pri zelenjavi lahko zmešaš marsikaj skupaj in tako nastanejo okusne in slastne jedi. Imeti moraš seveda bujno domišlijo ter ljubezen in voljo do kuhanja
naštel bom sao primere kateri so meni najljubši:
Lazanja s sojo in zelenjavo ter sirom.
Musaka s zelenjavo.
Makaroni s zelenjavo oz s sojo in paradižnikom.
Golaž s sojinimi kockami.
Poljene paprike s sojo in rižem......



Če že cepimo dlake z vegeto.... user posted image user posted image user posted image

Musaka Z zelenjavo
Makaroni Z zelenjavo

Sori...si nisem mogla pomagat. user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil tanikaa -- 22.10.2007 10:58:20 >


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tejkooo)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Vegetarijanska kuhinja
22.10.2007 10:57:02   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Vegetarijanska kuhinja
22.10.2007 12:42:54   
Balonchy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   [Brisano sporočilo]
22.10.2007 23:27:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Balonchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Vegetarijanska kuhinja
27.10.2007 22:11:46   
tejkooo
Sori...si nisem mogla pomagat.

sorRY jst tud ne!!
Ampak makaroni S zelenjavo so pa dojajauser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako iz kuhinjskih ostankov ustvariti rast...
Tale priročnik Naj zraste spet bi moral biti v vsaki družinski kuhinji! Zakaj, preverite v članku.
3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?