|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 21:11:17   
moci
piškot, sej nismo v isti stavbi. pri nas je bil dedek, ki je svojima hčerkama odstopil zemljo, da sta si hiški sezidali. in zdej smo nagužvani user posted image

barby, matr ti si pa zdej čist rr zapustilauser posted image

frrrr, vročina je še zrasla. do 39,5. kupili smo lanaformovega, ker so pač tega imeliuser posted image jutri gremo pa k P po nove bacileuser posted image pa stokrat sem preklela cepljenje, pa če je krivo al pa ne. vsakič po cepljenju je bila ena štalauser posted image

hrana v vrtcu - prijateljičina hči je je dobila hrenovke z zemfomuser posted image user posted image   stara je pa eno leto

pikapolona, kok mate spucano kopalnicouser posted image ja v glavnem bravo brinauser posted image mi imamo kahlico zato, da jo vozi po stanovanju. enako kot stol, škaf, posode, avtomobile, ... mah vse nouser posted image

sivkamivka, a si ti en kmečki policaj tamleuser posted image user posted image user posted image a imaš že čebulo za ozimnico?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 21:13:03   
moci
no dej napiši kateri dve, mogoče sta pa pozabiliuser posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 21:13:52   
moci
če nisem jaz legenda. že dve strani od 6 sem otvorila. mogoče bom šla kar do 100

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 21:14:54   
moci
ok, ok. grem spat. vsaka minuta se pozna

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 21:16:20   
moci
aja, samo še nekaj. čudno se mi zdi, da ima zoja tako visoko vročino pa nič ne kašlja, smrka, ne teče ji iz nosu, ... nič.
je bilo še pri kom tako?

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 21:20:55   
altati
moci, meni to res liči na posledice cepljenjauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 21:22:12   
pikapolona2
sivkamivka...v kopalnici kjer lulamo in se kopamo je pa res vročeuser posted image user posted image user posted image
pa tole s čebule je pa res bolanouser posted image

moci ni blo potem nobene drame okoli vas?

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   [Brisano sporočilo]
11.10.2007 21:25:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikapolona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 21:27:00   
lucika
vprašanje: kdaj ste praznovale rojstne dneve. čist na datum, al kasnej, al kak dan prej?
sem razposlala vabila, in zdaj me gnjavijo ,da se rojstni dan nikakor ne sme praznovat pred datumom. in imam kamen na srcu, skalo nad glavo..nič kaj fajn se ne počutim. dva dni, kaj je zdaj s temi " vražami"?

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 21:31:47   
altati
lucika- jaz nisem vraževerna....Praznujemo takrat, ko imamo več časa.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   [Brisano sporočilo]
11.10.2007 21:31:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lucika)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 21:39:22   
lucika
ne bom. al pa mogoče jo dobi za svoj dan d. eno tako "interno", samo za nas tri. ker še v življenju nisem pekla torte:( niti potice, niti kruha. joj, kaka mati:(

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 21:44:50   
*anč*
lucika   jst tut ne verjamem v te vražeuser posted image praznujte takrat,ko vam paše. mi smo meli piknik na rojstni dan,ker je bla glih sobota, z mojimi smo pa en teden kasnej šli na kosilo.

sivkamivka   naj jim pa zgnije ta čebula,al kajuser posted image

pikapolona  user posted image brina za lulanje. kok časa je pa gor sedela? jst tristana ne dajem več,ker se dere in beži stranuser posted image


_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 21:47:37   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: moci

če nisem jaz legenda. že dve strani od 6 sem otvorila. mogoče bom šla kar do 100
 user posted image user posted image user posted image legenda si itaq!

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 21:47:54   
frrrr
@lina, spet ste imeli piknik user posted image

js tut pogrešam Arabelo.

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 21:48:16   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: moci

aja, samo še nekaj. čudno se mi zdi, da ima zoja tako visoko vročino pa nič ne kašlja, smrka, ne teče ji iz nosu, ... nič.
je bilo še pri kom tako?



Moci, pri nas je bilo identično, pa Lan ni bil še cepljen. Samo vročina tja v 40 celo soboto.user posted image  Sem ga šla pokazat, pa je ugotovila, da je grlo precej vneto, lih toliko, da ni angina. "Samo" viroza. user posted image Pojdita do zdravnika! Vročina ni kar tako, brez razloga.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 21:51:01   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: lucika

vprašanje: kdaj ste praznovale rojstne dneve. čist na datum, al kasnej, al kak dan prej?
sem razposlala vabila, in zdaj me gnjavijo ,da se rojstni dan nikakor ne sme praznovat pred datumom. in imam kamen na srcu, skalo nad glavo..nič kaj fajn se ne počutim. dva dni, kaj je zdaj s temi " vražami"?


Pa naj ne hodijo, tečkoti.user posted image  
Mi bomo tudi praznovali, za polovico povabljencev v soboto, za drugo v nedeljo, torej tri oz. dva dni pred rojstnim dnem. Tudi pri Maxu tako počnemo. Verjetno, ko bo rojstni dan pa čez polovico tedna, bo pa na naslednji vikend padlo praznovanje. Oz. whatever, kadar se nam bo pač zazdelo.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 21:51:27   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: frrrr


js tut pogrešam Arabelo.



Jaz tudi. Pa Gayo.user posted image  Nas morda ne najdeta?user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 21:52:52   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: lucika

vprašanje: kdaj ste praznovale rojstne dneve. čist na datum, al kasnej, al kak dan prej?
sem razposlala vabila, in zdaj me gnjavijo ,da se rojstni dan nikakor ne sme praznovat pred datumom. in imam kamen na srcu, skalo nad glavo..nič kaj fajn se ne počutim. dva dni, kaj je zdaj s temi " vražami"?
ne paničarit! tole vraževerje je men čist mim. zakaj se ne bi smel prej nečesa veselit? reci, da pač vaš Aidan mau prehiteva v razvoju in je že kak dan prej pameten za enoletnika. kr povej jim, da bo verjetno tut kr v drugi razred šel in bo mir user posted image
mi bomo v soboto in nedeljo. mi samo za tortice poskrbeli, kosilo kuhata babici. en dan pri tašči tortico režemo, drug dan pri nas. pa samo babica, dedek, teta, stric in naša family bomo.


(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 21:53:53   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: sivkamivka



IZVIRNO SPOROČILO: lucika

vprašanje: kdaj ste praznovale rojstne dneve. čist na datum, al kasnej, al kak dan prej?
sem razposlala vabila, in zdaj me gnjavijo ,da se rojstni dan nikakor ne sme praznovat pred datumom. in imam kamen na srcu, skalona nad glavo..nič kaj fajn se ne počutim. dva dni, kaj je zdaj s temi " vražami"?


na srečo ga imamo v nedeljo, bomo praznovali na Dan. mislim, da ni nič narobe, če praznuješ kakšen dan prej. saj darila lahko prinesejo s seboj, na torto naj pridejo pa čez dva dni, če jih bo še čakala.

a boš sama pekla?

user posted image  user posted image  user posted image tole mi je pa všeč... tut to je ena izmed rešitev user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 21:56:05   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: lucika

ne bom. al pa mogoče jo dobi za svoj dan d. eno tako "interno", samo za nas tri. ker še v življenju nisem pekla torte:( niti potice, niti kruha. joj, kaka mati:(
js sm tut taka mati user posted image in jaša me vseeno obožuje tako kot js njega user posted image

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 21:57:07   
Anonimen
mam kar slabo vest, ko vas takole berem....

(odgovor članu frrrr)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 21:57:36   
Anonimen
hm, kaj mi vse delamo, sam da je otrok srečen...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 21:58:09   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

IZVIRNO SPOROČILO: frrrr


js tut pogrešam Arabelo.



Jaz tudi. Pa Gayo.user posted image  Nas morda ne najdeta?user posted image
gaya vsake tolk časa na msn pride, sam je ne upam kaj preveč nadlegovat user posted image ji bom link poslala do te teme, da neu imela razloga za zanemarjanje user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 21:58:13   
Anonimen
pa številčenje objav je zmrznilo...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?