|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 21:58:15   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: altati

moci, meni to res liči na posledice cepljenjauser posted image user posted image user posted image
men tut... ker vi ste pa res imeli vedno kaj po cepljenju. uboga Zoja user posted image

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 21:58:54   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*

hm, kaj mi vse delamo, sam da je otrok srečen...
kaj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 21:59:38   
frrrr
moci, midve sva maherki... js tut že drugo stran otvorila... ampak si ti boljša, ker si 2/6, js sm 2/7 user posted image

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 22:00:29   
Anonimen
pa tole cepljenje ....mi ga v tisto zadnje, pri enem letu, še vedno nismo dali....me je  kar groza, ker bo potem spet vse zmešano....

in se čisto strinjam,....sam še enga dohtarja naj slišim, da cepljenje ne pusti posledic....

a mislite, da tukaj tole naredijo kaj drugače ?

(odgovor članu frrrr)
  Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 22:01:31   
frrrr
grem še galerijo spedenat... mogoče vam kakšno fotko pol prilepim
al pa tut ne... mogoče jutri... bom vidla kolk bom lena... zdej sm fejst user posted image

papa

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 22:02:12   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*

pa tole cepljenje ....mi ga v tisto zadnje, pri enem letu, še vedno nismo dali....me je  kar groza, ker bo potem spet vse zmešano....

in se čisto strinjam,....sam še enga dohtarja naj slišim, da cepljenje ne pusti posledic....

a mislite, da tukaj tole naredijo kaj drugače ?
glede na to kolk si huda, bi rekla, da ste na istem user posted image žal user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 22:02:27   
Anonimen
bravo Brina za kahlico in lulanje.....po mojem vsak otrok to malo drugače vzame...če bo naš začel kaj zadrževati, al pa se dret ko jo bo videl, ga tudi ne mislim siliti....

In zvečer pred tuširanjem, gremo tudi na kahlico, in lulamo.....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 22:03:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: frrrr

IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*

pa tole cepljenje ....mi ga v tisto zadnje, pri enem letu, še vedno nismo dali....me je  kar groza, ker bo potem spet vse zmešano....

in se čisto strinjam,....sam še enga dohtarja naj slišim, da cepljenje ne pusti posledic....

a mislite, da tukaj tole naredijo kaj drugače ?
glede na to kolk si huda, bi rekla, da ste na istem user posted image žal user posted image



joj, ne govori...pri prvem je pomojem imel še cel teden nočne more.....meni je pa sedj kr slabo, sam da pomislim, da mu bodo še eno iglo zasadili....

(odgovor članu frrrr)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 22:04:37   
Anonimen
in ja...fajn sem huda.....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 22:05:33   
Anonimen
hm, nekje sem zasledila, a si ti rekla moci, da ne šlivim na skypu.....a si mislila afnolino ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 22:07:10   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*

mam kar slabo vest, ko vas takole berem....

hm, kaj mi vse delamo, sam da je otrok srečen...



Prevod prosim.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 22:07:45   
Anonimen
pa doktorirala sem iz tega, kako iz skypa poklicat na gsm, al pa na domačo številko....

sem najprej poskušala preko clickandbuy, pa mi kartice ni hotla potegnit, in to newyorško...potem sem pa slovensko kartico potegnilo in je vse štimalo.....eto, toliko o napredku...je pa kar poceni.....minuta pogovora na navadni telefon v slovenijo košta 0.064 $..... 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 22:09:26   
frrrr
to vam pa morm napisat user posted image
moj mož računalničar, je popravil svojga prenosnika user posted image se je pregreval in ga je sčistil... in zdej se nikol več ne bo pregreval, ker ne dela več user posted image user posted image user posted image pa ne bi rekla, ko bi to bil njegov prvi računalnik v servisu... jih je pa že vsaj 300 popravil user posted image njemu se pa ne zdi tolk smešno user posted image user posted image

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 22:10:12   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: frrrr

to vam pa morm napisat user posted image
moj mož računalničar, je popravil svojga prenosnika user posted image se je pregreval in ga je sčistil... in zdej se nikol več ne bo pregreval, ker ne dela več user posted image user posted image user posted image pa ne bi rekla, ko bi to bil njegov prvi računalnik v servisu... jih je pa že vsaj 300 popravil user posted image njemu se pa ne zdi tolk smešno user posted image user posted image



Kako že gre tisto - Kovačeva kobila ...user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 23:00:51   
frrrr
evo, nekaj fotk:

čofotanje - še ne enoletnika
user posted image
nasmeh z vsemi štirimi zobki:
user posted image
zamišljen obraz enoletnik:
user posted image
raziskovanje daril (tole je sicer dobil pred 14imi dnevi user posted image )
user posted image
in še eno darilo, ki ga je prejel v nedeljo:
user posted image

kako pa sestavlja nove legice, ki jih je babica prinesla, pa ne morem pripet, ker se z možem na vsaki slikici zravn igrava user posted image





< Sporočilo je popravil frrrr -- 11.10.2007 23:06:20 >

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: OKTOBER 2006
11.10.2007 23:06:56   
frrrr
nočko!

user posted image

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: OKTOBER 2006
12.10.2007 0:09:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: frrrr

kako pa sestavlja nove legice, ki jih je babica prinesla, pa ne morem pripet, ker se z možem na vsaki slikici zravn igrava user posted image




hm, sedaj se mi poraja žgačkljivo vprašanje.....le kaj se igrata, da ne upa poslati slikic ?

(odgovor članu frrrr)
  Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: OKTOBER 2006
12.10.2007 7:11:22   
altati
Jutro!
Tia in možek sta že odšla na tlako, Tara hrani Jaša, nato gre tudi ona.
In spet bova sama z Jašem....

Včeraj sem si kupila kostim za v službo. Mi je bilo ob mislil na službo zraven kar slabo......ob ceni pa tuduser posted image user posted image user posted image  Za kostim in dve majčki zraven sem dala 230 EUR. Je pa drugač ful luštkan, siv, zraven sem vzela pa lila in zeleno majčko s 3/4 rokavčki. Ena ima izrez po vratu, ena pa V izrez. Punce še mal, pa bo treba delat....Grozauser posted image user posted image user posted image user posted image .....

Danes zvečer me pa moj dragi gospod pelje na večerjo h Krištofu (včeraj je imel rojstni dan, ko že veste). Imava večer off. Tia bo šla spat, Tara pa bo gledala TV in čuvala Jaša (se ji prav dopade,da ima tudi ona večer offuser posted image  in prosto gleda TV).

Jutri imamo praznovanje Jaševega in moževega rojstnega dne. Pride sestra z družino, za moja starša pa še ne vem(ker sta polno zaposlena s feštami). Speči moram še torto, belo pito in še kaj....Dela čez glavo!


VSEM ŽELIM LEP PETEK IN ŠE LEPŠI VIKEND, KI GA PREŽIVITE S ČIM VEČ MUCKANJA, LUBČKANJA , TIŠKANJA IN VSEH OSTALIH IZKAZOVANJ LJUBEZNIuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: OKTOBER 2006
12.10.2007 8:22:52   
*anč*
dobro jutro!

komi gledam ...user posted image   joj,kok mi je hecen mali s kratkimi laski,se ga še nisem čist navadla, ni več tko kako bi rekla,  nežen mislim,da je beseda, je zdej še večji lump.

frrrr  lune slikice. se mi zdi,da je tamali isti ti,full ti je podoben.

altati  dobro peciuser posted image in čimlepše praznujte.  jst sm tut tko kot tara pazla na brata in sestro,ker smo full razlike,zdej pa onadva prideta in se igrata z nečakom. lepo se mej na  večerji!

mejte lep dan!


_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: OKTOBER 2006
12.10.2007 8:41:03   
tasha23
user posted image user posted image user posted image
 
VSE NAJOBOLJŠE
LUKA IN VAVAuser posted image
 
MATJAŽ IN @linauser posted image
AJDA IZA IN amazonauser posted image
JAŠA IN Frrrruser posted image
 
GAELuser posted image user posted image


_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: OKTOBER 2006
12.10.2007 8:54:22   
Maxica
Z miceno zamudo, a zato nič manj iz srca, voščimo Mistru Altati za rojstni dan. Naj bo še naprej tako krasen očka in ljubeč mož. Lepo praznujte, Altati.
user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: OKTOBER 2006
12.10.2007 8:59:32   
Maxica
Glede službe pa nič panike, boš videla, Altati, ko boš enkrat tam, se ti bo prav fino zdelo, da mal odmisliš vse skupaj, pa itak gre čas tako hitro, da bo tik tak frej dej. Je pa res, da je tako prav luštno, da se imamo prav fino takole doma.user posted image
Kostim, majka, kje si ga pa nabavila? Ti imaš tako službo, da moraš biti takole lepo oblečena, kaj? Naj dajo še kakšen dodatek za obleke pri plači.user posted image

Da pa jaz ne govorim, koliko porodniške sem včeraj dobila. Za zjokat, no. Za devet delovnih dni v septembru. Groza. Bom vprašala vlado, kako si predstavlja, da jaz preživim štiričlansko družino z vsoto, ki znaša manj, kot je bil Altatin kostim.user posted image Katastrofa. Še dobro, da me čaka še plača, ki bo sicer tam tam, ampak menda bomo tudi ta mesec pregurali. Možek moj, kje si?user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: OKTOBER 2006
12.10.2007 9:16:14   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Glede službe pa nič panike, boš videla, Altati, ko boš enkrat tam, se ti bo prav fino zdelo, da mal odmisliš vse skupaj, pa itak gre čas tako hitro, da bo tik tak frej dej. Je pa res, da je tako prav luštno, da se imamo prav fino takole doma.user posted image

Maxi, iz tvojih ust v božja ušesa....mene tako zavija, ko pomislim da job, da mislim, da je to znak, da moram menjat. ker če me želodec boli že samo ob misli, je nekaj najbrž narobe, a neuser posted image user posted image user posted image
Kostim, majka, kje si ga pa nabavila? Ti imaš tako službo, da moraš biti takole lepo oblečena, kaj? Naj dajo še kakšen dodatek za obleke pri plači.user posted image

Ja, ajz ne morem v kavbojkah v službo. Se moram držat poslovnega bontona. V Benettonu sem ga kupila. Ker meni se zdi klasika kostim bolj za 'stare mame' in ne zame. Imam rada takšno moderno mladostno eleganco.

Da pa jaz ne govorim, koliko porodniške sem včeraj dobila. Za zjokat, no. Za devet delovnih dni v septembru. Groza. Bom vprašala vlado, kako si predstavlja, da jaz preživim štiričlansko družino z vsoto, ki znaša manj, kot je bil Altatin kostim.user posted image Katastrofa. Še dobro, da me čaka še plača, ki bo sicer tam tam, ampak menda bomo tudi ta mesec pregurali. Možek moj, kje si?user posted image

Vidiš kako je lepo,da imaš možičkauser posted image .Jaz sem tud navdušena, kadar ven potegne bančno karticouser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: OKTOBER 2006
12.10.2007 9:18:42   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: altati

moci, meni to res liči na posledice cepljenjauser posted image user posted image user posted image

ampak P bo danes 100% rekla, da temu ni tako. uf, sem jezna.

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: OKTOBER 2006
12.10.2007 9:18:43   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

moci ni blo potem nobene drame okoli vas?

bila pri mami (ki je še ena sosedauser posted image ), ampak še nisem informirana, sem šla prekmalu spat.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?