|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Podpora
15.10.2007 17:59:19   
Anonimen
juser posted image i ga...tko to je user posted image

eni so diplomati, drugi se pa radi fajtamo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Podpora
15.10.2007 18:02:56   
Anonimen
ja.. sej vcas je bolj bit diplomat..

ampak ce se pa ze sfajtas.. pol pa juser posted image i ga user posted image  ne more en tko.. drug pa drugac.. :)))  Kar je, je.. :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Podpora
15.10.2007 19:00:22   
mami_miki
Men se zdi, da si itak poiščemo partnerja, ki se v večini strinja z nami-vsaj na začetku, ko si zaljubljeni...potem pa se vidi: če se še strinja alu ne...meni se zdi fajn, če ima svoje mnenje...če imava pa vsak svoje, pa se v nečem ne strinjava, je pač treba najti skupno rešitev...sigurno pride kakšen primer, ko se ne strinja z mano...se pač ne. jaz pa ne z njim...če se gre za kakšno stvar, ki vpliva na najin odnos, potem se zmeniva, če pa gre le za kakšno mnenje, ki pač nima za naju nekega pomena, potem pa pač ostaneva vsak pri svojem mnenju,,,je pa res, da se ravno zaradi tega prepiramo!!

en ima svoje mnenje, drugi svoje, potem se ne mormo zmenit...vsak svoje "tera" naprej in dokazuje kdo ima bolj prav...

če bi imeli vedno isto mnenje, se sploh nebi kregali...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Podpora
15.10.2007 19:26:23   
kaya2007
men gre pa moj full na živce user posted image  3. osebi nikoli ne bo nasprotoval, če smo v družbi še z nekom pa vedno z njim potegne (ne glede na temo in njegovo resnično prepričanje) in nasprotuje meni. se mi včasih zdi, da sem edina oseba ki se ji upa nasprotovati in potem izkoristi priliko user posted image  se je pa tudi zgodilo, da sem se kdaj s kom spričkala, on pa je bil tiho kot kakšna rit, joj kako me to pogreje!!!

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Podpora
15.10.2007 19:45:26   
Jutra
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
V bistvu me zanima, ali vas vedno podpre, neglede na to, kako on gleda na določeno zadevo.
lp 


Odvisno od tega, za kakšno zadevo gre. Če je govor o nekih splošnih, vsakdanjih rečeh, potem vsak od naju pove svoje mnenje (ni problem, če se ne strinjavauser posted image )

Če je govor o načinu vzgoje, odnosih, pogledu na življenje, tu sva si na isti valovni dolžiniuser posted image

Če pa gre za osebne stvari, ki zadevajo naju dva, takrat pa drug drugemu ščitiva hrbet. Morava, zato da obstane najina zveza. Pa tudi zato, da ščitiva najino malo celico pred zunanjimi vplivi. Če bi se na tej točki začela nasprotovati, potem bi bil to začetek konca ljubezni.

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Podpora
15.10.2007 19:47:48   
Anonimen
Ne, oz. bohnedaj. Vsak ima svojo pamet in svoje neumnostiuser posted image  In za tem trdno stojiva - doma in v družbiuser posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Podpora
15.10.2007 20:33:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

ja.. sej vcas je bolj bit diplomat..

ampak ce se pa ze sfajtas.. pol pa juser posted image i ga user posted image  ne more en tko.. drug pa drugac.. :)))  Kar je, je.. :)


še eno pojasnilo user posted image
to je bilo včasih, ko sva bila še mlada (in neumna user posted image )

zdej je pa tko, da sm jst mal bl diplomata (česar sem se seveda od njega naučila), on pa zna tud fajn zaorat (pri 3. osebi, seveda...še posebi, če se gre za njegovo famillijo)user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Podpora
15.10.2007 20:53:09   
Anonimen
Moj dragi mene podpira, tako ali drugače user posted image user posted image   Prav tako jaz njega. Kar se tiče pa izražanja mnenj pa..ja seveda poveva vsak svoje mnenje- ponavadi so najina mnenja podobna....če se pa kdaj zgodi, da niso pa tut ok...pač vžgeva konferenco in ugotavljava kako razgledana sva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Podpora
15.10.2007 21:47:50   
Pia73
Mislim, da se partnerju ni potrebno vedno strinjati z mano. Bog ne daj. Pa tudi jaz se vedno ne strinjam z njim.

Tudi v družbi to poveva na dostojen način.  Če pa polemika ni stvar družbe v kateri sva, sva seveda modro tiho. včasih pa se celo pohecamo na ta račun.


_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Podpora
15.10.2007 22:18:11   
polona2
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

V bistvu me zanima, ali vas vedno podpre, neglede na to, kako on gleda na določeno zadevo.

lp 


Ne. Ne podpre me vedno, samo takrat, ko si deliva isto mnenje.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Podpora
15.10.2007 22:22:47   
rija
če bi me vedno podprl, potem bi to pomenilo, da se delava lepe pred drugimi,...

zakaj le?

a je narobe, če imata partnerja kdaj različna mnenja?
a potem nista idealen par?

ne vem no....meni je to nekaj čisto normalnega, da se ne strinjava v vsem. ali doma ali pred prijatelji. pred tujci pa itak nimaš nekih hudih debat. vsaj ponavadi ne.

bolj cenim, da čutim, da me podpira v tem, kar počnem, kako mislim. in da je to izključno med nama.

edino taka podpora mi nekaj pomeni, vse ostalo je samo fasada....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Podpora
15.10.2007 22:37:17   
Anonimen
Nimava teh problemov, ker že od samega začetka dobesedno isto misliva, še več, velikokrat telepatsko razmišljava skupaj. Sva zagledana, potem pa rečem, da razmišljam o tem in tem , pa mi reče da je ravnokar mislil na to. To se nama res velikokrat zgodi.

V družbi pa ne zabijava sebe, niti drugih. Ker to ni lepo. Zakonske krize se rešuje doma.
Ker se veliko pogovarjava doma, nimava nasprotujočih si mnenj. Ajde, sem pa ke, sam to so res malenkosti. Pa še to so ponavadi take stvari, v katere se dobesedno včasih zaletiš z glavo v zid, beri nepremišljenost.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Podpora
15.10.2007 22:38:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
A mislite, da se mora vaš življenski sopotnik (v družbi) vedno strinjat z vami? In obratno velja za vas. Saj sploh ne vem, kako naj vprašam. V bistvu me zanima, ali vas vedno podpre, neglede na to, kako on gleda na določeno zadevo.

Ne. Oba poveva tisto, kar misliva, ne glede na to, ali se strinjava ali ne. In ko se ne, se nama potem smeji cela družba, ker se samo pričkava, skregati se pa ne znava. user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Podpora
16.10.2007 0:05:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Saj ne vem, kašen naslov naj dam...OK, naj bo ta...
A mislite, da se mora vaš življenski sopotnik (v družbi) vedno strinjat z vami? In obratno velja za vas. Saj sploh ne vem, kako naj vprašam. V bistvu me zanima, ali vas vedno podpre, neglede na to, kako on gleda na določeno zadevo.

lp 


Ah, kje pa. Podpre takrat, ko se res strinja z mano ali pa ko me podpre zaradi lastne varnosti user posted image  

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Podpora
16.10.2007 10:42:12   
viv_
Ne. Zakaj bi me pa moral, če se z nečim ne strinja oz. ima na to drugačne poglede?

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Podpora
17.10.2007 7:45:55   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Saj ne vem, kašen naslov naj dam...OK, naj bo ta...
A mislite, da se mora vaš življenski sopotnik (v družbi) vedno strinjat z vami? In obratno velja za vas. Saj sploh ne vem, kako naj vprašam. V bistvu me zanima, ali vas vedno podpre, neglede na to, kako on gleda na določeno zadevo.

lp 


Ne, pa tudi jaz ne njega.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Podpora
18.10.2007 16:17:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Saj ne vem, kašen naslov naj dam...OK, naj bo ta...
A mislite, da se mora vaš življenski sopotnik (v družbi) vedno strinjat z vami? In obratno velja za vas. Saj sploh ne vem, kako naj vprašam. V bistvu me zanima, ali vas vedno podpre, neglede na to, kako on gleda na določeno zadevo.

lp 


Ja, vedno! Jaz pa z nji po potrebiuser posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Podpora
18.10.2007 23:12:00   
baguSka
A mislite, da se mora vaš življenski sopotnik (v družbi) vedno strinjat z vami?


Ne. Definitvno ne. Ce pa se ne strinja z mano, pa niti ne pricakujem, da bi me podpiral. Zato me ne. Do zdaj je vedno blo tko in ni blo problema. Bo pa verjetno kdaj tud tko, da si bom zelela njegove podpore, ne glede na to, ce bo imel nasprotno mnenje. Takrat se ne vem kako bom reagirala, ampak lahko mi vseeno ne bo, ce si bom njegove podpore zelela. Verjetno bom mal zalostna, da se ne strinja z mano, a od njega ne morem zahtevati in pricakovati, da se z mano strinja. Nima pa nic proti, ce nardim po svoje in ne po njegovo, ker razmislja isto kot jaz. Zaenkrat se nimava otrok in se zavedava, da se takrat bova mogla podpirat in se bova o vsaki taki stvari resno pogovorila in poskusala najt nek kompromis. Upam da nam uspe, saj nama lahko le, ce bova drzala skupaj.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Podpora
18.10.2007 23:14:02   
Anonimen
Odvisno od družbe. Med prijatelji se skoz najedava do nezavesti.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Podpora
18.10.2007 23:20:40   
baguSka
Oooo teta meta.!!!??? Nism te vidla ze 100 let!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Podpora
18.10.2007 23:21:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Odvisno od družbe. Med prijatelji se skoz najedava do nezavesti.


Da ne bo švicarski sir domov prišel user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Podpora
18.10.2007 23:23:04   
baguSka
Ups... jst sm pa sele zdele pokopcala, da je govor 'v druzbi'... user posted image user posted image user posted image

No, jst sm pisala na splosno v lajfu pac... sorci.

Drugace pa ne, ne pricakujem in on tud ne.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Podpora
19.10.2007 9:20:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Oooo teta meta.!!!??? Nism te vidla ze 100 let!!!user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Podpora
19.10.2007 9:21:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Oooo teta meta.!!!??? Nism te vidla ze 100 let!!!user posted image


No kva sem pa zdej nardila user posted image

Sem hotla rečt baguska, da maš še zmeram elektro-frizuro user posted image  A se še zmeram v rikverc na motorju voziš?

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Podpora
19.10.2007 9:34:52   
ZARA
Hvala za odgovore.

Meta., a si v prejšnjem postu samo malo razmislila?user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?