|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 26 27 [28]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pralne bombazne plenicke
7.6.2013 21:02:25   
tincatinca
Mi imamo Pop in pralne pleničke iz DM-ja in so top! Vpojne, ne premočijo, pa sam 1 številka je... priporočam.

(odgovor članu mandi89)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: Pralne bombazne plenicke
15.8.2013 0:08:44   
*pujsapepa*
Naš tazadnji mladič je izven plenic (pa bo šele čez 2 meseca 2 leti JUPII), tako da ne potrebujem več plenic. Imam en kup različnih (Pop-in, Gro-Via, Racman aio, Racman bambus, DM) če katero zanima, jih prodam po zelo ugodni ceni ( RES potrebujem prostor v omari). Uporabljala sem jih 1 leto, bila z njimi zelo zadovoljna, ko pa je pri 14 šel v vrtec, jih tam niso dovolili, zato smo jih uporabljali še samo občasno ...

(odgovor članu tincatinca)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: Pralne bombazne plenicke
17.8.2013 8:07:52   
Anonimen
Čao!

Tudi jaz nujno potrebujem prostor v omari, zato ZELO UGODNO prodam pralne plenice Lotties iz ekološkega frotirja, velikost S (od 3-7 kg), 18 komadov, zraven 18 frotirastih pleničnih vložkov + 2krat XS prekrivne hlačke + 2krat S prekrivne hlačke. Pleničke so zelo mehke, dobro vpijajo in kot nove, saj smo jih uporabljali le en mesec. Gratis dodam še pol rolice pleničnih predlog, ki so nam ostale. Zainteresirane pošljite mi ZS.

NenaLena

(odgovor članu *pujsapepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: Pralne bombazne plenicke
16.12.2013 20:29:19   
marelcaspelca
Sicer je tole malo "zaspana" tema, ker ni novejših postov, pa vendar. Ali katera ima ali je imela/misli imeti Flip pleničke? Naj se mi javi... :) Rabim malo pomoči!

Špela

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: Pralne bombazne plenicke
23.12.2013 17:02:50   
anjuz
jaz jih imam. so ok, se posebno ko je otrok majhen. povej,kaj te zanima pa to odg...

(odgovor članu marelcaspelca)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: Pralne bombazne plenicke
23.12.2013 19:46:17   
marelcaspelca
zdravo,

zanima me, koliko jih imaš, če si kupila kaj dodatnih vložkov... jih še uporabljaš, ali si jih že nehala? Tko, za enkrat take splošne stvari... :)

lp,
Špela

(odgovor članu anjuz)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: Pralne bombazne plenicke
14.1.2014 13:50:54   
mettty
Pozdravljene!

Če je še katera uporabnica pralnih pleničk aktivna na forumu se priporočam za kakšen podatek;)

Smo relativno novi uporabniki racmank in se nam krasno obnesejo, razen za ponoči:(. Očitno toliko lulamo,da nam ne zdrži niti ena plenica( ne "pampers" ne racman ).

Zanima me pa naslednje, želela bi si nabavit še kakšno drugo plenico, po možnosti AIO in ker ne mislim kupovati večjega paketa se mi nakup iz tujine ne splača, in ne vem oz. ne najdem kakšne pametne strani kje bi se to pri nas našlo. Našla sem samo Tvigo- ali je to še edina stran kjer prodajajo pralne pleničke pri nas? Razen dm,pa mislim da v trgovini Kakadu sem še zasledila popin?

Torej kakšen predlog kje pri nas kupiti različne "sorte"pralnih pleničk?

Ter še eno vprašanje ali se obnesejo podaljški za bodije iz Tvige, ker so nam bodiji ultra premajhni pa tudi hlače so tako ozko krojene...pozna katera katere firme oz. kje kupiti širše hlače/trenerkice?

Hvala za info,če bo;)

LP

(odgovor članu marelcaspelca)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: Pralne bombazne plenicke
15.1.2014 9:54:13   
marelcaspelca
Takole, mi imamo Flip pleničke... sicer niso AIO, ampak je na sploh malo drugačen sistem. Naša je stara sedaj dobra dva meseca... Ponoči, če je nisem previjala, so mi Pamperske premočile.... te pleničke pa še ne. Sicer vem, da še ne lula veliko, ampak je v eni plenički od zvečer do zjutraj, okoli 7-8ih. to je 12 ur....

Pa namesto originalnih vložkov jaz trenutno uporabljam tudi racmanove in štorkljine vložke, če vložkov zmanjka, pa tudi navadno tetra plenico zložiš notri, pa je! Za ponoči sicer ne, za podnevi mi pa tetra lepo funkcionira :)

Lahko si jih greš ogledat v Baby Center. Ponavadi jih imajo tam kot racmanke.

Pa rita ni široka v teh pleničkah... body je treba sicer imeti eno številko večji, hlačk pa ne! ker pri strani ni nič blaga :)

Meni s 7imi pleničkami uspe prati enkrat na teden... imam seveda veliko dodatnih vložkov, ki sem jih dobila od punc sicer rabljene... Če je polulana pupa, potem samo obrišem s suho krpo notranji del ali pa splaknem pod vodo in se nato posuši v parih urah, če je pokakana, opetem skupaj z ostalimi vložki na 60 in je potem suho v dveh urah... vložki se pa seveda dlje časa sušijo :)

(odgovor članu mettty)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: Pralne bombazne plenicke
23.1.2014 9:49:47   
mettty
Hvala za odgovor!

Sem jih šla malo pogledat v BC, luškane te pleničke. Bom v kratkem nabavla eno , da jo preizkusim.

Sem pa dobila tudi eno Popinko,in je pravkar v pranju,da vidimo kako se bo ta obnesla.

Naš fant ogromno lula ponoči,pa saj bo tudi to prerasel,jezi me samo ker imava potem oba okrnjen spanec, za čez dan so nama pa racmanke fantastične. Vendar so res kar ogromne in imava težave z hlačami in bodiji. Trenutno rabiva vsega po eno številko večje,pa še to se včasih uštejem,ker so nekatere stvari res presneto ozke.

Malo se je res treba prilagodit na pralne plenice, pa s tem ne mislim pranja, ker mi ne vzame pretirano več časa.

Hvala še 1x za info!

LP!


(odgovor članu marelcaspelca)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: Pralne bombazne plenicke
23.1.2014 13:21:16   
marelcaspelca
Če pa flipke ne bodo odgovarjale, pa z veseljem odkupim :P

(odgovor članu mettty)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: Pralne bombazne plenicke
1.8.2014 11:06:32   
Lili90
Živjo punce! Če ima katera pleničke Little Lamb se priporočam za kakršenkoli podatek? Kako ste zadovoljne, kaj priporočate ipd... Se še odločam katere bi pa o teh pleničkah ni veliko govora po forumih.... :) Hvala že vnaprej ;)

(odgovor članu marelcaspelca)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: Pralne bombazne plenicke
26.9.2014 12:48:09   
Lucka9
Moja sestra uporablja bombažne plenice Racman in je z njimi super zadovoljna...

Pravi, da jih ne menja za nič.

Res je, da na začetku daš denar, toda pravijo, da se finačno splačajo... Midva tudi razmišljava o eko pleničkah samo se še nisva odločila katere bova, samo pomoje bova Racman, že ker so slovenske... treba podpirat slovensko industrijo ;)

(odgovor članu Lili90)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: Pralne bombazne plenicke
26.10.2014 7:02:57   
sunprincess
lili, si ti še kaj izvedela o Little Lamb? Jaz se tudi nagibam k tem, Racmanke mi niso všeč. Po tujih forumih imajo kar dobre ocene.

(odgovor članu Lucka9)
Neposredna povezava do sporočila: 688
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 26 27 [28]
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 26 27 [28]
Pojdi na:





Novorojenček: Prvi dnevi doma
Porod je za vami, zdaj pa je čas, da se navadite na novo življenje s svojim dojenčkom. Poskrbite za dobro prehrano in či...
Dojenje: "Mozoljčki" na bradavicah...
Neverjetno, za kakšne podrobnosti je poskrbela Narava! Poglejte si video, kako pomembno vlogo imajo tiste drobne pikice,...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?