|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 12:04:47   
polonca78
dober dan po dolgem času!

vidim, da so medtem že zaklenili temo. ko imam kaj časa za prebirat, ga porabim ravno za to, da vse preberem (čveke!!!user posted image user posted image user posted image ) za javljanje pa potem zmanjka časa. Ne bom niti jamrala kako hitro so minili prazniki! user posted image

sem imela ravno danes pregled in sem spet pomirjena! vse je v redu user posted image user posted image user posted image user posted image , mali ima 1055g, zaenkrat je še z rito navdol in glavico mi rine v želodecuser posted image user posted image user posted image , se pa ne sekiram, ker ima še 7 tednov časa, da se obrne. dobila sem tudi napotnico, ker sem RH- in naslednji pregled imam 20.11. (anandrej, še enkrat hvala!). vidim, da pridno čvekate, jotate in zapravljate! superca!

(odgovor članu nuka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 12:13:12   
vrtnica76
Ej babnice, ampak enim pa res dogajauser posted image .Tiste babe so pa čist odbite.Kva jih skrbi-mislm-kakšno češplo bo mela po poroduuser posted image user posted image user posted image ?
So pa ful egoistične.Namest, da bi jih skrbel za beyb-ja, da bo OK.


_____________________________

Bistvo sreče v življenju je v tem, da imamo kaj delati, ljubiti in upati.

16.1.2008 se je rodil korenjak Janez.

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 12:14:53   
vrtnica76
user posted image Polonca za uspešno opravljen pregled.user posted image ma pa še tut čas, da se obrne navzdol.

_____________________________

Bistvo sreče v življenju je v tem, da imamo kaj delati, ljubiti in upati.

16.1.2008 se je rodil korenjak Janez.

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 12:34:41   
ella79
pina sem ti še jaz dala na ZS mail, da mi pošlješ papirje. Že v naprej hvala
polonca jaz sem tudi RH-, tako da dobim injekcijo na naslednjem pregledu user posted image

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 12:39:31   
Suzi*
Pina, hvala za papirje.

Ja, ene babuške majo pa res skrbi.....če bo mela lahko nohte zmanikirane na porodu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Polonca, bravo za pregled. obrnu se bo pa itak še.

Jz sem pa zdej jogurt pojedla, pa je moje dete tako veselo, da ima cele akrobacije po bušiju. Buši skače na vse konce. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 12:41:55   
Februarka08
Pina hvala za mail!user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 12:52:47   
Janey
Vrtnica takšne in drugačne smo...če nebi bilo takšnih, ki jih za češpljo skrbi..čemu bi se pa potem danes tako narežaleuser posted image user posted image

Punce kaj naj kuham??

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 12:59:26   
torcica
Končno mi je uspelo prilepiti fotke od trebuščka!

No, segedin je že kuhan, zdej pa likat. A daste ve v segedin še kaj drugega kot zelje in meso? Jaz bi vseeno dala še fižol in krompir.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 13:04:58   
misar
TORCICA-enkrat preimenovana tortica user posted image  prekrasen trebuščekuser posted image user posted image

(odgovor članu torcica)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 13:21:24   
vrtnica76
Torcica lepi bauhi mašuser posted image .Jest danes kuham segedin samo z zeljem in mesom, pa še mal začimbic dodam.Če daš pa še fižol in krompir maš pa že joticouser posted image .No, moj segedin je že tut skoraj gotov-se mi že sline cedijouser posted image in mojmuuser posted image tut, ker tako skače po bušiju.

_____________________________

Bistvo sreče v življenju je v tem, da imamo kaj delati, ljubiti in upati.

16.1.2008 se je rodil korenjak Janez.

(odgovor članu torcica)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 13:24:31   
Janey
Jaz bom pa najbrž kr smetanovo juho s krompirjem in hrenovko naredla. Ne ljubi se mi kuhat, pa stat pri štedilniku. Komaj čakam, da se malo vležem. Ne vem če bo kaj z učenjem danesuser posted image  sem vsa taka...najraje bi šla kr spatuser posted image
torcica res lep buši

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 13:29:12   
bamby
Pozdravljeni vsi!

dolenjka, tebe sem pa res že pogrešala. Ne vem, kje si se tolk cajta obirala user posted image . Sem te že včeraj dopoldan pozdravljala, tebe pa od nikjer user posted image .
katka, o tvojem predlogu sem pa tudi jaz že razmišljala, pa mi je bilo vseeno nerodno predlagat user posted image . Bi se pa priporočila, če bi slučajno še kaj okrog te trgovine hodila. Koliko št. si pa ti vzela? Jaz sem razmišljala o 62.

pina, si ti v Leclerku kupovala zimski pajacek? Najbrž si res skor celo plačo pustila v LJ user posted image .

Ker smo šli dopoldne še v trgovino, se vam nisem mogla nič oglasit, ker sem potem mogla še kosilo skuhat. Je bilo danes kosilo na brzino: piščanec v Uncle Ben`s sladko-kisli omaki, riž in solata. Še v lekarno sem mogla iti po fiziološko raztopino. Sem zadnjič kupila Sterimar za Timov nos. Bi moglo biti še najmanj pol piksne, ko je kar naenkrat postala prazna in se je znašla v njegovi sobi. Ko sem ga vprašala, kaj je naredil z njo je rekel, da si je v usta našprical user posted image user posted image user posted image . Mislim, ta otrok ni normalen user posted image . Pa še piksna je draga kot user posted image . Za 100ml sem dala čez 7€. Zdaj sem pa kupila kar pol litra fiziološke in brizgo. Ta fiziološka je pa 2.50€. Upam, da mi ne bo še te spil user posted image .

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 13:31:26   
p@tricij@
hoj,
no končno sem vas malo preletela po tednu dni. vsem novim želim veliko čvekanja z nami - februarčicami. user posted image

danes sem bila na pregledu in je z našo bebiko vse v redu. samo z mano ni, ker imam na dan kar nekaj krčev in zato moram v bolniško (moram piti en dan magnezij 3x, drugi dan pa kalcij 3x). pa križ me je začel bolet in to ne samo križ ampat tudi dol proti levi nogi in mi zato tudi že malo noga mrtvi. mi menda malo pritiska na en živec. zato pa mi je tudi napisala fizioterapije. bomo videli če bo kaj boljše.

pa sem mislila da bodo vse nosečnosti bolj kot ne podobne. pa bolj ko se staram bolj me matra.user posted image

kuhali pa smo danes: sarme (sam da je osnova zelje, kajne?)

ali imate že vse bolj kot ne vse pripravljeno za novega člana? jaz imam še vse v škatlah od prejšnjih dveh nagajivcev, sem mislila bolj v decembru to pripravit in oprat cotke.

lep sončen dan pa čeprav tako mrzel

papa

p.s. za statistiko imam naslednji pregled 27.11.


_____________________________

Urh, Anastazija, Žan - moji trije sončki

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 13:34:47   
MetiLu
Jest spet ne znam poslat na ZS, ker mi nikjer ne izpiše maila user posted image  user posted image user posted image user posted image  - blond

Jest bom v segedin tud dala fižol, ker mi je zelje brez fižola dolgočasno user posted image

Torcica, lep bauhi user posted image

Polonca, user posted image  za pregled!

Joj sem se najedla za malco, velika žemlja z lahkim sirnim namazom, pa en cel avokado čez, pa en kiderjajček, pa kavica. Zdele pa še mal mandarince meljem user posted image  komaj čakam na segedin user posted image
Glihkar me je še možakar s kabelske klical, pridejo zdele priklopit telefon in hitrejši internet (8mb) user posted image user posted image user posted image
Pol si pa sam še prenosnik zrihtam, pa smo zmagal user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 14:07:15   
nuka
Pina hvala!

P@tricij@ pri nas bodo tud sarme. Sam nisem mogla čakat da pride še moj domov. Sem svojo že zmazala. Zraven pa polento.

Mene tudi zadnje dni matra v kolku leve noge živec.  Se komaj poberem če ležim na levem boku.
Trebuh mi pa otrdeva proti večeru. In to samo zaradi pretiravanja. Ker ne morem da ne bi dvignila tamalih2 pa tudi sprehodi s kolesi in skircami me zmatrajo. Ker ponavadi oba lovim. Samo je treba izkoristit tale sonček.


_____________________________

Nika 8.9.2004
Nejc 3.2.2006
Nina 27.2.2008

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 14:13:51   
pina-1
punce vsem sem poslala še papirje za očetovski in porodniški dopust, tako da sedaj res vse mamouser posted image user posted image user posted image

bamby sem te pogrešala celo jutro... Jaz sem v leclercu kupila en pailast pajac in ne zimskega. Jaz zinskega pajaca ne bom kupovala. Sem že kupila eno debelejšo jaknico in otroček bo itak v košari oz. zimski vreči zadekan, tako da ne bom kupovala zinskih pajacov. In plišasti pajac je bil 9€. sem pa šele doma vidla daje za 0m oz.50 št. Upam, da ga bomo vsaj enkrat oblekli, glede na to da je iz dveh delov. Ampak mi je bil tako lep, da ga enostavno nisem mogla tam pustit.user posted image  A mislite da bi bilo bolje ga zamenjat????? Moram primerjat s kakšnim že kupljenim velikosti.

meti, ne razumem kako ti ne rata ZS poslat. Sej maš pod vsakim postom ikonco za zs in ti vse sam izpiše... ampak ne sekiraj se...sem dobila tvoj mail in ti že poslala papirje..

Jaz sem se pa tako najedla sedaj. Je sodelavec praznoval r. dan in smo jedli pršut, pa sir, pa kumarce in pa seveda kremšniteuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 14:16:18   
Janey
Mene tudi živec matrauser posted image  kaj je to za enga hudiča. Te pa naj bi bla nosečnost najlepši čas..kako za vraga, če se pa komaj s stola vstanem ko me vse boli. Hujš ko moja babi sem ko sem nekam zleknem in pol ne morem vstatuser posted image . Zdaj vemo kaj nas čaka na stara leta. Al bojo pa do te že kaki pomlajevalni serum izumliuser posted image

Še malo...pa domov...kak bom hrgolilauser posted image

Pina hvala za še en prispevekuser posted image zlata si

(odgovor članu nuka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 14:35:43   
Suzi*
Pina, hvala duplo!!! user posted image
A lahko kar te skopirane izvode oddamo?????
Glede pajacka...za enkrat bo. pa če je iz dveh delov je mal lažje. Boš bolj težko zamenjala, če si v LJ kupila.

Mene tud živc matra. user posted image  Ampak ne v kolku ampak na notranji strani desne noge iz nožnice v nogo. user posted image user posted image user posted image  Tako da mam tud probleme s hojo, ko se zaležim. user posted image user posted image  

Joj, ste mi zdej lušte naredile z vsem tem zeljem in segedinom in sarmami..... se mi sline v potokih cedijo od brade, pa po trebuhu dol tečejo..... user posted image user posted image user posted image

Torcica, lep bauhi. Pri nas damo v segedin meso in zelje, zraven pa krompir skuhamo. user posted image

Bamby, kmal bi me pobralo od smeha zdejle. A da tvoj mali kar fiziološko pije?? user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 14:50:32   
dolenjka
Pina hvala za obrazce. Zdej moram samo še naumit kaj in kako. Tistega za porodniško jaz ne bom rabila, ostalo pa mislim da ja. Čeprav nisem blond ne vem za kak dodatek za nego otroka gre? A to vsak dobi? Verjetno samo tisti, ki imajo kakne "okvare" ? user posted image
A lahko vse papirje na mojega možiclja napišem? No, ne da je on mati user posted image , ampak da on uveljavlja? Jaz namreč ne morem uveljavljati porodniške v SLO, ker nisem zaposlena, pa user posted image  bo tudi  njemu bo v SLO zavarovan, v Belgiji pa po meni. Uf, tole bo pa še pestro user posted image
In če še pomislim, da bom mogla vse to januarja z debelo ritjo in velikim vampom urejat mi je kar slabo user posted image  ! Že zdej vidim, kako se bojo birokratke čudila zakaj nisem zaposlena in niti na zavodu prijavljena... user posted image

Bamby se opravičujem, ker sem se javila takoj ko sem odložila kufer in ne kar z letališča user posted image  user posted image  user posted image

Meti in Pina, a  vidve imata še kaj everčkov do plače al bosta na zrak do takrat user posted image  user posted image  user posted image  In jaz sem mislila da sem pacientka user posted image

A ste se kaj vagale zdaj po praznikih?

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 14:53:42   
Anonimen
Čau moje februarčice user posted image  Vidim, da ste priden v čvekanju, saj imate že drugi del odprt. user posted image  Do februarja boste zihr načvekale še dvakrat tolk postov. user posted image  Vedno, ko vas prebiram, lačna postanem, saj imate vsak dan na izbiro različne menije.user posted image  Sem se pa spomlna, da sem jst v prvi nosečnosti tud kar naprej zelje jedla. Ponavadi segedin....user posted image

Jst sem drugače še kar na igli.user posted image Pridno pridelujem folikle in se špikam user posted image . V petek imam ponovno UZ, potem pa kmalu že pričakujem punkcijo - verjetno v nedeljo. Držite pesti, da jih bo čimveč.user posted image user posted image user posted image

PS: Imate krasne bušije user posted image . Moj je pa ves prešpikan in v modricah user posted image .

Pozdravček, pa se še kaj javim. user posted image

(odgovor članu Suzi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 14:59:45   
dolenjka
Oj St. Ina!
Sem ravno na sosednji temi brala kako te je danes zjutraj pri atu Rešu zeblo user posted image  user posted image  user posted image
A je bil spet hud? Mene je enkrat tolk preganjal, da sem skor dol s stola padla, ko sem se gor basala user posted image  user posted image  user posted image

Ti se kar pridno doziraj, da ti bomo kmalu lahko čestitale user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 15:00:53   
Suzi*
uh, dolenjka, pri tebi bo pa res še pestro. user posted image  čimprej se začni konkretno na csd zanimat kako boste vse to speljali. jaz pojma nimam, ker mamo vse urejeno, pa isto bivališče, pa poročena sva,..... tako da je s tem res minimalno dela in birokracije.

St.Ina... uspešno špikanje in punkcijo ti želim. Še vedno stiskamo pesti zate!!!!

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 15:07:27   
MetiLu
Ej, Pinči hvala user posted image  sem dobila user posted image

Dolenjka, mal je še lufta, glih za tankat pa za hrano user posted image user posted image user posted image  sicer bo pa plača naslednji četrtek user posted image  ta bi mogla bit malo boljša, ker je blo več delovnih dni user posted image  Veš Dolenka, jest sem res mal pacientke kar se šopinga tiče, sem si ta vikend že ene poletne natikače kupila - ja če so bli pa tko fajn pa pocen

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 15:09:16   
bamby
pina, tisti pajacek boš rabila kar takoj. Najboljše, da si ga kar v za porodnišnico pripraviš, da boš pupo vanj oblekla. Seveda, če nisi imela že kaj drugega v mislih.
dolenjka, da ne boš kaj zamerila, ampak sem te res prej pričakovala na raport user posted image . Nisem pa vedela, da se vračaš šele zvečer, ker sem mislila, da boš v ponedlejek zjutraj spet na delovnem mestu. Očitno me je to zavedlo. V glavnem da si spet z nami.
Glede dodatka za nego otroka: tu se gre za nadomestilo za nego otroka, ko se konča porodniška. Porodniška pa ti pripada le tri mesece oz. določeno število dni. Glede na to, da tega ne boš uveljavljala oz. če prav razumem nimaš niti pravice, je po vsej moji logiki upravičen do nadomestila otrokov oče. Vendar se malo bojim, da ne boš januarja morda že prepozna za urejanje vse te dokumentacije user posted image . Se mi zdi, da je treba te stvari urediti 2 meseca pred PDP.

IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

Bamby, kmal bi me pobralo od smeha zdejle. A da tvoj mali kar fiziološko pije?? user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja, Suzi, pri nas se pa tudi take stvari dogajajo user posted image . Raje ne pomislim, kaj si bo še izmislil user posted image . Je vsak dan kaj novega.
St.Ina, lepo, da si spet malo k nam pokukala. Sploh pa držim zate pesti, da ti tokrat uspe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 15:19:02   
pina-1
punce ni za kaj... Rade volje vam pomagam. pa saj ste moje ne?user posted image user posted image

dolenjka nega otroka pa pripada vsako, ker je to nekako porodniška oz. porodniška je sestavljena iz porodniškega dopusta ki traja 105 dni in nege otroka, ki traja preostali čas do enega leta. Skratka je novost le to da dobiš dve odločbi. Mah birokracija... Pozanimaj se, če ti pripada vsaj starševski dodatek glede na to da nisi zaposlena. To je isto kot študentke po moje... Je nekaj malega ampak nekaj boš pa le dobila... Mam tudi ta obrazec pa ti lahko pošljem če boš rabla...

Suzi z računom lahko zamenjam robo v 20 dneh... Ma ne vem.. Enkrat bo melo oblečeno pa magari za spatuser posted image user posted image user posted image

St. ina sem vesela, da nas obiščeš in da te spravimo v dobro voljo... In ne misli, da so vsi bauhiji lepi, moj je že tak, da se mi vsi čudijo ko povem kdaj mam rok.... Bi me vsi že čez 14 dni poslali rodituser posted image  Moja hči pa najbolj uživa ko ležim in pol ona potrese trebuh ta se pa majeuser posted image user posted image user posted image . Me bomo pa vse držale pesti v nedeljo, da bo punkcija čim bolj produktivna in čim manj boleča. Ti nam pa le javi kako je blo in kdaj boš dobila v gretje tvoje bebije.

Samo še 15 min in gremo domov.juhuuuuuuuuuuuuuuuuu

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?