|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bebe Confort - High Trek
26.10.2011 21:58:02   
liza85
Jaz sem prejšnji teden klicala v Monfalcone v tutto per il bambino pa mi je prodajalec rekel, da teh vozičkov nimajo več in mi je neke druge ponujal. Nisem pa naprej spraševala, če bodo dobili novo kolekcijo al pa kaj! Sem ravno danes dobila voziček v baby centru, športni del in košaro za 607 evrov! pa jih imajo samo enih par še na zalogi! Sem upala, da ga bova dobila v italiji kaj bolj poceni sem nisem pa upala predolgo čakat, da ne bi brez ostala. user posted image Jajčke pa nisem hotla, ker mi je par kolegic pojamralo, da je ful majhna. Drugač mi je pa ful fajni vozičeki! najbolši od vseh kar sem jih gledala za moje potrebe!

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: Bebe Confort - High Trek
26.10.2011 22:11:39   
Arwenko
Pullman je v Udinah zdaj, v Gradiški ga že kakšno leto pa pol ni več. Pa saj do Udin tudi ni tak daleč. Probajte tam.

Drugače pa lupinica je bila meni zakon, sploh v primerjavi z Maxi-Cosi, ki jo tako promovirajo, nič ne zaostaja.

(odgovor članu liza85)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: Bebe Confort - High Trek
27.10.2011 19:58:16   
Mistica
liza85 in Awenko- hvala za vajin odgovor. Preden se odpravim v Monfalcone bom zagotovo poklicala. Se mi zdi kar malo čudno, da jih tam nimajouser posted image
liza85, v katerem BC si ga kupila? Mi lahko javiš, koliko je bil športni del in koliko košara?
Udine so mi malo dalečuser posted image A potem v Gradiški ni nobene trgovine več? Ker baje so bile dve.

Ali mogoče katere pozna kako drugo trgovino npr. v Trstu ali Stari Gorici, kjer bi jih imeli?

Vnaprej hvala za pomoč.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: Bebe Confort - High Trek
27.10.2011 20:14:37   
Arwenko
Do Udin imaš od meje 20 minut, od Gorice, 30 maksimalno, če se že tja pelješ potem greš tudi do Udin no, vsaj po moje. V Gradiški kolikor vem ni več nič.

Lani tak čas je stal komplet z lupinico, košaro in športnim delom 650 eur, podarijo ti pa še torbo in dežno prevleko. Enak komplet (brez torbe) je v BC 850 eur.

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: Bebe Confort - High Trek
28.10.2011 10:07:05   
Mistica
Awenko, mogoče imaš pa pravuser posted image Vedno sem se peljala mimo Udin in so se mi zdele daleč, zato nisem niti pomislila, da bi šla do tja, pa tudi ravno iz tistih koncev nismouser posted image No, sem jim pisala ali imajo mogoče tak voziček na zalogi, pa bomo videli.
A bi bila tako prijazna in mi še opisala pot, kako jih najdem, kateri izvoz,...? Če seveda poznaš.

Hvala še 1x za info in lp

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: Bebe Confort - High Trek
28.10.2011 12:06:50   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: Mistica

Awenko, mogoče imaš pa pravuser posted image Vedno sem se peljala mimo Udin in so se mi zdele daleč, zato nisem niti pomislila, da bi šla do tja, pa tudi ravno iz tistih koncev nismouser posted image No, sem jim pisala ali imajo mogoče tak voziček na zalogi, pa bomo videli.
A bi bila tako prijazna in mi še opisala pot, kako jih najdem, kateri izvoz,...? Če seveda poznaš.

Hvala še 1x za info in lp



Huh, bila sem samo 1x tam. Boš morala poggoglat njihov naslov v google maps, tako sem jaz takrat naredila. Ampak v glavnem kolikor imam v spominu greš na tistem izvozu dol z avtoceste in pol ne desno proti mestu, ampak levo čez avtocesto torej in pol kr ob tisti cesti kmalu na levi strani zagledaš tegale Pullmana. Ni težko najt v glavnem no.

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: Bebe Confort - High Trek
28.10.2011 12:21:23   
Mistica
Hvala, vseeno, se bomo znašli, če bo potrebnouser posted image
Pravkar sem dobila tudi njihov odgovor, nimajo več ničesar na zalogi kar se tiče HT iz kolekcije 2011, pričakujejo modele 2012. Starejše modele se dobi samo še Windoouser posted image

Bo res potrebno pogledat kaj je še v  BC oz. kupit rabljeno..

Lep konec tedna vam želim.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: Bebe Confort - High Trek
29.10.2011 23:07:41   
cilla
Mistica, lahko probaš vprašat še trgovino Tutto per il bambino v Monfalconu (Tržič). Ful velika in res dobro založena trgovina http://www.tuttoperilbambino.it/www.tuttoperilbambino.it/puericultura_pesante_-_baby_equipment.html

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: Bebe Confort - High Trek
30.10.2011 18:05:03   
Mistica
Cilla- hvala za tvoj nasvet. Sem tudi njim pisala, pa še ni odgovora. Najbrž bolj malo spremljajo poštouser posted image
No, medtem je liza85 napisala, da jih je klicala in da jih nimajo več na zalogi, zato sem se odločila, da bom še malo počakala (če medtem mogoče dobim kakega rabljenaga) in jih poklicala čez teden ali dva ali imajo mogoče že nove modele.

IZVIRNO SPOROČILO: liza85
Jaz sem prejšnji teden klicala v Monfalcone v tutto per il bambino pa mi je prodajalec rekel, da teh vozičkov nimajo več in mi je neke druge ponujal. Nisem pa naprej spraševala, če bodo dobili novo kolekcijo al pa kaj!


A mogoče katera pozna kako trgovino v okolici Trsta, Stare Gorice ali Palmanove?

Pozdravček

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: Bebe Confort - High Trek
30.10.2011 18:25:35   
cilla
V stari gorici je še ena trgovina, ma razen da ti opišem, kako do nje prideš, nimam pojma, kako ti razložit pot (drugače je relativno blizu mejnega prehoda Erjavčeva v NG). Na "Korzu" je še trgovina za otroke De Bortoli, v pritličju imajo samo oblačila, tudi v izložbi ni videt, da bi imeli še kaj, ampak vsaj tri leta nazaj so še prodajali v prvem štuku tudi opremo, vozičke etc.
V Trstu je po mojem brskanju in iskanju na internetu še trgovina Io Bimbo, ena njihova poslovalnica je pa tudi malo naprej od Palmanove. V Trstu je zgleda tudi trgovina Il Cubo http://www.ilkubo.it/ in trgovina z rabljeno otroško opremo Birba www.labirba.com/trieste/index.html
Na enem meni neznanem slovenskem oglasniku sem zjutraj videla oglas za komplet High Trek, ki naj bi bil nov. Če sem si prav zapomnila, je bila cena cca 500€. Sori, imena oglasnika se res ne spomnim (Gugu morda ).

Upam, da ti kaj koristi user posted image

< Sporočilo je popravil cilla -- 30.10.2011 18:26:59 >

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: Bebe Confort - High Trek
30.10.2011 18:35:14   
cilla
Našla tisti famozni oglasnik user posted image : http://www.gugu.si/component/adsmanager/?page=show_ad&adid=11411&catid=23

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: Bebe Confort - High Trek
31.10.2011 9:53:50   
Mistica
Pozdravljena

Ne vem kako naj se ti zahvalim za vse te informacije!user posted image Res lepo od tebe, da si mi vse tako lepo opisala in se potrudila poiskati. HVALA!
Me zanima samo še ali si 100%, da je IO BIMBO v Trstu? Ker na njihovi internetni strani ni te trgovine, zato sprašujem. Bom pa tudi sama poiskala, če dobim kaj več info.

Se kar nekaj takih rabljenih vozičkov prodaja pri nas, ampak v večini prodajajo trio ali pa samo športni del, mi pa rabimo (samo) Windoo in športni del in tu se ponavadi zatakne. Ali pa je barva npr. modra, mi bi pa rad kako bolj nevtralno. Bomo videli za kaj se bomo na koncu odločili.

Vsekakor hvala in upam, da ti lahko pišem na ZS, če bom potrebovala še kako pomoč?
Pozdravček

< Sporočilo je popravil Mistica -- 31.10.2011 9:55:17 >

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: Bebe Confort - High Trek
31.10.2011 10:18:40   
cilla
Za Io Bimbo v Trstu ne dam roke v ogenj, ker tam še nisem bila in sem naslov našla samo na googlu. Morda je včasih bila in je ni več, morda je samo kaka franšiza, ne vem. Tako da... v skrajnem primeru se raje odpravi do Udin (25 min po AC dlje od Gorice, ni neke drame) in tam imaš na razdalji nekaj km več trgovin.
Če še kaj rabiš, se kar javi, ni problema. Če bom vedela, ti bom pomagala.

Kar se barv tiče pa... Meni je nevtralno vse, kar ni pikni roza, ciklam ali frjolčno. user posted image


< Sporočilo je popravil cilla -- 31.10.2011 10:20:19 >

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: Bebe Confort - High Trek
3.11.2011 11:32:51   
liza85
v baby centru je košara 280 in športni del 360, potem je pa še 5% popust na gotovino in pride 607! Pa 2% dobiš pol še bon, če imaš njihovo kartico! drugač so pa barve, ki so še ostale na njihovi spletni strani. Nama je bil črn najbolj všeč! Men v tutto per il bambino na mail sploh niso odgovorili, zato sem pa poklicala! Poskusi mogoče pa dobijo novo kolekcijo! Midva sva iz čist dugega konca slovenije tk, da bi naju še prevoz do tja precej stal(bencin, vinjeta) in sva se kr za baby center odločla, pa tud brez nisem hotla ostat.

(odgovor članu liza85)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: Bebe Confort - High Trek
17.11.2011 16:08:35   
Mistica
Že pred nekaj dnevi nam je uspelo kupiti voziček druge roke, super ohranjen s full opreme in smo zelo zadovoljni. Upam, da bo naš bebi tudi užival v njemuser posted image

Če pa katero zanima, so mi prav te dni iz Baby Pulman iz Udin, javili, da imajo na razpolago vse barve 2012 ter nekaj košar iz kolekcije 2011. Poslali so mi tudi cene za Windoo in voziček s športnim delom in vsekakor je cenje kot v BC!

Lepo se imejte

(odgovor članu liza85)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: Bebe Confort - High Trek
17.11.2011 17:09:40   
martythezebra
O Mistica user posted image  bravo za voziček. Sem ravno par dni že mislila nate, ali si dobla bebe conforta ali ne. V kakšni barvi ga pa imaš? Veš kaj me zanima, ko daš košaro gor (če si že sprobala) al se ti tko mal gujsa na vozičku al je pač js nism dobr gor naštimala?

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: Bebe Confort - High Trek
17.11.2011 19:15:51   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: liza85

v baby centru je košara 280 in športni del 360, potem je pa še 5% popust na gotovino in pride 607!


No, v Pullmanu sem pa jaz dala lani 645 z lupinico in torbo zraven, lupinica stane pri nas 170, torba pa 75 eur. Tako da je zgoraj definitivno cenje.

(odgovor članu liza85)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: Bebe Confort - High Trek
17.11.2011 21:32:41   
Mistica
IZVIRNO SPOROČILO: martythezebra

O Mistica user posted image  bravo za voziček. Sem ravno par dni že mislila nate, ali si dobla bebe conforta ali ne. V kakšni barvi ga pa imaš? Veš kaj me zanima, ko daš košaro gor (če si že sprobala) al se ti tko mal gujsa na vozičku al je pač js nism dobr gor naštimala?


Hej, martythezebra - hvala! Tudi mi2 sva navdušena, je res super športni voziček, komaj čakam januar, da ga sprobamouser posted image Ja, dejansko se malo gunca. To je tudi naju zmotlo, predvsem je to očitno pri športnem delu. Pa sva šla tudi novega gledat potem v BC prav s tem namenom in se tudi novi guncajo (košara manj), ker naj bi se tako bolj prilegali terenu, da ni otročiček tako tog noter. Najbrž bo to lahko bolje pokomentirala katera, ki ga je tudi že sprobala. Naju je potem "potolažilo" to, da so novi isti.
Aja, dobila sva ga v krem barvi, je nevtralna in full sem bila presenečena k je bil tako čist in čuvan.
Vidva imata modrega, je tako? Upam, da vama bo dobro služil.

Lp

(odgovor članu martythezebra)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: Bebe Confort - High Trek
17.11.2011 21:36:18   
Mistica
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

IZVIRNO SPOROČILO: liza85

v baby centru je košara 280 in športni del 360, potem je pa še 5% popust na gotovino in pride 607!


No, v Pullmanu sem pa jaz dala lani 645 z lupinico in torbo zraven, lupinica stane pri nas 170, torba pa 75 eur. Tako da je zgoraj definitivno cenje.



Najbrž si mislila 270 € za lupinico v BC, a ne?user posted image
Dejansko je sedaj voziček + Windoo 2012 (!!!) 535 € v Pulmanu, tako da se gotovo splača tudi če še pot štejemo zraven. Če vzameš Windoo 2011 pa še 110 € manj. Samo za primerjavo kake cene tega vozička so v BC. Me zanima kake bodo cene za modele 2012, bom šla prav pofirbcatuser posted image

< Sporočilo je popravil Mistica -- 17.11.2011 21:37:08 >

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: Bebe Confort - High Trek
18.11.2011 10:46:28   
martythezebra
Ja ja midva mava modrega :) No sam, da je to normalno da se gunca tut pr novih sm se že mal ustrašla, da je kej narobe z vozičkom. Zgleda že more bit tko.
O ja tut js komi čakam, da ga začnem uporabljat. Zdj bo treba počas oprat blago od lupince pa košare pa mal ga zbrisat pa bliži si ga prnest :D

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: Bebe Confort - High Trek
18.11.2011 14:51:44   
Mistica
martythezebra - sem ti odgovorila na ZS :)

(odgovor članu martythezebra)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   [Brisano sporočilo]
18.11.2011 22:25:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mistica)
  Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: Bebe Confort - High Trek
8.12.2011 21:29:16   
tanja22
Če kdo kupuje nov voziček bebe confort high trek, me lahko kontaktira. Imam čisto novega nikoli uporabljenega(športni del+košara+dežna prevleka).

Cena 450 eur.

bg4674@gmail.com
070492154 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: Bebe Confort - High Trek
15.12.2011 13:12:22   
mayble
Zanima me če prodajate samo košaro Bebe confort high treck oz. če kdo prodaja košaro ter za koliko?
Hvala za odgovore.

(odgovor članu tanja22)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: Bebe Confort - High Trek
15.12.2011 15:30:22   
Mistica
IZVIRNO SPOROČILO: mayble

Zanima me če prodajate samo košaro Bebe confort high treck oz. če kdo prodaja košaro ter za koliko?
Hvala za odgovore.


Priporočam ti, da pogledaš na bolhi- glej spodaj:
http://www.bolha.com/bebe-confort-vozicki?ckatb=0015045404553017

Pozdravček

(odgovor članu mayble)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?