|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 22:06:10   
Anonimen
Evo slikice, Ronči :

user posted image

user posted image

user posted image

No, pa še več jih je, ampak so v pranju. user posted image

(odgovor članu madejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 22:07:16   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: madejka

Baja mah tista tvoja enauser posted image Si še vedno lahko popolna!user posted image
Pa kje je zdaj ta tvoj slonček s kompasom... si ziher da se ni izgubil?user posted image



jah takrat je do mene najdel.... sam naju zdej še spravlja v pogon, potem gre pa lahko naprej user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 22:20:09   
baja*
IZVIRNO SPOROČILO: madejka

Baja mah tista tvoja enauser posted image Si še vedno lahko popolna!user posted image
Pa kje je zdaj ta tvoj slonček s kompasom... si ziher da se ni izgubil?user posted image



je ena na joški... na riti in stegnih jih pa raje ne štejemuser posted image  No vidiš, nisem jaz kriva, da se moj slon zadržuje v hočahuser posted image user posted image

jaaa afnica sprehod po bistrciuser posted image  A veš da sem ravno zdaj en dan študirala, če si že tetka al še ne... No, če ti bo od cartanja nečaka/inje ostalo še kaj cajta za kak sprehodek, bom zelo veselauser posted image
A_R a to je tvoja mami sešila? Ful dobrouser posted image

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 22:23:13   
madejka
Freycha pošli ga naprej! To je ukazuser posted image Ga ne rabita tak ko midvauser posted image

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 22:25:39   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: rumba

Freycha, jaz nisem nobenemu dajala fluorovih tabletk. Naša pediatrinja in zobodravnica sta proti. Sem jima pa že takoj, ko sta dobila prvi zobek začela umivati s ščetko in dodala za milimeter (ampak res malo, tolio da se vidi) otroške zobne paste. Tudi ta vsebuje fluor in kar otročki pač vse dol pojejo, ga že s tem nekaj dobijo. No, tako sta meni zdravnici svetovali.user posted image


ma meni je malo čudno, da bi ji dajala tabletke, če sploh še zob nima, te tabletke bi mogla pa dobivati proti kariesuuser posted image  Sem pa še na MON-u povprašala, pa še od ene pediatrinje bom prosila za mnenje.... Mi gre pa tako na živce, da imajo tako različne poglede na iste zadeve.....

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 22:25:56   
Anonimen
Mene pa najbolj moti celulit, ko ga prej nisem nikoli mela, zdaj pa... Pa strije me ne motijo tako, pač je skrito - do poleti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 22:26:59   
rumba
IZVIRNO SPOROČILO: madejka

Freycha pošli ga naprej! To je ukazuser posted image Ga ne rabita tak ko midvauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ga bom jaz malo od mojega moža odstrigla, pa ti pošljem, prav?user posted image  Slončka, da ne bo pomote...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 22:28:22   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: madejka

Freycha pošli ga naprej! To je ukazuser posted image Ga ne rabita tak ko midvauser posted image


kva pa vem... razmišljam, da ga še malo naokoli pošljem user posted image user posted image user posted image  potem pa mogoče še kaj v vašo smeruser posted image


(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 22:29:01   
rumba
Freycha, ja res je. Mene tudi ful jezi, da si niso enotni. Eni jih pa ful zagovarjajo... Ma, nisem pametna.... Jaz sem se potlej čisto po svoji vesti odločila. Imata pa oba ful lepe zobe.user posted image user posted image

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 22:30:33   
rumba
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

Mene pa najbolj moti celulit, ko ga prej nisem nikoli mela, zdaj pa... Pa strije me ne motijo tako, pač je skrito - do poleti user posted image user posted image user posted image


Proti celulitu je meni ful pomagala Vishy-jeva krema. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 22:32:52   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: rumba

Freycha, ja res je. Mene tudi ful jezi, da si niso enotni. Eni jih pa ful zagovarjajo... Ma, nisem pametna.... Jaz sem se potlej čisto po svoji vesti odločila. Imata pa oba ful lepe zobe.user posted image user posted image


sem enkrat slišala enega zobozdravnika, da niti ni tak fajn, da imajo otroci fuuuullll dobre prve zobe, ker jim ne odpadejo tak hitro, kot bi bilo priporočjivo, potem pa drugi set zob nima kam it user posted image  potem pa razumi kaj je prav in kaj ne....

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 22:35:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rumba

IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

Mene pa najbolj moti celulit, ko ga prej nisem nikoli mela, zdaj pa... Pa strije me ne motijo tako, pač je skrito - do poleti user posted image user posted image user posted image


Proti celulitu je meni ful pomagala Vishy-jeva krema. user posted image


Hvala user posted image Si bom jo nabavila user posted image

(odgovor članu rumba)
  Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 22:38:00   
tinispela
IZVIRNO SPOROČILO: Afnica

 Mi vse fajn po tleh obrišeta. user posted image


Jaz sem tud rekla, da ko bo moja kobacala, ji bom krpice za prah na kolena navezalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 22:39:35   
rumba
Freycha, to bo pa najverjetneje držalo, ja. Jaz sem isto imela ful lepe močne mlečne zobe, ki pa so mi začeli izpadati šele globoko v OŠ. Jao, je bilo meni grozno.... škrbasta sredi OŠ.user posted image  Nove mi je pa prav nastrelalo not, ker ni bilo placa. Še sedaj so orto nagužvani.user posted image  So pa tudi stalni ful močni, sem še vedno brez plombe.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 22:41:02   
rumba
IZVIRNO SPOROČILO: tinispela

IZVIRNO SPOROČILO: Afnica

 Mi vse fajn po tleh obrišeta. user posted image


Jaz sem tud rekla, da ko bo moja kobacala, ji bom krpice za prah na kolena navezalauser posted image user posted image user posted image


Še niste slišale za prepoved izkoriščanja otroške delovne sile???user posted image ...........user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinispela)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 22:41:02   
tinispela
Madejka, ti še jaz mal našgauser posted image  pošljem v tvojo smer!

(odgovor članu tinispela)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 22:42:08   
tinispela
IZVIRNO SPOROČILO: rumba

IZVIRNO SPOROČILO: tinispela

IZVIRNO SPOROČILO: Afnica

 Mi vse fajn po tleh obrišeta. user posted image


Jaz sem tud rekla, da ko bo moja kobacala, ji bom krpice za prah na kolena navezalauser posted image user posted image user posted image


Še niste slišale za prepoved izkoriščanja otroške delovne sile???user posted image ...........user posted image user posted image user posted image


Saj ne bo noben vidu!user posted image

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 22:43:46   
Ronči
A_R tvoja mama pa obvlada user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu tinispela)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 22:45:49   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, res je Ronči. Upam, da bom še jaz kmalu znala šivati hlače user posted image

(odgovor članu Ronči)
  Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 22:47:04   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: rumba

Freycha, to bo pa najverjetneje držalo, ja. Jaz sem isto imela ful lepe močne mlečne zobe, ki pa so mi začeli izpadati šele globoko v OŠ. Jao, je bilo meni grozno.... škrbasta sredi OŠ.user posted image  Nove mi je pa prav nastrelalo not, ker ni bilo placa. Še sedaj so orto nagužvani.user posted image  So pa tudi stalni ful močni, sem še vedno brez plombe.user posted image


no evo, potem ji bom pa vsak večer namesto z zobno pasto s čokolado zobe mazala user posted image

kako izkoriščanje otroške delovne sile? To je samo vzajemno sodelovanje user posted image  jaz tebi na koncu hodnika igračko, ti meni čista tla user posted image

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 23:08:59   
Freycha
ko smo se pogovarjali o cepljenju sem na RR našla tole:

Sistematski pregled in cepljenje
V tem mesecu boste z otrokom opravili tretji sistematski pregled, na katerega so vas naročili ob prejšnjem pregledu. Zraven pregleda in posveta, ki ste jih že vajeni, bo tokrat opravljen še pregled urina in ocena krvne slike (odvzem krvi). Po končanem pregledu bo vaš  dojenček prejel tretjo dozo cepiva proti davici, tetanusu, oslovskemu kašlju, otroški paralizi in hemofilusu influence. V Sloveniji je za otroke in mladostnike obvezno cepljenje proti davici, tetanusu, oslovskemu kašlju, otroški paralizi, hemofilusu influence tipa b, ošpicam, mumpsu, rdečkam in hepatitisu B.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 23:09:29   
Anonimen
Kam ste pa sedaj mrknile? 














































Verjetno user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 23:41:50   
Češnca
Samo na hitro... ni časa...
čestitke Lani in Lanu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image   
siskamiska user posted image user posted image user posted image user posted image  da se hitro pozdravite!

Danes smo zagledali 2.zobek! user posted image  

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Julijke 2007 (3. del)
14.1.2008 0:13:36   
siskamiska
A je še katera tu?

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Julijke 2007 (3. del)
14.1.2008 7:27:19   
corfu
Jutro


Ma...sem jezna ko user posted image ...ravnokar sem la na vago in sem si pridela čez praznike 2 kguser posted image  in danes imam čiščenje, pila bom vodo, in jedla sadje...tako!

Kako ste preživele noč? Mi kar ok, Aljaž je sicer pol noči kašljal, tako, da je doma z nama, v petek ima pa rojstni dan, moram danes še torto naročit!!!!user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?