|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 10:38:42   
siskamiska
A je dvigalo tm? user posted image
Jaz sem ko A je to user posted image . Sploh ne poznam tistga konca user posted image .

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 10:45:07   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: tini6

Me bomo  tudi počasi pakirale. Nia30.6. in Krkatja, sta že zunaj?


tini danes imam sicer pucalni dan, ampak če se boste jutri dobile, bi pa prišla zraven, ak može?user posted image

(odgovor članu tini6)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 10:46:49   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: siskamiska

A je dvigalo tm? user posted image
Jaz sem ko A je to user posted image . Sploh ne poznam tistga konca user posted image .


veš kaj, bom jaz prišla do tebe, da ti dam antilope, potem greva pa lahko skupaj do Emporiuma, da se ne boš zgubilauser posted image  pa še pomagam ti lahko, če bo problem za voziček.......

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 10:53:39   
tini6
ni problema freycha, ti samo pridi!

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 10:55:34   
siskamiska
Freycha komot se lahko tudi tm dobiva, pa pol samo zmečeva v moj avto, da ne boš ti koliovratila po celi LJ.
Kakor želiš. Se bom tebi prilagodila.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 10:57:36   
madejka
A veste kaj babe, nehajte zdaj čvekat in ven na sonce!user posted image

Javljam se na raport. Mi že imamo zgleda ustaljen ritem spanja: ob pol desetih zaspi, do 2.30, jeva, noče sam zaspat, zaspi zraven mene z dudo v ustih, spi do 7., jeva, mrda v polspanju do 9. ko vstaneva. Tak je zdaj že kak tednuser posted image Presneto da ne more dalj časa spatuser posted image Potem pa čez dan 3x po pol ure in to je za njega zadost?
Mi je rekla zdanjič ona študentka psihologije, da tolko stari otroci spijo 16 ur na danuser posted image user posted image user posted image Teorija, sama teorijauser posted image user posted image user posted image

Ulla! Smo te pogrešale!
Tud mene čaka kaki dan, dva brez compa (vsaj prenosnika), ker bo šel na novo sistem gor. user posted image

Freycha evo pa si spet poguma polnauser posted image user posted image

Kje pa je kapica???

Joj siskamiska na kaj mors vse ti mislit s tem vozičkomuser posted image user posted image Prava frajerka si! user posted image Sem se zadnjič spomnila na tebe, ko sem lupinico trogala po stopnicah in me je skor pobralo, tak sem švoh. Ti pa kar dve! Bravo za mamice z dvojčki!user posted image
Kak pa to s trojčki gre???user posted image user posted image user posted image

Babike uživajte na sprehodu!  Midva bova šla, kak nehajo spet cesto rovat. Na srečo so fejst zagnani samo do kakih 12.user posted image

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 11:00:28   
mateya24
No evo še 2.del mojega posta, ker je mala zaninala nazaj.

No to je bla sobota. Včeri pa smo mogli na kosilo k moji preljubi taščici. In seveda je ravno včeri prišlo do tiste mere, da je mi je kr film počuuser posted image user posted image user posted image

Po kosilu je mala zaspančkala, pa sma z user posted image  skočla za 10 min. k sosedi, ker je bla kolegica na obisku s svojo pupiko jo malo pogledat seveda,je že dolgo nisem vidla. In kaj ko pridem nazaj not...tamala lepo zbujena in jo preljuba taščica fula s zmečkanim kuhanim korenčkom, mala je bla cela popacana, da ne govorim o tem, kolk ga je mogla pojest...iskreno povedano, take me še pomoje ni vidla, kr se mi zdi, da sem v tistem trenutku izbruhnila ko zmaj, tamalo pobasala pa šla...dragi je kr prileto za nama, kr ni vedo za kaj se gre.
In seveda se mu je pritožla, kak sem grozna, pa zakaj ne bi smela papat je že itak dovolj stara in bla bla bla....user posted image user posted image user posted image  babji. No z mojim sma se tak zmenla, sam nos pa je mel vseeno do večera povešen do tal.
In kaj se zgodi zvečer...mala do 1 zjutraj ni mogla zaspat, ker ji je blo tak slabo in jo je tiščalo, da je kričala ko nora. Polivala mi je ko nora, kaj polivala bruhala, kar koščki korenja so šli zravn. Men se je kar mešalo poleg,pa še ful me je blo strah, da ne bi prišlo spet do kakega napada, še jaz sem se jokala zravn.user posted image   Moj se je pa tud tak razkuro, da je mamico poklical pa ji povedal svoje po tel.

No mislim, da pa ko so kapljice proti napenjanju prijele, je pa končno zaspala. Prej je bla pokakana, in kar koščki korenja notr, sem se kar križala...sam upam, da se ji je zdaj vse prebavlo kolker se je lahko pa sščistlo to ven.

To je bil vsaj nauk za to, da več niti 1sekunde ne pustim tamale sama z njo!!!

Pa korenčka pomoje tud ne bo jedla do 18.leta starostiuser posted image

No boljše, da pustim zdaj to za sabo, pa pozabim.

Zdaj pa k lepšim stvaremuser posted image

Kaj boste počele kaj lepega dans?! Je ful lep sonček veni!
Midve morma v mesto k Šerbineku, da mi pogleda škodo na avtu, ker mi ga je nekdo ruknil pa se zmenit kdaj bojo meli čas popravit. No sam to mam čas do 17h.

Prej pa mam čas za kako kavico al pa sprehod če ma katera čas al pa željo?!?!





(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 11:03:30   
madejka
Joj mateya kriza! Hvala bogu da se je dragi tud razpenil!user posted image Tak bo vsaj taščica vedla da ste familija, ki skup drži in ne more delat, kaj se njej zlubi! Tp smo mogli mi nardit, zdaj je pa ok!
Pa pozabla sem ti še prej napisat: SUUUUUPER da ne bo treba operacije! Sem full vesela za vaju!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu mateya24)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 11:14:28   
mateya24
madejka..hvala! Pa saj je mel vso popoldne nos potihem povešen do tal, sam zvečer ko je vido, kak je revico malo mantralo pa se je hvalabogu res razpizdo...No če se nebi bi ga pa jaz tak dolgo pumpalauser posted image

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 11:15:55   
Freycha
fak mateyka moje sožalje user posted image  sem mojemu rekla, da bi jaz svojo taščo tako napizdila, da 3. tedne ne bi vedela, kaj jo je doletelo in definitivno bi prekinila vse stike...... men bi se res utrgalo, če bi se kaj takega zgodilo. No, pri meni jo je samo s čajem in dudo basala, pa sem znorela.....
Aja, pa čestitke za izvide pri kardiologu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 11:18:32   
Freycha
jaooooo luda kuča.... dragi nabija Metallico in Diti kaže slike motorjev in Valentina Rossija jaoooo user posted image user posted image user posted image user posted image

pa tole metallico vedno glasneje daje..... mi bo bobniče ven vrglo... Ampak Dito pa očitno nič ne moti. je navajena take muzke user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 11:20:22   
madejka
joj se zdaj z eno kolegico menim na MSnju in mi pravi, da če ženska doživi orgazem, ko se dela otrok, je večja verjetnost da bo punčkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Nekaj v zvezi s kislostjo pa bazičnostjo mi razlagauser posted image user posted image user posted image



_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 11:33:15   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: madejka

joj se zdaj z eno kolegico menim na MSnju in mi pravi, da če ženska doživi orgazem, ko se dela otrok, je večja verjetnost da bo punčkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Nekaj v zvezi s kislostjo pa bazičnostjo mi razlagauser posted image user posted image user posted image




menda se določa fantka in punčko na podlagi ovulacije. Fantki so baje hitrejši in če je jajčece že zrelo (na dan ovulacije) je večja verjetnost, da bo fantek, če pa seksaš par dni pred ovulacijo je pa večja možnost, da bo punčka, ker punčke pa dlje časa preživijo (kar je tudi v realnem življenju tako).......

kaj hočeš madejka poveda, da nisi doživela orgazma pri spočetju Maja? user posted image

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 11:35:46   
madejka
Freycha jas nisem nič rekla... je prezgodnja ura za take debate... zvečer me vprašajuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 11:37:05   
madejka
Mah pa o kakih fantkih pa punčkah vi to? Jaz se ne spomnim, da bi se učili, da so eni spermiji fantki, drugi punčkeuser posted image user posted image

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 11:37:15   
bojana2
Mateya24 tale tvoja tašča je pa res en user posted image !! Groza...ja Freycha se strinjam s tabo...če bi moja tašča to nardila bi jo tud jaz nakurla, mojga pa tud tolk fajn že poznam, da bi 100% z mano potegnu..drgač bi jih pa še on slišal!!
Res pa je, da pr nas do teh težav sigurno ne bo prišlo...ker je od mojga familija sicer samo 3km stran, pa zgleda da jim še to dela težave...k jih nikol ni...user posted image ...ne razumem kako jim ni, da bi vidl vnuka...sploh ga ne poznajo...user posted image   user posted image ..pol jim je pa čudn zakaj joka, ko je pr njih v naročju...user posted image

user posted image  user posted image  za Zalo, da je vse ok!! user posted image

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 11:37:20   
Ajvy
JJJJJJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEEEE, spet sem teta...naša družina je bogatejša za Patrika in Vida....čestitke mamici in očiju....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 11:39:55   
madejka
Ajvy ČESTITKE teta!!!! user posted image user posted image user posted image Sta zdrava? Kolk prej sta se pa rodila? Če sta se no... pri dvojčkih naj bi blo tak al?user posted image

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 11:45:21   
Ajvy
Patrik 2235g in 48 cm in Vid 2438g in 48 cm, rodila sta se pa en mesec prej

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 11:50:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *maja

Tašonka točno vem kako je izgledal tvoj večer user posted image , pri nas je ponavadi tudi tako kadar mojega ni doma, samo da moraš pomnožit krat dva kot je bilo včeraj pri tebi user posted image .

Uh ja, ti nič ne zavidam tega dvakratnika ob takih večerih.user posted image

Freycha, tvoj ima prav glede vožnje, pa ostale punce tudi. Težko se je spravit, samo pol vidiš, da ni noben bav bav.user posted image

Siskamiska
, Halo Tivoli bi blo res fajn najet, ja.user posted image

Mateya24, super za kardiologa!user posted image Tvoja tašča pa user posted image . Bravo za tvojega!user posted image Bolje pozno kot nikoli.

Madejka, tale z orgazmom in spolom je pa močna.user posted image Ima pa Freycha prav.user posted image

Ajvy, čestitke!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 11:56:28   
bojana2
Ajvy čestitke!!! user posted image  user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 11:58:54   
Freycha
čestitke Ajvy user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 12:13:49   
madejka
Hm... glede te ovulacije pa to... Midva sva ziher nardila Maja pred ovulacijouser posted image

Tašonka je pasal čik?user posted image

Ajvy joj kak se ti bo zdaj zdela Tarja velikauser posted image


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 12:37:45   
Freycha
no zvesta, zdej pa sta fotki moje frizure na blogu

pa Dita v Bumbotu

user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 13:54:22   
madejka
Freycha a že lahko sedijo tu not? Meni kul zgleda! Je pa res draga ta stvar... bom božičku pisalauser posted image Kak frajersko sedi Dita not.
Ej nikjer nimaš več linka do blogauser posted image


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?