|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 9:36:18   
muzika
Me tako dolgo ni bilo tukaj, da nimam šans, da to preberem prej kot v enem popoldnevu. Ampak zdaj že letim, pa sem vas samo preletela. Zasledila pa sem, da imamo zopet eno januarko manj. Verjetno nas bo počasi vedno manj, se mi zdi.
Karmyka, čestitke tudi z moje strani. user posted image user posted image

lp

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 9:37:12   
minka28
Jutro vsem!
Še malo pa šibamo v lj na kontrolo.
Klepetka-jaz sem bila v sobi5 na 4 nastr.Pa ti?user posted image
No se kaj oglasimo kasneje in sporočimo novice.

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 9:38:27   
nussy
Ursulina, sej je Muller v BTC-ju a ne? Jst bi ful rada tapotiskane dobila, jih že en čas iščem. Tko da moram dons al pa jutr letet. Kakšna je pa kej cena? Kolk pleničk ste ve kej kupovale?

Madonca, upam da se nas ne bo vratar v P v ponedeljek ustrašil in mislil, da je invazija nosečk na porodnišnico in smo vse prišle rodit!user posted image

(odgovor članu ursulina)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 9:40:53   
sani1
Dobro jutro srečke user posted image ...
Vidim, da ste se naspale in ste vse polne energije in elana...
Glede kave user posted image v Ljubljani:    najboljše bi bilo če se dobimo okrog 11 nasproti Emporiuma v BTC ju.. ( Holideys pub)...  Počakali bomo vse tudi piškomiško...
Se mi zdi noro, da bi plačevale toliko za parking ali pa, da še katera dobi kakšno položnico...Tam pa lahko lepo parkirate in namesto za parking daste za kavicouser posted image user posted image user posted image ....    No povejte kaj mislite... 
Bo nas pa kar nekaj: ketee, klepetka, ursulina, nussy, mml,sani, piškamiška....

Drugače pa klepetka, tudi jaz sem že popila kavico...
katee- predavanje se mi je zdelo zanimivo in res je krivi so HORMONI!!!
piškamiška- lepa sobica in kompletki dvojni so tako lepo videt...

Glede suhe kože pa je res problem. Uporabljajte za tuširanje samo vodo in mažite se zjutraj in zvečer.Mogoče bo pa pomagalo...

Jaz pa grem zdej pogledat, če mi je poštar prinesel moj Cosmopolitan in potem danes z mano ne bo ravno več kaj...user posted image

Se še kaj javim...  Lep dan vsem!!!




(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 9:41:27   
klepetka
minka ,jaz pa v sobi  3 ,tud 4 nadst.

_____________________________



(odgovor članu nussy)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 9:43:29   
katee
sani: ni slaba ideja za kavico tam. Kaj pravite ostale na to?????

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 9:44:41   
sani1
Ketee- po mojem boljše kot pa, da se tam neki gužvamo...

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 9:45:02   
Sunny Morning
Najprej minka28 dobrodošla. user posted image Ti kar veselo pridi jamrat, ker je to zdaj najnovejši šport januarčic.user posted image

Glede dihanja jaz nimam nekih pretiranih težav. Se pa pozna, da se malo bolj obiram. Moram mojega user posted image kar cukat za rokav, da me počaka. Pa tega nisem vajena, ker sem bila vedno taka poskočna. Pa še pred nosečnostjo sem full športala in mi je to zdaj malo čudno.

Jaz sem tudi v pupine cunjice dala ene 5 kapljic mehčalca, da vsaj malo diši. Se tudi zlika malo lažje, vendar še vedno težko. Jaz bom danes oprala še en stroj samo njenih cotik.

zgaga je eno samo sr.... Mene daje že skoraj od začetka nosečnosti, pa sem ene 4 mesece nekako zdržala, zdaj pa zobljem Rupurute kot bombone. Sem vprašala G in v lekarni in ni nobenih omejitev. Mi pa nobena hrana ne pomaga, tudi mleko in Donat sta zatajila. Redke so noči, da Rupurut ne vzamem tudi ponoči.user posted image  Uglavnem komaj čakam, da rodim, da se tole z zgago neha. Bodo prave počitnice zame.user posted image

Včeraj sva sestavila voziček. Sva kar košaro namontirala in zdaj ga občudujeva. Samo še user posted image manjka. Po naših težavah imam občutek, da bo tole en kup decemberskih otrok.user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu ursulina)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 9:46:08   
klepetka
glede kavice; tudi  meni se zdi boljš a lokacija.Vsaj peš mi ne bo treba iti predaleč.

_____________________________



(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 9:46:23   
sani1
Nussy- jaz imam potiskane plenice pa sem zdej ugotovila, da bi bilo boljše če bi kar lepo bele kupila... Pa ne pretiravaj z količino...

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 9:47:20   
sani1
No smo že tri za: katee, jaz in ti klepetka...

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 9:48:44   
sani1
nussy- kaj pa ti praviš na lokacijo glede kavice? 

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 9:51:00   
sani1
Sunny Morning a ti pa nebi prišla na kavico v ponedeljek v Ljubljano???  Si enkrat napisal, da če se bomo dobile v Lj da se boš potrudila, pa bi se recimo ta ponedeljek???  

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 9:57:20   
nussy
Jaz sem ZA!!!!!!!!!!!

No, a kera ve, kje se plača to za atije, pa koliko stane? Ker bi rada še to uredila.

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 9:59:20   
klepetka
nusy,4 leta nazaj se je plačalo kar v sprejemni  vP.Bilo je pa 6ooo sit.Za zdaj pa ne vem

_____________________________



(odgovor članu nussy)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 10:02:45   
katee
nussy: najbolje je da vprašaš v P, se mi pa zdi, da se plača v stari babiški šoli (ne jemlji to za pribito), stane pa malo manj kot 17€

sunny. res bi lahko prišla v Lj v pon, no če ne bodo kakšne težavice

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 10:05:11   
sani1
nussy- v stari babiški šoli. Tisti leseni hiški za porodnišnico v prvem nadstropju soba 22 od 8-15ih. Vmes je malica od 10- 10:30... Cena je pa 16,69E.  tako, da uredi še to pa bo....user posted image

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 10:13:26   
mml
Dan,

samo od včeraj zvečer od 20. me ni, pa že napišete 2 strani...še dobro, da sem danes zadnji dan v službi, ker sicer vam pa res ne bi več sledila user posted image

minka dobrodošla user posted image , glede težav so ti pa že tako povedale punce

triš vidim, da me zabavne stvari še čakajo, ko bo naša gospodična začela malo več govoriti...po moejm bo tudi spravljala taščo in tasta v neugodne situacije user posted image

kava meni je ponedeljek ob 11. povse super...Kaj pa če se dobimo pod Emporiumom v Slaščičarni Galerija Grad? Imajo suuuuuuper tortice (sani sorry, saj vem, da ti ne smeš, ampak saj ne zameriš...) in veliko prostora med mizami, da se ne bomo prehudo drenjale s trebuhi user posted image

težave...hmmmm ko vas takole berem, imam občasno občutek, da sploh ne pašem k vam, ker nimam nič težav...seveda držim pesti, da boste vse imele čim manj težav in vaše user posted image  obdražale v trebuhih ravno prav časa user posted image

porodni načrt jaz sem v prejšnji nosečnosti imela vse lepo splanirano v glavi in z babico sem bila dogovorjena kako in kaj...ampak po tem je bilo pa v resnici vse povsem drugače, ampak je bilo ravno tako OK. Tako da po mojem nima smisla ničesar pisati, ampak se z babico samo pogovoriti, kaj pričakuješ in kaj si želiš, po tem se pa pač prilagodiš dani situaciji

Sem se ap včeraj lotila izdelave slončkov za vabila za Mancin RD in so sicer super izpadli oblikovno, samo glede barve pa nisme čisto prepričana, da niso prežalostni...moram še razmislit

Je danes šef prijavil, da bi me rad še videl preden grem...kdo ve, kaj mi še želi povedati...sem se pa kar zgrozila, ko sem pomislila, da ko pridem nazaj bo že februar 2009...pa nekaj se kaže, da bom dobila malo večjo pisarno, kar bo prav super, ker ta ima približno 3m2, ima pa zato tudi 3.5 m visok strop, tako da prostornina je primerna, samo površina je malo majhna user posted image

Nič grem malo pospravit mizo in še kaj koristnega naredit

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 10:27:30   
katee
sani: a ustrežemo mml pa se dobimo pod Emporiumom, da se bo lahko posladkala s user posted image ? Jaz ti pa obljubim, da bom držala s tabo in je ne bom jedla.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 10:32:25   
nussy
Ah saj mislim, da Sani bo zdržala, ker je karakter. Zadnjič je Klepetka prinesla sladkarije, pa smo ostale pridno malcale, Sani je bila pa pridna. Bo šlo Sani ane? user posted image  Meni je v glavnem vseeno kje, samo da se dobimo, mogoče bom pa čist mal zamudila.

No zdej grem pa domov iz službe, mogoče pa dons kej zlikam. Kdo bi vedel. Lepo se imejte, mogoče se še kej javim.

Pa-pa

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 10:33:57   
SuzanaKK
Dobro jutro punce! Ssem na RR že eno uro, sem se odločila, da bom najprej prebrala vaše poste in potem napisala, kako in kaj, ampak imam še zdaj 2 stani in bom kar zdaj napisala. Seveda bo spet zgodbica, pa saj ste se že navadile. Zjutraj sva šla z dragim urejat predčasno očetovstvo. Prideva na upravno enoto, kjer nama na matičnem uradu povejo, da predčasno to urejajo samo CSD. Ok, greva tja, no tam je pa šlo potem hitro, dala sva podatke, jih je vnesla v rač., podpisala sva ene 6 izjav, vsak je dobil po en izvod tudi za sebe, meni je rekla ta gospa, naj si ga dan kar v MK, da ga bom pokazala v P, ko pride matičarka. CSD potem pošlje eno kopijo še na matični urad, tako da imaš za po rojstvu v bistvu že vse pripravljeno in ko si še ves bogi od poroda itd., se ti ni treba s tem ukvarjat. Tako bo imela najin sonček že na prvem rojstnem listu napisanega atija. Seveda to govorim za neporočene. O poročenih sem povedala že zadnjič, a ne nussyuser posted image . No, potem sva se počasi odpravila proti Lj., uro sem imela ob 15-ih, sem se pa prej pozanimala, da je brezveze hoditi kaj prej, ker te vratar spusti v stavbo šele 10 min. pred uro. Presenetljivo hitro sva našla to naše ministrstvo, šla še jest in na čaj, no potem pa so me začeli dajati živčki, tako da sem pojedla en Persen (sem poklicala zjutraj prijateljico v lekarno, ki je mag. farmacije in tudi že mamica in je rekla, da lahko, da je to res čisto naravna zadeva, drugače jo itak ne bi prodajali brez recepta). Kot veste, sem jamrala, da sem se premalo učila, ker je snovi RES veliko (a ne vaney), jaz sem imela pa konstantne težave z otrdevanjem trebuha, tako da sem večidel preležala in si brala zapiske, v glavi pa mi je ostajalo bolj malo. Pa hormoni, pa tečnoba itd. Res se ni fajn iti nekih mentalnih naporov v zadnjih mesecih, ma raje bi fizično delala, če bi lahko. No, in sem malo upala, da bi mi komisija pogledala čez prste, zaradi nosečnosti. No, priden jaz tja in na hodniku sedita še dve "tršici" in tista prva, je imela za dva moja trebuha, potem se je za mano prikotalila še ena nosečka. Res je, pravcati baby boom, kamor koli pogledaš sami trebuščki in vozički, vsaj meni se tako zdi. No in ta prva je poleg trebuha še u nulo obvladala. Gre noter, 20 min., naredi. Gre druga, 25 min., naredi. Ok, pridejo po mene, trebuh sem imela čist trd, od živčnosti se mi je kar mešalo. 30 min., komisija super, kar nisem vedela, so oni povedali, tako da sem ob 16:25 podpisala zapisnik in sprejela čestitke in odšla iz sobe za 100 kg lažja. Jupi!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
Drage moje punce! Tisočkrat hvala za vso podporo, za pikapoke, objemčke, stiske pesti itd. Ful je lepo priti sem in prebrati, da nekdo misli nate. V kafiču spodaj me je čakal dragi n še ena prijateljica, je naročil eno malo flaško penine, glih toliko da smo nazdravili, jaz sem naredila en požirek. Tako, zdaj pa še samo uživam, veseli december je pred nami, moram še iti v finalni šoping za tamalega, stanovanje bo pa tudi počasi. Sem danes prvič spala v novi spalnici, ki je še vedno v razsulu, ampak dobiva svojo obliko.
Bi bil čas, dap očasi končam, ne. Se še javim kaj, do takrat pa user posted image user posted image user posted image user posted image za vse tukaj.
Piškamiška, pa ti ja nimaš nič bušija, pa dvojčka!!!


_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 10:35:27   
martinca
ursulina, jaz sem vse prala s pralnim praškom in dodatkom mehčalca(Lenor sensitive), ker lepše diši kot Silan sensitive, vsaj meni. čeprav ne priporočajo najbolj, ker lahk user posted image dobijo alergijo že takoj na začetku na prašek. sam jaz sem cotike prala že pred enim mesecom, tak da je ta vonj že bolj kot ne izpuhtel. tak da po mojem ne bo nič narobe.
hvala za informacijo za planičke. sem že user posted image klicala če bi mel cajt it ponje. pa nima cajta.user posted image tak da pol bom pa po njega šla v službo in jih bova šla kupit.user posted image

(odgovor članu ursulina)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 10:40:07   
martinca
suzanaKK, user posted image user posted image čestiktek za opravljen izpit user posted image user posted image

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 10:42:25   
klepetka
tudi prav glede lokacije;bomo pa pred porodom še zadnjo torto (vsaj jazuser posted image )pospravile.Za sani pa to itak ni problem , ker je res karakter,tako kot je že nusy napisala.Je že dokazalauser posted image ona si itak naroči kavo z neko določeno količino smetane brez kakava gor.Še prej pa zmeri cuker ,da ne bi preterala dozeuser posted image user posted image

mml,ja ti si pa tud zbirčna glede pisarne;ima vsaj visok strop ,to pa tud nekaj štejeuser posted image .To tud nima vsakauser posted image In ja ,kar pripravi se ,da te bo mala gospodična kdaj  spravila  v zadrego ravno takrat ko ne bi bilo treba .Z vsemi mogočimi idejami.Verjetno ni treba posebej napisat ,da bi se vČASIH najrajš kar v zemljo vdrlauser posted image

čau




_____________________________



(odgovor članu nussy)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 10:44:13   
Lusa
Jaz pa sem se včeraj tako namatrala z odtisom trebuha.Sem najprej probala s papirjem in kaširanjem ,sproti sem si s fenom sušila ,ampak je vseeno bilo premočeno in ,ko sem si hotla dat dol iz trebuha mi je vse razpadlouser posted image .Potem pa sem si šla mavec skupaj zmešat in pol mi je le ratalo.V dveh urah pa se res mora nekaj ustvarituser posted image .Kožo sem imela kot kura ,ker me je že tako zeblouser posted image Zdaj pa še moram do konca naredit in ga možu podarit za RD.Ko bo končan ,pa vam pokažem kako je to ratalo.

IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica

Lusa jaz bi tudi tole v vodi probala, pa na Ptuju nimajo te možnosti user posted image




Pridi v Prekmurje user posted image user posted image user posted image Pa upam ,da se nam danes oglasiš!

minka-nikoli ni prepozno za javljanje!ja jaz imam vso noč bolečine po celem trebuhu .Mi pa trebuh ne otrdeva in nimam krčev ,tako ,da bomo že zdržali.pri tebi pa mislim ,da se kar že nekaj dogaja.

katee-ja,ja ti se le izgovarjaj na hormone ,kaj pa čez leto dni bodo spet hormoniuser posted image Glede suhe kože ,pa jo imam tud jaz po vsem telesu in prsi me nonstop srbijo.

Nalin-to se dogaja meni s tem dihanjem.Zvečer mam občutek ,kot da sem bom zadušila.Sem bila včeraj pri svoji splošni zdravnici in je vse ok.Moramo bit čimbolj  zravnani ,mi je reklauser posted image .

klepetka-jaz imam vso noč žvečilno v ustih ,ker drugač me bi razneslo od zgageuser posted image Glede spuščenega trebuha pa je tko ,da tud jaz nisem imela niti malo spuščenega ,ko sem šla rodit Lušo ,tako ,da sem morala veliko hodit v porodni in tud na žogi sem lahko bila zelo dolgo.

Suzana-user posted image user posted image user posted image

Tako ,pa sem končno vse prebrala!

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?