|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2005- 2. del
16.9.2009 8:25:24   
benika
Nika, ni panike zarad kolesa. Kar naj ga uporablja, dokler ne dobi novega. Mi imamo itak še marelo doma.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Septembrke 2005- 2. del
16.9.2009 8:26:21   
benika
U, a ste videle, na kateri strani smo? Dejte hitr naklofat še teh par postov, da lahko odpremo Septembrke 2005- 3. deluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Septembrke 2005- 2. del
16.9.2009 8:27:54   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: benika

U, a ste videle, na kateri strani smo? Dejte hitr naklofat še teh par postov, da lahko odpremo Septembrke 2005- 3. deluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

To bo treba pa še par dni počakat. user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Septembrke 2005- 2. del
16.9.2009 10:57:41   
doroteja23
Najprej čestitke Tažani ob rojstvu hčerkice Neže, enako tudi atiju in sestrici Katarini!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nadaljevanje.....

user posted image user posted image user posted image Vse najboljše Nina, Aleks, Nika in Anže! Da boste zdravi, veseli in da vas bojo mamice in atiji ubogali! Enako čestitke tudi vsem mamicam!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Septembrke 2005- 2. del
16.9.2009 11:56:37   
Nika v službi
Pety, no, pa opiši, kakšne čevlje si si kupila, za koliko, kje, v kakšni kombinaciji jih nameravaš nositi, kdaj si jih prvič ugledala, kakšni občutki so te navdali ob prvem stiku s kožo, pardon nogavico... user posted image  Sem prepričana, da bomo na ta način hitro na 200. strani. No, lahko pa tudi nekaj vicev napišeš...user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Septembrke 2005- 2. del
16.9.2009 13:00:23   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Pety, no, pa opiši, kakšne čevlje si si kupila, za koliko, kje, v kakšni kombinaciji jih nameravaš nositi, kdaj si jih prvič ugledala, kakšni občutki so te navdali ob prvem stiku s kožo, pardon nogavico... user posted image  Sem prepričana, da bomo na ta način hitro na 200. strani. No, lahko pa tudi nekaj vicev napišeš...user posted image


No, stvar je takšna...

Prvo nedeljo v septembru je bil lep sončen dan. Z mojim dragim in najinima dvema pridnima in lepima otrokoma smo se peš podali v Tržič, kjer je kot vsako leto potekala prireditev Šuštarska nedelja.
Gremo mimo prve stojnice, si jo ogledujemo, gremo mimo druge stojnice, si jo ogledujemo, gremo mimo tretje stojnice, si jo ogledujemo, gremo mimo četrte stojnice, si jo ogledujemo, gremo mimo pete stojnice, si jo ogledujemo, gremo mimo šeste stojnice, si jo ogledujemo, gremo mimo sedme stojnice, si jo ogledujemo, in tako dalje. Potem pa gremo v en prostor, kjer so bili razstavljeni raznorazni čevlji za moške, mlajše in starejše, za ženske, mlajše in starejše, za otroke, ko meni padejo v oči ene zlate balerinke...Uf, so bile lepe. Vzamem vizitko in grem iskati stojnico tega podjetja, da bi te zlate balerinke tudi kupila. In tako gremo mimo prve stojnice, si jo ogledujemo, gremo mimo druge stojnice, si jo ogledujemo, gremo mimo tretje stojnice, si jo ogledujemo, gremo mimo četrte stojnice, si jo ogledujemo, gremo mimo pete stojnice, si jo ogledujemo, gremo mimo šeste stojnice, si jo ogledujemo, gremo mimo sedme stojnice, si jo ogledujemo, vendar tega podjetja ne najdemo. Gremo nazaj mimo prve stojnice, si jo ogledujemo, gremo mimo druge stojnice, si jo ogledujemo, gremo mimo tretje stojnice, si jo ogledujemo, gremo mimo četrte stojnice, si jo ogledujemo, gremo mimo pete stojnice, si jo ogledujemo, gremo mimo šeste stojnice, si jo ogledujemo, gremo mimo sedme stojnice, si jo ogledujemo, vendar tega podjetja še vedno ne najdemo. No, potem pa še par stvari nabavimo, kupimo nekaj malenkosti, gremo jest in se mimo stojnic odpravimo domo in si jih ogledujemo. Potem pa doma pogledam njihovo internetno stran, naslednji dan jih pokličem in se zmenim za ogled, potem grem na ogled, probam čevlje, ki jih v tej barvi v moji številki ni, mi jih naredi po naročilu, včeraj grem po njih in evo, danes so na mojih nogah. So pa take lepe zlate balerinke. Jih bom poslikala in dala mogoče zvečer gor. Aja, cele usnjene, cena pa 40 EUR. Prav fino se hodi v njih imajo jih pa v raznoraznih barvah in vzorcih. Ful so fletne, res, tako da če katero zanima ji z veseljem posredujem informacije, ampak pod pogojem, da jih na naša srečanja ne obujete, ker jih hočem imeti samo jaz. user posted image




_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Septembrke 2005- 2. del
16.9.2009 13:03:55   
spelka12
Kaja čestitam za prve korake user posted image user posted image
Nika vse najboljše, torta je izgledala super user posted image
ANže vse najboljše user posted image


Uuuuuuu kaj sem našla user posted image user posted image  Tažana, oči in Katarina. Iskrene čestitke ob rojstvu vaše Neže user posted image user posted image user posted image . To je bilo pa hitro. Punčko imamo, punčkoooooo. Jah hormoni delujejouser posted image . A imate ve kak sklad za telegrame mogoče, da prispevam?

Včeraj sva bila spet v MŠ in je res drugače, kot včasih. No kolikor so mi povedale ostale. Širokega povijanja ni več. Širokih plenic, tetra, mako majčk sploh ne omenjajo več. HB, ker nič od tega nimam domauser posted image . Ukinili so mandljevo olje za malčke, ker naj bi pri nekaterih povzročal alergije, sedaj priporočajo samo olivnega. Nič ne komplicirajo, še o dudah smo spregovorili, kar je bilo do sedaj velik NE, NE. Sem zelo zadovoljna, pa še moj zbrano posluša zravenuser posted image . Nonstop me buta s komolcem in sprašuje, če sem si to zapisalauser posted image .
Danes sem 1 uro razstavljala in sestavljala vozek, tko da sem že pravi profi. Res sem zadovoljna, še beniki je bil všeč (celo)user posted image  - a ne šwestr? PA lupinco sem študirala, morava se jo še naučit v avtu pripet.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Septembrke 2005- 2. del
16.9.2009 18:20:31   
benika
Pri nas je pa Jakob staknil bolezen rok, nog in ustuser posted image Božček ima dlani in prstke čist posejane z mehurji, v ustih je ves flekast, zdej se mu je začel nabirat še po stegnih in podplatihuser posted image user posted image user posted image
Ninočka, se mi zdi, da sta to vaša fanta imela? Kako ste ravnali?

Špelka, tvoj vozek mi je pa res blazno všečuser posted image user posted image user posted image user posted image

Že včeraj sem vam pozabila povedat, da sem spet zamenjala delovno mesto. Sedaj sem v Škofji loki in se učim za nabavnega referenta. Ko bom iskala novo službo bo najbrž papir A4 format premajhen za vse moje izkušnjeuser posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Septembrke 2005- 2. del
16.9.2009 21:41:03   
2ursae
slike s praznovanja in Atlantisa imam tukaj

nika, zdaj grem pa tvoje gledat user posted image

benika, user posted image  in user posted image  za zdravje

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Septembrke 2005- 2. del
17.9.2009 8:28:11   
Nika v službi
Ojej, Jakob, ubošček, no. Upam, da se zadeva čimprej umiri, kakšnih nasvetov pa ti žal ne znam dati.

Benika, glede službe pa poglej to s pozitivne strani - več izkušenj, več kompetenc, boljše delovno mesto, višja plača.user posted image  Kjer koli in kar koli že - samo, da ti preveč ne kravžljajo živčkov!

Špelka, pa kje, hudimana, lahko vidim tvoj voziček?! A sem kaj sfalila al kaj, kakšen link kje?! No, seveda, verjetno ga lahko vidim v živo pri tebi, ampak to mi ravno ne bo zneslo, sploh pa ne v teh norih dneh....user posted image

2ursae, fletne slikce. Me je ovitek darila nasmejal, sem kar prednovoletno nostalgijo dobila...user posted image  Sicer pa je torta videti zelo slastna - njami. Pa v Atlantisu ne veš, kdo bolj uživa na tistem tobogančku - slavljenec ali mamica.user posted image  Vidiš, naše Nike pa ne spraviš dol po tem toboganu, ona pravi, da je za dojenčke.user posted image  Ampak dejstvo je, da se boji dol spustit.user posted image  Tudi v otroški bazen je ne spraviš, ima isti izgovor, ampak v tem primeru vsaj "drži", oz. pomeni, da gre ona res raje v ta velike bazene in to že čisto od malega. Prav smešna mi je s to "paranojo" pred otroškimi bazeni, sploh je ne spraviš noter, kar "napad" dobi...user posted image

Nič, grem pedenat moje Ruse, ki se mi tukaj valjajo že od ponedeljka... Kosilo, večerja, pa v Portorož z njimi... eh, saj se bom nekako izmazala, sem itak napovedala, da jih imam čas zabavat samo danes, jutri delam do 12. ure, potem, pa se dobim s kolegico, da naumiva kakšno foro za dekliščino, ki me čaka jutri zvečer.

Lepo bod'te!


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Septembrke 2005- 2. del
17.9.2009 8:58:37   
ninocka
NIKA IN ANZE, VSE NAJBOLJSE ZA 4. ROJSTNI DAN!!!!!

Tazana, iskrene cestitke ob rojstvu Neze user posted image user posted image user posted image user posted image Cestitke tudi ocku in big sister Katarinci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Da ne boste mislile, da sem pozabila na vas user posted image user posted image user posted image   Pa ni FB kriv, ampak vampirska saga - Spelka, sem prebrala ze 3 in 4 knjigo user posted image
Pri nam se ne dogaja nic novega, vceraj sva bila z Evanom v RA (zaradi njegove hoje - trenutno hodi tako, kot tisti ki se ukvarjao s hitro hojo, s tem da se ful nogice not krivi in se spotika sam ob sebe). Najprej mu je sestra nardila denverjev test (a se mu rece tkouser posted image ), v glavnem je vse vedel, ene par stvari ga je blo pa treba prepricat, da je povedal. Pol sva sal pa k zdravnici, ga je samo osvrknila s pogledom in rekla, da ze vidi. Predlagala je telovadbo in mogla bi it k fizioterapevtki, ampak imajo ful guzvo, zato mi ni dala napotnice ampak cifro od ene privat... Pol je pa se Liana pregledala, isto zategnjen, mormo met handling, ce ne bo OK , pa po 2 cepljenju nazaj k njej. Evana je seveda vmes zacel tiscat lulat in je s tem tezil, Lian je pa ful jokal, ona je pa itak vse na hitrco (vedno), tko da sem potem sele doma vse prestudirala in se zacela sprasevat - Zakaj mi ni dala napotnice - ce majo oni guzvo, grem lahko h kateremu koli F s koncesijo - itak je rekla, da rabimo samo 2 obiska, tolk da se mu pokazejo vaje. In ce rabimo samo 2 obiska, zakaj me ne more sprejet "nasa" F? Bom kar direkt njo klicala in se zmenila, pol bom pa napotnico zahtevala.  In drugo - kako lahko rece, ce bo po 2 cepljenju se zmer tako stan je pri Lianu, naj pridemo nazaj?? Evan je mel drugo cepljenje pri 18 mesecih???? Sem bla pol ful jezna, sam sem si sama kriva, ko pa tam ne razmisljam, ker probam njo poslusat, pa gledat kaj mi v tisti naglici kaze in me ze cez vrata mece...
Pol se pa pogovarjam z eno kolegico, pa prav, da si je njihov starejsi roko zlomil in so ga peljali na jesenice slikat (bli so v bohinju) in so rekli, da je vse OK. Pol pa 3 dni ni mogel roke premikat, so ga pa se enkrat v LJ slikal, so pa ugotovil, da ma roko zlomljeno...revcek je bil 3 dni z zlomljeno roko in bolecinami...matr tole nase zdravstvo in zdravniki...user posted image user posted image user posted image

Moram it, Lina joka laceeen, laaaaceeen mami user posted image Pol greva pa s samotom pogledat porocne prstane oz. se zment za jih dat delat.



_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   [Brisano sporočilo]
17.9.2009 15:31:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ninocka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Septembrke 2005- 2. del
17.9.2009 21:10:21   
benika
Špelka, pa kje, hudimana, lahko vidim tvoj voziček?! A sem kaj sfalila al kaj, kakšen link kje?! No, seveda, verjetno ga lahko vidim v živo pri tebi, ampak to mi ravno ne bo zneslo, sploh pa ne v teh norih dneh....


Taka barva

user posted image

Tale model

user posted image

user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Septembrke 2005- 2. del
17.9.2009 21:22:07   
yelci
Vam mal pomagam,da pridete na 3.deluser posted image user posted image user posted image .Ej Spelka res full hud vozek,pa full lepe barve.user posted image
Benika,kako kaj moj necakuser posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Septembrke 2005- 2. del
17.9.2009 21:37:33   
benika
yelci, tvoj nečak je že mal bolš. Čeprav ga še zmeraj motijo rokice, pa noče kej preveč jest.
Kako Kiki? Ste preživeli dan brez težav?

Punce, da se ne boste čudile, yelci je moja prekrasna svakinja, mamica lepega januarčka Kikijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Je super punca, pa jo lahko vzamemo medse, nekak tako, kot smo Špelko, a neuser posted image Še mal, pa bo pol septembrk požlahtanih med sabo (če upoštevamo še naše bodoče zakonce in dogovarjanje bodočih tašč)user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu yelci)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Septembrke 2005- 2. del
17.9.2009 21:40:29   
benika
Koliko vaši tavečji kaj razumejo pojme: jutri, včeraj, predvčerajšnjem, pojutrišnjem, sobota, nedelja,...? Vam kaj povejo, kaj se je tisti dan dogajalo v vrtcu, kaj so jedli? Ali povejo, če jim vzgojiteljica kaj naroči?


Pri nas se vse zgodi oz. se je vse zgodilo včerajuser posted image   Edino to dobr ve, da je v soboto in nedeljo vrtec zaprt, da je takrat lahko doma. To pa mulc ne pozabi, o neuser posted image
Pove pa samo tisto, kar je zanj ugodno (če ga vzgojiteljica pohvali), če je pa treba povedat, da ni bil priden, pa dobi čisto selektivni spomin in stvar gladko pozabi.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Septembrke 2005- 2. del
17.9.2009 21:43:06   
benika
Da ne boste mislile, da sam poste takole nabiram....oddam en post, pa se potem spomnim, da sem določene stvari pozabila napisatuser posted image user posted image user posted image

2ursae, super so te vaše slike. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Una, ko sta vidva z Anijem na toboganu, je svetovna. Pa na tisti zadnji sliki je Ani izrezan ati. Ma ne more ga zatajit, pa če bi ga še rajš. Lepotec je, res (Ani namreč. No pa sej ati tud ni švoh, sploh neuser posted image ).

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Septembrke 2005- 2. del
18.9.2009 12:41:22   
spelka12
yelci dobrodošla oz. KONČNO. Sem jo vabila, da se vam pridruži, ker imate res dobre nasvete, oz. najboljše na RR-ju.

nika evo samo za tebe sem šla slikat vozek. Pozabila sem obrnt slike pa pomanjšatuser posted image . Ups. Upam, da uspe.


Evo tuki so linki za slikce. Vozek od zunaj, znotraj, mehka košara, nekje se vidi tudi torba, ki sva jo dokupila. PA še slikco previjalne sm pripopala, ker mi je tolk všečuser posted image  user posted image user posted image .

user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Septembrke 2005- 2. del
18.9.2009 12:45:17   
spelka12
uuuu test uspel. Evo še ostale slikce.

user posted image
Vozek od znotraj, gre pa čisto v sedeči položaj, 90 stopinj

user posted image
mehka košara. Se jo samo vstavi v vozek, pa še cenejša je kot globoka

user posted image
torbica s previjalno podlogo. Ful ima dobro zapiranje, da jo malčki ne znajo takoj odpret user posted image

user posted image
pa še previjalna. Sem jo že testirala z drugimi otroci.user posted image




(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Septembrke 2005- 2. del
18.9.2009 22:03:43   
teta beta
Tažana, čestitke ob rojstvu male Neže! Naj bo zdrava in vesela deklica, v ponos in veselje svojim staršem in seveda tudi sestrici!

Anže, vse najboljše za rojstni dan!! Vse najlepše želje in veliko zabave!!

Daša razume jutri in včeraj, čeprav je dostikrat veliko stvari, ki so se zgodile v pretkelosti kar včeraj, včasih je to prejšnji teden, poleti, ko sem bila eno leto stara, pred 22 leti itd. Razume, da je to preteklost, koliko časa kaj traja pa še ne glih. Ve, da je jutri v prihodnosti, da je pojutrišnjem dan po jutri, pri npr. naslednji teden pa ve, da še to ne bo kar takoj. Zna pa naštet vse dneve v tednu.
Vedno mi pove, kaj so počeli v vrtcu, ker jo to vedno vprašam, ko pridem po njo oz. ko pride domov, tudi pove, kaj so imeli za jest ali pa mi reče Boš prebrala (na obvestilu namreč). Če morajo kdaj kaj prinesti ali si ogledati (npr. lani vremensko napoved) tudi pove.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Septembrke 2005- 2. del
19.9.2009 0:34:56   
doroteja23
user posted image Anže vse najboljše, ša mamica te naj fejst uboga! user posted image

Špelka full lepo voziček in previjalna! Previjalna mi ej posebej všeč! Barva.
Drugače pa pri nas vse po starem. Vrtec gre ok. Brez problema. Zdravje zaenkrat ok!
morem pa vam povedat, da so nam zdaj končno povedali za izvide v LJubljani. Z nama je vse ok. Aina pa je edina v mednarodnem območju z to kromosomsko napako.
Vč drugič kre grem počasi spat in mi oči kr skupaj vleče!

lp

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Septembrke 2005- 2. del
19.9.2009 10:19:46   
tažana
DAN!

Evo mene na domačem terenu user posted image . Za nami je tudi že prva neprespana noč user posted image . drugače pa smo super.
Hvala sem za čestitke in za telegram. res je luštno od septembrek pošto dobit. user posted image

Sedaj pa čakam patronažo, da pride mal klepetat user posted image .

Aja še Anžetu čestitam za rojstni dan user posted image user posted image user posted image user posted image !.
se še kaj kasneje oglasim!

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Septembrke 2005- 2. del
19.9.2009 11:33:28   
benika
O lej jo no, dobrodošli doma!

Pust ti podrobnosti zaenkrat...........SLIKCO DEJ GOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image

Pa še enkrat, čestitke celi družinici.

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Septembrke 2005- 2. del
19.9.2009 12:48:48   
tažana
ok ne znam več popat slikc user posted image . Bom še poizkusila tačas pa si lahko pogledate na:
http://www.moj-album.com/uredi/anazat/17097705/

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Septembrke 2005- 2. del
19.9.2009 13:10:25   
tažana
no pa na FB so tudi slikce- tukaj pa ne znam. Mogoče drugič. user posted image

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?