|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: December(ke/čki) 2006
1.5.2009 21:39:29   
r1ta
Oj! Se vam javljam z otoka!

Tintara, jaz sem te imela na sumu, ker si ze nekaj namigovala, ampak sem rekla, da raje ne bom prevec radovedna. Bo ze punca povedala! Cestitam in cim lepso nosecnost ti zelim!user posted image

Ema njaaaami! Tole pa res izgleda dobro! Busi pa lep, seveda!user posted image

Barbk, Mancina cvetka je zmagala! O ti copka mala!user posted image

Mi smo vceraj preziveli lep dan. Najprej dve urci voznje do obale, nato pa s trajektom do otoka. To je bilo posebno dozivetje za Ano! Potem smo se najprej sprehodili v pristaniskem mestecu, nato pa se odpeljali do nasega hotela. Majhen hotel na plazi! Nepozabno dozivetje. Ana je vztrajala, da hodimo po snegu namesto po pesku, pa ajd, naj ji bo! Nisma pricakovala da bo tako enostavno z njo. Midva sva lepo sedela na terasi in srkala vincek, kavico, vincek, Ana pa se je igrala v pesku. Zvecer smo uspeli pojesti vecerjo v restavraciji in prav nobenih izpadov in tecnobe ni bilo, pa ceprav smo vecerjali kar nekaj casa... Spali krasno. Morski zrak naredi svoje. Danes smo se po zajtrku preselili v pocitnisko hisico v eno izmed naselij s hisicami. Lepo urejeno, varno, cisto. Na razpolago imamo 4 kolesa, 3 otroska, cel kup plasticnih avtomobilckov, gugalnico, igrace, skratka ni da ni. Dopoldan smo opravili nakup, si ogledali akvarij, popoldan pa smo sli na 2 urno turo kolesarit, po pocitku pa se enkrat za dve uri. Ta otok je tako zelo lep, da vam ne morem opisati. Kot v kaksnem romanticnem filmu. Po otoku je preko 60km kolesarskih poti, narava je prekrasna, od gozdov, pescenih plaz, sipin, jezer... Upam, da bomo se naslednje tri dni imeli lepo vreme.

Takole, zdaj pa pocasi ajo ajo. Ati gleda x man, Ana se vedno risanke, pa sem izkoristila guzvo da vam porocam...

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: December(ke/čki) 2006
2.5.2009 11:32:40   
Najaa
tintara, shorty je dobra detektivka, jaz pa dobro berem med besedami, neeee? user posted image  Vam povem punce, da je tintara že večkrat namignila, pa niste dojele. user posted image  hahaha. Sicer pa, v času največjih viroz tintara, pa tud ne moreš vedet, da je nekdo noseč. user posted image
Slabost - meni je tudi bilo tretjič najhuje... user posted image  Pa še to, ti nam kar "utrujaj" z user posted image  tegobami. Jaz rada berem to. In vas spodbujam. user posted image  Aaaaa, zdaj imamo pa koliko? 4 nosečnice!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  In prva na spisku je Barbk, a ne? U, to bomo navijale! user posted image

r1ta super, da se imate tako lepo. Ziher boste tudi veliko pofotkali tako da se že veselim fotk. user posted image
Veš, jaz sem tudi prijetno presenečena nad Tijo. No, ne smem prehitro hvalit, sam res je vedno boljše kar se tiče trme in izsiljevanja. Včeraj smo bili ful veliko vzunaj in od tega 2x vedrili zarad dežja na kavici. In tamala se je lepo igrala cel čas s svojimi "prenosnimi" igračkami. Samo čisto na koncu ji je bilo že malo dolgčas in je hotla po lužah skakat. Sam ji nisva dovolila, ker smo pol šibali naprej na obisk. Haha, sva pa en dan prej šli v trgovino in je bilo ravno po dežju in seveda polno luž. No in pred vhodnimi vrati ena veliiiika luža. In ona bi, seveda, no pa sem ji dovolila, čeprav ni imela škornjev obutih. In je tako delala, da je čisto popenila s tisto lužo! Tako veselje je imela, da sem jo komaj not spravila! Seveda premočeno do kože. user posted image

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: December(ke/čki) 2006
2.5.2009 18:19:28   
Barbk
Hmmmm Tintara mi pa res nisi zastonj dišala po nosečki. user posted image  Jaz sem fullllll vesela, da si decembrčica, spet. user posted image  Sem tudi jaz ugotovila, da niso vse "babe" tolk fejst k naše decemrčice 2006. user posted image  Saj babuške na avg. in dvojnih res niso slabe, nasprotno, čist prijazne bejbike so, sam ni to to. Se pa definitivno bolj najdem na dvojčkih, saj veste dvojno veselje...
Joj R1ta jaz bi tud šla kam tko k ti...Meni resnično primankuje sprememba okolja. Mormo jo nekam pihnit, sam da se tošelj mal napolni. user posted image  Jah nič zdaj pa šibam, saj še kaj padem mimo. user posted image
Joj Naja ti si bolj na vezi z Moj_moj-kako je kaj, pa Nejko? Naj se bejbika kaj javi, no.
Frufru, bonči moj, kako pa kaj ti?
In Shorty, how are you,  mišek moj?

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: December(ke/čki) 2006
2.5.2009 20:12:49   
Shorty_
Barbk, mišek tvoj je super, res končno res pomlad in sem boljše voljeuser posted image Izpit za avto bo sicer drag k zafran, če bom morala vse od začetka cca. 800-900€user posted image user posted image bomo že.

Grem zdej enga Smileja spit z  možekom ven pa enga pržgat, k Nika že pridno pančka.

Rada vsa imam, in nosečke moje zlate pobožajte svoje buškoteuser posted image pa vse polubčkajte naše velike lepotce in lepotičkeuser posted image

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: December(ke/čki) 2006
2.5.2009 20:38:35   
emaa
Najaa mislim, da ima rok najprej ally1, zdaj pa vprašanje katera bo prej ally ali Barbk. Tintara še tu čestitke, naj slabosti čim prej minejo, meni še niso, tudi objemanje školjke ni čisto minilo. 

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: December(ke/čki) 2006
2.5.2009 21:19:23   
tintara
Najprej hvala za cestitke! Upajmo, da bo vse kot mora biti. Naj mi kar bo slabo, to pac pride zraven. Saj konec koncev tudi kasneje ni vse v rozicah, ane. Recimo bolezni otrok bi zaradi mene lahko enostavno ukinili, ne bi bilo nic narobe, no pa ravno tako pase zraven.
NAja in Ema: sem vceraj ze napisala, da je Shorty detektivka, da sta pa vidve posumili ze prej in smo kontaktirale prek ZS, ampak sem potem raje zbrisala. Ne vem cist tocno zakaj. V glavnem, zdaj veste vse (no tiste ki ste tu).
Ema: s teboj se glede slabosti raje ne primerjam. Jaz sem se namrec odlocila, da mi je lahko slabo do 12 tedna. In pika, ni ugovorovuser posted image . V bistvu sem hotela delati primerjavo samo zase - med nosecnostmi. Se slisi, kot bi bila ze 100ic noseca.user posted image

Drugace smo mi bolje, Nadja je bila danes prvic cisto v redu, tudi volje in vse, Gasperju pa se kar nekaj manjka do tega. Ocitno bodo prazniki prekratki, da bi pozdravili oba. No, vsaj zunaj smo lahko en malo, potem je pa ze utrujen, pa ... Celo spat je sel popoldneuser posted image

R1ta: uzivajte na otoku, slisi se res rajsko.

Hm, Moj-moj pa ze res dolgo ni bilo. a ma spet kak strajk, al se jim prevec dogaja?

Punce moje, lep vecer vam zelim in lepo nedeljo, potem pa dober start v nov teden. Ta teden jaz komaj cakam cetrtka popoldne, ko bom koncno prosta konference. MAh, naj ze pride, me malo mori, pa bi bilo dobro se hitro znebit vsega.

Lahko noc, jaz grem kar spat. Bolj slabo spimo zadnje dni. T

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: December(ke/čki) 2006
2.5.2009 22:18:09   
Najaa
Ne vem, zakaj se moj_moj ne javlja malo večkrat tukaj. Jo bom dregnila. user posted image

A ally je prva? No, zanimivo. Bomo vidli, katera bo prva šla v Rim.

Punce, dejte mi nekaj povedat. A mislite, da je možno, da bo Tiji (in vašim seveda) še prav poletna garderoba od lani? No, vsaj hlače in kakšna majčka tu pa tam. Sej vem, da moram probat, pa vseeno kaj ve pravite?
In koliko imajo številko zdaj vaši škratki?

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: December(ke/čki) 2006
2.5.2009 23:56:37   
r1ta
Naja po moje Ani ne bodo prav vec lanske obleke. Hlace 86 so ji v dveh mesecih postale prekratke, majcke je pa nosila se do nedavnega stevilko 80 al pa celo 74, zdaj so ji pa tudi nekako tesne. Tako da kar koli bom kupila bo 92. Od lani poleti pa pridejo v postev samo kaksne oblekice.

No, mi smo danes prekolesarili okoli 30 km. Rit me tako boli, da komaj sedim!user posted image  Bo moral dragi malo zmasirat!user posted image  Ves dan smo imeli lepo vreme, tako da nas je se soncek rahlo dobil. Jutri so napovedali dez in se bomo sli kopat na bazen, pa bo tudi v redu.



_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: December(ke/čki) 2006
3.5.2009 7:56:18   
frufru
Jutro!

Včeraj smo imeli pestro. Najprej smo malo pospravljali, potem mo kosili , se vozili s kolesom,  vrtičkali, ... Popoldne sva šla z Lovrom do projateljice, R pa se je učil. Pa naju je dobil dež. Potem sva šla z malim v kad, pa je naredil Benetke v kopalnici. Zvečer smo šli pa 3 pari na bowling. Je bilo lušno. Smo se narežali kot že dolgo ne. Meni je uspelo celo kroglo vržt nazaj namesto proti kegljemuser posted image . Zmagal je R, druga je bila pa user posted image !!! Nazajgrede je R zvilo, se je šel juhubruhu kar iz avta. Domov sva prišla ob 2h, pol me je pa Lovro že ob pol7h dvignil, tako da sem čisto adijo. Danes bo težkauser posted image

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: December(ke/čki) 2006
3.5.2009 22:05:57   
Najaa
Dober večer.

Niti ne vem, kaj naj povem... vse je po starem... Imamo se lepo. Jaz sem danes ful spala, mi je očitno res falilo. Me daje pomladanska utrujenost, ja šele zdaj. user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: December(ke/čki) 2006
4.5.2009 16:44:42   
Barbk
Dan,
jaz bom tud kratka k Naja. user posted image  Praznike smo lepo preživeli, le A bi bil lahko kaj več frej kot petek in soboto. Frufru kako si preživela preostanek nedelje?  No zgleda bom mogla kar zaključit, ker Manco razganja ko enga vragca. Madonca to je tolk razigrano bitjece...Ma na šibam

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: December(ke/čki) 2006
4.5.2009 21:43:49   
r1ta
Čer! Mi smo prispeli nazaj domov. Kar nekako s težkim srcem sem šla s tistega otoka. Danes smo opravili še nakup spominčkov in dobrot, potem pa gasa na trajekt. Fajn smo se imeli teh pet dni in se že vnaprej veselim ponovnega obiska tega otoka. Ziher bomo šli še kdaj...

Jutri pa pranje, likanje in ostalo...

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: December(ke/čki) 2006
5.5.2009 20:53:28   
Barbk
Nas mečem na prvo stran...Kje pa ste vse?

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: December(ke/čki) 2006
5.5.2009 20:54:57   
Shorty_
Gužva v  službi, obdobje pred luno-tečno detece.... jah naporen dan je za mano, počakam še možeka in grem mižat.

Mal sem mogla pojamrat, rvmuser posted image

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: December(ke/čki) 2006
5.5.2009 21:05:22   
tatam
Samo da javim,da vas še spremljam,ampak časa pa ni.........user posted image Odkar sem v službi so mi dnevi vsaj par ur prekratki.In poleg vikendov delam kar veliko popoldan in mi nekak ne sfolga vse skup!
Drugače hvalabogu uživata v vrtcu,doma smo ogromno zunaj...Kahlica več ne pali,kvečjemu na wc še gresta,pa tudi tu ni posebnega interesa.Upam,da bo sedaj bolje,ko bo topleje.Enostavno vzamem pleničke potem pa bodi moker al pa lulaj kot trebauser posted image Pri Aljošu je palilo,bomo vidli če bo pri njima tudi!
Govorita pa ful lepo in vse povestauser posted image Prave klepetulje!Najbolj posrečena sta ko med sabo debatiratauser posted image



(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: December(ke/čki) 2006
5.5.2009 21:46:05   
Najaa
Jaz sem tud malo v gužvi... Nikica vsak dan manj spi čez dan in jo je treba animirat. user posted image  Pa smeje se mi že in pogovarjava se... zlata je! Tija pa itak - čveka ko raztrgan dohtar! user posted image  Niti minute ni več tišine. Tak da je pestro in šele zvečer mi ušesa počivajo. Mene matra spomladanska utrujenost (malo z zamudo) in vsak dan popoldan z Niko eno odspim.

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: December(ke/čki) 2006
5.5.2009 23:21:21   
r1ta
Nič posebnega pri nas. Dopoldan sma z Ančko nakupovali hrano, se malo sprehodili, potem spanje, kuhanje... Zvečer smo skočili v ikeo in se kot po navadi skregali, ker moj gospod nikoli nima časa poslušat, ko mu doma razlagam kako in kaj, potem pa samo vidi eno reč in ne ve nič o funkcionalnosti in se odloči, da to ne bomo imeli. Meni pokrov odpre in se zaradi varnosti (svoje, njegove in vseh ostalih) raje zapodim k izhodu praznih rok... Doma pa borovničke... Tak.user posted image

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: December(ke/čki) 2006
6.5.2009 11:33:45   
Katrin
Pozdravljene,

Odprite si prosim novo temo (če še niste user posted image ), saj ste dosegle 200 strani in temo zaklepam user posted image

lp, katrin RR



_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: December(ke/čki) 2006
6.5.2009 11:34:58   
Katrin
Pozdravljene user posted image

Odprite si prosim novo temo (če še niste user posted image ), saj ste dosegle 200 strani in temo zaklepam user posted image

lp, katrin RR


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: December(ke/čki) 2006
6.5.2009 13:10:38   
essa411
semle sem na sprestavila:

http://www.ringaraja.net/forum/m_4133597/mpage_1/key_/tm.htm#4133597

_____________________________

http://essa411.moj-album.com/

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: December(ke/čki) 2006
6.5.2009 13:11:32   
essa411
oz. decembr-ke/čki 2006 - nadaljevanje

_____________________________

http://essa411.moj-album.com/

(odgovor članu essa411)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?