|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 10:55:38   
gold fish
...jaz sem se pa vpiknila v Peg Perego in to bo to....user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4501
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 10:59:48   
ključek
Punce....a imate že kaj imena izbrana


preden sem zanosila sva imela že vse prštiman, sedaj pa ..............ne veva!!! user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4502
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 11:00:12   
ključek
...jaz sem se pa vpiknila v Peg Perego in to bo to....


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4503
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 11:05:59   
KAHLO
pr meni je tud v ožjem izboru peg perego, pa hartan , pa moj filu .......samo tud nekaj pravijo da ta peg perego ni bil lih najbolje ocenjen kaj se tiče varnosti..........nevem .....meni se zdi da že malo preveč kompliciram okrog tega vozeka!!!user posted image user posted image

Ime mam jaz že zbrano......moj.....se z njim strinja....ampak bo še vseeno malo po knjigah po brskal.....ampak mislim da bo kar to to....!!user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4504
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 11:12:45   
gloria
Ribica počakaj da vas preberemuser posted image ....ti misliš da je to normalno za brcike?Gdaj je pa to prisotno ceu dan?Za imena še nevem...oziroma za punčko sem imela že dolgo zbrano za fantka pa še nimam nobene idejeuser posted image ...tudi men so včeraj mal zaotekle noge pa sem ceu dan bolj ko ne počivala....hecno če pa stojim in delam ceu dan pa mi neuser posted image
Saraya res je grozno to čakanje na brcike...prau me zanima kaj ti bo juter povedal gin.
Monib2 dobrodošlauser posted image
Jaz grem pa danes mal še zapravlajtuser posted image ...klicala sem v trgovino Popek glede tistih majčk z napisi(prihajam septembra,100%mami......)in je povedala da ih kr nekaj majo za mamice in atije če pa želiš kakšen drugi napis se tud to da uredituser posted image ....a že imate kakšno tako majčko....aha pa še za kopalke si moram pogledat če bo sploh kaj od morja ker so mi v agenciji nekaj zamuštral datume tak da me danes komi pokličejo če se bo še dalo uredituser posted image ....
....nič zdej pa kaj skuhat pa mal pretegnit nogce...lep dan vam želim.....

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4505
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 11:15:59   
ključek
....a že imate kakšno tako majčko


jaz imam dve, in sicer ena z napisom-pridem septembra, druga pa baby kicking, pa nogice so gor narisane. ful luštne majčke.user posted image
sem jih pa naročila pri mojci, nisem jih kupila v popku.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 4506
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 11:21:26   
gloria
Me to you za to mojco sem pa že nekje slišala....na drugih čvekih se mi zdi....kak pa naročiš pri njej...ti pošlje kakšne vzorce ali kaj?Kok dolg pa čakaš pol na to?

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4507
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 12:01:34   
bark
Tko punce.Slikca je naložena. Zaenkrat samo ena.se že naprej opravičujem,ker je zelo slaba(tko kot sem že rekla,se je stricu očitno roka tresla).
Za enkrat naj bo ta dovolj. Tolk ,da boste malo ugibale,pa da bomo strani nabijaleuser posted image .
Po določenem času dodam še ostali dve-iz katerih boste lahko hitro razbrale katera sem jazuser posted image
No,zdej pa v akcijo.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 4508
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 12:04:37   
ključek
Me to you za to mojco sem pa že nekje slišala....na drugih čvekih se mi zdi....kak pa naročiš pri njej...ti pošlje kakšne vzorce ali kaj?Kok dolg pa čakaš pol na to?


http://nosecnice.moj-album.com/
Naročiš preko maila: nalepkice@email.si
jaz sem majčki prejela v parih dneh. prej se zmenita za številko, napis, barvo majčke.........vse se da zmeniti preko maila, ni problema. pa ful je prijazna mojca in ti jo res priporočam!! user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 4509
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 12:06:13   
ključek
Tko punce.Slikca je naložena.


..........nas je pa res čist megleno slikal..............user posted image

(odgovor članu bark)
Neposredna povezava do sporočila: 4510
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 12:15:54   
KAHLO
tale stric k nas je slikal pa je res mogel bit čist nervozen.....bi mu mogle enga kratkega prej ponudituser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4511
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 12:18:30   
bark
Sej sta drugi dve boljši

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4512
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 12:29:09   
ključek
tale stric k nas je slikal pa je res mogel bit čist nervozen.....bi mu mogle enga kratkega prej ponudit


veš kakšno čast je mel.................user posted image ...............slikati toliko oseb...........10..............taprava gasilska fotka.............user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4513
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 12:40:23   
*bubi*
Čveke čvekaste! Imam ful problem z vami, čez vikend zatišje, ko bi se lahko v kako debato vključila, zdaj pa par strani naklofate user posted image user posted image user posted image user posted image  

Ve kar dajte, če kaj takega ujamem, bom tudi sama napisala. user posted image

Punce....a imate že kaj imena izbrana..... jaz sem čisto zablokirala..... imam nekaj favoritov med imeni, ampak našemu pikecu niso všeč


Ojoj, imena.... pri nas si je kar bubi izmislil, kako bo dojenčku ime in zdaj skoz to govori. Tako da sva se tudi midva že navadila na to idejo in bomo verjetno kar upoštevali user posted image

Ja, kar težko je izbrat, še bolj pa se uskladit user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4514
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 12:47:05   
KAHLO
jojjjjjjjjjjjj........kaj so eni ljudje čudna bitja, sem šla po pošto in sem srečala eno sodelavko na dovrišču, in prav ošpice dobim k jo vidim, k zmeraj za mano kriči "o bajsa...kako si!", men se začne kar iz vseh luken kadit
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  verjetno se njej zdi zabavno, mene pa prav pošteno razuser posted image , najraje bi jo user posted image .  NIč naslednjič jo bom vprašala če bo ona, ko bo ...če sploh bo, noseča....suha ali kaj!!!!!! mislimmmmm ........aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, mi je dvignila pritisk!!!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4515
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 12:47:45   
KAHLO
bubi ....se trudimo doklofat 200. stran pa da vidimo kaj se zgodiuser posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4516
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 13:01:32   
*zoe*
Bark - bogi revež, res so se mu roke tresle, se nas je kar bal ali pa naših user posted image

Kar se imen tiče, imam tudi jaz vse zmešano, na začetku ni bilo dileme, pol se je pa vse spremenilo, tako da zdaj tavamo v temi user posted image

Kahlo, pošlji tvojo sodelavko v ..., pa vedno ji odgovori, da si več kot odlično, pol te pa ne bo upala več vprašat. Res svašta od folka. Škoda energije za take izmečke.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4517
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 13:03:41   
ključek
mislimmmmm ........aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, mi je dvignila pritisk!!!



ooooooooooo, pomiri se!!!!!!!!!!! verjetno je samo ljubosumna, ker si fletna, luštna nosečnica, ona pa ne. in kako pol reagira? tako, da te zajuser posted image ! user posted image  vem, lahko je napisati - ne sekiraj se, vem pa , kako se počutiš. ................
user posted image

naslednjič prakticiraj tole.............user posted image

< Sporočilo je popravil Me to you -- 19.5.2008 13:04:19 >

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4518
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 13:06:47   
ključek
Kar se imen tiče, imam tudi jaz vse zmešano, na začetku ni bilo dileme, pol se je pa vse spremenilo, tako da zdaj tavamo v temi


ampak a ni to zanimivo???? user posted image  kako lahko potem kar "zamrznemo", če smo mel pa prej vse naštudiran???...........user posted image  najbolj hec bo pa to.............bomo izbrali imena, ko se bo pa user posted image  rodil, bomo "strokovno" ugotovile, da ta ime mu / ji pa že ne paše...........jovo na novo................user posted image

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4519
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 13:07:23   
ključek
bubi ....se trudimo doklofat 200. stran pa da vidimo kaj se zgodi


no, dejmo, 200. stran nas čaka..............................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4520
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 13:16:34   
ključek
KAHLO, za boljšo voljo, le zate tale fotka....................

user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4521
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 13:18:46   
bark
Nč nočte ugibat,kako smo razvrščene na sliki.user posted image
A je treba še kakšno sliko dodatuser posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4522
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 13:22:55   
ključek
user posted image

mate že kaj želje po morju...............

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4523
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 13:23:58   
KAHLO
bark....jaz vem kera je keraaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a ni hudič sem jo spet srečala.....no tokrat sem jo vprašala če bo ona slučajno na hrbtu nosla dojenčkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa je ratala tišinauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Me to you user posted image user posted image user posted image user posted image za fotko pa nasvetuser posted image



(odgovor članu bark)
Neposredna povezava do sporočila: 4524
   RE: Septembrke 08
19.5.2008 13:24:03   
Virtualna
A ste kej mislile name, ste drzale pesti user posted image user posted image user posted image  joj, kako sem srecna, morfologija je bila uspesno opravljena, z user posted image  je vse v najboljsem redu, G je pohvalil rezultat, je rekel, da si nebi mogla zazeleti boljsih rezultatov, kar se tice merjenja ploda... no, na danasnji dan (22tednov) tehta celih 516 g user posted image user posted image user posted image , dobila sem tudi 3D slikoco profila obraza, za filmcek sem tudi prosila, a sem imela s seboj napacen cd, baje gre lahko samo na DVD, jst sm mela navadnega s sabouser posted image
A ja pa se to...vpisite tam v seznamcek oz. raspredelnico da bosta mami in ati septembra zibala user posted image  user posted image . Jaz sem vseskozi imela obcutek da bo user posted image  user posted image , a sem danes zvedla da bo 90% user posted image  ... joj sem vesela, opisati nemorem trenutno sreco in razburkanost custev... po pregledu, sem sla takoj v H&M si kupit par cunjic, pa se v DM-a po neko kozmetiko...vse sem zapravila...pa kaj morem...ce sem pa tako vesela.... joj, k´r puncko bom mela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Napisite se, da imam naslednji pregled pri svojem G, v cetrek, ji morm nest rezultate morfologije.... kako naprej pa se sporocim...

Ciao drage moje...uzivajte user posted image user posted image

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Zatekanje nog v nosečnosti
Pogosta nosečniška težava, še posebej v drugi polovici nosečnosti so otekli gležnji in noge. Ali lahko otekanje prepreči...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?