|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: No comment!
2.1.2008 23:12:18   
* Mateja *
meni  je Direkt tak kratkočasnik, enako kot slovenske novice. mal za brat tko pred spanjem, pol pa naj bo resnično al pa ne. S takimi zgodbami si služijo kruh novinarji.
Boga punca in otročk, če se je to res zgodilo.
Kaj pa pol tisti primer, ko so dojnčka našli na smetišču, sam ne vem več kje v Sloveniji? A to pol tud ni res?

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: No comment!
2.1.2008 23:12:59   
arielca
Moje sožalje mamici in naj user posted image  počiva v miru.

In celotna zgodba je precej privlečena za lase, ker:
- nobena ženska ne naredi spontanega (!) splava po lastni volji in
- ni mi jasno zakaj bi šla brezsrčna mamica v porodnišnico ...

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: No comment!
2.1.2008 23:33:31   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

Celotno zgražanje in obsojanje na tem forumu? Verjetno je to "letelo" samo na sandro85, ne?
Ali se ti zdi, da je še katera druga med nami obsojala in se zgražala?
 
 
Matovilcica, zgodba je preveč žalostna, da bi o njej razpravljala brez konca in kraja.......
z vsem dolžnim spoštovanjem do preminule deklice.
 
"Vsake oči pa imajo svojega malarja."
Lahko noč!


Celotno zgražanje je letelo na vse kar sem o tem v današnjem dnevu prebrala kjerkoli na netu.

Z vsem dolžnim spoštovanjem... jaz nisem začela debate na to temo, ker mi je preveč žalostna in grozna, da bi o njen debatirala  na netu.
In če bi ti spoštovala mamico tegauser posted image , ne bi tega (mrhovinarsko) objavljala tu gor).


Matovilcica, predam se, ostala sem brez besed, zmagala si! Beri: ne da se mi več in zaključujem to debato.
 
In obljubljam ti, da ne bom več ničesar tako (po tvoje) mrhovinarsko objavljala. Na žalost se vse zgodbe, ki se dogajajo okrog nas ne končajo vedno srečno, tiste srečne z veseljem "objavim".
 
P.S.: verjami pa, da mamico spoštujem......sem tudi sama namreč mamica enega user posted image  in moje zlate dojenčice.
 
Lahko noč!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: No comment!
3.1.2008 10:15:17   
Teni_
Temo zaklepam, ker je šla v čisto drugo smer.

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?