|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: POLETNI OTROK
7.1.2008 13:07:14   
zabica26

IZVIRNO SPOROČILO: N & B

Imam dva poletna otročka (junij in julij) in sta bila oba v košarah. Si ne predstavljam, da bi bila brez, ker sta večino dneva prespala zunaj na zraku in je bila košara nadomestek posteljice. Vroče jima ni bilo. 


Enako...si ne predstavljam. Imam enega poletnega, ki je bil v košari in tudi drugi bo. Večino dneva je prespal v vozičku zunaj, pa še sedaj, čeprav se komaj zbaše notri, rad zaspi v košari (6 mesecev).

Pri 3 mesecih mi je P rekla, da ga lahko dam v športni voziček, ampak se tamauček ni dobr počutil, zato smo ga začeli uporabljati šele nekje okoli 4. meseca...pa še to čisto spuščenega, ker je vse sprehode prespal.

Imamo pa stokke voziček.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: POLETNI OTROK
7.1.2008 14:53:28   
portugalka
naše bo tudi konc maja al začetek junija
pa razmišljava o celotnem kompletu (3 deli) - kaj ni NUJNO, da je mali najprej v košari zaradi ravnega dna in da imajo tisti sedečli vozički premalo ravno dno za ležanje na začetku?user posted image
zakaj pa bi mu bilo vroče v košari? saj odpreš vse možno in je čisto na rahlo pokrit?
izkušene mamice pomagajte nam prvorodkam....user posted image
hvala za odgovore


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: POLETNI OTROK
7.1.2008 21:25:24   
mayci
Portugalka, ni nujno, da je dojenček od začetka v košari. Če se pri vozičku hrbtni del poleže do konca, čisto v vodoraven položaj, potem je primeren že za novorojenčka, brez uporabe košare.user posted image
Meni osebno je bilo super, da sem jo imela, ker me bi sicer ob vsakem vetru skrbelo, da mi bo malega pikija prepihalo, tam notri pa je bil čisto v zatišju.user posted image
Mogoče se sliši noro, da sem se bala vetra, vendar ko imaš v vozičku tisto drobno trikilogramsko bitjece, razmišljaš čisto drugače...user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu portugalka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: POLETNI OTROK
7.1.2008 21:29:22   
Jančika_
Imam dva poletna fanta, nobene košare in je nisem nikoli pogrešala. 

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: POLETNI OTROK
7.1.2008 21:53:58   
marjetka
Mi smo marčevski in smo imeli košaro,katero smo celo poletje pridno uporabljali, zanimivo se mi je zdelo, da ko je bilo zunaj sonce in zelo vroče je bila pa tem. v košari ravno pravšnja, mogoče je blo fajn tud to da je bla bež barve,
lp

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: POLETNI OTROK
7.1.2008 22:07:42   
majci23
ma evo tudi jaz se ubadam s tem vprašanjem! rodili bomo konc aprila in glede na to košare ne bi kupovala ampak mi je pa en velik + košare ta, da je lahko kot ena prenosna posteljica. sploh če grem na obisk k staršem ali kamorkoli, otrok lahko tam spi. edino to me zdaj bega. imate punce morda kakšno drugo varianto še?

(odgovor članu marjetka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: POLETNI OTROK
7.1.2008 22:14:22   
frutka_
Moj je poletni in drugi tudi bo. Pri prvem sem imela košaro in jo bom najbrž imela tudi pri drugem. Ne vem še edino, če bom imela isti voziček. user posted image
Sem za košaro! Aja, vozili smo PP Culla model, je največja med košarami za dojenčke.

(odgovor članu majci23)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: POLETNI OTROK
7.1.2008 22:26:25   
ježek
Saj ti ga čuvamo, frutka!user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: POLETNI OTROK
7.1.2008 22:31:00   
frutka_
Se niti najmanj ne bojimuser posted image . Pač veš da nimam mira pri vozičkih...apetiti so veliki!

Zdaj pa bejži spat k user posted image  in user posted image .

(odgovor članu ježek)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: POLETNI OTROK
8.1.2008 11:27:23   
emina83
oj!
evo tut jaz imam aprilčico in trdo košaro. v bistvu imam vse troje; športni sedež, lupinico in trdo košaro, in si sploh ne predstavljam da bi bila brez slednje.
super nam je prišla prav v vseh pogledih. tudi doma, ko sem kaj delala, sem lahko imela user posted image vedno zraven sebe. mami je npr. kuhala, user posted image pa pridno pančala v bližini.


pa tudi ko smo šli na morje je izredno prav prišla, ker smo imeli kr nekaj vetra, pa tudi na plaži se je dobro izkazala. res se mi zdi, da je mala štručka notr v fajnem zavetrju, pri hudi vročini smo pa pač odkrili pregrinjalo in je bilo ravno tako super!!!


sem ZA trdo košaro user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?