|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 20:14:46   
Katina
Valentina2006; Katina: ... nč ne kapiram...

Zadnjič sinapisala, da se trudiš brat to, kar se pogovarjava z estrello, pa nič ne razumeš. Pogovarjali sva se v nemščini in sicer o morebitnem skupnem izletu v Celovec.
Vidim, da imava isto taktiko glede Donata user posted image .

Barbaw, jaz sem se na Donat čist navadla. Zjutraj na tešče spijem pogret ega v mikrovalovki in premešan, da skupaj z zdravili. Na začetku sem mislila, da me bo kap, zdaj mi je pa čist OK. Mislim, da je treba kislo smetano pojest na tešče, ampak nisem ziher - pokupaj k aprilčicam.
Kodrana, no, vidim, da je moje ravnanje čisto po naključju enako kot si ga ti opisala.user posted image Upam, da si že kaj boljše volje.
jana81: glavobol pa v škatlo zapri pa vrž v smeti.

Zakaj tega napotka nisi že prej povedala. Jaz se pa že celo življenje matram z glavobili. Nisem vedla, da je tko enostavno.user posted image


Aja, sem se pozabila prej mal pohvalit. Danes sem prejela prav luštno pošto v nabiralnik: Obvestilo o tem, da sem zelo uspešno opravila izpit user posted image user posted image user posted image Pa je spet en izpit manj.

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 20:16:12   
barbaw
Katina user posted image user posted image user posted image  za izpit.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 20:17:17   
Katina
barbaw, hvala za čestitke.

A si ti šla po obrazce, al si si jih sprintala z neta (morda s CSD Šiška?).

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 20:26:46   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: Katina

Valentina2006; Katina: ... nč ne kapiram...

Zadnjič sinapisala, da se trudiš brat to, kar se pogovarjava z estrello, pa nič ne razumeš. Pogovarjali sva se v nemščini in sicer o morebitnem skupnem izletu v Celovec.
Vidim, da imava isto taktiko glede Donata user posted image .



Katina: TOČN.... spet se sklicujem na SNP user posted image  user posted image  user posted image  



_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 20:37:41   
aurora28
Joj jaz tudi obožujem kislo smetano, jo jem zraven jajčk, kar tako namazano na kruhu, pa zraven mosake, špagetov po bolonjsko...mjami je, je pa žal res zelo zaslužna za kile user posted image user posted image .

Čmrlika mene moj korenjak včasih tak nabije v predel jajčnikov in takrat kar spustim kakšen zvok, ker je to hiter in totalno nepripravljen sunek. user posted image user posted image Me pa začne najbolj brcati v desno stran trebuha pod rebri, kadar se uležem na levi bok. Očitno mu ne paše, ampak meni pa in takrat ga še malo pobožam, naj kar brca. user posted image user posted image

Čmrlika in Jana
a vidve nič ne zatekata user posted image Jaz ne zatekam kam drugam, ampak samo v zapestji in me grozno bolita. user posted image

Katina user posted image user posted image user posted image za izpit, dve glavi več vesta. user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil aurora28 -- 1.3.2008 20:38:52 >


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 20:37:51   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Mi imamo mikrovalovko lepo v elementu, ki smo ga naredili ekstra za to. user posted image  Prej v starem najmeniškem stanovanju pa res nismo imeli prostora in je pristala na hladilniku. Malo večkrat sem morala brisat, ker sem zaradi višine rada kaj polila. user posted image  Drugače pa res zasede kar nekaj prostora, jo je pa fino imet. user posted image  


Moj hladilnik je visok 185 cm user posted image  Stala bi lahko edino na okenski polici user posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 20:39:33   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Katina

jana81: glavobol pa v škatlo zapri pa vrž v smeti.

Zakaj tega napotka nisi že prej povedala. Jaz se pa že celo življenje matram z glavobili. Nisem vedla, da je tko enostavno.user posted image




sem šele zdej ugotovila...user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 20:41:05   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Katina
Aja, sem se pozabila prej mal pohvalit. Danes sem prejela prav luštno pošto v nabiralnik: Obvestilo o tem, da sem zelo uspešno opravila izpit user posted image user posted image user posted image Pa je spet en izpit manj.


user posted image user posted image user posted image  Za tole si pa zaslužiš posebne čestitke, BRAVO user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 20:48:17   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: Katina
Aja, sem se pozabila prej mal pohvalit. Danes sem prejela prav luštno pošto v nabiralnik: Obvestilo o tem, da sem zelo uspešno opravila izpit user posted image user posted image user posted image Pa je spet en izpit manj.




Katina: user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za izpit...


Mi je fa full tole všeč..........................user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
dve glavi več vesta. user posted image user posted image


_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 20:50:35   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Čmrlika in Jana a vidve nič ne zatekata user posted image Jaz ne zatekam kam drugam, ampak samo v zapestji in me grozno bolita. user posted image




ne hvala bogu ne zatekam....vsaj nekaj me ne mori...ne še.
 
špelin moj pa še 2 cm višji...in morem itak že na prste stopit če hočem kaj vzet iz zgornje police user posted image
ti si vsaj malo višja kot jaz...
 
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 20:53:59   
barbaw
Katina jaz sem si sprintala s CSD MB. user posted image

Sem se malo razvajala v topli vodi in se boljše počutim. Meni tako paše tale topla voda. Vem, da ne smem pretiravat, ampak je tako fiiiinnnooooo.

Aurora jaz se probam izognit večerji, ti pa naštevaš moje najljubše jedi. user posted image  Upam, da bom pregurala večer brez večerje, ker je tale tehtnica pravi user posted image . Prav stresno je živet z njo. user posted image  Mene pa pika brca v sramno kost in v desno stran okoli jajčnikov. Nimam pojma kako je zložena. Nad popkom pa čutim samo eno premikajočo se bunko. Lahko je rit ali pa glava ali pa kaj drugega. user posted image  Sem ravno dobila eno neprijetno brco v sramno kost. To pa zna malo bolet. Bo že.

Špelin@ mi je ravno user posted image  povedal, da je naš hladilnik tudi 185 visok. user posted image  Si predstavljaš mene s 170 cm, kako jemljem stvari ven iz mikrovalovke. Brez pručke. user posted image

Spet moram Donat pit. user posted image  Samo kaj ko pomaga.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 21:00:21   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Špelin@ mi je ravno user posted image  povedal, da je naš hladilnik tudi 185 visok. user posted image  Si predstavljaš mene s 170 cm, kako jemljem stvari ven iz mikrovalovke. Brez pručke. user posted image


Ti to resno?? user posted image  user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 21:02:09   
barbaw
Aurora kako lahko zatekaš v zapestja, drugam pa ne? Si sploh ne znam predstavljat. Še manj pa kako spat z rokami na pouštru, da ne bi zatekala. user posted image  Mene je mučilo zatekanje v prvi nosečnosti in to v noge, ko pa sem šla na pizzo en dan pred PDP in drugi dan prišla v P, me je sestra kregala, da začimb pa ne smem jesti. user posted image  Sem zatekla v obraz. Noben mi ni prej tega povedal, sama pa tudi nisem vedela, če sem imela samo noge zatečene. Je bila moja prejšnja G skopa z info. Zaenkrat me pa to še ni doletelo. Še čakam na to.

Špelin@ resno ja. user posted image  Sploh nisem vedela, da imamo tako visok hladilnik. user posted image  Jaz ga samo uporabljam (polnim in praznim). user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 21:04:31   
Naty*
kodrana tud js teb želim, da glavobol mine in da se stanje s pritiskom normalizira user posted image .

Katina user posted image user posted image  za izpit!

Punce vsem hvala za user posted image  in user posted image ....se opravičujem, ker ne naštejem poimensko, sem pa vse prebrala. Sam mi tale položaj pred računalnikom nič ne odgovarja, zato bom spet čist kratka.

Najnovejše novice so te, da ni novic user posted image . Tamara mi je prej poslala gsm od ****, pa sm ji še js poslala sms, da majčice skrbi in da naj sporoči takoj ko bo lahko, kje in kako je. Pa da mislimo na njo. Pa zaenkrat ni nobenega odgovora. Mene bolj skrbi to, da ponavadi, če si v bolnišnici lahko napišeš sms...ampak recimo (upajmo), da je telefon pozabla doma pa zato nič ne odgovori.

Nč nazaj v vodoravni položaj....dobro spite  user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 21:05:31   
katy82
Čer,evo mene nazaj z večerje,sm probala mal domačih suhih klobas pa so tko dobre,njami.

Zdej se grem pa mal pocartat pod toplo odejo pa počakat,da lubi pokliče pol pa v pančevo.

Lepo pančkite pa lepe sanje,nočko

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 21:09:47   
špelin@
Naty*, mi je kar hudo, ko te takole matra user posted image  Drži se user posted image
 
Za **** me pa tako skrbi... user posted image user posted image user posted image  Tudi jaz upam, da je gsm pozabila doma ali pa kam založila. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ma če bi bila bližje LJ, bi šla kar na slepo v porodnišnico, nekje bi jo že našla!

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 21:28:13   
aurora28
Barbaw pojma nimam kako lahko zatekam v zapestja in drugam ne, jaz vsaj ne vidim user posted image , mi je pa moj user posted image rekel, da se mi vidi zatekanje tudi pri gležnjih. user posted image user posted image user posted image

Kaj naj storim, to me že kar pošteno jezi?

Držim pesti za ****, upam, da je vse v redu z njo in user posted image .


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 21:34:22   
jana81
barbaw ti imaš vaj 170 cm, jst sem ostala na 164....pa si to predstavli.user posted image
 
aurora ko bi ti le znala pomagat user posted image ...noge v luft...
 


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 21:35:46   
jana81
ma nič majčice, greva zdej en film pogledat, pa se še pol kej javim, če bo še katera gor.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 21:41:53   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Punce vsem hvala za user posted image  in user posted image ....se opravičujem, ker ne naštejem poimensko, sem pa vse prebrala. Sam mi tale položaj pred računalnikom nič ne odgovarja, zato bom spet čist kratka.


Naty*: user posted image  
Tud men ta položaj za user posted image  ne odgovarja... Bogi laptop, kakšne položaje trpi zdravn mene.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 21:45:40   
barbaw
Aurora edini recept, ki ga poznam za zmanjšanje zatekanja je, da ješ manj slano in zhačinjeno, pa noge v luft daš. Za roke pa ne vem. Si jih podložiš tudi na sedežni.

Danes sem ugotovila, da imam tri male črtice- strije. user posted image  V prvi user posted image  pa nisem nobene fasala. Katastrofa. še tega se mi je manjkalo. Mi je dragi rekel, da bo tehtnico odnesel, ker stojim vsak dan na njej in počasi se bom začela jokat. Se javljam na hujšanje po koncu dojenja. Edina dobra stvar, ki sem jo opazila pred ogledalom pa je, da se mi dela linea negra. user posted image

Če se boste pogovarjale o hrani me ne boste več našle tukaj. user posted image  Pa še dragi me draži s pizzo. zaenkrat se uspešno upiram. Bom mogla vse sladkarije od božiča podarit. Če jih katera hoče lahko pride ponje. user posted image  Resno mislim, ker tole je pa že preveč.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 21:47:02   
barbaw
Jao ta SNP.

user posted image user posted image user posted image  Naty.

Meni zaenkrat paše sedenje po turško z vzravnanim hrbtom ali pa na pol sede. Še dobro, da je izvedljivo. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 21:55:50   
valentina2006
Aurora: Kar se zatekanja tiče, se strinjam z barbaw... 

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Aurora edini recept, ki ga poznam za zmanjšanje zatekanja je, da ješ manj slano in zhačinjeno, pa noge v luft daš. Za roke pa ne vem. Si jih podložiš tudi na sedežni.



barbaw: user posted image  user posted image  za lineo negro... mi jo še čakamo... user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 21:58:51   
barbaw
Joj, mi imamo en problem. Kje naj najdem za škrata kopalke sredi zime? Lanske so mu premajhne. user posted image  Gledam po netu pa nič pametnega ne najdem. Še za svoje ne vem, če se bom not stlačila. Še dobro, da jih imam nekaj še iz časa po prvi nosečnosti.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 22:01:36   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Barbaw pojma nimam kako lahko zatekam v zapestja in drugam ne, jaz vsaj ne vidim user posted image , mi je pa moj user posted image rekel, da se mi vidi zatekanje tudi pri gležnjih. user posted image user posted image user posted image

Kaj naj storim, to me že kar pošteno jezi?


Joj, jaz sem zatekala v gležnje v pretekli nosečnosti - ampak le zadnji mesec. Preizkusila se vse: od veliko ležanja z dvignjenimi nogami, počitka, neslane hrane, skoraj nič sladkarij, kopico mazil,... Mičkeno mi je na momente pomagal samo en hladilni gel za utrujene in otekle noge, drugo nič user posted image  Hec je, ker mi niti spanje s podloženimi nogami ni omililo otekline user posted image
 
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
ma nič majčice, greva zdej en film pogledat


Ja, novi tv se mora "ulaufat" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?