|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečniški test in znaki nosečnosti
18.1.2008 20:00:12   
Mona Liza
Živjo punce!

Evo, pa ste dobile naraščaj - mene :D Ja, ste mi ble vse tok luštne, da sm rekla, da se morm včlant. Upam, da je ok, če sm odprla novo temo. Skratka, moja zgodba je sledeča...

KT sem jemala cca. 7 let. Jesti sem jih začela zato, ker nisem dobila naravno M in so mi jo potem sprožili s KT. Sedaj sem jih 3 mesece nazaj nehala jemati in kot pričakovano M še do danes nisem dobila. Ko sem bila na pregledu pri G, je rekla, da je to za pričakovati. Me je ponovno naročila na pregled februarja, do takrat je pa rekla, naj bova čimbolj pridna.

Sedaj delava z možem na dojenčku približno 1 mesec. Nekaj dni nazaj sem opazila, da so moja prsa postala bolj čvrsta, polna, kolobarji so bolj izraziti in tudi manjša žilica se je pojavila na obeh kolobarjih. Drugih znakov oz. sprememb ni, razen mogoče občasnega špikanja v jajčnikih. Test z BC mini sem delala 10 dni dni nazaj in je bil negativenuser posted image  Čez nekaj dni sem ponovno opravila test s FS. Zelo hitro se je obarvala prva črtica in nekaj minut zatem se je pojavila še zelo rahla, bleda, komaj vidna druga črtica. Kako je to možno? Ali je bolje, če imam še tako nizek nosečniški hormon, to delati zjutraj? Prsi imam še vedno polne, bolj čvrste, težje in povečane. Tudi kolobarji so večji.

Danes sem pa delala test s testom, ki sem ga kupila v Muelerju (ena njihova znamka, narejeno v Nemčiji) in se kar ni in ni obarvala druga črtica. Zdej, ali se pojavi ta druga tako zaželjena črtica tam na pregibu oz. tam na lističu, kjer je manjši "hribček" in da me je mogoče to zavajalo?! Jutri sem rekla, da ponovim test s CB. Kar bo, pa bo...

Morala sem se vam izpovedati, ker sploh ne vem, kaj naj si mislim. Test je bil +, potem -, nosečniški znaki pa ostajajouser posted image  In še toliko huje, ker M ni in ni in potem sploh ne vem, pri čem sem...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
18.1.2008 20:05:18   
loveforever
pozdravljena.
ja znaki so pri vsaki drugačni. podobni kot pred prihodom user posted image . upam da si srečka user posted image . je pa res, da jih je veliko na tem forumu, ki čakajo po 2- 10 let, tako da če zanosiš po parih mesecih, si zmagala. upam da boš čim prej zadovoljna s svojim rezultatom. drugače pa sem jaz osebno uporabljala clear blu, tako da se na tvoj nosečniški test ne spoznam, in ti žal ne morem pomagati.

veliko sreče in čeim prej zagleda user posted image  ali user posted image !!!!!!!!!

(odgovor članu Mona Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
18.1.2008 20:09:33   
Mona Liza
Vem, da ene čakajo zeloo dolgo. Samo mene jezi to, ker nimam user posted image  in potem sploh ne vem pri čem sem. In potem še ti testi, k me še bolj medejo, znaki pa ostajajo. Hvala vseeno za vzpodbudne besede. Sem samo to potrebovala user posted image

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
18.1.2008 20:37:05   
Majuska
Katere tablete pa si jemala, če ni skrivnost? Se spomnim pri meni (pred veliko leti) se mi je telo še pol leta pucalo od kemije ...  tako da so spremembe razumljive.

In če si user posted image , potem vse čestitke. Ti pa priporočam da opraviš test s Clear Blue, pri meni je bil samo ta ziher.

(odgovor članu Mona Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
18.1.2008 20:37:08   
Taula
Za test ti ne znam pomagati. Žal. To da ni M toliko dolgo časa po koncu KT je normalno.
Jutri kupi nov test...ampak upoštevaj čas...če se črtica pokaže npr. po 10 minuta test ni veljaven.
Srečnouser posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Mona Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
18.1.2008 20:40:36   
Hans
Držim pesti za user posted image , user posted image .

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu Mona Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
18.1.2008 22:27:09   
Mona Liza
Uporabljala sem Diane 35. Kateri znak se uporablja za + in kateri za minus, da vem za naslednjič? user posted image  ali user posted image ? Joj, kok ste fajn tuki, sm prov vesela, da sm našla RR. Se nobenmu drugmu ne morm izpovedat, ker noben nič ne ve, da planirava user posted image  Drugače pa imam doma že CB in ga bom naredila jutri zjutraj! Joj, pa si kar ne upam, ker se spet bojim razočaranja. Sicer pa, saj sva šele na začetku. Čimbolj na easy je treba vse to vzet pa se ne preveč obremenjevat s tem ane

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
18.1.2008 22:43:13   
Mona Liza
Aja, pa še nekaj... A mogoče veste, če je bolje, da se CB pomoči v posodico z urinom ali da se ga drži tistih nekaj sekund pod tekočim curkom (da se nanj polulaš)?

(odgovor članu Mona Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
18.1.2008 22:47:37   
oktavija
MonaLiza če nimaš veliko izkušenj z testi je lažje če se polulaš v posodico in potem pomočiš test vanjo.... da ne polilaš cel testek tako kot sem ga jaz prvič pa je šlo vse narobeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Mona Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
18.1.2008 22:54:02   
Mona Liza
Test poznam, sem ga že uporabljaja. Ko sem ga delala sem se nanj polulala, sedaj pa ne vem ali je bolje, da to testiram v posodici? user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
19.1.2008 0:31:30   
Naja30
Vseeno je, ali posodica, ali lulaš gor.

(odgovor članu Mona Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
19.1.2008 8:22:11   
murkica
Mona Liza držim pesti, da si zagledala user posted image ... Seveda pa vseeno sporoči rezultat

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
19.1.2008 8:29:53   
pf
Mona Liza res najbolje, da kupiš CB, pa  v ponedeljek probaj še enkrat. Držim pesti.

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
19.1.2008 8:48:12   
Mona Liza
Dobro jutro punce!

Žal, je test CB pokazal minus user posted image  To mi je res zelo čudno in sem prov žalostna, ker ne razumem zakaj imam potem še vedno take prsi?! Nič, gremo v nove boje. Če bi imela user posted image , bi vsaj vedela pri čem sem in ne bi skoz tuhtala a sm user posted image  al ne..

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
19.1.2008 9:02:12   
spps
mona liza ne bit user posted image !!!
zanositev po kt,se lahk zavleče,tk da ne bit preveč žalostna.večina od nas je na vse znake bolj pozorna ko želimouser posted image ,psiha tud svoje naredi.želim ti user posted image user posted image user posted image ,da bo čimprejuser posted image

(odgovor članu Mona Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
19.1.2008 9:09:40   
Mona Liza
Zakaj potem povečane in bolj polne prsi, povečani in malo potemnjeni kolobarji... Ah, se ne bom obremenjevala s tem. Pač, bomo še naprej pridno user posted image  in če se bo pikica odločila, da pride, bo prišla, ko bo čas za to. Nič, grej jst zdaj malo vn na zrak. Pridne boditeuser posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
19.1.2008 9:22:30   
spps
dokler niuser posted image ,je še vse v zraku.

(odgovor članu Mona Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
20.1.2008 13:59:22   
meta21
Draga Mona Liza!

Moj odgovor ti najbrž ne bo všeč, ampak vseeno mislim, da je bolje, da veš, kot da se vsak mesec živciraš.
Tudi jaz sem ca. 9 let jemala Diane 35 in ko sem jih maja nehala, sem imela vsak mesec pred user posted image  napete prsi in bradavice.
Prvih 7 ciklusov ( na pribl. 23 dni) sem imela user posted image  le 3 dni. Ko je decembra prvič trajala 6 dni, sem zanosila.

Upam, da se motim in da v tvojem primeru to ni to. V nasprotnem primeru pa vsaj veš, da se v telesu nekaj dogaja in da bo prej ali slej pripravljeno gostiti malo pikico!

Držim pesti! user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu Mona Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
20.1.2008 16:56:26   
Mona Liza
Živ!

Problem je v tem, ker bi moral biti po prenehanju KT za mano že 2. ciklus, user posted image  pa še od nikjer. Prsi imam take že približno teden dni, vendar ne duha ne sluha o obisku tete s krvavca. Test je bil 10 dni nazaj +, sedaj ta vikend pa - Eh, pustimo času čas...

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
20.1.2008 20:04:04   
witto
.Mona liza, jast sem tudi delala  pred štirinajstimi dnevi test fs. in je bil pozitiven, še isti dan sem ga naredila pri ginekologu v bolnici, in je bil tudi tam pozitiven, krvni test pa ni pokazal ničesar. Počakaj še kakšen dan

(odgovor članu Mona Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
20.1.2008 20:32:30   
Mona Liza
Pa kako je to možno, da je najprej +, potem pa - user posted image  ?? Ali si potem, ko ti je test na koncu pokazal -, delala še kakšen test? Si imela kakšne nosečniške znake? Pa a si bila potem user posted image ali ne?

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
20.1.2008 20:39:05   
witto
 Tisti dan ko mi je pokazalo +, sem takoj klicala ginekologinjo, ker sem en da prej začela pit klomifen, pa nisem vedela kako naprej. Povabila me je takoj v k njej v bolnico, kjer sva opravile še en urinski test, uz mi ni mogla tisti  dan opraviti, ker so bili vsi zasedeni, ampak je tudi pri njej pokazalo +. Sicer rahlo, ampak je. Dovolj toliko, da mi je pač potrdila. Še isti dan sem dala kri, pa sem potem v petek dobila izvide, da je hormon v krvi nizek, in da naj nebi bila noseča. user posted image user posted image user posted image  Znakov imam kar precej, ampak nevem ali je to psiha, ali je res. V torek pa imam uz, tako, da bom videla na čem sploh sem

(odgovor članu Mona Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
20.1.2008 20:46:10   
Mona Liza
Joj, to je pa smotan. Jaz imam kmalu G in bom videla, kaj mi bo tam rekla. Ali mi bo predpisala klomifen ali pa mi bo že do takrat uspelo. Srečno upam na slednje! Ampak je prov moreče to. Nosečniški znaki ostajajo, sam ne vem, al naj jih dam sedaj že pod narekovaje ali je to samo psiha... Sej ne vem. FS mi najprej pokaže +, potem bc mini - in cb tudi - . K bi nam v takih situacijah vsaj telo že znalo povedat, a se v nas prebuja user posted image  ali ne... Veliko sreče v torek na UZ! Držim pesti user posted image

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
20.1.2008 20:50:13   
witto
Po tolikih razočaranjih, vse znake dajem pod ??? pač si rečem, da je le psiha na deluuser posted image user posted image user posted image  ampak, nekje globoko v sebi imam le tisti šesti občutek, ki mi pravi, da je le nekaj drugače............ nevem, pustim se presenetit. Nedvomno pa bo za vse nas prišel tisti trenutek in bomo vse zmagovalkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mona Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
20.1.2008 20:56:54   
Mona Liza
Tudi meni telo govori, da je nekaj drugače. Ker tudi, ko sem jemala KT, nisem imela nobenih znakov pred user posted image  ali pms-ja. Sicer malo boleča user posted image , ampak drugače pa nič. Tko da si tud zdej govorim, da so povečane prsi in spremenjeni kolobarji mogoče odraz česa drugega. Ker user posted image  sigurno še lep čas ne bom dobila... Se pa ne obremenjujem več s tem. Ja, enkrat bomo vse zmagovalke, slej ko prej user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?