|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
20.1.2008 20:58:43   
witto
TAKO SE GOVORI.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mona Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
20.1.2008 21:25:23   
Anonimen
joooj mene pa takoooo bolijo jajčniki al ka jst vem kaj...in to vedno zvečer...da komaj zaspim!! sem imela že večkrat pms sam to je pa višek!! poleg tega, da je še več kot en teden do tečkeuser posted image , mene pa boli že od prejšnega tedna... eh nekomu moram pojamrati, ker kdo bi me pa drug razumel, če ne ve user posted image  ,upam da sem user posted image  in da se splača takole trpetuser posted image

(odgovor članu witto)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
20.1.2008 21:33:38   
liza01
Mene so pa pri prvi nosečnosti zelo bolele bradavičke ko sem bila na mrazu in to se je začelo skoraj takoj po zanositvi, in sedaj se dogaja isto tako da držimo pestiuser posted image lahko pa da je samo psiha.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
20.1.2008 22:06:43   
Mona Liza
No, me veseli, da nisem edina v tem! Anonimna, te popolnoma razumem. Komu drugmu boš pa pojamrala, če ne nam user posted image  Ne preostane nam nič drugega, kot da še naprej neobremenjeno user posted image  , tako kot smo včasih, ko še nismo delale na user posted image , le da sedaj bolj pogosto.

(odgovor članu liza01)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
22.1.2008 21:28:49   
Mona Liza
Witto, kaj nisi imela ti danes uz?! Povej, kako je bilo! Kaj novega? Mogoče kakšna vesela novička? Poročajuser posted image

(odgovor članu Mona Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
23.1.2008 14:06:13   
witto
ojla mona liza, ja sem ga imela, pogledala  mi je jajčnike, in so ok. Potem je pa opazila eno malo pikico, ki bi lahko bil plodek, nevem, rekla mi je da lahko govorimo o zgodnji nosečnosti, dala sem še enkrat kri, zdaj pa čakakam izvide

(odgovor članu Mona Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
23.1.2008 14:17:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: witto
dala sem še enkrat kri, zdaj pa čakakam izvide


Ojojoj... še kar čakaš? No, držim pesti!

(odgovor članu witto)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
23.1.2008 15:23:32   
little angel
je ze kaj novega pri kateri?me ful firbec mantra. meni tudiuser posted image zamuja pa sem nardila test pa je bil - in sedaj pocakam do 26 in naredim se enega

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
24.1.2008 13:14:22   
tinec78
Hoj vsem,

ma sej mi je skor malo trapasto spraševat pa bom vseeno...
Danes je 34 dan po moji zadnji menstruaciji... še 3 mesece nazaj sem jemala KT, menstruaciji po koncu jemanja sta bli na 28 dni... Zdaj pa že počasi obupujem, že več kot 1 teden imam boleče prsi, če mene kdo vpraša so večje... občasno zjutraj čutim slabost, občasno me v trebuhu pika...
Načrtno sicer še ne delava na user posted image ampak če se zgodi se pač zgodi. sicer "paziva" samo vsi vemo, da tudi od tega ženska rata noseča.user posted image
Kar pa me moti najbolj je to, da sem naredila že 2 testa in odgovor je bil -... počasi se mi že meša, delam si utvare, da mogoče kaj je (znaki me prepričujejo), po drugi strani si mislim naj že prideuser posted image , da bo mir, da se mi počutje normailzira.
Kaj mislite? Ali je mogoče, da sem vseeno user posted image , čeprav testa pravita drugače? Ima katera take izkušnje? Predvsem s "paziva" nosečnostmi in testi ki so zatajili.
Trenutno sem že tako daleč, da bi rada da se nekaj zgodi, al test pokaže user posted image al pa da se pojaviuser posted image . V vsakem primeru bom razočarana, a po drugi strani šokirana če bosta user posted image .
No ja, če ste že ugotovile da sem mal zmešana je to OK, jaz že vem!! user posted image

LP vsem

Tina

(odgovor članu Mona Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
4.2.2008 8:06:58   
KOLIBRI
Koliko časa po zanositvi pa so se vam pojavili prvi znaki?

(odgovor članu tinec78)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
6.2.2008 12:59:37   
Lorencia
Mene pa zanima, če je katero bolel križ - ko je čakala ali bo user posted image  oz user posted image
Ne vem ali je to samo znak, ki nakazuje M...ali se lahko pojavi kot znak nosečnosti, še nisem zasledila.

havala

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
6.2.2008 13:55:04   
babyg
Mene  p zanima,če ste že pred M imele kakšne znake? Mene sedaj nekje na polovici obeh M  malo "pika" v jajčnikih in čutim neko čudno,zelo  rahlo bolečino v maternici. Imam kar dosti belega toka in bolijo me prsi. A je to lahko kaj drugega?

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
6.2.2008 14:05:24   
Anonimen
babyg...to bi lahko bila ovulacija. Nekater jo čutijo, druge pa ne...izcedek je pa tak čas skoraj obvezen. Če ti to kaj pomaga.

(odgovor članu babyg)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
6.2.2008 14:07:00   
Rosi*
Babyg jaz čutim samo jajčnike, začnejo me pikat čez dan in pol me začnejo rahlo boleti noge. Tudi jaz ne vem kaj bi to bilo. Začelo se je v času ovulacije, bom pa videla kaj bo. user posted image  moram dobiti okoli 18.2.

(odgovor članu babyg)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
6.2.2008 14:07:29   
*talcy*
babyg...jaz sem učerej zagledala + ....user posted image bi morala dobi komaj čez 3 dni pa sem firbčna bla....znaki pa taki...men slabo dela že 14 dni tko da sm morala verjetno zanosit kaj kmalu po user posted image ... pa lulat skoz hodm že kar neki časa.....prsi pa so me začele bolet danes ....

(odgovor članu babyg)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
6.2.2008 14:57:21   
babyg
Sem tudi mislils,da je ovulacija, ampak to traja že nekaj dni skupaj.

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
6.2.2008 15:08:51   
Anonimen
Babyg...pr men je tako: najprej bel izcedek, pol prozoren (Ovulacija, najbrž) pa spet bel...potem to počas neha in čez kakih 14 dni pride user posted image . Običajno brez posebnih bolečin. Ta mesec pa, kot sem že razlagala, se ta zadeva z bolečinami kr ne konča.
Vsekakor držim pesti, da tebe mogoče že en mali user posted image špika!

(odgovor članu babyg)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
6.2.2008 15:41:32   
babyg
Jaz tudi upam.  Občutek imam pa res tak, kod da bom vsak čas m dobila. Nič, za vsak slučaj danes v akcijo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
6.2.2008 19:02:52   
METULJ1
Živjo,


jaz je ne čakam 9.2.07. Se mi je pa 1. zgodilo,
da sem mela že prejšnji teden tri dni bledo roza izcedek.

Pa 1. me popolnoma nič ne bolijo prsa. Že ene tri dni se pa počutm
bolj napihnjeno, pa še napenja me. Zraven tega pa čez dan čutim
v trebuhu zelo podobno napetost/bolečino kot da bo prišla user posted image .


A je mela ker podobne znake, pa je bla srečka user posted image ?


Sem že zelo nestrpna in komaj čakam, da bo sobota, da naredim test.


Pozdravčki

(odgovor članu babyg)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
6.2.2008 20:20:30   
pike
Jaz tudi upam, da mogoče pa le semuser posted image . Danes je sicer 36. dan mojega ciklusa vendar bom test delala 14 ali pa 15 februarja.  A je sploh možno, da SI NOSEČA pa NI NOBENIH ZNAKOV razen IZOSTANKA TETEuser posted image ?

(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
6.2.2008 22:09:44   
*Mišika*
pike - jaz mislim da je možno, da si noseča in da nimaš nobenih znakov razen izostanka user posted image . Sicer nimam kaj dosti izkušenj in znanja o tem, ker 16. februarja prvič ne pričakujem M, ampak vem da nekatere občutijo ostale znake tudi šele v tretjem mesecu.

Držim pesti da si user posted image  in da kmalu vidiš +.

(odgovor članu pike)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
6.2.2008 22:46:34   
ninyka
živjo punce
tudi jaz sem še vedno zelo napeta.user posted image ni.ne vem kaj bi naj to pomenilo,saj imam drugače cikluse zelo redno.user posted image bi mogla dobiti 2.2.mogoče je še vedno malo prehitro za user posted image .bojim se pa narditi test da nebi spet bla razočarana.
kaj pa vi mislite ali naj še malo počakam,čeprav sem včeraj popoldan naredla test z BC pa je bil -

(odgovor članu *Mišika*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
6.2.2008 23:12:00   
tasa.m
Pozdravljene punce,

Meni se tudi pojavljajo podobne težave, 9 dni po user posted image  me bolijo jajčniki, skoz me nekaj špika, pa tudi v prsih se nekaj dogaja, do user posted image  imam pa vsaj še 14 dni. 


(odgovor članu ninyka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
7.2.2008 6:39:54   
pikipu
Pike - je možno, zelo možno. Po izkušnjah moje prijateljice, sva skupaj rodili, ni imela nobenih znakov nosečnosti, je šla zato prvič h ginekologu v 11. tednu nosečnosti. Na začetku je bila samo en teden zaspana in pravi čaj, ki ga ponavadi pije, ji je smrdel. Veliko sreče in navijam zate user posted image !

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: nosečniški test in znaki nosečnosti
7.2.2008 6:46:31   
pikipu
Tasa.m - tudi pri meni je podobno. Do user posted image  imam še kašna dva tedna, ampak že 10. dan po njej me je bolelo v jajčnikih, prsi so me začele bolet, zatem pa še: slabo mi je ob vsakem naporu (če počivam, mi ni), na momente se mi vrti v glavi, pa se mi zdi, da hodim nekam pogosto lulat. Bomo videli, ali je psiha user posted image  ali sreča user posted image . Če ne, pa ponovimo vajo. Ampak mogoče v tolažbo: tako mi je bilo tudi pri prvem, sem šla prav za nazaj štet.user posted image  Samo, da mi je bilo takrat malo drugače slabo.

LP in držimo pesti!!!!!

(odgovor članu pikipu)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?