|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hobi
28.1.2008 11:27:31   
Teya*D.
Hobi...kaj je že touser posted image ? Moj razen kakšne kave in hitrih avtomobilov, nima drugega hobija. Medve s tamalo pa imava sprehode in obiske pri babicah čez vikende tako da ni nek problem. Bilo pa bi čudno, da bi ga kar naenkrat imel, ko ga prej nikoli ni. Ko sva bila še sama pa sem jih jaz imela ogromno pa tudi ni bilo nobenega pritoževanja ker so ti bili že od začetka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Hobi
8.2.2008 9:59:22   
damjanai
No ,da še  jst pristavim svoj piskrček.Ko sva se spoznala z mojim je  bil  glih  sred  ločitve,ok vse lepo in prav ker pač ko se srce odloči  glava ne  deluje. S tem da sem jst dobila  v paketu  poleg tipa  se dve  punci , kar se mi na začetku  ni zdelo  nič posebnega, ok  sej  otroci  niso  nič krivi. Mel je  neki hobijev pa  kljub temu  sva  bila  velik  skup med nama  je bla  razdalja  240 km. In tko po  parih  letih  ljubezni smo  tudi dobili  stručko, seveda še zmeraj  vsak  na  svojem  koncu , zdej  malce bližje  a  še  zmer cca 150 km  narazen.
Zdej  pa se dogaja  da  vsak  drugi  vikend  preživi  z  hčerkama , un naslednji  vikend pa  če je sreča  če nima  glih  kaj pa  morda  z nama. Jezi  me to  da  moreva z sinom žrtvovat  najine  vikende, medtem ko  vikendi ko je  z  hčerkama  ostanejo sam njima..
Prvo leto ko  smo  sli  na  dopust... ok planirano je  bilo da gremo sami  trije ... in lej ga  smenta  zadnje  dneve  zvem  da  gresta  mali  dve   zraven... in rezultat..vse  smo delal  tko  kot  sta  hotle  mali...Počas  mi že  presega vrh  glave... bivsa pa dekleti  pumpa 100 na uro  proti meni... ampak  moj  presvetli fant tega  ne  vidi.
Pol  pa je  tuki  še  moja  mama  ki mi daje   maksimalno podporo #Boš  vidla , na  koncu   bosta z  bivšo še  skup....#

(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Hobi
8.2.2008 10:28:40   
Anonimen
A pa se do zdaj že ve, kakšen hobi ima ta možakar?

Kaj bi to lahko bilo, humanitarno, pa skoz odsoten, vse  vikende in noči....je mogoče jager? A je to humanitarno user posted image

(odgovor članu damjanai)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?