|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Odstranili so mi pregrado!
12.3.2008 9:44:36   
tane
crvicek, lepo da si se nam spet malo pridružila, še nekaj tabletk, user posted image , nato pa akcijauser posted image , a boš med aprilkami ali med majčicami? res držim pesti, da ti tokrat uspe in srečno donosiš.
jaz še čakam na datum op. pa se sploh nočem pritoževat, ker vem koliko si ti čakala, revca, no zdaj je za tabo in sledi samo še vse najlepše.user posted image

urškaj, tudi ti zdaj končno prideš na vrsto, aprila kajne, držim pestke tudi zate, da poleti začneta delat na bebici in da bo tokrat vse o.k.user posted image


pajek, zate pa mi je neskončno hudo, 2x SS in to v 12.tednu, ko misliš da je ta huje že za tabo, kajne. Tudi jaz sem imela SS v 14.tednu, pa krvavitve že od 8.tedna, ki so se samo stopnjevale, če danes gledam nazaj sem bila res hud optimist, da sem mislila, da bo vse o.k. ker sem od 12. tedna krvavela kot pri res močni user posted image , vse do 14.tedna, ko se je končalo. na urgenci je G sumil na pregrado oz. dvorogo maternico, pa mi j epotem moja G rekla, ja saj sem jo že leta 2004 odkrila pa je majhna, tako, da enkrat je treba probat zanosit, to mi je rekla. no, kaj je bilo iz tega...en samo mučenje, strah, bolniška, skrbi, zame in partnerja, pa, da ne govorim o tem, kako bo ko bom spet zanosila, ves čas v strahu, pri vsakem manjšem izcedku strah, da niso spet krvavitve, pa strah pogledat na UZ ali mu še bije srček, toliko o tem, da je treba probat. tako, da jaz jo grem vsekakor odstranit.
se opravičujem za tale moj izbruh ampak res nisem dobre volje, ko pomislim na vse to.

zate pajek, pa držim pesti, da ti naslednjič uspe in ti pošiljam enuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Odstranili so mi pregrado!
12.3.2008 9:53:13   
Barachiel
evo tudi moja sestrična je imela lani ss in so ji tudi potem odkrili pregrado, katero je šla seveda takoj odstranit. Ampak največji problem je, ker so nekateri G še tako, kako naj se izrazim "staromodni" in so tudi njej rekli, naj kar še poizkuša, da mogoče bo pa le uspelo. KOMEJ ČAKAM JA user posted image  !!! Mislim, da je za vsako normalno žensko ss že PRVIČ preveč boleča izkušnja, da bi kar tako malo potem spet poizkusila. No v glavnem hočem povedati to, kar se mi zdi tudi narobe pri tvoji bivši G tane, da bi ti ona morala takoj na licu mesta povedati o pregradi, mogoče podati svoje "strokovno" mnenje o tem, ampak potem dati TEBI možnost da se sama odločiš kaj boš storila s svojim telesom, ne pa da se je kar ona odločila namesto tebe user posted image

_____________________________

"Ljudje smo angeli z enim krilom, zato lahko letimo le objeti"

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Odstranili so mi pregrado!
12.3.2008 10:04:35   
pajek
Urskaj ! Na odpustnici mi piše dr. Jakopič, odpustni zdravnik pa dr. Klančnik. Razvidno pa ni, kdo me je operiral.

Barachiel !  Pri prvem ss sta moja gin. in tista na nuhalni rekli, da je najverjetneje splet okoliščin. Sedaj pa je moja gin. čisto pretresena. V družini nima nihče nobenih bolezni. Grem pa zdajle v Lj, da mi potrdijo diagnozo za drugi plodek- mogoče mi bodo povedali kaj več. Potem me čaka čiščenje, je pa moja gin. rekla, da bodo dali plodek na preiskave. Gin. na nuhalni pa mi je rekla, da preiskave delajo šele po tretjem ss., sedaj pa sigurno ne, tudi zato, ker imam že eenega zdravega otroka ( to je pa res ful tolažba user posted image ).

Tako, da vam popoldne javim, kaj so ugotovili v Lj.
Pozdravčke vsem !!!

(odgovor članu Barachiel)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Odstranili so mi pregrado!
12.3.2008 10:44:41   
Barachiel
KATASTROFA. Ja sej kaj ženske vse damo skoz je tud prou neverjetno... Dobro opravi, bom držala pesti, da bodo mogoče odkrili kakšen tehten razlog, da boš vsaj vedela na čem si user posted image

_____________________________

"Ljudje smo angeli z enim krilom, zato lahko letimo le objeti"

(odgovor članu pajek)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Odstranili so mi pregrado!
12.3.2008 10:54:58   
tane
IZVIRNO SPOROČILO: Barachiel

evo tudi moja sestrična je imela lani ss in so ji tudi potem odkrili pregrado, katero je šla seveda takoj odstranit. Ampak največji problem je, ker so nekateri G še tako, kako naj se izrazim "staromodni" in so tudi njej rekli, naj kar še poizkuša, da mogoče bo pa le uspelo. KOMEJ ČAKAM JA user posted image  !!! Mislim, da je za vsako normalno žensko ss že PRVIČ preveč boleča izkušnja, da bi kar tako malo potem spet poizkusila. No v glavnem hočem povedati to, kar se mi zdi tudi narobe pri tvoji bivši G tane, da bi ti ona morala takoj na licu mesta povedati o pregradi, mogoče podati svoje "strokovno" mnenje o tem, ampak potem dati TEBI možnost da se sama odločiš kaj boš storila s svojim telesom, ne pa da se je kar ona odločila namesto tebe user posted image


točno to, SE STRINJAM!!!

drugače pa sem, sva bila z mojim v dilemi ali najin 14. tednov stari plodek/pikico dati na preiskavo, takrat v tistih trenutkih, ko se je zgodilo in sem ga držala v roki, sva se odločila, da ga ne bova odnesla na urgenco s seboj, ker sem morala še na abrazijo, ampak ga je potem , ko sem bila jaz v bolnici moj odnesel na Žale. danes ne vem, ali bi bilo bolje da bi ga pregeldali in ugotovili kako in kaj, vendar mi je bila tisti trenutek ta misel čisto prehuda.
zadnje čase me kar nekaj strah postalo, da mogoče pregrada sploh ni bila vzrok in strah kaj če je bilo kaj drugega in me naslednjič čaka istouser posted image

(odgovor članu Barachiel)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Odstranili so mi pregrado!
12.3.2008 11:52:40   
giotti
user posted image Draga Tane, zdaj si me pa spravila v jok, pa Pajek pred teboj tudi. user posted image

Sem že stokrat rekla, da ne grem več na te forume, ker name zelo slabo vplivajo kljub neskončnemu optimizmu vseh nas. Pa vendar, od kar hodim na te forume (od 2.2., ko sem imela splav), imam strah v sebi ter velikokrat grozne sanje ponoči (splavi, kri, bolnice...), ker sem izredno občutljiva. Še čudnih filmov ne smem gledati, čeprav vem, da so samo filmi, kaj šele brati vaše zgodbice, ki so več kot resnične. Tudi fant mi zelo močno priporoča, da ne berem več.

Nikoli v življenju nisem niti pomislila, da se dogajajo takšne stvari in danes ne vem, če zame ne bi bilo bolje, da se ne bi zavedala vsega tega. Pa ne da sem tako zelo sebična, ker resnično in iskreno sočustvujem z vami in mi je zelo hudo, ko vidim toliko trpljenja... ampak vame se je zaradi tega naselil velik strah in vem, da ko bom naslednjič zanosila, bom ves čas imela pred sabo zgodbe o prenehanju bitja srčka v 12, 14, 17, celo 24 tednu user posted image  in samo čakala, če se bo meni kaj takega zgodilo. user posted image  In TO VEM, DA BO IMELO ZELO SLAB VPLIV NA MOJEGA OTROČKA. Kajti vse, kar se mamici dogaja, se dogaja tudi otročku. Zato je zelo pomembno, da je mamica zelo zadovoljna, vesela in čimbolj brez skrbi ves čas nosečnosti in tudi potem, ko se otroček rodi...

Tako sem zdaj kot že tolikokrat prej pred zelo hudo preizkušnjo, ali še komunicirati z vami ali prekinit vsakršen stik in se kar se da sproščeno in z močno vero v Boga, da je vse prav, kar se ti zgodi v življenju, podati v ta boj z naravo, kot ste večkrat rekle. Vendar absolutno brez strahu in popolnim zapunjem!!! Pa to ne pomeni zaupanje, da bo vse v najlepšem redu, ampak zaupanje, da vse, kar mi bo življenje prineslo, da je zame in moj duhovni razvoj, dobro. Hvala bogu, da imam močno vero v Boga, čeprav ne hodim v cerkev niti mošeje... imam pa svoj tempelj v srcu, v katerega se zatečem ko mi je hudo in ki mi vedno vrne nazaj odgovor, da se vse v življenju zgodi z nekim namenom. Veliko sonce, svetloba, vzor, upanja v mojem življenju pa je tudi moj bivši fant, ki je danes med anglečki in ki je imel zelo hudo obliko raka in ki je še par dni pred smrtjo, bil najbolj vesel, optimističen, poln ljubezni in svetlobe, čeprav je od fizičnih bolečin moral jemati morfij. Bil je tako zelo duhoven, da so ga neznani ljudje iz obupa klicali ter prosili za življenjske nasvete. Star pa je bil samo 21 let.

Res ne vem, kaj in kako naprej. Ogromno ste mi pomagale, brez vas ne bi imela nobenih informacij, je pa zelo dobro, da se zavedamo, kaj se z nami dogaja, kakšne so vse možnosti, kaj povzroči pregrade, kako zelo so splavi pogosti, da si izmenjujemo vse naše izkupnje.... skratka, brez vas bi bila prepuščena na milost ali nemilost zdravnikov in pojma ne bi imela, da se lahko tudi zdravniki zmotijo (ravno pregrade so tista nesrečna reč, ko jo eni vidjo, drugi ne...). Ogromno ste mi dale tudi upanja in poguma, pa vendar vedno bolj ugotavljam, da še vedno je name vpliv teh forumov bolj negativen kot pozitiven. Zelo zelo mi je žal, da je tako, sem se ful navezala na vse vas, vse bi vas neskončno rada videla in se z vami pogovarjala. In upam, da pa se nekoč vseeno dobimo, če ne prej, ko bomo vse s trebuški in zdravimi srčki v naših trebuščkih.

Zdaj vas še nekaj časa gotovo berem, ker mi bost gotovo rekle kaj nazaj. Potem pa do nadaljnega, dokler se ne bom počutila dovolj močno, da name ta forum ne bo imel tako močan vpliv in ko bom lahko tudi sama kaj dala vam tako kot ve daste meni, pa se ponovno oglasim. Obljubim user posted image  In pa neskončno želim, da mi boste takrat vse povedale, da ste zdrave in srčne nosečke srečke in da je z vami in vačimi pikicami vse v lepem redu. Mentalno pa bo itak ves čas z vami, v vsaki moji molitvi se spomnim tudi na vas in tako bo tudi v bodoče user posted image  Neskončno vas imam rada user posted image

Joj, Tane, Martina, Ušrka, Baracheil, Polynesia, Pajek... vse, ki sem jih zdajle pozabila omenit... vsem vam neskončna hvala še enkrat, vsem vam želim neskončno veliko sreče in moči in ljubezni, da sprejmete vse za dobro in najdete smisel v vsem. Za vse nas vem, da bo prišel tudi čas, ko bomo zibale in brezskrbno klepetale na kavici in se samo še smejale preteklim izkušnjam in ugotavljale, kako pa so nas po drugi strani te izkušnje naredile izkušnje močne in pogumne in duhovno bolj razvite.

Cmok, cmok cmok in velik user posted image

xoxoxo

Giotti

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 12.3.2008 13:57:30 >

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Odstranili so mi pregrado!
12.3.2008 13:57:04   
tane
giotti, bom šla kar po vrsti, če tole branje natevpliva slabo, ABSOLUTNO moraš prenehati z branjem, nisi edina, je veliko punc, ki to naredijo. je pa vse odvisno  od človeka, jaz se tudi po SS nisem takoj vpisala sem sem potrebovala čas, potem pa ko sem se mi je ZELO veliko pomenilo vaše razumevanje, ker smo vse šle skozi iste 'simptome' po SS, in sem spoznala da so moji občutki v taki situaciji upravičeni in se vsem dogaja isto (npr. jokanje ob reklamah za dojenčke, pa gledanje drugih nosečk...), pa veliko mi je pomenilo samo to, da ko sem napisala da sem žalostna, prestrašena itd. da sem dobila od vas kakšen odgovor.

jaz v boga ne verjamem, verjamem pa v dejstvo, da mi je nekaj usojeno in pač vem, da to mi je bilo in upam, da bo naslednjič vse o.k.

sem pa tu gor dobila tudi koristne informacije, o pregradi, kam se obrnit, kako poteka operacija in me je zdaj veliko manj strah, pa ko izvem, da je kateri uspelo me to napolni z velikim veseljem, čeprav vas ne poznam, in mi obenem da veliko upanja zame.
priznam pa, da nikoli ne berem ostalih stvari o katerih tudi ši pišjeo tu, še posebej na ' Težave z zanositvijo' ker bi me potem tudi panika zagrabila kaj vse se mi še lahko zgodi.

ampak kot sem rekla ljudje smo si različni, odločitev je samo tvoja, nihče ti ne bo zameril in te imel za sebično.

čez nekaj mesecev pa nas le pridi malo pogledat, da vidiš naše uspehe. želim ti, da najbolje opraviš in tudi ti čimpreje postaneš ponosna mamica.user posted image

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 12.3.2008 14:00:20 >

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Odstranili so mi pregrado!
12.3.2008 14:42:12   
crvicek
Draga giotti, spoštujem tvojo odločitev, da nas za nekaj časa zapuščaš, ker je trenutno najbolj pomembno da si v sebi pomirjena, sproščena saj kot si rekla tudi sama se naše počutje prenaša na naše še nerojene otročke in vpliva tudi na spočetje otroka. Jaz to dobro vem, saj ko sva z mojim začela delati na otročku, sem postajala že obsedena ker nekaj mesecev ni bilo uspehov in okrog mene so bile same nosečke. Pomagala mi je moja najboljša prijateljica, ki je bila takrat noseča in so ji na NS ugotovili visoko tveganje, nato je šla na amniocintezo v 16 tednu. Takrat sva se veliko pogovarjale in nikoli ne bom pozabila njenega optimizma, ko je še mene bodrila, ko vsi mi nismo vedeli kako njej dajati korajžo, saj je od 12 tedna do 20 tedna živela v negotovosti, ker ni vedela ali nosi zdravega otroka, ampak se je zavedala da z sekiranjem in paničarjenjem lahko še bolj škodi njenemu otroku in zato je bila zelo verna in mirna ter verjela da bo vse dobro. In res je bilo, rodila je prečudovitega in zdravega sinčka.
Njena zgodba me je veliko naučila. Odločila sem se, da bom optimistična, kljub temu da me je doletel ss, vem da bom tudi jaz kmalu ugledalauser posted image . Tudi jaz sem verna  in med angelčki je tudi moja draga mamica in vem da me čuva in bedi nad mano.

Meni je npr. forum full pomagal ker sem se malo izpovedala, ker tudi če moji najbližji vejo za ss, z njimi se nikakor nisem morala tako odpreti.

Ko začutiš, da je pravi čas, pa pridi spet na forum. Vso srečo ti želim.

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Odstranili so mi pregrado!
12.3.2008 14:51:22   
crvicek
Tane, ja upam da bom že med aprilkami, saj po izračunih bi morala dobit M čez 2 tedna. drugače pa z mojim planirava počitnice za 1. maj in upam da bo ravno takrat ovulacija in da bova imela aktivne počitnice.user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma se ne obremenjujem, da pa mora biti takoj, niti BT si ne bom več merila, kot sem si pred ss. Bova raje vsake 2-3 dniuser posted image , tako bo vse skupaj bolj sproščeno. Z merjenjem BT pa sem ugotovila, da imam O 12. dan, tako da takrat bova bolj pogosto. user posted image

Saj priznam, da tudi jaz včasih pomislim, kaj pa če bo spet ss. Potem pa hitro odženem take negativne misli, ker vem da mi škodijo. Tako delajte tudi ve in boste videle da bo vse ok in da bomo kmalu srečke nosečke. Za vzgled nam je lahko naša pozitivka Polinesya, ki je že srečka nosečka.

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Odstranili so mi pregrado!
12.3.2008 16:50:00   
Anonimen
Giotti, jaz te čisto razumem. Tudi name takšne žalostne zgodbe slabo vplivajo, nekako kar absorbiram te negativne stvari. Po eni strani bi tudi jaz za nekaj časa zapustila forum, ampak še nisem zbrala moči. Mogoče potem, ko spet zagledamuser posted image user posted image - upam, da čimprej. Ker me je strah, da bi v user posted image bila pesimistična zaradi žalostnih zgodbic, kajti treba je misliti pozitivno. Giotti, si še tipkamo, brez skrbi. Po odstranitvi pregrade, se boš sigurno vrnila, jaz se bom, ampak bom spremenila uporabniško ime. To pa zato, ker hočem začeti znova in sprejemati same lepe novice.


Srečnouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu crvicek)
  Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Odstranili so mi pregrado!
12.3.2008 18:05:38   
pajek
Giotti ! Te polnoma razumem !!! Jaz sem si tudi rekla, da se bom čez par dni, ko mi bodo opravili čiščenje poslovila. Želim ti veliko sreče in vse dobro !!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drage moje punce, danes se mi je zgodil mali čudež. Kot sem vam že povedala, mi je v četrtek gin. na nuhalni rekla, da ima plodek tako hude napake, da bom morala iti na čiščenje, in jaz sem vam že pisala, da tudi tega plodeka ni več. S tem sem se sprijaznila in nisem razmišljala drugače. Po eni strani sem si celo oddahnila, da je konec te more, ki traja že skoraj celo to nosečnost. Danes sem šla v Lj, da bi mi potrdili diagnozo. A je niso !!!! Tisto, kar se je pred slabim tednom čisto jasno videlo na UZ, Tega ni več. Imam pa zelo povečano nuhalno svetlino in nosne kosti ni videti. Kar seveda ni v redu- je slabo, a vseeno drugače. V ponedeljek grem na odvzem resic, da bodo videli kakšne so napake na plodu. A obstaja majhen procentek, da je pa vse v redu. Je čisto majhen - a je ! Sicer nisem strašno vesela in ne pričakujem preveč. Po tem, ko sem bila tako grozna, da sem tale plodek že odpisala imam pa zaradi tega zdaj strašansko slabo vest.
Torej drage punce, zlate ste in najboljša tolažba !!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Odstranili so mi pregrado!
12.3.2008 20:56:36   
crvicek
Martina, dr. mi ni nič konkretno rekel koliko časa ne smem user posted image , rekel mi je samo naj popijem še en ovojček tabletk, (ki sem jih začela jemati drugi dan po operaciji) in potem lahko poskušamo, tako da sklepam da do takrat naj nebi user posted image .  Se bova raje vzdržala z mojim še teh 14 dni, ker se bojim da bi si lahko kaj škodila. Bo pa potem toliko bolj intenzivno user posted image user posted image .

Kaj so pa tebi rekli?

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Odstranili so mi pregrado!
13.3.2008 9:08:49   
tane
crvicek, ker že toliko časa prebiram forum o tem, mislim, da se nimaš nič bati.
kot veš je Polynesia, ki je imela stručkota dr. Tomaževiča, da ji je tako kot pri tebi rekel, da dokonča še eno škatlico tablet nato pa takoj v akcijo .... in evo je srečka nosečka. morda zdaj, kot si rekla 14 dni le počakaš z user posted image , ker je bil le poseg v tvoje telo, da ne pride do kakšne infekcije potem pa veselo na delo.
držim pesti tudi zate!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Odstranili so mi pregrado!
13.3.2008 9:16:08   
giotti
Pupe, ful HVALA za takšno razumevanje.

Ful vas imam rada in komaj čakam, da se vrnem z veselimi novicami, pa ve tudi!! user posted image

Urška, kako te bom pa potem prepoznala, če boš zamnejala ime user posted image  Se hecam, v bistvu se mi zdi pametna ideja user posted image

Zdravja in notranjega miru vsem. Papa
user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Odstranili so mi pregrado!
13.3.2008 10:50:52   
...Martina...
Giotti srečno, pošiljam ti dosti user posted image user posted image user posted image .

user posted image

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Odstranili so mi pregrado!
13.3.2008 13:15:24   
Barachiel
giotti spoštujemo tvojo odločitev in te bomo seveda kadarkoli tudi sprejele nazaj in to z odprtimi rokami user posted image .
pajek zate pa držim pesti, da se vse izteče pozitivno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljudje smo angeli z enim krilom, zato lahko letimo le objeti"

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Odstranili so mi pregrado!
13.3.2008 14:41:20   
OLjica
Živjo punce

jst sem že v službi in je noro...

Kot sem pisala. 27.02.sem imela laparo in histero. Ob 10.00 h me je operiral dr. Drobnič. Ob 11.30 h sem že bila v sobi. Po operaciji sem malo krvavela, nisem imela bolečin. Sestra je pomagala na stranišče, jst sm bla tko lačna ampak ne smeš pretiravat s hrano ker potem boli trebušček. Ker sem prenehala s tabl sem verjetno tudi dobila men. 4 tednov nič telovadbe in seveda spolnih odnosov. Tako, da zdej čakamo na men nato pa v nove boje za user posted image .


(odgovor članu Barachiel)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Odstranili so mi pregrado!
13.3.2008 14:55:30   
Polynesia
Ojla čvekice moje user posted image .

Najprej da vas lepo pozdravim. Tiste, ki ste se že vrnile z operacije želim čimprejšnje okrevanje in seveda nato user posted image  user posted image , seveda bom navijala prav za vsako od vas.
Tiste, ki pa vas poseg še čaka, pa sem ravno tako z mislimi pri vas user posted image .

Jaz sem zaenkrat v redu, 26.03. imam prvi pregled, se pravi manj kot 14 dni, tako da že odštevam. Počutim se tko tko, fuuuuuul sem utrujena, skos zeham user posted image  in v glavnem nisem za nobeno rabo, s tem da me še joškice bolijo za znoret, ampak seveda vse potrpim, samo da bo tokrat vse v redu. Danes me nekaj glava boli, tko da komaj čakam da pridem domov, da grem kakšno kitico odspat user posted image  user posted image .
Hormoni me že dajejo, zadnje dni sem tkoooo tečna, sam a veste kaj je pa res največja mora, da vem da sem tečna, pa splooooh ne vem zakaj, uf, ampak se seveda zadržujem, tko da sem še vedno normalna user posted image .
Se mi pa zdi da sem tolk utrujena, da je čist možno da zarad tega "popuščam", tko da sem rekla da bo tisti teden po velki noči 25.-28.03. vzela dopust, ker sem ga zareeeees potrebna, pa da se naspim, hahahaha.

Joj zdej sem se pa samo o sebi razpisala, ampak vem da me boste razumele in to sem morala enmu malo pojamrat, ne morem vse možu doma nametat, revček moj user posted image user posted image user posted image .

Lupčka user posted image

< Sporočilo je popravil Polynesia -- 13.3.2008 14:56:14 >

(odgovor članu OLjica)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Odstranili so mi pregrado!
13.3.2008 16:08:25   
Barachiel
Oljica živijo. Zanima me koliko časa si ti dejansko po laparo in histero ostala doma na bolniški. Če sem pravilno razbrala med vrsticami si bila doma 4 tedne user posted image  Namreč zanima me ker grem naslednji teden v torek tudi sama na ta dva posega in imam službo tako, da moram bit fit in pripravljena na skakanje in švicanje.... Pa bi jim vsaj malo rada približno sporočila koliko časa me ne bo v službo! Hvala ti za odgovor user posted image in veliko sreče in uspeha pri zanositvi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Barachiel -- 13.3.2008 16:09:16 >


_____________________________

"Ljudje smo angeli z enim krilom, zato lahko letimo le objeti"

(odgovor članu OLjica)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Odstranili so mi pregrado!
13.3.2008 16:14:19   
Barachiel
user posted image user posted image  Polynesia user posted image user posted image  ti se kr med nami spucej pa ne matrej svojega dragega. Bo še kako potreboval dodatne moči čez 9 mesecev user posted image user posted image  Pa zdej se morta itq naspat kar oba, ker potem če bosta imela kakšnega ponočnjačka user posted image  v isti sobi bo še kako pestro.

_____________________________

"Ljudje smo angeli z enim krilom, zato lahko letimo le objeti"

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Odstranili so mi pregrado!
13.3.2008 16:39:01   
OLjica
28.2. sem šla ven iz bolnice in bila na bolniški do 7.3.08. Mislim pa da je vse odvisno od tega kako se počutiš.
Nekatere so bile 14 dni na bolniški.

(odgovor članu Barachiel)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Odstranili so mi pregrado!
13.3.2008 16:47:39   
Barachiel
Aha, hvala za odgovor. Se pravi si se ti kar kmalu že počutila dobrouser posted image  Kaj pa so ti delali oziroma odkrili če smem vprašatiuser posted image Pa še dve vprašanji: kje si bila v bolnici in kdo te je operiral user posted image  A sem zahtevna ane user posted image

< Sporočilo je popravil Barachiel -- 13.3.2008 16:49:45 >


_____________________________

"Ljudje smo angeli z enim krilom, zato lahko letimo le objeti"

(odgovor članu OLjica)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Odstranili so mi pregrado!
14.3.2008 9:27:32   
tane
Barachiel, torej ti si naša naslednja borka za operacijo, še malo, kajne (v torek). držim pesti, da te 'orng poštimajo' in da se tvoje težave nehajo, pa seveda, da ko pride čas brez problemov donosiš svojega user posted image .
seveda pa ko prideš nazaj POROČAJ.

(odgovor članu Barachiel)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Odstranili so mi pregrado!
14.3.2008 9:56:38   
Barachiel
tane fuuuuuuul hvala za te vzpodbudne misli in želje! Ja, v torek je moj dan, da se odpravim v LJ in sedaj je edina ovira samo še moja menstruacija user posted image Namreč še vedno jo imam in sem se včeraj odločila, da bom šla kar po tvojih stopinjah in pojedla po 2 KT Stedirila na dan user posted image Pol pa upam, da se bo čez vikend končno moja "pipca" zaprla user posted image

Takoj za mano (v četrtek) pa gre na laparo in histero še matt, tako da boste punce očitno kr cel naslednji teden držle pesti user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ljudje smo angeli z enim krilom, zato lahko letimo le objeti"

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Odstranili so mi pregrado!
14.3.2008 11:04:06   
OLjica
Barachiel operirana sem bila v LJ, Šlajmerjeva 3,operiral pa dr. Drobnič. Odstranili so mi pregrado 1,5 cm.
user posted image

(odgovor članu Barachiel)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?