|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
1.3.2009 22:52:24   
Pikca
user posted image super fotke Sezam, Lejči
Kok rastejo ti naši otroci...
user posted image Žiga dirkač - mi je ful všeč tole kolo in verjetno ga bo tudi Jernej dobil za RD
Kavbojke pa tudi frajerskeuser posted image .

Sem mislila da so bolj punčke mahnjene na modo, ampak naš je danes izjavil "Jernej fajer je", k je mel nove kavbojke oblečeneuser posted image

Salinera - smo tudi mi rezervirali (zadnji teden junija  gremo).

Danes sem spet začela igrat loto... mi je všeč ena hiška v Domžalah, ki se prodaja... ampak bi se morala ornk zakreditirat za 20 let (skupaj z denarjem od stanovanja, pa če še za 15 % zglihamo, bi šlo), pa moj (zaenkrat) ni za to, da se tok zakreditirava... tko, da igramo loto.



(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2009 5:43:50   
A-N-J-A
Jurij vse naj naj za dvojkicouser posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2009 5:56:52   
Anonimen
Jurij vse naj naj za 2 RD! user posted image user posted image user posted image

Pa slikce vaših otrok so fantastične! user posted image user posted image

(odgovor članu A-N-J-A)
  Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2009 7:06:49   
tinaaja
Kaksne slikice, mene res na rit vrze vsakic, ko koga vidim po dolgrem casu user posted image Kaksni kodri od Ines in kar morsega prasicka za rd user posted image Obsedenost z nodijem in pepo je tud pri nas ornk prisotna. Lejci, a je vrtec se vedno kul? Septembra se vam pridruzimo user posted image

Ziga pa res obvlada kolo, super. Mora sprobat, ce bi bilo B tud vsec, imajo pri tasci enega, ki ni v uporabi, ga necak ni maral, tko da se bomo znasli user posted image

sezam, sam tvoj2 lepotca sta si pa res podobna user posted image

Pikca ... drzim pesti, da kupite hiso in to brez vecjih kreditov user posted image

Jurij, vse naj naj user posted image

Jasna ... kwa, a bo vasa lumpa zamujala user posted image   Vceraj vidim pod rodili so Jjasna ... Mi je sicer pol kuj kapnilo, da je ta druga Jjasna, ampak vseeno .. Ti morda pa bova vseeno cimri user posted image ... ker

Anja, s ste ze zdravi?
Ker nas otrok ima virozo user posted image No danes zgleda malo bolj, tud spali smo vec kot uro v kosu, ampak zadnje 3 dni bi se tok prenosila, mene pa groza, da se kaj en sprozi o bolecinah dol pa tud ne bi.. O trdem trebuhu pa splooooh ne user posted image No vceraj na metelkovi so naredili krvne teste, tko da vsaj vemo, da zaenkrat ni kaksna bakterija na pohodu. Tko, zdaj pa grem probat kaj ji spravit v zelodcek - apetit na nuliuser posted image Glih je mal gor dobila, zdaj pa tole... vcer je se cokolado psu dala user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2009 9:30:13   
urla
Vse najboljše slavljenčkom za nazaj in za naprej!!!!!!!

Kati - kje ste kupili kolo? Moj je tut čist navdušen nad njim, mi jih je ravno včeraj kazal na netu, samo so bile ful zasoljene cene user posted image .

Slikice vseh so lušne.

Draja
- čestitke za nosečnost!!!!!

Pri nas doma je pa škrlatinka na obisku in sicer je obiskala Tiana. Katja je pa začela driskat, kar naj bi bil tudi pokazatelj škrlatinke. Jest sem se pa zbudila z zalimanimi očmi. Tako, da nem v tem letu bolezen ne da in ne da miru.

Evo še naše maškarice.
user posted image

user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2009 10:41:10   
erna14
vse najboljse nasi slavljencki
user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2009 13:00:01   
K_a_t_i
.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2009 13:38:02   
thaiss
u Kati to si pa res dolg post napisalauser posted image user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2009 13:47:37   
urla
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

u Kati to si pa res dolg post napisalauser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2009 16:02:53   
dskubin
Slavljenci - sem zamudila za vikend čestitat, ker sta mami in očka smučala, otroci pa pr noni in nonotu uživali - ampak vseeno iz srca VSE NAJBOLJŠE: Ela, Žiga, Matia, Lukas, klemen, Maks, Tjaša, Aljaž, Jurij!

Kati - jst sm tudi že naročila tega Kettlerja. A veš, da ti nisem prav verjela, da so 12 colski in z bremzo (v kere sem se tud jst zagledala) preveliki za naše, sem prav odvlekla Diti v trgovino, pa so ji noge bingljale 5 cm od tal user posted image . Ej, še dobro, da si to prpomnla, če ne bi mati kupla neuporabno darilo.

kdhfkodoooooooopyaaaa,xedhasbdkjdbsagabjhysjal

< Sporočilo je popravil dskubin -- 2.3.2009 16:03:46 >


_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2009 16:58:21   
Dajadada
Mene tud tole kolo matra. Vidm, da Žiga čist lepo do tal seže, za nejca pa nisem zihr, ker ima po moje kakšnih 82 cm (ga že dolg nismo meril).
A v BC jih imajo? Nekje na netu sem vidla, da naj bi jih imeli, ampak na njihovi spletni strani jih ni.

< Sporočilo je popravil Dajadada -- 2.3.2009 17:01:06 >

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2009 17:53:08   
Sibil_
Tole je na rodili smo:

=jasna= sporoča:
 
Živjo, sem Katja, danes ob 16.30 sem privekala na svet k mami Jasni, očetu Klemenu ter bratu Juretu. Velika sem 50 cm, o teži pa punce ne govorimo.


Čestitke tudi tukaj!user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2009 17:55:56   
tinaaja
Evo Katjo:user posted image

Bravo jasna user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2009 17:56:19   
dskubin
Jst sm naročila tule. Zbirala sem med vsemi drugimi, samo na koncu je samo tale 10 colski. Nimam pojma, kolk časa bom pa čakala, da dobimo, do našega RD bi moglo bit ;)

http://www.igrarija.com/trg/index.php?ime=%20POGANJALCI&hid=13&sid=70

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2009 18:06:34   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: urla

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

u Kati to si pa res dolg post napisalauser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image Ne me zezat. Enga smajlija sem v mail kopirala pa sem se zmotla vmes user posted image .
Marička, ste naklofale. Pridne, pridne user posted image . Slikce so vse super (men je to najboljš gledat user posted image ). Zdej pa še na vprašanje odgovorim, če mi pa zvečer še rata računalnik zaplent pa še kej več.
Bicikel (sine me popravlja, da je poganjalc user posted image ) - dedi kupu za rojsten dan, ampak je mel namignjeno, da ga majo na igrarija.com, tam pa piše, da imajo trgovino v Mariboru - tko da, od tam je poganjalc. Sicer pa Dskubin, dokler se ni Žiga gor vsedu, sem bla tud jst skeptična nat tem "malim" 10 colskim (sem hotla modrega 12 colskega z zavoro). Še dober, da je bil prodajalec bolj vztrajen od mene in da mu je dedi verjel user posted image . Dajadada, v BCju nimajo več od Kettlerja (ne vem zakaj sam že lani niso več imeli, ko sem si jst želela ogledat tricikel).
Sej res - a veste uni "štorasti" Pikolo tricikli, ki jih ma pol slovenskih otrok- a ker mulc to zna poganjat? Ker naš Žiga se bo prej posral preden bo bicikel premaknil. No, mu gre, če se postav na vrh klanca user posted image .

Bolančki, hiter zdravja v bajto!

Tinaaja pa še zate eno vprašanje - k dostkrat omeniš, da je Brina presuha (se matrate, da gor dobi pa zdi se mi, da se ful sekiraš za to) - kok pa je velika in kolk vaga? K po unih slikcah k si jih prlimala ji prov neč ne fali.

Pa še za Pikapolo - kam se selite? In zakaj Livija ne gre v vrtec?
U, bravo Jasna!!! Čestitke user posted image .


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2009 18:23:03   
A-N-J-A
Čestitke Jasna za malo pupikouser posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2009 18:41:53   
tinaaja
Kati, ne Brina je glih prava bi rekla - ni ne med suhcanimi, definitivno pa nima kaksnih ornk zalog. Ampak osebno bi mi bilo vsec, ce bi imela kaksno deko vec, za take primere kot je tole. Je pa tko, da je v zadnjih tednih po uni crevesni zadevi zacela fuuul jest in sva mi2 koncno videla, kako to zgleda, da ni potrebna animacija ali risanka, da poje cel obrok. Drugace Brina poje ok, samo je pa tko, da ima svoje muhe - testenine  brez vsega, riz brez vsega, rada ima goveje meso - da bi pa jedla normalna kosila (kombinacije hrane), pa je no go. Je pa res dost od sadja, zelenjave - olive anytime, paradiznik tud obozuje... Morda sem glih zaradi te omejenosti  pri hrani bolj "obsedena" s tem.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2009 19:10:05   
Anonimen


Pa še za Pikapolo - kam se selite? In zakaj Livija ne gre v vrtec?


vidim, da vas firbec matra... no sedaj je ze uradno... Livija ne gre v vrtec, ker se selimo... gremo pa na sever... v Nemcijo (Frankfurt oz. okolica) naceloma za 2 do 3 leta. Livijo bomo gor vpisali v vrtec...
In sedaj pospravljamo, mecemo staro kramo ven, podarjamo, prodajamo... poleg dveh malih mulckov.... :) v tem stanovanju moramo pa se okna zamenjat in prepleskat.....mal mamo guzve, ampak bo boljs...


JASNA - BRAVO !!! Cestitke! Mali Katji pa eno lepo zivljenje!!!

grem, ker v kopalnici nekam cudno voda tece user posted image
user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2009 19:46:40   
amy26
jasna čestitke za punčkouser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2009 20:26:18   
Lejci
 
Jasna čestitke user posted image  user posted image  user posted image

Tudi mene ponavadi preseneti, kako malčki, ki jih poznam po fotkah, odraščajo. Predvsem me vedno šokira, kako majo deklice že dolge laske in čopke... vem, da se čudno sliši, ampak ker je Ines skodrana, dolžine sploh ne opazim. Edino sprednje, ki jih strižem.

Tinaaja - še vedno smo zadovoljni z vrtcem. Ful! Ines od tam ogromno odnese... Jo pa zdaj uvajajo (njo in še 2) v večjo skupino, ker izstopajo po starosti in menijo, da jim bo "starejša" skupina bolj koristila. Upam, da se Brina septembra pridruži prav njim user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Sej res - a veste uni "štorasti" Pikolo tricikli, ki jih ma pol slovenskih otrok- a ker mulc to zna poganjat? Ker naš Žiga se bo prej posral preden bo bicikel premaknil. No, mu gre, če se postav na vrh klanca user posted image .


Se definitivno podpišem pod to!!! Sem bila ful šokirana, ko je mala v trgovini samozavestno vozila pravo kolo, medtem ko tega sr*** tudi premakne ne.



_____________________________




(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2009 20:40:08   
thaiss
Jasna čestitke ob rojstvu Katje!!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Lejci)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2009 20:47:01   
A-N-J-A
Mi smo bili pa v nedeljo mal v Zoo
user posted image

user posted image

Za enkrat je pri nas tale poganjalček zakon, je dal skozi že juhuhu, pa je kot nov
user posted image  



user posted image

user posted image

user posted image

Kati kolk je pa Žiga velik?Jaz sem ga merla med nogami pa ima glih nekje 35 cm.Velik je pa 92.

Aja  tole je pa naša maškarca, Bori se pa ni našemu k je bil buban
user posted image

< Sporočilo je popravil A-N-J-A -- 2.3.2009 20:51:04 >

(odgovor članu Lejci)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2009 20:51:06   
dskubin
Jasna čestitke - pa tudi očkotu in velikemu bratu Juretu. Katja dobrodošla med marčevske čveke user posted image

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2009 21:53:15   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: A-N-J-A

Kati kolk je pa Žiga velik?Jaz sem ga merla med nogami pa ima glih nekje 35 cm.Velik je pa 92.


89cm na 13,7kg user posted image . Sam naš fant ma dolge noge - vsaj neki po mamici user posted image . Kok pa to točen je pa priznam, nisem merla...Luštne otroke delate user posted image

PikaPola, dobra si! Jst sem se komi iz Trbovelj v Lj premaknila - v tole me pa ne bi noben prepričal user posted image . Sam men se zdi, da je teb tam že od nekdaj všeč user posted image . Tko da - superca.


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 2.3.2009 21:58:00 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
2.3.2009 23:18:37   
Anonimen
Kati - res se veseliva. Pa boljse se tam pocutiva, imava vec energije. Drugace se ne bi sli tega. Ker dela je res velik. Mal bomo pa se izrabil babice, da nam pomagajo, ce ne drugega s cuvanjem otrok...

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?