|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
5.3.2009 10:07:18   
draja
Aja Pikca, letos bova pa skupaj pile kavico na morju - mi imamo rezervirano Salinero od 20.6. do 4.7. user posted image .

Je pa letos fuuuuuuul večja gužva in imajo praktično že vse zasedeno. Se vidi, da letos folk noče na Hrvaškouser posted image .

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
5.3.2009 10:26:52   
erna14
draja-a nisi ti rekla da mors delatuser posted image user posted image user posted image !!!!oblacenje za v vrtec,nimam pojma...jaz ga oblecem v kavbojke,hlace,zametke(ampak nme tist ta debu zamet ker bi zgoru) in odspod stumfke,ravno zato ker mamo tud same tanke trenerke in se mi zdi spet premal za ven,pustim pa v predalu za vsak slucaj zabice in pa tanko trenirko in smo zmenjeni da ce se jim bo zdelo da mu je vroce da ga preoblecejo..
vprasanje-kako zobno pasto uporabljate za otroke in kaj naredite da si otroci do konca pustijo umit zobe ker nas pobegne po 10 sekundah

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
5.3.2009 10:59:46   
draja
ja, ja Erna, saj delam user posted image . Sej bi prišla takoj čvekat k tebi, sam bi spet sam jamrala o slabostih, tko da pridem drug teden, ko (UPAM) slabosti ne bo večuser posted image

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
5.3.2009 11:01:44   
thaiss
Dober dan......deževen danuser posted image

Tinaaja super za Brino, ji gre na boljšeuser posted image



IZVIRNO SPOROČILO: draja
Aja Pikca, letos bova pa skupaj pile kavico na morju - mi imamo rezervirano Salinero od 20.6. do 4.7. user posted image

upam, da boste tudi mene na kafetek povableuser posted image



vprasanje-kako zobno pasto uporabljate za otroke in kaj naredite da si otroci do konca pustijo umit zobe ker nas pobegne po 10 sekundah

matia je zelo naudušen nad pucanjem zobkov..ker čene jih bo miška popapcalauser posted image  Najprej poje zobno pasto, s ščetko šara po ustih še ene 3min, na koncu pa mu jih jaz spucam.



žabice- mi jih že neki cajta ne dajemo, ker imamo čez dan 10-12°C. Za v vrtec mu jih nisem nikoli dajala, niti v najhujšem mrazu.


še par slikic iz RDja:

user posted image    user posted image

user posted image    user posted image

user posted image    user posted image

user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
5.3.2009 11:32:43   
draja
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiii Matia, kakšna lepa torta in žurka za RDuser posted image user posted image user posted image . Same punce povabil a?user posted image

Thaiss ja seveda si vabljena na kavouser posted image . Enkrat mi moraš itak razložit kje v Izoli se da kaj parkiratuser posted image .

Žabice hvala za odgovoreuser posted image . No, Živa jih je do zdaj imela za v vrtec, ampak to je pomenilo, da je bila v skupini samo v žabicah, za ven je imela pa v garderobi še hlače za čez. Ker pri nas jim hlače čez žabe oblečejo za ven, ne pa tud obratno (torej ne oblačijo žabic pod hlačeuser posted image ).

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
5.3.2009 11:39:19   
erna14
draja-ja vidm da full delas cela fizikala je od tebe,tolk nisi ze 1 let napisala k dons

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
5.3.2009 11:51:03   
draja
IZVIRNO SPOROČILO: erna14

draja-ja vidm da full delas cela fizikala je od tebe,tolk nisi ze 1 let napisala k dons


user posted image user posted image user posted image  pssssssssst, sam ne mojmu šefu povedat user posted image user posted image

Zdaj pa res grem...... - V SHOPING!!!! juhuhu

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
5.3.2009 11:59:50   
erna14
draja-kok si ti ena packa user posted image user posted image
thaiss-tok mi je lepa torta da lohk recem da se nisem tok lepe vidlauser posted image user posted image ,otroc so pa itak oh in sploh lepiuser posted image
 

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
5.3.2009 12:47:54   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: draja

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiii Matia, kakšna lepa torta in žurka za RDuser posted image user posted image user posted image . Same punce povabil a?user posted image

Thaiss ja seveda si vabljena na kavouser posted image . Enkrat mi moraš itak razložit kje v Izoli se da kaj parkiratuser posted image .

no, sej tut par fantov je bilo, ma kaj ki so raje žogo brcaliuser posted image  Matia pa že ve da mora imet rezervo punc ob sebiuser posted image

V Izoli pa parkiraš pred mojim blokom, pa si v treh minutkah peš v centruuser posted image


thaiss-tok mi je lepa torta da lohk recem da se nisem tok lepe vidlauser posted image user posted image ,otroc so pa itak oh in sploh lepiuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
5.3.2009 13:06:18   
erna14



thaiss-tok mi je lepa torta da lohk recem da se nisem tok lepe vidlauser posted image user posted image ,otroc so pa itak oh in sploh lepiuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image


a zdaj si pa vazna aaaaauser posted image user posted image

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
5.3.2009 13:11:31   
thaiss
ufff veš kolkuser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
5.3.2009 13:24:09   
tinaaja
vprasanje-kako zobno pasto uporabljate za otroke in kaj naredite da si otroci do konca pustijo umit zobe ker nas pobegne po 10 sekundah


matia je zelo naudušen nad pucanjem zobkov..ker čene jih bo miška popapcalauser posted image Najprej poje zobno pasto, s ščetko šara po ustih še ene 3min, na koncu pa mu jih jaz spucam.


me veseli, da je se kaksen, ki najprej poje pasto user posted image Pol nekaj grize scetko, pol morda poskusa mal podrgnit pol pa se v vecini pregovarjave user posted image , da ji lahko jaz podrgnem zobke... Ker pol, ko ni vec paste gor, ni vec zanimivo user posted image

Draja, danes si prava pridna mravljica user posted image al pa ta prau zamorc user posted image

Matia ... hmm pri dveh pa ze harem user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
5.3.2009 13:25:17   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja
...Ker pol, ko ni vec paste gor, ni vec zanimivo user posted image

zato mi vsaj še dvax dodamo

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
5.3.2009 14:12:46   
Anonimen
Hoj,

mene gor drzi kava... imam po mojem ene 15 minut miru.. pol pa kuhno po tleh pomit user posted image Res se mi ne da ...
Selimo se enkrat do konca meseca. Drug teden gre dragi gor pogledat nekaj stanovanj in po moznosti najame nekaj.. pol pa peljemo stvari gor.. najbolj bi bilo, ce bi kar stanovanje gor peljal... ne bi bilo treba pospravljat. :)

Zobki - mi imamo dve zobni scetki. Eno, s katero se igra in eno, s katero ji podgrnem. Prej ni sans, da bi ji z njeno podrgnila. Uporabljamo pa zobno pasto od Welede za otroke. Res je malo drazja, ampak nima unega nagravznega okusa po malini ali banani user posted image Je pa ta pasta Liviji tako vsec, da moram pazit, ker si da tubico v usta in jo ven cuza.

Draja- mi trije bomo v LJ v torek ali cetrtek. Livija gre izbrat spomladansko oblekco za darilo za RD. Takrat se lahko kje dobimo. BTW. A ze kaj veste, kaj boste imeli?

RD - mi bomo imeli mini praznovanje kar drugo soboto pri nas. Bo mal torte in nekaj zraven. Sem pa ze kupila simpaticne svecke za na torto, ki niso une klasicne modro bele. Torta pa se ne vem kaksna bo. Premisjujem, da je zarad Livije itak vseeno, ker je ne mara prevec.

VSE NAJBOLJSE se vsem slavljenckom: Sanja, Ela, Matia, Ziga (Kati), Lukas, Maks, Jurij ter Ziga (Sezam)..

(odgovor članu thaiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
5.3.2009 14:46:34   
Anonimen
Zdravo!
Samo, da se na hitro javim. Hvala vsem za čestitke.   Mi smo doma. Jure je full dobro sprejel sestrico, sploh ker prej ni hotel slišat, da ima mami kaj v trebuščku. Skoz govori "punčka Kapi" , pa rad ji vzame dudo, ki jo ona sploh ne mara. Tudi spanje ji je tuje, če že najraje spi podnevi, ponoči pa je priklopljena na zizike, ki jih full obožuje.
Sam porod je bil kar hiter, ampak tud precej boleč - bolj kakor v prvo. Odprta sem bila na full, tamala pa se ni hotla spustit nižje, zato je babica pomagala, da je medtem, ko sem potiskala širila neki spodi in nekako jo je "zvlekla" ven. Zato je imela tudi podpludbe na ličnicah, pa po vrhu glavice so jo ranili, ko so prebodli ovoje. Je pa že kakala v plodovnico, tako da je bil res čas da pride na svet.

Ob priliki vam bom dala še kakšno fotko.

Pa vse najboljše vsem, ki ste in boste v teh dneh praznovali. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
5.3.2009 14:54:50   
Lejci
IZVIRNO SPOROČILO: erna14
vprasanje-kako zobno pasto uporabljate za otroke in kaj naredite da si otroci do konca pustijo umit zobe ker nas pobegne po 10 sekundah


Zobna pasta vademecum kids... Zobe pa pri nas pere Nodi user posted image . Prej jih je pa čebelica Maja... In odkar ji njeni junaki perejo zobe, ni problemov... Sploh odkar smo preklopili na "tapravo" pasto, ki jo je treba izpljunit...

Poudarek na "izpljunit"!!! To je zakon! No... pljuva pa tudi povsod drugje, ko se spomne user posted image

_____________________________




(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
5.3.2009 14:56:06   
thaiss
Jasna še  enkrat čestitke, lepo da je Jure z veseljem sprejel Katjo!!!
Uživajte

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
5.3.2009 14:57:21   
thaiss
Žiga vse najboljše za 2 svečki

user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
5.3.2009 15:08:54   
erna14
vprasanje-ja pa uporabljate pasto z fluorjem ali brez????znamka,model ime????? user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil erna14 -- 5.3.2009 15:09:19 >


_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
5.3.2009 15:18:46   
thaiss
weleda

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
5.3.2009 15:37:34   
tinaaja
Weleda tudi pri nas. Ker jesti jo je tako zakon user posted image

Jasna, welcome back user posted image super, da ste dobro startali user posted image Se priporocam za nadaljni razvoj dogodkov - mal prakticnih izkusenj user posted image , da se zacnem psihicno pripravljat.

Pikapola, a ti pa z obema v trgovino.. Jaz sama ne grem z brino user posted image Ne vem, a je nas otrok res tak hiperaktivc, ampak shoping z njo ni mogoc. Sploh. Ok, ce je v vozicku in ima  zemljo v roki, pol se lahko sprovede un ta kratek. Ce greva pa v tedensko nabavko, pa je zmeraj! kriza. Javi, kdaj bos v LJ, bi jaz tud prisla, ce bo zdravje ok. user posted image

Moj je ravnokar popokal otroka v nahrbtnik in psa in so sli. MIIIIRRRRR user posted image Ju3 pa sem off duty - imam preglede in je moj na dopustu. Civilizacija here I come...
A sem omenila, da sovrazim dez user posted image   A greste na sprehod v dezju? Oz kaj pocnete takrat? Mi se spravimo na sprehod, ce rosi, ampak je kriza, ker se mora B sporijateljit z vsako luzo. Smo ze parkrat se hitro pobral domov, ker je v kaksni pristala in je bila cist premocena.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
5.3.2009 16:30:00   
dskubin
Žiga - vse najboljše!

Pikapola, a ti pa z obema v trgovino.. Jaz sama ne grem z brino user posted image Ne vem, a je nas otrok res tak hiperaktivc, ampak shoping z njo ni mogoc. Sploh. Ok, ce je v vozicku in ima zemljo v roki, pol se lahko sprovede un ta kratek. Ce greva pa v tedensko nabavko, pa je zmeraj! kriza. Javi, kdaj bos v LJ, bi jaz tud prisla, ce bo zdravje ok. user posted image

Jst tut grem z obema, je pa daleč od tega, da uživam. Z vsakim posebej je hudo, z obema je isto hudo, ni hudox2 al pa na2 user posted image . Kot sem že rekla, se predvsem veeeeeeeeeelikooooooooo manj sekiraš - ravno meni do Đevđelije, če sta oba na tleh pa trgovino pucata - ponavadi me reši unih groznih pogledov mimoidočih takrat, ko pridemo do kruha (btw - sej veš, morš it čez celo trgovino, da do tja prideš), kjer dobita vsak eno žemljico al pa rezino kruha, pol, ko pa pridemo še do soka, sem pa itak rešena user posted image

pranje zob - zdej nam kar nekako gre.Če noče, se samo obrnem ven iz kopalnice in rečem, da ji bojo črvički pojedli (ko je pa Draž imel muhe, smo mu pa slike na netu kazali - une piškave zobe, ko v ustih nič več ni). Takoj priteče in prosi, da ji pomagam. Smo pa z Diti imeli jok in prepiranje vsak večer, več kot eno leto. Ona bi sama, pa držanje ust skupaj - ni pomagalo nič, ne 2 ščetki, ne velika ščetka, ne pesmice. Sem ji mogla z rokami usta džat narazen (včasih sva mogla bit oba, en da je usta držal, en, da je ščetkal user posted image . Ji dam na ščetko ravno zrno paste (sama isto da tubo kar v usta in bi naenkrat vse izsesala) in pol ona sama malo ščetka in grize (to mi gre ful na jetra, ker se je zgleda navadla od brata, on naredi iz ščetke tako čudo s tem grizenjem, da moram vsak teden menjat user posted image ), pol pa jaz dokončam. Ji pa nič veš paste ne dodajam, ostane vseeno dovolj v ščetki. Pa pljuvamo v prazno, ker peno najrajši požre - če ji stalno ne stojim za vratom in govorim pljuni, pljuni - gre vse dol).

jasna - super za vas, da jo je Jure tako lepo sprejel. Upam, da tako ostane! Čakamo slikce. Ej, pa ne pozabi počivat user posted image

dež - ja, tudi gremo ven. Sej ni važno, če so luže prjatlce, važno, da vražički uživajo. Se pa ne spravljamo nikamor daleč od hiše, ker imamo tudi izkušnje plavanja v velikih lužah, pa gre pol vse notri pri vratu, kljub titim dežnim hlačam user posted image

< Sporočilo je popravil dskubin -- 5.3.2009 16:31:32 >


_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
5.3.2009 18:23:39   
sezam
Hvala za čestitke in še malo za vas in malčke

user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
5.3.2009 19:30:58   
amy26
čestitke Žiga za 2.Rojstni dan

user posted image

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
5.3.2009 20:09:14   
K_a_t_i
Žiga, vse najboljše user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?