|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 10:26:08   
emina83
Živjo!


evo naj se vam še jaz pridružim!  tudi jaz sem srečka user posted image . ZM sem imela 26.1., to bo moja 2. user posted image , imam že eno nagajivo miško doma, ki zahteva veliiiiiiko pozornosti, ampak saj bouser posted image . PDP imam po mojih izračunih 2.11., prvi pregled pa 26.3.

aja, še to sem pa iz Žalca pri Celju.

upam da bomo vse srečno dočakale naše male zakladke, ter da bomo teh devet mesecev prebrodile s čim manj slabostmi in s čim več energijeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 11:14:05   
ANIME




user posted image


PDP        Ime               (št.user posted image , št.user posted image )  starost    kraj       pregledi  
===============================================
 
01.11.    Anime            (1user posted image ,0user posted image )        28 let,      LJ        UZ 06.03.
 
02.11.    varci              (3user posted image ,?user posted image )        28 let,      LJ        pregled
 
02.11.    Iyra*             (?user posted image ,0user posted image       ?? let       MB       UZ 07.03.
 
02.11.    emina83        (2user posted image ,1user posted image )        ?? let        CE       UZ 26.03.

04.11.    Oktoberka     (2user posted image ,1user posted image )       23 let       LJ        UZ 27.03

04.11.    murva            (5user posted image , 2user posted image     35 let      kraj       pregled

 
11.11.    Polynesia      (2user posted image ,0user posted image        28 let       LJ        pregled

13.11.    Bety upa        (?user posted image ,3user posted image )       42 let        PO      pregled

??          Pebi                (?user posted image ,1user posted image )       ?? let       kraj      pregled

??          Ssheila
           (?user posted image ,?user posted image      ?? let       kraj      
pregled

??          Anonimna      (?user posted image ,?user posted image )        ?? let       kraj      UZ 03.04.

??          NINAHR         (?user posted image ,?user posted image )        ?? let       kraj      pregled

 
 








PDP imamo lahko "ne-odebeljeno" dokler si ga same izračunamo na RR, ko pa ga potrdi ginekolog, pa ga odebeljimo. Kaj pravite?

zdaj bi pa prosila, da čim prej sporočite manjkajoče podatke!



________________________________________
Uporabne strani:

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
NUHALNA SVETLINA        SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
NOSEČNOST                 ŠOLA ZA STARŠE
NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
MAMA.SI                     NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                         TUKAJ                   TUK


 
________________________________________
user posted image za vse nosečke! Naj bo mirna in srečna nosečnost!user posted image      



_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu varci)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 11:15:19   
ANIME
user posted image user posted image user posted image  ČESTITKE NOVIM user posted image

prav lepa pisana druščina postajamo!

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 11:55:54   
Polynesia
IZVIRNO SPOROČILO: ANIME

user posted image user posted image user posted image  ČESTITKE NOVIM user posted image

prav lepa pisana druščina postajamo!


Se strinjamuser posted image user posted image  Se bomo v teh 9.mesecih zelo dobro spoznale user posted image

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 13:07:56   
murva
No, novembrčice, a vse že user posted image ? Pa da ne bi rekle, da nimate nosečniških znakov user posted image user posted image user posted image ...je naša tema kar obmirovala, pa ne vem al vam je vsem že po malem user posted image  al pa pančate. Meni je obojega po malo, tolk da vem, da sem user posted image .

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 13:29:58   
Polynesia
Joj jaz sem zdele toooooolk zaspana ratala, da bom kar za tipkovnico user posted image , hihihi.
Drugače me pa že začenjajo joškice bolet, pa kr velke so, to bo mož vesel user posted image user posted image user posted image ...no ampak glede na zadnjo izkušnjo so me bolele ko sam user posted image . Meni je zaenkat slabo tko tko, ne vem al je tole še mal psiha.

Drugače pa komaj čakam da bo dons konc tega dneva in da grem domov kakšno kitico odspat user posted image user posted image

(odgovor članu murva)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 13:48:13   
ANIME
jaz se pa res počutim, kot da ni nič.
Me tole že kar malo skrbi. Upam, da mi ne bo v četrtek povedal da ni nič iz vsega tega!



drugače pa je ena spraševala po dvojčkih. Midva sva imela ICSI postopek in so nama vstavili dva. Tako da do četrtka še vedno lahko upava, da bova imela user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 14:02:35   
Polynesia
ANIME seveda bomo v četrtek držale pesti da bo vse v najlepšem redu, tako kot mora bitiuser posted image

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 14:22:57   
SSheila
Ejla punce!

se morem še jst oglasit in dat kake podatke :-) stara bom 24 let, doma iz Goriške, pregled imam 12.3. v Šempetru, to je moja 2. nosečnost, prva se je slabo končala. Hm, še kakšen podatek? Al sm povedala kaj preveč? user posted image

moji znaki.... občasna slabost brez bruhanja, danes pa me že cel dan matra levi jajčnik - sej je normalno, ne?user posted image prejšnje dni sem bila tudi bolj trudna, danes sem pa kar ok (še). Aja, pa hrana... zdi se mi, da sem lačna, oz. imam prazen želodec, pa mi kar ne gre in ne gre... no, ko se pa lotim kar greuser posted image aja pa še obiskov na wc da niti ne omejnam!user posted image

No, to bi bilo kar vse.. nestrpno čakam 1.pregled, da vidim kako je in če je vse ok - me je kar malo strah tega.
sem malo razmišljala... a je res, da če si v prejšnji nosečnosti imel splav (ali meni osebno je odmrl plod)  da te da večina gin. na bolovanje in predpiše ležanje? ker če je to to.. bi lahko tudi zdej vedela, da bi mogla ležat... ker po eni strani se mi zdi neumno, da bi zdej tekala okrog in bi mi čez en teden rekla, naj počivam - ni res? no, kot sem rekla, mogoče malo pretiravam, ampak v bistvu bi samo rada, da bi blo vse okuser posted image

Ok, dovolj :-)
mejte se fajn in veliko smeha... kljub čudnemu vremenu....

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 14:40:38   
lyra*
naš seznamček user posted image se kar hitro polni! čestitke vsem novim nosečkam!

jaz  že 2noči nisem nič spala! pa nevem ali mi je bilo slabo ali se pa mi je samo zdelo?user posted image user posted image


anime  dj tam samo mojo starost še vpiši 27user posted image  pa nič skrbet,če še nimaš znakov! boš videla da bo vse ok!

(odgovor članu SSheila)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 14:50:21   
ANIME
IZVIRNO SPOROČILO: SSheila
Hm, še kakšen podatek?



SSheila prosila bi te še za PDP

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu SSheila)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 15:13:14   
SSheila
hm, za PDP nisem še gotova, ma se mi zdi da bo okrog 5.11. Točno povem 12.3. - pa se bomo semjalai kolk sm falila user posted image

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 16:29:36   
Erin
ANIME seznam za bodoče mamice imaš na strani

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2094353&mpage=66

(ko kopiraš naslove ga ponavadi ne kopira zato ga moraš na novo dodat...boš znala? )

Lepo nosečnost vam želim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SSheila)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 17:55:42   
lyra*
pa kje ste zdaj nosečkice???????    a vas že slabost daje??

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 19:20:47   
Polynesia
IZVIRNO SPOROČILO: lyra*

pa kje ste zdaj nosečkice???????    a vas že slabost daje??


Evo nas user posted image user posted image user posted image ...hm, res je nekam zatišje tule, punceeeee user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 19:45:29   
pika74
Men je skoz slabo, pa vsi znaki so prisotni... sam je še prezgodi za test (ZM je bla 11.3., transfer dveh pingvinov brez terapije pa je bil v nedeljo par dni nazaj) Še mal bo treba počakat bety upa user posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 20:08:09   
sonček75
SSheila -jaz imam za seboj že 3 ss,odmrtje ploda v 8 in14  tednu,prazna GV,pa še z umetno poizkušam že 4 leta,sedaj pa sem user posted image 10 tednov pa mi nihče ni omenil bolniške,kljub zelo rahlim  rjavim izcedkom v 8 tednov.
Vsem novemberkam pa želim lepo in mirno user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: NOVEMBRČICE 2008
5.3.2008 8:11:20   
Bety upa
Polinesya user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!! Iskrene čestitke!!! Jaz sem tudi zajokala, ko sem zagledala user posted image .

Vsem drugim novim nosečkam tudi od srca čestitam in dobrodošle!!!user posted image user posted image user posted image

Glede bolniške - Jaz nisem še bila na bolniški, pa sem imela vse sorti izkušenj. Vzela sem kakšen dan dopusta in to je bilo to. Enkrat mi je celo moj osebni zdravnik brez moje vednosti zrihtal komisijsko bolniško za 3 mesece.....In sem prekinila, ker sem imela abrasio. Jaz kar delam, čeprav je moje delo zelo terensko. Ne vem....Mi čist zrak in sprehodi kar pašejo.

Vsi zdravniki trdijo, da se z nosečnostjo dogaja, kar se dogaja in mirovanje nima vpliva.

Mislim, da je pametno, da vsaka naredi po svoji vesti, počutku in možnostih....In edino tako je prav.

Zaradi mojega terenskega dela ne morem viseti na računalniku cel dan. Ampak vas zjutraj zraven kavice preberem in evo nekaj napišem.

Jaz od znakov imam hudičevo lakoto in pojedla bi tudi vas, če bi bile zraven in zaboli me v križu močno, če so okna zaprta in ni svežega zraka. Moram vedno biti v naravi. Problem mi predstavljajo obiski v družinah (raznoraznih), kjer se bojijo prepiha....in mi je zelo slabo...potem pa se izgovarjam, da sem nekaj pozabila v avtu, malo odpiram vrata...in tako....gre....To je, mislim, edini razlog, zakaj bi jaz šla na bolniško.
Prav nerodno je pred ljudmi začeti bruhati....

Zaenkrat toliko....

Tudi pri nas je malo pobelilo hribčke...In mraz je...

(odgovor članu sonček75)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: NOVEMBRČICE 2008
5.3.2008 8:15:48   
Bety upa
Naš seznam in linke ste tako lepo dopolnile, da boljše se ne da...ODLIČNO!!!

user posted image user posted image user posted image  Kapo dol!!!

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: NOVEMBRČICE 2008
5.3.2008 8:44:42   
Polynesia
Jutro novembrčice.

Kje ste zaspankeeeee user posted image

No pa da za vse skuham najprej po eno kavico user posted image ...mmmm kako paše user posted image .

Bety upa se strinjam glede seznama, je res fuuul lepo urejen.

Zaenkrat je še malo zatišja pri nas, ampak ne dvomim v to da se ne bi razgovorile.

Se še javim.
Papa.

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: NOVEMBRČICE 2008
5.3.2008 8:49:10   
ANIME
Dobro jutro!

evo danes me je pa zbudil sneg na strehah user posted image
hvala bogu, da se vremenske napovedi niso uresničile in ga ni kaj več zapadlo.


Drugače pa jaz nimam pojma kaj je z mojimi "znaki". Enostavno nimam nič!

Edino kar sem zadnje par dni opazila je, da sem hitreje zadihana (že pri hoji po ravnem user posted image ) in pa da se ponoči kdaj pa kdaj zbudim zaradi prebavnih motenj (me tako zaboli v trebuhu, da čisto mokra postanem, čez par sekund pa mine in je vse OK).

Pa sploh ne vem ali se to lahko šteje kot kakšni znaki.

Prsa se mi zdijo, da so vedno manj občutljiva (ne bolj, kot bi morale biti), trebuh imam spet čisto raven (kakor sem ga vedno imela).

Prav groza me je jutrišnjega pregleda!!!



_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: NOVEMBRČICE 2008
5.3.2008 8:52:04   
Polynesia
ANIME tudi jaz sem fuuuuul hitro zadihana, včeraj predno sem govorila po telefonu in hodila do stanovanja in ko sem prišla v stanovanje, katastrofa, fuuuul sem rabla časa da sem se nadihalauser posted image . Pa tudi znaki ponoči so pri tebi v redu. Tko da brez panike, vse je dobro. Nič ne skrbi, jutri bomo pa absolutno mislile na tebe in da prideš nazaj s pozitivnimi novičkami user posted image .

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: NOVEMBRČICE 2008
5.3.2008 9:06:31   
SSheila
ojla!

Sonček75
- želim ti mirno nosečnost, da boš lahko pestvala svojega user posted image .

Danes pa nisem spala skoraj nič zaradi skrbi... Vem, da je totalno brez veze in nesmiselno razmišljat o tem, ampak... Staknila sem močan prehlad in se bojim da bi bilo zaradi tega kaj narobe. G. mi je zadnjič rekla, da je možno, da je prišlo do odmrtja ploda zaradi kakega prehlada ipd.  Vem, da itak ne pomaga nič ptori temu, in da če bo moglo bit vse ok, si mislim, da bo. ČE ne pa bo itak drugače...
KAj menite ve o prehladu v 5 tednu? je lahko vse ok?

Sicer pa vam želim lep in miren dan. Na vipavkem imamo čisto malo sončka - vam ga želim tudi jaz!

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: NOVEMBRČICE 2008
5.3.2008 9:49:45   
ANIME



user posted image


PDP        Ime               (št.user posted image , št.user posted image )  starost    kraj       pregledi  
===============================================
 
01.11.    Anime            (1user posted image ,0user posted image )        28 let,      LJ        UZ 06.03.
 
02.11.    varci              (3user posted image ,?user posted image )        28 let,      LJ        pregled
 
02.11.    Iyra*             (?user posted image ,0user posted image       6566 let       MB       UZ 07.03.
 
02.11.    emina83        (2user posted image ,1user posted image )        ?? let        CE       UZ 26.03.

04.11.    Oktoberka     (2user posted image ,1user posted image )       23 let       LJ        UZ 27.03

04.11.    murva            (5user posted image , 2user posted image     35 let      kraj       pregled

 
11.11.    Polynesia      (2user posted image ,0user posted image        28 let       LJ        pregled

13.11.    Bety upa        (?user posted image ,3user posted image )       42 let        PO      pregled

??          Pebi                (?user posted image ,1user posted image )       ?? let       kraj      pregled

15.11.   Ssheila           (2user posted image ,0user posted image      24 let       GO       
UZ 12.03

??          Anonimna      (?user posted image ,?user posted image )        ?? let       kraj      UZ 03.04.

??          NINAHR         (?user posted image ,?user posted image )        ?? let       kraj      pregled

 
 








PDP imamo lahko "ne-odebeljeno" dokler si ga same izračunamo na RR, ko pa ga potrdi ginekolog, pa ga odebeljimo. Kaj pravite?

zdaj bi pa prosila, da čim prej sporočite manjkajoče podatke!



________________________________________
Uporabne strani:

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
NUHALNA SVETLINA        SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
NOSEČNOST                 ŠOLA ZA STARŠE
NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
MAMA.SI                     NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                         TUKAJ                   TUK


 
________________________________________
user posted image za vse nosečke! Naj bo mirna in srečna nosečnost!user posted image       


< Sporočilo je popravil ANIME -- 5.3.2008 9:51:04 >


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: NOVEMBRČICE 2008
5.3.2008 10:16:06   
murva
Dan, so-user posted image !
 
Ma res je en tak bel zaspan dan.  user posted image  je moj razpoznavni znak user posted image user posted image user posted image .
SSheila praviš, da si staknila prehlad - ja, no, welcome in the club. Mene goni tak kašelj, da mi gre že na živce...pa mislim, da zarad prehlada nima bit kej narobe. A veš, ginekologi tud ne vejo zakaj plod odmre, pol se pa obesijo na vse možne razloge, me se pa obesimo na njihove razlage user posted image user posted image user posted image . Držim pesti za čimprejšnje okrevanje user posted image .
Anime, kar pogumno jutri na pregled, sama itak nimaš vpliva na to kaj se dogaja. Pa me te podpiramo in držimo pestke zate, a ne punce? Pa seznam nam tako fletno rihtaš, da res zaslužiš vso pohvalo user posted image .
Danes sem se probala naročit na pregled in mi ni uspelo user posted image  ...najprej mi sestra ni dvignila, pol je mela zasedeno, no, nazadnje je pa ratala "gužva" in sem odnehala...pač ne morem v prisotnosti sodelavcev razlagat kaj bi rada, pa kdaj je bla zadnja user posted image . Naročanje pa sam od 7-8 ure zjutraj. Ma jutri ponovim vajo, pa enkrat mi bo že ratalo, ni vrag da ne user posted image . Ajd, se še pišemo & beremo, zdej moram it po hrano ... jst sem takooo lačnaaa user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu SSheila)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?