|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ravnanje vzgojiteljice - pravilno?
13.3.2008 19:54:53   
Čupka
Veternica, mislim da nisi prebrala cele teme, zato se vzdrži takih neosnovanih neumestnih komentarjev, s katerimi si ti očitno sila zadovoljna. Če si prišla po medsebojno  obračunavanje, si usekala mimo. Na rr sem zaradi drugih vzrokov.

(odgovor članu 1vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Ravnanje vzgojiteljice - pravilno?
13.3.2008 23:27:14   
* Mateja *
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *

ja vsega tega, veliko ne?user posted image



Joj, Mateja, nočem delovati sitno ali zafrkljivo, ampak pri veliki večini študijev se učiš zelo veliko, ne samo za vzgojitelja. In na čisto vseh študijih v Sloveniji je ogromno balasta in zelo malo uporabnih stvari. Govorim iz izkušenj, sem sama študirala en 95% piflarski študij in enega najmoderneje usmerjenih - torej v prakso, pa še ta je bil preveč teoretični za moj okus. Tako da, boš sama videla, da se marsikdaj teorija v praksi pokaže za nekaj imaginarnega. Lahko je govoriti, kaj narediti, ko ti pol razreda dela kraval, kako boš dejansko ukrepal, ko si sam v to čustveno vpleten, pa se pokaže šele ko si v tako situacijo vržen.

Pri nas s faksa ne prideš strokovno usposobljen. Je veliko premalo prakse. Prideš podkovan s stroko, ne pa usposobljen. To dobil šele s prakso, z leti, z nepredvidenimi dogodki v službi, ko moraš reagirat takoj.

Pa še nekaj: zelo me je zmotil ta rahlo vzvišen ton v tvojem pisanju, ker izgleda, da vzgojiteljice postavljaš zaradi pedagoškega znanja na višji nivo. To ni prav. Noben poklic ni več vreden in noben človek ni večvreden. (isto se npr. dogaja v medicini, pacienti nimajo pojma, naj bi se podredili zdravniku, bla, bla, bla) Kadar imaš v neki stroki ljudi različnih profilov, je potrebno vse jemati kot partnerje, kjer vsak prispeva en majhen delček in s katerimi je potrebno sodelovat. Tako jaz vidim vlogo vzgojiteljice. Ne nekoga, ki ga plačujem, da čuva mojega otroka, temveč kot osebo, ki se aktivno in zavestno ukvarja z njegovo vzgojo in socializacijo. Ravno zato pa nima tudi ona pravico mene karkoli podučevat, temveč moramo skupaj najti ustrezno rešitev za vse.

Kar se tiče metanja slabe luč na poklici: ne se bat, prav v vseh poklicih se najdejo taki in drugačni ljudje in prav v vsakem poklicu jih je nekaj, ki delajo v nasprotju z dobro prakso stroke. Ampak je vsem normalnim zunanjim opazovalcem jasno, da je plevela med zrnjem malo. Ostali se trudijo, delajo tudi napake, ampak jih skušajo odpraviti in svoje znanje izboljšati. Glede na opisano tudi vzgojiteljica v temu primeru in ji to štejem zelo v plus, čeprav se ne strinjam z njenim ravnanjem.


aNKICA , MOJA PRIPOMBA JE BILA NAMENJENA ZA ŠTOS! mATER ME VSE TOK RESNO VZAMETE!!

Itak se na faksu moraš učit, haloo!! Pero na enih več, na drugih manj!
Da ne bo pomote. meni je biti vzg. drugačen poklic kot biti ekonomist al pa mesar. Pri delu moraš biti s srcem, ne pa zaradi plače, kot so nekatere. je poseben poklic in ni vsak primeren zanj. vsekakor pa moraš imeti določene vrline, da ga lahko s srcem tudi opravljaš. Ne povzdigujem v višave mojega poklica, ker je pač poklic, ampak je meni pač drugačen od drugih. Mislim, da morajo biti npr. medicinci, ped. delavci, ostali ljudje, ki se ukvarjajo z drugimi ljudmi, pri delu s srcem in dušo in da delo opravljajo z veseljem.  Pa s tem ne ponižujem nobenega poklica, ker pač vsak je lep in zanimiv po svoje! je pa res, kar si napisala, da vzg. ni človek ki je plačan da čuva otroke!
Jaz sem se pač postavila v situacijo Čupke in sem na vse odreagirala tako kot če bi šlo za mojega otroka in morda se ti zdi, da pišem vzvišeno, ampka ni to!! To je bila zgolj jeza, ko sem brala prve poste in še vedno se mi zdi nesprejemljivo kar se je zgodilo!!

Po svoje ima pa tudi veternica prav! ker veliko ljudi oz. staršev ne zagovarja dovolj svojim otrokm in raje vse slepo verjame učitljem, recimo da to velja za starejše in mislim, da se zgodi tudi taka situacija kot jo je veternica napisala!

Alora, upam da se je Čupka mal potolažla in da peljejo naprej!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Ravnanje vzgojiteljice - pravilno?
14.3.2008 8:47:54   
1vetrnica
Veternica, mislim da nisi prebrala cele teme, zato se vzdrži takih neosnovanih neumestnih komentarjev, s katerimi si ti očitno sila zadovoljna. Če si prišla po medsebojno obračunavanje, si usekala mimo. Na rr sem zaradi drugih vzrokov.



borbena pa si, upam, da si to pokazala tudi v vrtcu.user posted image

Vsekakor si želela mnenja in sem ti svojega povedala, če se pa ne strinjaš, pa ga preskoči.user posted image

Vsekakor vse lepo za tvojega otroka.user posted image

_____________________________

Veterček pihlja, mi meša misli
po srčku me žgečka.
K tebi poletim
v objemu tvojem se stopim.

Snežinka

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Ravnanje vzgojiteljice - pravilno?
14.3.2008 8:56:02   
Čupka

IZVIRNO SPOROČILO: 1vetrnica

Veternica, mislim da nisi prebrala cele teme, zato se vzdrži takih neosnovanih neumestnih komentarjev, s katerimi si ti očitno sila zadovoljna. Če si prišla po medsebojno obračunavanje, si usekala mimo. Na rr sem zaradi drugih vzrokov.



borbena pa si, upam, da si to pokazala tudi v vrtcu.user posted image

Vsekakor si želela mnenja in sem ti svojega povedala, če se pa ne strinjaš, pa ga preskoči.user posted image

Vsekakor vse lepo za tvojega otroka.user posted image


Hoj, Vetrnica. Borbena sem premalo. In real lifeuser posted image  Mnenja so vsa dobrodošla, saj sem zato izpostavila naš problem. Tvojega posta pa nisem vzela kot mnenje zato, ker si brez osnove prišla do zaključka, da sem zadovoljna, ker sta se mali in vzgojiteljica opravičila en drugemu. To seveda absolutno ni res. Zdi se mi pa pozitivno. Kot sem že tekom teme kar nekajkrat napisala, pa še vedno ne odobravam samega dejanja vzgojiteljice in ga nikoli ne bom. Vsega kar sem napisala, seveda ne bom spet ponavljala....

(odgovor članu 1vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Ravnanje vzgojiteljice - pravilno?
14.3.2008 9:12:40   
1vetrnica
Hoj, Vetrnica. Borbena sem premalo. In real life Mnenja so vsa dobrodošla, saj sem zato izpostavila naš problem. Tvojega posta pa nisem vzela kot mnenje zato, ker si brez osnove prišla do zaključka, da sem zadovoljna, ker sta se mali in vzgojiteljica opravičila en drugemu. To seveda absolutno ni res. Zdi se mi pa pozitivno. Kot sem že tekom teme kar nekajkrat napisala, pa še vedno ne odobravam samega dejanja vzgojiteljice in ga nikoli ne bom. Vsega kar sem napisala, seveda ne bom spet ponavljala....
IZVIRNO SPOROČILO: Čupka


IZVIRNO SPOROČILO: 1vetrnica

Veternica, mislim da nisi prebrala cele teme, zato se vzdrži takih neosnovanih neumestnih komentarjev, s katerimi si ti očitno sila zadovoljna. Če si prišla po medsebojno obračunavanje, si usekala mimo. Na rr sem zaradi drugih vzrokov.



borbena pa si, upam, da si to pokazala tudi v vrtcu.user posted image

Vsekakor si želela mnenja in sem ti svojega povedala, če se pa ne strinjaš, pa ga preskoči.user posted image

Vsekakor vse lepo za tvojega otroka.user posted image


Hoj, Vetrnica. Borbena sem premalo. In real lifeuser posted image  Mnenja so vsa dobrodošla, saj sem zato izpostavila naš problem. Tvojega posta pa nisem vzela kot mnenje zato, ker si brez osnove prišla do zaključka, da sem zadovoljna, ker sta se mali in vzgojiteljica opravičila en drugemu. To seveda absolutno ni res. Zdi se mi pa pozitivno. Kot sem že tekom teme kar nekajkrat napisala, pa še vedno ne odobravam samega dejanja vzgojiteljice in ga nikoli ne bom. Vsega kar sem napisala, seveda ne bom spet ponavljala....




čupka hoj,
moj post ni bil namenjen tebe spravit v slabo voljo, ker verjamem, da si že dovolj pretrpela zaradi tega. Vendar to, kar se je zgodilo NI DOPUSTNO, nikakor!

hOpravičilo bi bilo sprejemljivo samo v primeru, da bi bile obe strani enakovredne (npr. otrok-otrok).
 
Vzgojiteljica in oz. vrtec je ustanova, kjer se otroke, uči, čuva, skrbi zanje,... nikakor ni nikakor pa ne tepe, praska, ...

Zanima me ali bodo proti tej vzgojiteljici uvedene sankcije in kakšne. Vztrajaj na tem.

Glede na to, da se je ta stvar zaključila z opravičilom se bojim, da ste dali tej vzgojiteljici "proste" roke in ni ga hudiča, da se to ne bo še kdaj ponovilo.

Aja, pa vsakega otroka se da umiriti oz. preusmeriti, zato ni potreben tepež.

bdw: če ti nisi borbena, pa naj bo otrokov oče.

Čupka res ti želim vse dobro, predvsem pa tvojemu otroku.

srečno.
 
 



_____________________________

Veterček pihlja, mi meša misli
po srčku me žgečka.
K tebi poletim
v objemu tvojem se stopim.

Snežinka

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Ravnanje vzgojiteljice - pravilno?
14.3.2008 10:11:10   
Čupka
Hvala, Vetrnica. Končalo se je v bistvu s pogovorom med mano in vzgojiteljico. Povedala sem ji tudi da tega kar je storila ne odobravam in da želim, da se kaj podobnega več ne zgodi. Grozila nisem, ker to ni v moji naravi. V kolikor se bo pa ponovno zgodilo kar koli takega, da bo, po mojem mišljenju, izven zdravih meja vzgoje (tole je vsekakor bilo), se pa sploh ne bom več ubadala z njo, ampak se bom obrnila naravnost na psihico in ravnateljico.
Čeprav, čisto iskreno povedano, se sprašujem, če ne bi bilo bolje, da kljub vsemu razglabljanju vseeno dogodek omenim psihiciuser posted image


(odgovor članu 1vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Ravnanje vzgojiteljice - pravilno?
14.3.2008 22:03:43   
bini
hej Čupka...
glede na tvoj zadnji post bi ti na srce položila svojo izkušnjo...
sama sem učiteljica in eden od sodelavcev popolnoma nevzgojno (podrobnosti raje ne bom opisovala) vpliva na učence pri svojih urah... skušala sem stvar rešiti sama, pa se ni obneslo.. ker so otroci še kar tarnali, sem sedaj posredovala pri psihologu, ki je diskretno takoj ukrepal - upam, da se bo obneslo, sama pa vem, da sem naredila prav.... če je ta vaša 'psihica' strokovna in profesionalna, potem se bo znala diskretno in situaciji primerno pogovoriti z omenjeno vzgojiteljico....
za ta korak bi se jaz odločila v dveh primerih:
1) če bi se kaj nevzgojnega ponovilo (četudi manj nevgojnega)
2) če bi imela občutek, da me ima vzgojiteljica za eno tečno mamo, da pa sama v bistvu verjame, da je bilo dejanje čist 'vzgojno'...
o tem pa boš najboljše presodila sama ..
srečno in čimmanj takih dogodkov user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Ravnanje vzgojiteljice - pravilno?
18.3.2008 8:20:32   
1vetrnica
hej Čupka...
glede na tvoj zadnji post bi ti na srce položila svojo izkušnjo...
sama sem učiteljica in eden od sodelavcev popolnoma nevzgojno (podrobnosti raje ne bom opisovala) vpliva na učence pri svojih urah... skušala sem stvar rešiti sama, pa se ni obneslo.. ker so otroci še kar tarnali, sem sedaj posredovala pri psihologu, ki je diskretno takoj ukrepal - upam, da se bo obneslo, sama pa vem, da sem naredila prav.... če je ta vaša 'psihica' strokovna in profesionalna, potem se bo znala diskretno in situaciji primerno pogovoriti z omenjeno vzgojiteljico....
za ta korak bi se jaz odločila v dveh primerih:
1) če bi se kaj nevzgojnega ponovilo (četudi manj nevgojnega)
2) če bi imela občutek, da me ima vzgojiteljica za eno tečno mamo, da pa sama v bistvu verjame, da je bilo dejanje čist 'vzgojno'...
o tem pa boš najboljše presodila sama ..
srečno in čimmanj takih dogodkov
IZVIRNO SPOROČILO: bini

hej Čupka...
glede na tvoj zadnji post bi ti na srce položila svojo izkušnjo...
sama sem učiteljica in eden od sodelavcev popolnoma nevzgojno (podrobnosti raje ne bom opisovala) vpliva na učence pri svojih urah... skušala sem stvar rešiti sama, pa se ni obneslo.. ker so otroci še kar tarnali, sem sedaj posredovala pri psihologu, ki je diskretno takoj ukrepal - upam, da se bo obneslo, sama pa vem, da sem naredila prav.... če je ta vaša 'psihica' strokovna in profesionalna, potem se bo znala diskretno in situaciji primerno pogovoriti z omenjeno vzgojiteljico....
za ta korak bi se jaz odločila v dveh primerih:
1) če bi se kaj nevzgojnega ponovilo (četudi manj nevgojnega)
2) če bi imela občutek, da me ima vzgojiteljica za eno tečno mamo, da pa sama v bistvu verjame, da je bilo dejanje čist 'vzgojno'...
o tem pa boš najboljše presodila sama ..
srečno in čimmanj takih dogodkov user posted image



bini vse kar si napisala je lepo in prav razen pod točko 1: če bi se še kaj nevzgojnega ponovilo!?!?
Se pravi, to kar se je zgodilo je OK; je kar je, ni panike gremo naprej!?!?!?

Tej vzgojiteljici MORA nekdo ( višja inštanca) povedati, da je narobe ravnala in ji izreči ukrep. Pa sej ne govorimo o kili pomaranč, govorimo o nesprejemljivem vedenju!!!

Čupka sori, ker spet odpiram rano, vendar današnja brezbrižnost do otrok je dosegla višek. Ko, sem hodila v vrtec me je tovarišica po riti, ker nisem hotela spat in mi zabičala, da ne smem povedati doma. Seveda sem povedala in je oče znorel, od takrat se ni nikoli več ponovilo.
Od tega je minilo 30 let. Človek bi pričakoval, da bo danes starš še bolj poskrbel za svojega otroka, pa gre v bistvu čisto v drugo smer. Tale brezbrižost do otrok je....

Še to bi ti rada povedala, kaj pravi naša ravnateljica v vrtcu: Mi se poskrbimo za tiste otroke za katere skrbijo tudi starši. V prevodu; zakaj bi mi skrbeli za tiste otroke za katere tudi starši ne.

Ljubimo naše otroke, so neprecenljiv zaklad.



_____________________________

Veterček pihlja, mi meša misli
po srčku me žgečka.
K tebi poletim
v objemu tvojem se stopim.

Snežinka

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Ravnanje vzgojiteljice - pravilno?
18.3.2008 8:49:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 1vetrnica
Še to bi ti rada povedala, kaj pravi naša ravnateljica v vrtcu: Mi se poskrbimo za tiste otroke za katere skrbijo tudi starši. V prevodu; zakaj bi mi skrbeli za tiste otroke za katere tudi starši ne.



user posted image user posted image user posted image user posted image  Torej ker starši ne skrbijo za svoje otroke, si ti otroci ne zaslužijo enake obravnave kot drugi? A ne bi ravno zato rabili še več pozornosti, vodenja? Kar je sicer pri toliko otrocih v skupini zelo težko, pa vendar?

(odgovor članu 1vetrnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Ravnanje vzgojiteljice - pravilno?
18.3.2008 8:54:59   
Čupka
Vetrnica, saj je čisto kul, da si spet osvežila. user posted image   Tudijaz nisem mirovala.Odločila sem se kljub temu govoriti s psihico. Konec prejšnjega tedna. Ker sem po razmisleku prišla do tega da je prav, da pač tudi ona ve -  ker se skupaj intenzivno ukvrjamo s tem, da bi naš pingo ostal na pravi poti in da bi bilo njemu in ljudjem s katerimi sobiva, lepo. Izkazalo se je za zelo pozitivno, da sem se tako odločila. Dogovorili sva se, da tokrat sicer ne bo očitno ukrepala, da pa bo vzela vse skupaj še malo bolj pod drobnogled.
Povedala sem ji tudi, da v kolikor bo prišlo do česarkoli podobnega temu, jo bom ponovno obvestila in seveda obvestila tudi "višjo inštanco". Saj mislim, da v tem primeru kakršni koli pogovori z vzgojiteljico ne bi bili več smiselni, predvsem pa izven moje odgovornosti.
Se pa strinjam, da v kolikor bi stvar povsem zamolčala, to ne bi bilo odgovorno do otroka.

(odgovor članu 1vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Ravnanje vzgojiteljice - pravilno?
18.3.2008 8:56:46   
Čupka

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

IZVIRNO SPOROČILO: 1vetrnica
Še to bi ti rada povedala, kaj pravi naša ravnateljica v vrtcu: Mi se poskrbimo za tiste otroke za katere skrbijo tudi starši. V prevodu; zakaj bi mi skrbeli za tiste otroke za katere tudi starši ne.



user posted image user posted image user posted image user posted image  Torej ker starši ne skrbijo za svoje otroke, si ti otroci ne zaslužijo enake obravnave kot drugi? A ne bi ravno zato rabili še več pozornosti, vodenja? Kar je sicer pri toliko otrocih v skupini zelo težko, pa vendar?


Ankica povsem prav imaš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Ravnanje vzgojiteljice - pravilno?
18.3.2008 13:50:28   
1vetrnica
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

IZVIRNO SPOROČILO: 1vetrnica
Še to bi ti rada povedala, kaj pravi naša ravnateljica v vrtcu: Mi se poskrbimo za tiste otroke za katere skrbijo tudi starši. V prevodu; zakaj bi mi skrbeli za tiste otroke za katere tudi starši ne.



Torej ker starši ne skrbijo za svoje otroke, si ti otroci ne zaslužijo enake obravnave kot drugi? A ne bi ravno zato rabili še več pozornosti, vodenja? Kar je sicer pri toliko otrocih v skupini zelo težko, pa vendar?


Ankica povsem prav imaš!



se čisto strinjam, je bilo napisano v ironičnem smislu. Ampak izluščimo bistvo: STARŠI IN PREDVSEM STARŠI MORAMO SKRBETI ZA SVOJE OTROKE!!!! Meni je vseeno če sem lačna, bosa, gola,... karkoli že, pomembno je, da je za moje otroke poskrbljeno.
Ko moji otroci odrastejo si želim, da me imajo (med drugim) v spominu; moja mami je bila z mano, ko sem jo potreboval, pa čeprav si bili vsi drugi proti.user posted image user posted image user posted image

Čupka bravo zate!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
vse dobro vama želimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Veterček pihlja, mi meša misli
po srčku me žgečka.
K tebi poletim
v objemu tvojem se stopim.

Snežinka

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Ravnanje vzgojiteljice - pravilno?
18.3.2008 13:54:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 1vetrnica


Čupka sori, ker spet odpiram rano, vendar današnja brezbrižnost do otrok je dosegla višek.


halo? V katerem svetu pa ti živiš?
Verjetn ne v istem kot pa jaz.

(odgovor članu 1vetrnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Ravnanje vzgojiteljice - pravilno?
18.3.2008 13:56:42   
1vetrnica
IZVIRNO SPOROČILO: 1vetrnica


Čupka sori, ker spet odpiram rano, vendar današnja brezbrižnost do otrok je dosegla višek.

halo? V katerem svetu pa ti živiš?
Verjetn ne v istem kot pa jaz.



kaj ti pa ni jasno?

_____________________________

Veterček pihlja, mi meša misli
po srčku me žgečka.
K tebi poletim
v objemu tvojem se stopim.

Snežinka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Ravnanje vzgojiteljice - pravilno?
18.3.2008 14:02:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 1vetrnica

IZVIRNO SPOROČILO: 1vetrnica


Čupka sori, ker spet odpiram rano, vendar današnja brezbrižnost do otrok je dosegla višek.

halo? V katerem svetu pa ti živiš?
Verjetn ne v istem kot pa jaz.



kaj ti pa ni jasno?


Upam da se šališ. otroci so tako zavarovani... huj ko kočevski medved.
Ok za vrtec res ne vem... v OŠ pa v SŠ.... ti pa zagotavljam da je tako.

In če se že kje kaže brezbrižnost do otrok se kaže v primerih, ko otroci niti doma nimajo osnovnih stvari poštimanih (oni pa so edini ki bi res rabili dodatno skrb).

Sicer pa naj ti vzgojiteljice povedo, kaj vse si lahk starši privoščijo za vsak drek, ko sem jim zdi da je njihov "sonček" prikrajšan.

Aja... pa to se ne nanaša na temo... sam tvoj stavek me je zmotil

(odgovor članu 1vetrnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Ravnanje vzgojiteljice - pravilno?
18.3.2008 14:09:17   
1vetrnica
IZVIRNO SPOROČILO: 1vetrnica

IZVIRNO SPOROČILO: 1vetrnica


Čupka sori, ker spet odpiram rano, vendar današnja brezbrižnost do otrok je dosegla višek.

halo? V katerem svetu pa ti živiš?
Verjetn ne v istem kot pa jaz.


kaj ti pa ni jasno?


Upam da se šališ. otroci so tako zavarovani... huj ko kočevski medved.
Ok za vrtec res ne vem... v OŠ pa v SŠ.... ti pa zagotavljam da je tako.

In če se že kje kaže brezbrižnost do otrok se kaže v primerih, ko otroci niti doma nimajo osnovnih stvari poštimanih (oni pa so edini ki bi res rabili dodatno skrb).

Sicer pa naj ti vzgojiteljice povedo, kaj vse si lahk starši privoščijo za vsak drek, ko sem jim zdi da je njihov "sonček" prikrajšan.

Aja... pa to se ne nanaša na temo... sam tvoj stavek me je zmotil



solatka ne tečnar, ker te bom pojedlauser posted image user posted image user posted image

govora je bilo točno o tej temi in o tem primeru. Sicer pa govorim o brezbrižnosti staršev (čupka ne leti nate). In tega je hočeš nočeš veliko.
Kako je v šolah pa "še" ne vem.

čupka še enkrat srečno naprejuser posted image user posted image

_____________________________

Veterček pihlja, mi meša misli
po srčku me žgečka.
K tebi poletim
v objemu tvojem se stopim.

Snežinka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Ravnanje vzgojiteljice - pravilno?
18.3.2008 14:24:32   
solatja
meni se pa zdi, da je danes več staršev, ki se preveč ukvarjajo z otrokom in mu ne pustijo dihat in ga zavijajo v vato kot pa takih, ki pustijo otroku preveč svobode ali so do njega brezbrižni. se mi zdi, da je trenutno prav obratno kot pa to, o čemer govoriš, veternica.

mogoče samo ta krog, ki ga jaz poznam user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu 1vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Ravnanje vzgojiteljice - pravilno?
18.3.2008 14:33:36   
1vetrnica
meni se pa zdi, da je danes več staršev, ki se preveč ukvarjajo z otrokom in mu ne pustijo dihat in ga zavijajo v vato kot pa takih, ki pustijo otroku preveč svobode ali so do njega brezbrižni. se mi zdi, da je trenutno prav obratno kot pa to, o čemer govoriš, veternica.

mogoče samo ta krog, ki ga jaz poznam



a še ena solata!?!!user posted image

no če mal pogledaš TV, pa prebereš časopis, bereš net,.. pa lahko vidiš, o čem govorim.

Važn je, da se strinjamo, da so otroci na prvem mestu (pa nikakor ne govorim o vatkanju), potem vse ostalo. Če se pa ne strinjamo pa tud prov.user posted image

_____________________________

Veterček pihlja, mi meša misli
po srčku me žgečka.
K tebi poletim
v objemu tvojem se stopim.

Snežinka

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Ravnanje vzgojiteljice - pravilno?
18.3.2008 14:51:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 1vetrnica
solatka ne tečnar, ker te bom pojedlauser posted image user posted image user posted image

govora je bilo točno o tej temi in o tem primeru. Sicer pa govorim o brezbrižnosti staršev (čupka ne leti nate). In tega je hočeš nočeš veliko.
Kako je v šolah pa "še" ne vem.

čupka še enkrat srečno naprejuser posted image user posted image


Uuuuu kera grožnja....
Sej že bežim....
sam to ti še povem...user posted image

No viš... zdej ko si pa razložila, pa mi je postalo jasno, da sem usekala mimo.
In ja, o brezbrižnosti staršev se pa res strinjam s tabo.

No zdej pa beeeežiiim, da me nevš pojedlauser posted image

(odgovor članu 1vetrnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?