|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
11.3.2008 9:43:52   
honey
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija


Se pa strinjam z anavito, po moje ima toliko pameti, da bi sumljive stvari zbrisal, če pa ne, si pa mogoče želi, da bi jih našla.




Skupaj sva bila 2 leti in mi niti na pamet ni padlo, da bi šla brskat po njegovem telefonu. Enkrat pa mi je dal razlog, da sem šla pogledat in sem našla tisto, kar sem sumila. To je bilo edinkrat, da sem mu brskala po telefonu, no, mogoče še kdaj kasneje, ko me je kaj pičilo, potem me je pa minilo user posted image . Zdaj pa ko mu zvoni telefon in je recimo pod tušem, se javim, če mi je znana številka in povem, da se pač tušira in da se slišita kasneje, drugače pa se ne javim. On pa z mojim telefonom isto. Imava pa oba telefone na dosegu roke, tako da ne skrivava nič pred drugim. Res pa je, da jaz njegovih SMS-ov ali pa on mojih ne gledava (jaz ne več, je bilo enkrat dovolj).

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
11.3.2008 12:07:38   
silvya
Ne. Ni potrebe.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
11.3.2008 13:25:50   
metuLJchy
Parkrat v preteklosti me je dajala skušnjava, pa sem si rekla ne punca, boš imela slabo vest. Je pa res, da se je skušnjava pojavila v trenutku, ko mi je s svojim obnašanjem dajal sum - zdaj me ne dajejo niti skušnjave več, ker odnos štima, da bi iskala nekaj kar bi morda lahko bilo, pa se mi ne da - moram pa povedat da sem na začetku zveze slučajno prebrala mail namenjen bivši. Nisem brskala po PC, pač pa ko sem hotela jaz na PC je bil mail odprt - in ker mi je na prvi uč padlo v oči, nekaj kar je bolelo sem se šla mazohizem in brala naprej - potem sem mu tekla povedat to... žal sva zaradi tega imela oba slab priokus, in kot je že bilo napisano pišem še jaz: resnica pride ven, če jo iščeš ali ne.

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
11.3.2008 15:27:25   
Teya*D.
Če rabim kakšno številko potem že pogledam in poiščem sama, če ga ni kje v bližini. Je pa bilo od začetka neka atrakcija, da sva en drugemu pretipkala telefon. Sveža ljubezen, malo nezaupanja itn... Zdaj pa se mi ne da. Še ko zvoni ga pustim naj kar zvoni...

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
11.3.2008 17:10:29   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: Zanica

Punce, žene, partnerke... ali berete sporočila, brskate po kalendarju, gledate odhodne-dohodne klice... na mobilcu od vašega partnerja? Ali dopuščate da on gleda po vašem mobitelu?


Ne in Ne.

< Sporočilo je popravil caillou -- 11.3.2008 17:11:11 >


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
11.3.2008 23:54:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

Ampak zdaj ni več tak hudo,kot je bilo na začetku. Števce je dal na nulo in so mogli vsi smsi štimat pa tudi klici. Hvala bogu nisem imela kaj skrivat in sem test vedno pozitivno opravilauser posted image .


Res je fajn odnos iz ciste nule zacet. Tudi ce samo za statistiko.

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
12.3.2008 7:13:08   
srki
Sem ga že enkrat ja, tudi vse, kako in zakaj sem to naredila, sem celo tu povedala. In ne, ni mi bolno, in nisem bolna, ker sem to naredila, sem to naredila in razloga, ker mi je v fris lagal. Saj se ne sekiram, če me ima kdo za butasto ali nezrelo.

Tega nisem naredila nikoli več, ker je izučilo predvsem njega, ne mene in me veseli.

Sedaj se še oglasim ne, če zvoni in ga ni v bližini.

Da bi vedela, da mi ga on pregleduje, pa ne morem rečt, ker ne vem, kaj počne, če mene ni zraven pa je mobi na njegovem dosegu rok. Kolikor pa ga poznam in njegovo naturo, pa lahko rečem, da tega ne počne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
12.3.2008 7:51:05   
Anonimen
Brskam in tudi on brska. Največkrat na školjki, kadar rabim pospešek.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
12.3.2008 10:43:12   
VERONICA
Mič je napisala: Ali pa ravno zato lahko šarita, ker si zaupata in nimata nic za skrivat eden pred drugim? In ta odgovor mi je nekako najbližji.

Da, brez slabe vesti bi pregledala vsa njegova sporočila, če bi samo imela razlog za to (lahko tudi kakšen čisto banalen). Nekako nisem ljubosumne sorte.

Sem pa že imela grajo ker nisem odprla enega na njega naslovljenega pisma. (In mu po telefonu sporočila kaj je v njemu pisalo).

Moja zasebnost? Edino kar ne maram je ko mi stoji za hrbtom ko sem na forumu. Nekoč me je že prašal gdo je ta Veronika s katero se dopisujem in je bilo kar hudo ker nisem oseba ki bi se kar nekaj zlagala, resnice mu pa tudi nisem želela povedati...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
12.3.2008 10:55:18   
maruškaŠ
Mič je napisala: Ali pa ravno zato lahko šarita, ker si zaupata in nimata nic za skrivat eden pred drugim? In ta odgovor mi je nekako najbližji.


Predvsem je pomembno ZAKAJ si šarita - ker si zaupata, ker sta radovedna, ker imata skupne prijatelje ali ker si NE zaupata.

(odgovor članu VERONICA)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
12.3.2008 11:13:07   
VERONICA
Prav tako, Maruša. Ali pa zakaj si NE šariva. Zato ker nisva ljubosumna, nimava skupnih prijateljev, ne pozabljava telefone doma, ne pričakujeva nujnih klicev, imava zadosten kredit vsak na svojem mobilnem...

Moj ima bolj ugodno tarifo in pravi da ko sem doma naj kličem z njegovega telefona. Pa se mi dosti krat ne da...

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
13.3.2008 20:05:24   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

jaz po njegovem ne šaram, sem ga pa že večkrat zalotila, da on preglejuje moj mobi.



Pri meni je istouser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
13.3.2008 20:43:21   
Shorty_
jaz ne čekiram njegovega on pa meni ne da bi vedela mislim da ne (bi imel dost dela k mam dva telefonauser posted image )

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
13.3.2008 20:51:55   
uršika***
Če bi se mi zdelo, da kaj skriva pred mano bi mu ga sigurno pregledala. brez slabe vesti. Ker pa vem, da pred mano ne skriva nič, mi niti na pamet ne pade, da bi mu ga pregledovala, ker vem, da nebi našla nič zanimivega.
Če bi pa imela povod, pa brez pardonauser posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
14.3.2008 19:53:10   
Muca Copatarica
Ne, nikoli. Ker si zaupava.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
14.3.2008 20:02:40   
taja27
jst že cel teden berem naslov te teme ... pa mi še zdej ni jasno, kaj naj bi čekirala po njegovem telefonu user posted image

(odgovor članu Muca Copatarica)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
14.3.2008 21:23:44   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: taja27
jst že cel teden berem naslov te teme ... pa mi še zdej ni jasno, kaj naj bi čekirala po njegovem telefonu user posted image
Zaupne informacije, ki naj ne bi imele dometa do tebe user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
14.3.2008 21:59:30   
taja27
Zaupne informacije, ki naj ne bi imele dometa do tebe


sej to je blo samo retorično vprašanje user posted image

če so pa zaupne info, pol pa itak ne smejo bit na dosegu roke user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
18.5.2008 22:02:17   
KODA
Ne nikoli,niti pod razno.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
18.5.2008 22:04:49   
Blejka26
danes sem mojga zasačila ko je pregledoval moj mobitel..user posted image user posted image user posted image to sem se mu smejala..sem ga vprašala če išče ljubimceuser posted image user posted image user posted image pa vem da je sam gledal kolk mam telefona-me skoz jebe če ga mam preveč

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
18.5.2008 22:07:18   
Anonimen
Ne. Niti on mojega ne.

Poznam pa en primer, ko mu je žena redno pregledovala mobitel in mesečne izpiske. Z razlogom. Imel je ljubico.

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
19.5.2008 7:57:11   
tinkatonka
ne ne pregledujem, niti on mojega. Če pa zvoni njegov telefon, ali pa da dobi sms, pa da njega ni zraven, pogledam kdo kliče, če poznam se oglasim, če je pa v sms-u kaj pomembnega, ga pa tudi takoj poiščem, da mu povem. Tudi on dela enako, če zvoni moj telefon. Nimava si nič za skrivat, zato tud nimava želje po tem, da bi si brskala po telefonu.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
19.5.2008 8:03:32   
Marogica
Odgovor na prvotno zastavljeno vprašanje je NE.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
19.5.2008 8:30:08   
Anonimen
Nikoli in nikdar!

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
19.5.2008 9:21:47   
lunca77
Jaz pa nisem obremenjena s tem, da je nekaj nedotakljivo, zato dokler njega kličejo moji starši in prijatelji če mene ne dobijo in obratno pač pogledam kdo kliče in če poznam se javim če ne ne. Ne vem pa zakaj se ne bi smela na njegov telefon javit če mu lahk gate perem.
Pa tudi geslo za mail pa banko vem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?