|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 196 [197] 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
9.6.2008 14:22:50   
nell
Pozdravček babike!

Sem si tud js vzela malo časa, da vas pozdravim...vidim da ste še vedno zelo pridne čvekice!

sandra123 in erin tud js sem uporabljala Eucerinovo olje in sem kljub temu dobila strije, sicer ne tako grozne, ampak vseeno so. Mislim da je pač to odvisno od tipa kože, kolk je elastična in koliko si pač podvržen strijam. Js sem jih že v puberteti dobila, k sta mi moji dve prijateljici začeli nahitro rasti...ampak so čist zbledele in se nič več ne vidijo. So pa bolj opazne, če sem npr rjava...tko če se sončim. Je pač tako, da nek spominek ostane.

Erin glede prisotnosti partnerja pri porodu - ja moj se je tudi odločil da gre zraven. Jaz sem si to skos želela...sem pa vedla, da če ne bo šou on, bi šla pa moja mami. Nisem ga nič silila, ampak sva se pa veliko pogovarjala o tem in vizualizirala porod...pa tud mel je priliko se s prijatlom pogovarjat k je bil prisoten pri porodu. Sva pa dogovorjena, da če se mu bo kadarkoli vmes zdelo, da ne more več, lahk gre brez problemov ven...jaz pač ne bom mogla it - heh.

Punce jaz komi čakam naslednji teden, ko štartam z dopustom...se mi zdi, da sem že z eno nogo na počitnicah...se mi kr nič več ne ljubi...ampak mal se še moramo potrudit.

Žanneža - lepo da si se oglasila, da smo te pa pogrešal, so ti pa že punce povedale.

bodote v sončku

_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
9.6.2008 14:47:01   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: nell

Punce jaz komi čakam naslednji teden, ko štartam z dopustom...se mi zdi, da sem že z eno nogo na počitnicah...se mi kr nič več ne ljubi...ampak mal se še moramo potrudit.



Jaz tudi. Naslednji četrtek grem zadnjič v službo. Potem pa dobro leto nič.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu nell)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
9.6.2008 14:53:06   
sandra123
Ojla drage souser posted image ...sem ravnokar videla v prospektih od interspara, da imajo v akciji posteljice za dojenčke za 49.90 eur-ov...ma ne zgleda slabouser posted image ...tiste, ki jih še nimate, pojdite malo pogledat, kakšna je kvaliteta...user posted image redna cena je bila 100 eur-ov...

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
9.6.2008 14:55:53   
bambi14
...ja sem ravno gledala katalog in se meni tud zdi zelo ugodna cena,..pa na tri nivoje gre nastavit višino oz, globino. Sem pa vidla, da imajo v leclerku tudi veliko stvari za dojenčke,.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
9.6.2008 15:06:28   
pingo80
Naty13 - user posted image user posted image user posted image , da imaš svojega prvega sončka že doma. Jim je pa moral dat vetra v bolnišnici, da so ga raj domov spustil.

Daja27 - hmmm, so ble dobre, a ne!?

Anaya - mi imamo v načrtu en teden pred vami it na morje. Tud nimamo še nič pripravljeno; no, voziček z vso opremo je zložen v škatli, pa zibka je priromala s podstrešja. Tud sama sploh ne razmišljam, da bi moja pikica kaj prej prikukala na svet. Mam stvari tako lepo pošlihtane do konca julija, da me bo najbrž kam prileplo, če bo hotlo moje dete prej na svet. user posted image  Ampak resno. Če se počutiš v redu, kar pojdita.

Gajka - poglej jo, poglej, kako si zdajle pohitela - voziček, pa lupinca, postlca. A ni fajn, ko imaš nekaj svojga za otročka - mislim, ko si bla še majhna. Mi imamo zibko od sestre in mene in sem ful vesela.
user posted image user posted image user posted image  - tale s podnajemno pogodbo je pa dobra. Bom probala, če pri men deluje. Uh, sem ravno dobila konkretno brco pod rebra, ko sem sam omenla.




(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
9.6.2008 15:09:28   
pingo80
Maja T. - pojedina jagod je uspela, ni pa še končana. Me še čakajo v hladilniku. Jih je mami nabrala 15kg - mal za v skrnjo, za sestro, pa za mene. Lepo, da si si tud ti privoščila.
Tiste posteljnine pri galebu so pa res lepe in ugodne. Še nimava izbrane, ampak jo bova naročila pri njih.

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
9.6.2008 15:17:40   
tatly
ojla.glede mš so res pravi b.....,ker bom jaz mogla bit sama pri porodu ker moj ne more hodit v materinsko solo ker je samo dopoldan in nedobi fraj v sluzbi ker majo full gužvouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zdaj sem pa res nesrečna!!!KLKO MERI VAS TREBUŠČEK?IN KAJ JE TO ULTIVA?

(odgovor članu pingo80)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
9.6.2008 15:23:26   
bambi14
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

ojla.glede mš so res pravi b.....,ker bom jaz mogla bit sama pri porodu ker moj ne more hodit v materinsko solo ker je samo dopoldan in nedobi fraj v sluzbi ker majo full gužvouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zdaj sem pa res nesrečna!!!KLKO MERI VAS TREBUŠČEK?IN KAJ JE TO ULTIVA?


glede MŠ/
...pa ti hodiš na MŠ, pa če vas je dosti a misliš, da oni vejo keri dedc je od kere- hahaaa-mislim, da ne
- ko se boš vpisovala v knjigo prisotnosti, če se morate, ga pač napiši zraven in je to to
- na koncu smo mi v MB- ju dobili list papirja, ki smo ga mogli sami izpolniti in mislim, da ne bi bil problem prešvinglat vsega skupaj

- poskusiti ni greh,user posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
9.6.2008 15:37:01   
sayuri
Verjetno ste se že pogovarjale o teh potrdilih o nosečnostih. Jaz sem ga danes dobila in sem že pozabila, kako je s temuser posted image Kam je treba dat belega, kam rumenega, kam zelenega user posted image . Bo itak mož to urejal, tko da mu moramrazložit jutri, ko pride na obisk user posted image

LP iz Postojne

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
9.6.2008 16:22:33   
dojenč
tejkaz- če bi jaz bila na tvojem mestu, bi tudi bila zato.koliko si omenila je cena enaka, edino kaj je problem je to da je malo dlje,za vozit(ampak raje to kot pa nič)saj se bi slej ko prej navadila, sploh ce praviš da je stanovanje res kull.
zdaj če je res zelo malo možnosti da bi dobila drugo stanovanje kje bljižje, pa itak vprasanje kako bi bilo pa za kako ceno, res ne bi premišljevala pa misliš da je možnost da se nadeš kje stanovanje pa...še išči.ampak.upam da boš vrede resla
BAMBI-je pa cist tebi podobna,jaz se tud nemorem naglejat svoje pikice...user posted image za nase fotomodele.
pablo-tudi mi se borimo z neustavljivim casom,nam je malo dež ponagajal, da niso mogli strehe na novo prekriti, to bi  že moglo biti prejšnji teden,
kaj pa to midva se morava do konc meseca preseliti, mi pa imamo komaj ometano, upam da bo tolko fertik da se preselima v spalnico, in da se bo kopalnica naredla.so nam v petek pripeljali bano, (trikotno, masažno)točno tako kot sem hotela, mi je dragi izpolnil željo.frugo leto pa se bazen in savno, drugo pa ne rabimuser posted image user posted image , upam da mi ga bo uspelo prepričati, tako da pablo, nisi edina....

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
9.6.2008 16:54:44   
sandra123
Joj, mene pa danes spet nekaj daje....spet imam krče, bolj kot ne poležavam, mala dva sicer ful brcata, ampak, ne vem nouser posted image možno, da si spet prostor delatauser posted image ...sem spila en magnesol, bom videla, če bo kaj pomagalo........bom bolj malo danes prisotna z vami, ker bom počivalauser posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
9.6.2008 17:04:34   
astrea
Daaaan punce!

tejka, kaj na j ti rečem drugega kot go for it user posted image user posted image user posted image
 
sandra hvala za info o posteljicah. mida jo bova naročila na strani od recinka za 80 €, pa upam, da ti bo magnesol pomagal.
 
sayuri belega daš na CSD, rumenega osebnemu zdravniku, zadnji pa mislim, da ostane v kartonu pri ginekologuuser posted image
 
gnezdim tudi jaz. sem nekaj oprala, pa še eno vrečo cunjic imam za označituser posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
9.6.2008 17:23:15   
bella02
tejkaz, sem čist navdušena nad tem, da ti je v Gorenji vasi všečuser posted image . Jaz prihajam iz tistih koncev in si nisem nikdar mislila, da bom zapustila to lepo Poljansko dolino. Če se ne motim, govoriš o novi poslovni stavbi, kjer je Mercator spodaj, tam vem, da oddajajo še stanovanja. Res ni Ljubljana blizu, samo ne bosta edina, ki se bosta vozila. Zaenkrat je v Mednem do Lj. še ful gužva, sam z vlakom si pa ful hitro, pa že v Šk. Loki naj gre na vlak. Ko pa bo enkrat Loška obvoznica in ta avtocesta do Kosez, bo pa to tamal problem. Za vrtec vem, da so lani vse vzeli. Če pa niso dobili v Gor. vasi, so jih dali v Poljane, kar pa tud ni daleč. Če te kaj zanima, pa pošlji ZS.
Ja, v Gor. vasi je ZD, tam imaš vse, razen pediatra. Če ga hočeš, moraš otroka vozit v Šk. Loko, drugo imaš vse: osebnega, zobozdravnika, lekarno. Gin in laboratorij pa sta tudi v ŠK. Loki.
Vidim, da ti je že veliko pojasnila miškolinček, sem danes pozna na RR, samo ne bom brisala, kar sem napisala.

Erin, moj user posted image gre z mano. Itak je pri tvoji glavi. Kaj bo pa novega videl? Kri, morda tudi blato? To bo vse pozabil, ko bo v roke prijel svojega user posted image . Moj je bil tko navdušen, da bi mi jo najraje sploh ne bi dal user posted image user posted image user posted image . Sem pa v času najhujših bolečin slišala le njegov glas in mi je govoril tisto, kar je govorila babica. Nje nisem nič slišala. Brez njega sploh ne grem rodit!user posted image

Sandra123, sem tud jaz videla posteljo in greva pogledat. Če je ne dobim več, ker prej kot ob 3h ne morem biti tam, pa če greste vse ponjo user posted image user posted image user posted image , jo bom pa vzela pri Recinkotu. V Leclercu pa imajo fajn potovalno posteljico, ki pride z bonom slabih 50 eur. Bom šla verjetno iskat. Pa čestitke za user posted image user posted image user posted image !

Žanneža, lepo, da si spet z nami

Katja, Sayuri in mishel, upam, da ste ureduuser posted image user posted image user posted image !

Verjetno se še danes kaj slišmo!


(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
9.6.2008 17:55:29   
dar10
Heej punce!!!

Se mente o posteljici iz interspara... Ful pocen. Jo je sla katera ze pogledat? Me zanima kvaliteta. A imajo samo barve bukve al imajo tud bele?

Moram vam povedat, da ko sm bla v petek na pregledu pri g., me je nadrla, ker  tako zatekam, ces, da jem preslano... Pol sm ji pa razlozila, da sm od 5 zjutraj vsak dan pokonc in da se vozim 120 km v sluzbo... Me je takoj poslala na bolnisko. To tud zarad krcev, k jih imam... No in zdaj sm doma... 14 dni bolniske, nato dopust... Po eni strani fajn, po drugi pa kar mal cudn... Bit kar doma... Ah, bom vsaj pocivala in se prpravljala na prihod novega clanauser posted image ...

Pa se to, vprasala sm g. glede testiranja na streptokok... Mi je rekla, da se tega ne dela rutinsko, ampak le ob indikacijah (izcedki)... Nc pa ni rekla, da je mozno samoplacnisko... Ne vem no. Imate ve kake informacije tem???

Lep dan se naprej!

Cav cav

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
9.6.2008 19:21:26   
cebrca
URSKAP jaz imam dr. Ribičevo v LJ in imam zdaj naslednji pregled pri porodničarki, ker nje ni! PDP imam 5.8. tako da po moje jo bo nadomeščal kdo drug. Mi je pa zelo žal, da je ravno takrat ne bo, ko imam jaz rok!

Erin moj tudi pravi, da bo pri porodu zraven, sva tako zmenjena, če ne bo zdržal bo šel ven, pa potem pride nazaj, ko ga pokličejo, se da vse zmenit. Je pa lahko samo pri tvoji glavi in mu ni treba nič gledat, kaj se spodaj dogaja do takrat, ko ti dojenčka položijo na trebuh! Strije, jaz jih še nimam ampak kolikor sem brala o njih, baje samo obledijo, zginejo pa ne, žal.

Nočem biti sitna, ampak ali se moramo same prestavit na tretji del ali nas prestavi RR?

bambi14 v leclercu imajo vedno veliko stvari za dojenčke, občasno pa kakšne stvari menjajo in potem določene artikle nekaj časa imajo, potem nimajo, potem pa spet imajo. Pa tudi kakšno zelo ugodno ceno lahko ujagaš sem ter tja!

dar10 ti kar izkoristi čas, ki si ga dobila, saj zdaj smo pa že tako daleč, da si res zaslužimo, da nas drugi malo šparajo ne pa matrajo! Za bris za streptokoke mi je pa tudi moja rekla če bo treba, jaz se prepuščam njeni presoji!

Se tipkamo še jutri!


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
9.6.2008 19:24:56   
anaya
dar10: po moje če hočeš da te stestira, naj bi te al kako?! verjetno že, sej če ne druga pač plačaš.... jaz v glavnem ne grem iz ordinacije dokler mi ne odobri tega pregleda!!!user posted image

(odgovor članu dar10)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
9.6.2008 19:25:49   
anaya
jupiiii sem komaj zdaj vidla da sem že polnih 30 tednov nosečauser posted image user posted image user posted image ... pismo kak čas leti...

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
9.6.2008 19:28:27   
cebrca
JOJ moje bogo malo dete spet kolca, pa kot po pravilu vsaj enkrat na dan, če ne dvakrat!
Ali tudi vaši tako pogosto kolcajo?



_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
9.6.2008 19:33:59   
cebrca
Da ne boste pozabile!

Srečanje
Ljubljana
14.6 (sob) (City park/Supernova-Rudnik) cca. ob 16:00
ALI
15.6 (ned) (Čolnarna Tivoli) cca. ob 16:00

(natančno se uskladimo kakšen dan prej)

cebrca
tejkaz -
sob
Zoja Miša - ned
m@j@
majah
Krysia
- ned

Pri tistih, kjer ni napisan dan, lahko pridejo v soboto ali nedeljo!
Računajte na to, da je srečanje najbolj verjetno v nedeljo!!!!


Upam, da bodo še kakšne prijave padle ta teden!


< Sporočilo je popravil cebrca -- 9.6.2008 19:34:55 >


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
9.6.2008 20:03:19   
miškolinček
Čer,

Erin kaj si zvedela. Pri nas je bla ena ful mlada babica in je rekla da ne rabijo imeti možje popolnoma ničesar, da od njih nič ne zahtevajo, tako da ni panike. Plačajo pač samo tisti 16 ali 18 evrov za haljo, pa copatke,....
Moj bo pri porodu zraven,  je bil prvič tudi, pa mu ni blo panike. Saj če je normalen porod je itak pri tvoji glavi, ostalo je pokrito se nič ne vidi, če je pa kaj bolj tko, ga pa že naštimajo tok da nič ne vidi. Popkovnice pa prereže samo če želi.
No, moram ti priznat da moj je vseeno vse videl, ker so imeli z menoj po koncu kar nekaj dela, šivanje noter, zunaj,...pa vse kar si ti napisala, pa so ga babice poslale kar tja kjer ti otroka zrihtajo, češ da ne bo preveč debelo gledal, samo kaj ko je moj visok in je imel od tam krasen razgled na moje mednožje, kar pa jaz takrat nisem vedela, tako kot nisem vedela ali mi je še kaj drugega ušlo kot plodovna voda, pa mi je enkrat ko je debata nanesla nato hitro objasnil, kaj vse je videl.
Samo saj pravim, njemu ni bilo to nič, popolnoma naravno, name je potem še lepše gledal, se mu ni nič nagravžno zdelo. Je pa to verjetno odvisno od posameznika, moj je sam želel zraven ga nisem silila, pa tudi spraševala ne, se je sam odločil.

Lep večer še naprej

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
9.6.2008 20:37:00   
naty13
Čer.

Jaz sem končno frejjjjjjjjjj. user posted image  Nejči v postelji. Je bil priden. Danes ga je imel veliko ati, sem se mal prešvercala. user posted image  Sva bila pa zdej dve uri zunaj. Danes mi je noro veliko hlač umazal,user posted image   pa še vreme je tako, da se slabo suši.user posted image   Je vse spraznil v omari. user posted image user posted image user posted image  

glede user posted image  pri porodu  - mu je čisto nekaj normalnega, kar je bilo tam spodaj. Je rekel, da sploh ni nič groznega bilo videt, ko sem ga spraševala, kako zgleda. Sem pa sama gledala, kako je posteljica ven prišla, da sem videla kako zgleda. user posted image  Ni bil na MŠ že prvič ne, v drugo pa nobeden od naju ne gre. Ni rabil potrdila zato, da je bil pri porodu. Itak je bil le 10 minut, kakšnih pol urce sem bila pa sama. user posted image  Če bo šlo tako lahko in brez zapletov tudi v druga, ga niti zraven ne bi pogrešala. user posted image  Edino doživetje je, da oba vidiva prihod user posted image  in da prereže popkovino in da ujame prve minutke po rojstvu s fotoaparatom, kar mamica ne more. user posted image  Če bi bila pa par ur na porodni, bi ga pa zagotovo pogrešala.

Erin - kako je bilo na predavanju o dojenjuuser posted image  Kaj pravi tvoj lubi o temuser posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
9.6.2008 21:28:09   
Erin
Evo jaz sem nazaj s predavanja. Nisem izvedela nič novega, malo smo povadili dihanje, gledali diapozitive poroda, babica s porodnišnice je povedala par stvari ki sem jih tudi že vedela tako da sva z mojim skoraj spala zravenuser posted image mene je pa tako rit bolela od sedenja da sem skoraj znorelauser posted image No potem sva pa za nagrado ker sva tak opridno čičala skočila še na sladoled. Njamiiiiuser posted image
cebrca - nič skrbet glede kolcanja. Moj tudi minimalno 1x na dan kolca, moj pa potem še zraven poje pesmico od Kolca možauser posted image user posted image user posted image Mi je pa prav smešn občutek ko mi cel trebuh skačeuser posted image

No sedaj grem pa odpret našo temo - 3 del. Je že čas da jo kajne?user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
9.6.2008 21:30:37   
Erin
ODPRTA JE TEMA AVGUSTOVKE - 3.DEL...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


PRIDITE TJAuser posted image



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
9.6.2008 21:35:40   
iva77
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Avgustovke´08 - 2.del
9.6.2008 21:53:45   
Erin
user posted image  user posted image user posted image

                  ~  trenutno nas je 114 ~
user posted image PDP

Ime
(št.user posted image , spol-št.,-imeuser posted image ) starost, kraj roj.user posted image /+kg
------------------------------------------------

user posted image 28.07.

~ Gajka (1.user posted image user posted image ) 28.let  CE/ +9 kg

user posted image 30.07.

~ Muklla (1.user posted image user posted image Špela)  +8 kg

user posted image 31.07.

~ PABLO (2.user posted image user posted image ) 33.let  CE  

user posted image 01.08.

~ Erin (1.user posted image user posted image ) 26.let  Jesenice/ +13 kg
~ ozziebo (2.user posted image user posted image ) 33.let +9 kg
~
ankhesenpaaten
~ cinca marinca (2.user posted image ) 

user posted image 02.08.

~ izabella08 (1.user posted image  user posted image ) 27.let +7 kg
~ Nevaeva (1.user posted image user posted image ) 28.let  LJ/ +8 kg
~ arait (1.user posted image user posted image ) 26.let  LJ/  +1 kg
~ Tato (user posted image Jaka) 28.let +10 kg

user posted image 03.08.

~ lana78
(1.user posted image user posted image ) 29.let Šempeter
~ mkj
(1.user posted image user posted image ) 26.let  LJ

user posted image 04.08.

~ bella02
(2.user posted image  user posted image   ) 29.let +10 kg
~ bavc
~ nyna84
(2.user posted image user posted image )
25.let Šem. pri Gorici/ +8,5 kg


user posted image 05.08.

~ sayuri
(2.user posted image user posted image Lovrouser posted image Zara) 32.let  PO/ +13 kg

~ cebrca
(1.user posted image user posted image Erika/Klemen,Kristjan) 31.let LJ/ +13 kg
~ m@j@
(2.user posted image user posted image ) 27.let  LJ 

~ Odette (3.user posted image user posted image ) 32.let Jesenice/ +5 kg
~ mishel (1.user posted image  user posted image ) 24.let CE/ +6 kg
~ katjakoc

user posted image 06.08.

~ arsha (user posted image Isabela) PO
~ karmen83
(1.user posted image user posted image ) Ptuj/MB/ +2,5 kg

~ sonce84 (1.user posted image user posted image ) 23.let  MS/ +1 kg
~ kaja02 (3.user posted image  user posted image Leja ) CE/ +12kg

user posted image 08.08.

~ Maja T.(1.user posted image user posted image Nuša/Zara) 34.let  MB/ +13 kg
~ PikaPola34 (2.user posted image user posted image )
~ simona2
(2.user posted image user posted image ) LJ


user posted image 10.08.

~ maartinca
(2.user posted image user posted image ) +8 kg
~ Arašida
(1.user posted image user posted image ) 24.let
~ *zvezdica*
(2.user posted image user posted image )
30.let


user posted image 11.08.

~ ANA_P (1. user posted image Tai) 29.let  +11 kg
~ dojenč (1.user posted image user posted image Žana) 21.let Ptuj/ +17 kg
~ bili1
(1.user posted image user posted image ) 28.let +4 kg
~ miškolinček
(2.user posted image  user posted image ) 29.let Jesenice/ +3 kg
~ iva77
(3.user posted image user posted image ) 30.let  KR/ +8 kg


user posted image 12.08.

~ LenaG
(user posted image ) MB/ +10 kg
~ daja27
(user posted image Leon ) +10 kg
~ sonjaa
(1.user posted image user posted image ) 30.let
~ kat007
(1.user posted image ) 28.let
~ K_a_t_j_a (1.user posted image  user posted image ) 23.let  CE/ +6 kg

user posted image 13.08.

~ buhtlčk
(1.user posted image  user posted image ) 31.let  Jesenice/ +16 kg
~ meeryana
(1.user posted image user posted image ) 30.let
~ žanneža (3.user posted image user posted image ) 35.let CE/ +6 kg

~ Tamy30 (1.user posted image user posted image ) 30.let  +19 kg
~ suzili
(1.user posted image user posted image  user posted image ) 28.let +13 kg


user posted image 14.08.

~ naty13 (2. user posted image user posted image ) 23.let  KR/ +6 kg
~ iskanje (1.user posted image  user posted image ) 25.let PO
~ anita goitan (1.user posted image user posted image ) 30.let +4 kg
~ m_m
(2. user posted image ) 26.let


user posted image 15.08.

~ košuta (1.user posted image user posted image ) 25.let  CE/ +6 kg
~ MATEJKA_(user posted image ) 27.let MB/ +9 kg
~ Ninaaa
(1.user posted image user posted image )
29.let
  LJ/ +2 kg

user posted image 16.08.

~ mbrume6 (3.user posted image user posted image )

user posted image 17.08.

~ buruolan (1.user posted image  user posted image ) 27.let  LJ/ +6 kg
~ nateja (1.user posted image user posted image Luka) 28.let
~ erta
(1.user posted image  user posted image )
28.let +8 kg
~ ena_mici
(2.user posted image )
~ Jelenche (3.user posted image user posted image Katarina) 27.let LJ/ +6 kg

user posted image 18.08.

~ Vilika (1.user posted image user posted image ) 27.let LJ/ +10 kg
~ Neža7 (2.user posted image  user posted image Neža/Aleš) 27.let  CE/ -12 kg
~ anaya (1.user posted image  user posted image ) 27.let  MB/ +8 kg
~ tejkaz (2. user posted image  user posted image ) 24.let  LJ/ +2 kg
~ astrea (1.user posted image user posted image Tine ) 30.let  +9 kg
~ Višnja (2.user posted image user posted image )
~ BOJTKA (1.user posted image user posted image ) 25.let  Trbovlje
~ dar10 (1.user posted image user posted image ) 27.let LJ/ +10 kg
~ čipka
(1.user posted image  user posted image ) 25.let PO/ +14 kg
~ Arany
(1.user posted image user posted image ) 32.let CE/ +6 kg
~ Tinka14
(user posted image Nejc) 27.let +7 kg

~ mee (1.user posted image  user posted image )
~ KRNEKDO


user posted image 19.08.

~ maya maya (1.user posted image ) 25.let  PO

user posted image 20.08.

~ nell
(1.user posted image user posted image Tibor/Tit) 28.let CE/ +8 kg
~ uskaa
(user posted image )
~ srecka30
(1.user posted image user posted image ) 30.let
~ Ariella
(1.user posted image user posted image ) 31.let
~ TINA0100 (2.user posted image )
~ betty (1.user posted image user posted image ) +5 kg

user posted image 21.08.

~ matejchi (2.user posted image  user posted image ) 29.let MB
~ bambi14 (1.user posted image user posted image Ela) 28.let  +8,5 kg
~ soncek3
(1.user posted image user posted image ) 30.let  NM/ +7 kg
~ bibika24 


user posted image 22.08.

~ lana777 (1.user posted image user posted image ) 30.let  CE
~ NJINJA (1.user posted image user posted image ) 28.let Lj/Po
~ sandra123
(2.user posted image user posted image  user posted image Taja & Teja) 30.let CE/ +7 kg
~ renatka  (1.user posted image user posted image ) 28.let MB/ +8 kg
~ majah (1.user posted image  user posted image ) 28.let  LJ/ +7 kg
~ andrejaboris (2.user posted image  user posted image ) 27.let +6 kg


user posted image 23.08.
~ petrushka
(1.user posted image  user posted image ) 22.let LJ
~ Krysia (1. user posted image ) 31.let   LJ/ +7,5 kg

user posted image 24.08.

~ Ryssa (1.user posted image user posted image Lan) 21.let CE/ +10 kg
~ Manika
(2.user posted image user posted image ) 24.let  -4 kg

~ Julija08 (1.user posted image  user posted image Tristan) 27.let KR/ +8 kg
~ karmar
(1.user posted image user posted image ) 29.let Šem. pri Gorici/ +9 kg
~ Amelia (1.user posted image  user posted image ) 32.let +7kg
~ tatly
(1.user posted image  user posted image ) Ptuj/ +4 kg


user posted image 25.08.

~ LinaK(1.user posted image user posted image ) 25.let
~ clara23 (user posted image )
~ Barbarinha
(1.user posted image user posted image Luka ) 28.let Ptuj/ +9 kg


user posted image 26.08.

~ ČebelicaMaja (2.user posted image user posted image )

user posted image 27.08.

~ aradej (2. user posted image user posted image ) 25.let  CE/ +2 kg

user posted image 28.08.

~ URSKAP (user posted image ) 29.let +8 kg
~ pingo80
(1.user posted image user posted image ) 27.let  +6 kg
~ anonimnauser posted image (1.user posted image user posted image ) Ptuj/ +15 kg

user posted image 29.08.

~ vika1
(5.user posted image  user posted image ) 33.let MS/ +15,5 kg
~ Zoja Miša
(1.user posted image  user posted image ) 31.let LJ/ +11 kg

user posted image 03.09.

~ cicmic (2.user posted image user posted image ) 31.let 3 kg

user posted image xx.08.

~ LEDO1974
(2.user posted image ) 36.let CE
~ pikicai
(user posted image )
~ Neja31

~ anonimna AJ

~ hubertina

Z nami so začeleuser posted image :
kind ladyuser posted image user posted image ,kajsicauser posted image user posted image ,urskajuser posted image ,mišuser posted image ,*nina*user posted image ,vebo user posted image , supermiskauser posted image
----------------------------------------------
Lepo in mirno nosečnostuser posted image ter zdrave user posted image vam želim!


< Sporočilo je popravil Erin -- 9.6.2008 21:54:16 >

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 196 [197] 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 196 [197] 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?