|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ljubezen
16.4.2008 19:35:17   
April
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

lahko pa mal povprašam


A poznas?


imam doma dost pravnikov

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Ljubezen
16.4.2008 19:39:30   
baguSka
April, sem ti ZS poslala.

Hvala.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Ljubezen
16.4.2008 19:40:03   
baguSka
Navsezadnje se bom mogoce se kovac zahvalila, ker je tole temo odprla...? Ojoj... k bi vsaj!!!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Ljubezen
16.4.2008 19:43:18   
kovač
Baguška, če še ne veš, jaz rada delam v dobro ljudem. Pa velik srečeuser posted image , da bo pravica na vaši strani.

Joj sam pol si bo pa mogla Uršika kakšnega bolj premožnega žrebca najdt.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Ljubezen
16.4.2008 19:45:06   
baguSka
Za Ursiko me sploh ne skrbi... si ga bo ze nasla. Ljubezni v denarnici ni tok tezko najdt...

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Ljubezen
16.4.2008 19:47:12   
kovač
Itak, d ne.  Ker itak ni to bistvo, če resnično ljubiš.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Ljubezen
16.4.2008 19:49:20   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: kovač

Itak, d ne.  Ker itak ni to bistvo, če resnično ljubiš.


Aja, sam ona ma baje oboje... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Ljubezen
16.4.2008 20:01:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Navsezadnje se bom mogoce se kovac zahvalila, ker je tole temo odprla...? Ojoj... k bi vsaj!!!

Navsezadnje mogoče tale kovač sploh ni tupa, ampak ima le več sreče kot pameti.user posted image  Kovač, hecam se...user posted image

baguSka, uspelo ti bo, verjamem v to.user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Ljubezen
16.4.2008 20:05:51   
baguSka
uf.. naj se tvoje besede pozlatijo.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Ljubezen
16.4.2008 20:06:14   
Anonimen
Ja, drzimo fige :).

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Ljubezen
16.4.2008 23:24:54   
Marogica
O baguSka...zelo mi je žal za vas....ko sem to prebrala...In resnično želim, da bi tem prascem stopili na prste (beri svinjske tace). Mater jim ferrarijsko...

Ti Kovač, kaj ti vedno samo v prvi voziš?...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Ljubezen
17.4.2008 3:06:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: SOULatka
Kovač! A še ne veš, če ne držiš s temi Špelcami- Volga, Plemenita, Nives...potem si tup kot noč!

Tule si pa pošteno mimo usekala (pa ne samo tukaj), kajti jaz in Nivess se niti pod razno ne prenašava, jaz in Volga pa še manj user posted image . Kako se pa onidve med sabo, pa ne vem - in me še manj briga user posted image .

(odgovor članu SOULatka)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Ljubezen
17.4.2008 11:39:23   
SOULatka
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: kovač

Itak, d ne.  Ker itak ni to bistvo, če resnično ljubiš.


Aja, sam ona ma baje oboje... user posted image user posted image user posted image


a misliš, da ni mogoče nekoga resnično ljubit, ki je pač bogat?

ko bomo svojo miselnost spremenili, da z denarjem ni nič narobe, ga bomo vsi imeli na pretek...dokler bomo imeli denar za nekaj slabega, bomo to misel o denarju povečevali in nikakor ga ne bomo mogli imet več, ker v bistvu s tem, ko pravimo da je slab, zato ga nimamo...

verjetno marsikdo ne razume, sam se mi ne da zdaj na široko razlagat...bom kasneje mogoče...

_____________________________

Vse je tako, kot je. Samo naš odnos do tega je pomemben, In tega lahko vedno spremenimo, saj mi odločamo o njem!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Ljubezen
17.4.2008 11:41:10   
SOULatka
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

IZVIRNO SPOROČILO: SOULatka
Kovač! A še ne veš, če ne držiš s temi Špelcami- Volga, Plemenita, Nives...potem si tup kot noč!

Tule si pa pošteno mimo usekala (pa ne samo tukaj), kajti jaz in Nivess se niti pod razno ne prenašava, jaz in Volga pa še manj user posted image . Kako se pa onidve med sabo, pa ne vem - in me še manj briga user posted image .


škoda, da se ne razumemo vsi a ne?
no...jaz se z vsemi, tud če se vsi z mano ne. Tu se razlikujem od vas...tudi če sem "nesramna" vem zakaj sem...in to ni iz jeze...

in vse ste super...

_____________________________

Vse je tako, kot je. Samo naš odnos do tega je pomemben, In tega lahko vedno spremenimo, saj mi odločamo o njem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Ljubezen
17.4.2008 11:48:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

IZVIRNO SPOROČILO: SOULatka
Kovač! A še ne veš, če ne držiš s temi Špelcami- Volga, Plemenita, Nives...potem si tup kot noč!

Tule si pa pošteno mimo usekala (pa ne samo tukaj), kajti jaz in Nivess se niti pod razno ne prenašava, jaz in Volga pa še manj user posted image . Kako se pa onidve med sabo, pa ne vem - in me še manj briga user posted image .



Joj plemenita ja kje pa je ona rekla, da se tu kdo šteka ali ne šteka?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Ljubezen
17.4.2008 11:49:25   
baguSka
a misliš, da ni mogoče nekoga resnično ljubit, ki je pač bogat?


cist odvisno... mogoce je celo mozno, vendar se mi zdi to zelo redek pojav... ker denar dejansko zamegli razum, custva, presojo, skratka vse... v vecini primerov je tako... da se gleda vse skozi denar in da se denar prednjaci... pa sej se taki ljudje pac skupi najdejo - jaz nimam nic proti... hvala bogu, ce jih to osrecuje... a jaz mislim, da cim bi denar skopnel, tudi veza nebi bla vec srecna... ce ga je premalo ni prav, ce ga je prevec, pa se manj... glih prav ga mora bit... :))

imam pa proti, ce taki zivijo na racun drugih...user posted image user posted image

(odgovor članu SOULatka)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Ljubezen
17.4.2008 11:52:52   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: SOULatka


ko bomo svojo miselnost spremenili, da z denarjem ni nič narobe, ga bomo vsi imeli na pretek...dokler bomo imeli denar za nekaj slabega, bomo to misel o denarju povečevali in nikakor ga ne bomo mogli imet več, ker v bistvu s tem, ko pravimo da je slab, zato ga nimamo...

verjetno marsikdo ne razume, sam se mi ne da zdaj na široko razlagat...bom kasneje mogoče...


Zame denar ni slab, je zelo vredu. Ampak ga nimam na pretek. A je to zdaj kakšna nova filozofija?

Dosti ljudi ima veliko denarja ampak ga ne razkazujejo kot da so zato nekaj več vredni in je njihovo življenje pravljica. Sploh če je to dejansko slab denar zaslužen z goljufanjem in nesrečo drugih.Po tvoji logiki so ljudje brez denarja, teh je zmeraj več, itak sami krivi ker imajo tako miselnost. A je tebi Smiljan ime?

(odgovor članu SOULatka)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Ljubezen
17.4.2008 11:56:41   
Pobalami
Pa na pretek in zadosti je drug pojem. Pa malo idealist si tudi.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Ljubezen
17.4.2008 11:58:26   
baguSka
A je tebi Smiljan ime?


user posted image

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Ljubezen
17.4.2008 16:55:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess
Joj plemenita ja kje pa je ona rekla, da se tu kdo šteka ali ne šteka?

Beri med vrsticami, Nivess, pa boš hitro opazila vse komplekse, ki kar štrlijo ven iz posta. Že res, da te ne maram ravno najbolj user posted image , ampak nikar ne dosežt tega, da te bom imela za šašavo user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Ljubezen
17.4.2008 19:14:30   
Anonimen
whoTF is uršša ččepin?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Ljubezen
17.4.2008 19:19:27   
SOULatka
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

a misliš, da ni mogoče nekoga resnično ljubit, ki je pač bogat?


cist odvisno... mogoce je celo mozno, vendar se mi zdi to zelo redek pojav... ker denar dejansko zamegli razum, custva, presojo, skratka vse... v vecini primerov je tako... da se gleda vse skozi denar in da se denar prednjaci... pa sej se taki ljudje pac skupi najdejo - jaz nimam nic proti... hvala bogu, ce jih to osrecuje... a jaz mislim, da cim bi denar skopnel, tudi veza nebi bla vec srecna... ce ga je premalo ni prav, ce ga je prevec, pa se manj... glih prav ga mora bit... :))

imam pa proti, ce taki zivijo na racun drugih...user posted image user posted image


naši znanci so zelooooooooooooooooooooooooooooooo bogati...bogato bogatiuser posted image
ona-dva sta se ful našla...skupne ineterse imata...oba zelo rada smučata, se z motori vozita...vse vse vse...z bivšo ženo pa mu pač ni šlo...
je res, da je ona ful lepa, verjetno sanje vsakega moškega, ampak pri njima vidim ljubezen, nimam občutka, da bi bila samo zaradi denarja skupaj-ona z njim...tako da...

kdor pa res ljubi, pa zakaj, pa samo on ve...

_____________________________

Vse je tako, kot je. Samo naš odnos do tega je pomemben, In tega lahko vedno spremenimo, saj mi odločamo o njem!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Ljubezen
17.4.2008 19:21:59   
SOULatka
če sem Smiljan? sem ja...

_____________________________

Vse je tako, kot je. Samo naš odnos do tega je pomemben, In tega lahko vedno spremenimo, saj mi odločamo o njem!

(odgovor članu SOULatka)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Ljubezen
17.4.2008 19:27:17   
SOULatka
ejte...

a nebi bilo super, če bi se imeli vsi tako radi, kot imate radi svoje otroke, partnerje, straše?...jaz zi to ful želim! za cel svet...

sem se spomnila zdaj to...da morm napisat

_____________________________

Vse je tako, kot je. Samo naš odnos do tega je pomemben, In tega lahko vedno spremenimo, saj mi odločamo o njem!

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Ljubezen
17.4.2008 20:06:25   
srki
Joj, Baguska, kaj naj ti rečem, želim vam, da se vam vse srečno izteče. Za unega pa nimam besed in fuj, taka država, ko je vse povezano v eno mafijo, zato se jim pa nič ne more.

(odgovor članu SOULatka)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?