|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 17:28:17   
Anonimen
Hvala Talikauser posted image
Mislim da bo vse ok,vsaj normalno se obnaša.Moj je pa čist pohleven danesuser posted image Je šel že v drugo danes s tamalima venuser posted image Jaz pa pakiram zimske cunje v škatle.Joj kolk imam cunjc od Tise.Premajhnih sevedauser posted image Jih bom po simboličnih cenah prodala.ampak se še ne morem odtrgat od teh lepih malih cunjcuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 17:46:47   
April
bogi Luka, kok se mi smili revček. Pa ti z njim, ko se spomnem mkaj sem jaz prejšni teden preživljala.user posted image  Jaz sem mu nogice v kis povujala in ga kopala. vendar ni za dolgo pomagalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 17:55:03   
April
****, a tekle mateuser posted image  ri tamalih je res treba imet oči skoz odprte.

a s 73 kg si šla rodit al kajuser posted image  kok si pa velka, ker 55 je ful mal. no saj sem vidla,. da si bla suhec. jaz sem se pa v zadnjih 3 m zredila za 6 kg...****, sem jezna, ker zdaj moram pqa res velik skinit...saj prav vem kok mi je to ratal...vsak dan sem dve čokoladi pojedla, pa še vrečo piškotov zraven...me je mal depra matrala, pa sem kar žrla...pravcvlačna sem bla. zdaj pa mam sranjeuser posted image user posted image user posted image  pa tok sem že fajn skujšala po porodu.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 19:43:36   
Jumpy
Luki, Antigona user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Mihi je imel temperaturo pri noricah kar 6 dni, in skoz smo dajali svečke na 5 ur. Po treh urah je popustila, pa sem ga kopala. Čim sem pustila , da je zrasla, je nič ni več znižalo. user posted image  user posted image  Pa tiste norice na ritki so bile tako grozne. Gašperju so se naredile po ustih, na glavi pa zagnojile in je moral jemati antibiotike. Samo, tolk pikast, kot je tvoj bogi Lukiuser posted image , pa ni bil nihče.user posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 19:46:09   
April
A tako hude so lahko norice? Jaz sem pa mislila, da si sam mal pikast, pa da si mal bolj slab.  Zdaj se jih pa prav bojim.user posted image

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 19:55:02   
Jumpy
IZVIRNO SPOROČILO: April

A tako hude so lahko norice? Jaz sem pa mislila, da si sam mal pikast, pa da si mal bolj slab.  Zdaj se jih pa prav bojim.user posted image


Sej ta prvi jih ponavadi nima tolk hudih. Pri nas sem bila jaz prva, pa jih je erika dobila borih 4 ali pet pikic. Če ne bi vedela, da jih lahko dobi, bi jih mirno spregledala. Miha jih je imel več, pa vročino je imel, hujšega ni bilo. Gašper jih je imel toliko kot miha, a tudi po ustih, a ja, pa na lulčku jih je imel in tam je res bolelo. Pa zato, ker se je praskal po glavi, so se mu vnele. Ja, ni to ravno nek prehlad, a se jih preživi in za vedno znebi.user posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 20:01:27   
JORJA
Pozdravljene!

Mi smo ravno prišli iz Avstrije.....imeli smo se krasno!!!user posted image user posted image   Vrbsko jezero je user posted image ...predvsem mestece Velden.......kot Monte Carlo. Da o Minimundusu sploh ne govorim.......Vsem ga res priporočam!!!!
Valentin je fulllllllll užival!!!! Pa Avgustin je bil tako priden ....kot da ga ne bi bilo zraven.user posted image user posted image

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 20:04:42   
JORJA
Luka.....user posted image user posted image ...še vedno si ful bošček!!!!!
Tisa.......user posted image user posted image ...da bi čim prej pozabila nesrečni padec.

(odgovor članu JORJA)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 20:05:25   
April
a kaj lulče čistite, tko da kožico dol povlečete?  Ker o tem so tud ful deljena mnenja. Eni pravjo nč dirat, eni ap da je treba čistit tudi pod kožico.

(odgovor članu JORJA)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 20:10:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: April

a kaj lulče čistite, tko da kožico dol povlečete?  Ker o tem so tud ful deljena mnenja. Eni pravjo nč dirat, eni ap da je treba čistit tudi pod kožico.


Isto pravjo pri punčkah-dat narazen pa ščistit ani pa nč dirat.

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 20:10:33   
JORJA
IZVIRNO SPOROČILO: April

a kaj lulče čistite, tko da kožico dol povlečete?  Ker o tem so tud ful deljena mnenja. Eni pravjo nč dirat, eni ap da je treba čistit tudi pod kožico.



Meni je pedijatrinja pokazala kako mu čistim in mu ga. Ker se kar nekaj nabere tam spodaj!!!user posted image user posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 20:15:37   
April
no, jaz kar celo kožico dol potegnem pa potem kar mal fiziološke gor polijem

(odgovor članu JORJA)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 20:17:17   
JORJA
IZVIRNO SPOROČILO: April

no, jaz kar celo kožico dol potegnem pa potem kar mal fiziološke gor polijem



jaz isto , samo brez fiziološke....mi kar z vodo umijemo

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 20:26:50   
April
Jaz zato, ker je glih pri roki, zraven previjane za nos pucat. Saj drgač je z vodo najbolje.

(odgovor članu JORJA)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 20:30:38   
Jumpy
Jaz razprem (>potegnem dol) kolikor gre, pa očistim, samo imata oba fimozo. Gašperju še ne gre čisto dol, Mihu pa nima kaj it dol, ker ima totalno fimozo. Sploh ne vem, kako mu rata lulat čez tisto malo luknjico.user posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 20:37:17   
April
mojima gre pa že od začetka čist dol, sam beno zdaj ful joka, da ga lulček peče, pa zato redkokdaj dol vlečem. se pa zato včas kar mal prilimauser posted image  jaškota pa zaenkrat nč ne moti, se celo reži zraven, kt da bi ga žgečkal.user posted image

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 20:46:31   
JORJA
IZVIRNO SPOROČILO: Jumpy

Jaz razprem (>potegnem dol) kolikor gre, pa očistim, samo imata oba fimozo. Gašperju še ne gre čisto dol, Mihu pa nima kaj it dol, ker ima totalno fimozo. Sploh ne vem, kako mu rata lulat čez tisto malo luknjico.user posted image



Hvala bogu da moja dva nimata teh težav. Pri Valentinu je bilo vse ok že pri 3.5 letih....je že šlo že takrat čisto dol.user posted image user posted image

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 20:47:43   
Jumpy
Sploh si ne znam predstavljat kako zgleda, da gre kožica dol.user posted image  Miha bo moral it na operacijo, gašper jo bo pa zvozil. Konec maja imata urologa.user posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 20:49:34   
JORJA
IZVIRNO SPOROČILO: April

mojima gre pa že od začetka čist dol, sam beno zdaj ful joka, da ga lulček peče, pa zato redkokdaj dol vlečem. se pa zato včas kar mal prilimauser posted image  jaškota pa zaenkrat nč ne moti, se celo reži zraven, kt da bi ga žgečkal.user posted image



Avgustin pa prav uživa ko mu ga umivam ....včasih kar vriskauser posted image user posted image ....moj dragi pravi da že zdaj ve kaj je fajn.user posted image user posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 20:52:53   
zalenka
čerko babnice.

vvas iščem na 8 selu, pa nikjer nobene. pa grem pogledat če ste slučajno predčasno pobegnile in vidim da maste tukaj že 3 strani user posted image user posted image

mi smo pa danes skrajno uživali. moj ej bil zjutraj bolje in smo jo ucvrli na morje, bilo je super super. slikce in opis pa sledi na blogu po BB-ju če bi katero ravno zanimalo user posted image user posted image user posted image user posted image

LUKA in TISA user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu JORJA)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 20:56:40   
April
ja, enkrat jih bo treba naučit, da bosta sama to delala. moj nima s tem probleme.user posted image  jumpy, kdaj bo pa imel operacijo? Mogoče se bo pa  še samo kaj poštimalo. Drugače pa ni operacija nič hudega, edino potem je smotano en čas lulat.

(odgovor članu JORJA)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 21:02:53   
*lenc@*
jaz tud glčedam pa nič pa nič...pa se spomnm, sam zmedo delate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sem hotla zdele na 8. del napisat, beri 9. del pa se ne da , je zaklenjenuser posted image user posted image user posted image itak...kaj je z mano??!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


lukauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in tvoji, z vsakim dnem bo bolje, upam da čimprej!!!!

ste se kar neki potepal? lepo lepo , mi tud z vozičkom kle pr nas, ju3 pa upam, da nam rata prit v Mozirski gaj

Jorja, men je tud Minimundus full huduser posted image


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 21:04:05   
*lenc@*
  • ****, sam da je ok!! čimprej poskusi pozabiti
  • moj je pa na tenisu zdele, tamala je pa šele ob pol9h zaspala k je čez dan kar velik spala


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 21:23:08   
Jumpy
IZVIRNO SPOROČILO: April

ja, enkrat jih bo treba naučit, da bosta sama to delala. moj nima s tem probleme.user posted image  jumpy, kdaj bo pa imel operacijo? Mogoče se bo pa  še samo kaj poštimalo. Drugače pa ni operacija nič hudega, edino potem je smotano en čas lulat.

Ne vem kdaj jo bo imel. Ponavadi imajo okoli tretjega leta, samo on ima toliko, da bo morda že prej. Se nima kaj poštimat, ker se glavice sploh vidi ne. Luknjico za lulat moraš prov iskat, da jo vidiš.user posted image  Gašper zna že sam kožico dol povlečt kolikor gre. Na koncu je še vedno prilimana na glavico. Jooooj, koliko dela z lulčki.user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Avgustovske čveke 07-9. del
2.5.2008 21:23:40   
JORJA
Smo kar utrujeni,pa še služba me čaka jutri,  tako da gremo počasi v posteljo.
Lahko noč!!!

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?