|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 10:51:01   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Punce midva sva se pa z mojim srčkom neki pogovarjala glede poroke pa je naneslo da mava drugo leto glih obletnco na soboto,ki je dan za poroke.Me je kr presenetu k je reku,da bi se lahko takrat poročila.Najbrž je bil zmatran po nočni pa sploh ni vedu kaj mi govori,jst sm pa kr zares vzela.user posted image Sicer me bo še zaročil sam datum je pa že zbran.Jst sem tko hepi,zdej bom mela pa še ornk motivacijo za hujšatuser posted image


to je pa res lepouser posted image ...moj pa sploh noče cerkevene poroke, oziroma sploh poroke.user posted image , še za krst ga ne morem prepričat.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 10:53:41   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Jana meni se zdi, da bi mogla dobit. Pokliči na CSD pa ti bodo tetke vse lepo obrazložile.




sem klicala pa danes nimajo uradnih ur, jutri je praznik in morem poklicat v ponedeljek.user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 11:32:23   
Anitka
Ojoj v kakšnem zaostanku sem, ker me včeraj ni bilo nič na RR-ji. Se opravičujem, ampak vsega ne bom mogls pokomentirati.

Mi smo v redu, Gal je imel včeraj še malce sitnitisauser posted image user posted image user posted image , pa še dobro, da sem imela na obisku cel popoldan mojo birmanko, ki je ta sintnitis prenašalauser posted image user posted image Pa imela sem masažo, ki je pasala ko 100user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Si jo bom odslej večkrat privoščila.

Ja tudi jaz sem opazila, da so mi porodniško zvišali za skoraj 40 evrovuser posted image user posted image user posted image , otroške so mi pa itak zavrnili - bandauser posted image

Sem zadnjič pozabila napisati koliko sem plačala za cepljenje BCG, katerega ceno so nedolgo nazaj dvignili, torej berite:
- cepivo BCG - 1,75
- cepljenje - 6,33
- pregled predšolskega otroka pred cepljenjem- 17,40

skupaj torej 25,48 evrov

In ta pregled je trajal dobro minutko. Mislim halo!!!!


Katy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vaju.

Srečanja v Celju pa se zaenkrat še ne morem udeležiti. Upam res, da vas nekoč spoznam.

Zdaj šibam pa za štedilnik, pa se kasneje kaj oglasim in pokomentiram, ker sem v zaostanku.



_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 11:58:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Tiana*

Dobro jutro!

Samo na hitro, ker je mali že 2 uri pokonci, upam da bo vsaj na Zbiljah spal.

****, prosim vprašaj ga, če delamo pravilno, da mu kožico vlečemo dol (nič na silo, samo toliko kolikor gre) 1x dnevno. Kaj se zgodi, če se kožica zaraste, ali je to sploh možno? Pa če ma še kakšno priporočilo za ravnanje z lulčki. Res ti hvala. Častim pijačo.

Že tarna, moram it.


Evo sem ga vprašala:

Pravi, da se nič sekirat, da je prava redkost, da bi kateremu trimesečniku že kožica šla do konca dol. In da mu pri vsakem kopanju probaj malce dol povlečt, samo ne pregrobo, kolikor pač gre, gre. In da bo lažje ko bo že sam sedel v vodi in da takrat mu to delaj kar skozi igro, da še za mar ne bo imel.
In da se večina kožic potem odlima in razpre. Če se pa ne potem se šele gre na kirurški poseg.
Pravi pa da če pa bi kdaj slučajno bila pregroba in bi zakrvavelo se prav tako nič sekirat, da to ni nič takega samo v takem primeru je pa treba pazit da se ne zaraste in je treba kak teden dajat kamilične obkladke...

Skratka čisto prav delaš in samo vztrajat je treba pa bo.

Na tistem sistematskem ob treh letih ga mora pediater pogledat in če kožica ne gre ga mora poslati z napotnico k njim na Klinični center.

(odgovor članu *Tiana*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 12:05:57   
Anonimen
Špelin@: no comment za taščo. In tudi meni je padlo na pamet, zakaj ne moreta pa punci pobirat krompirja zraven. Pa še nekaj? A se ti jih je sploh splačalo vozit za ta dva dni? Brez veze, ma jaz ji jih ne bi nikoli več pripeljala niti za 5 minut ne...

Katy: Bravo iskrene čestitke...

Nina7: Ne nič nisva še pogruntala. Sedaj bo mož oblezel vse "tuje"trgovine z pohištvom, če bi katera od teh trgovin hotela uvozit samo za nas to posteljico...


Jaz se pa danes popoldan dobim z eno prijateljico ki je že zelo dolgo nisem videla, komaj čakam...user posted image user posted image


Aja, špelin@, ker gresta Estrella in Katina na dopust boš morala kar ti povedat ker dan prideš pa da se zmenimo v Mantovi... Ma mene je začelo kar v grlo stiskat še manj kot tri tedne imam do odhoda...
Joj, kok mi bo hudo, spet bom sama tam ( če izvzamem mamo) nobene normalne ženske za prijateljstvo user posted image user posted image user posted image  



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 12:11:48   
Anonimen
Anitka user posted image  za masažo. Jest bi tuuuuuuuud.
**** držim pestke, da boste našli rešitev.
Mi gremo pa zdej k tašči na kosilo, so včer prišli z morja. Jest zaenkrat nimam nobenih problemov z njo tako kot nekatere tuki, upam da se to ne spremeniuser posted image .
En lep dan vam želim,papa.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 12:23:38   
eole
dan,
jaz sem danes čist boga.. podočnjake mam do kolen.. a bo kakšna luna te dni? naša ni spala od 4-6, potem pa je od 6 zadremala za 45 min ... user posted image user posted image
pa tudi na sprehodu v vozičku je jokala cal čas user posted image user posted image

jaz bi tud masažo, pa kino... user posted image  samo kdaj? midva nimava nobenega varstva user posted image  nič, grem jokat v en kot. lepo se imejte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 12:39:36   
barbaw
eole vem kako se počutiš. Če boš jokala ti bo tisti trenutek pomagalo potem pa spet jovo na novo. Tolaži se, da mine in boš že našla koga za varstvo in ... Se najdejo s časom tudi dobre prijateljice in sosede in ... Zna biti zelo hudo, ampak s časom res vse mine.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu eole)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 12:53:07   
kasso
eole, kaj pa kakšna prijateljica? Ti ne bi priskočila na pomoč za kakšno urco, da gresta s tvojim npr. v kino?
A nisi ti danes bila pri P? A sem jaz kaj zamešala user posted image

Anitka user posted image user posted image za masažo.


< Sporočilo je popravil kasso -- 14.8.2008 12:55:15 >

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 13:16:47   
tilči
no, mi smo doma s kofetkanja, naša dva sta pojedla in že spita.
Tiana,a ste spravili cuker dol?user posted image Jaz sem Nejca dala najprej pod tuš.Za ostale, ki ne veste, zakaj se gre, Nejc in od Tiane sta se prav fletno igrala v igralnici, nato pa oba priletita vsa pocukrana.Sta šla cuker v vrečki trgat in se potresat.Sigurno je bil Nejc pobudnik za kaj takega.Ampaj je pa užival.user posted image
user posted image
Erazem in Tilen sta pančkala, Brina je lepo ajala v košari, me pa smo malo počvekale.
Kaj ste se ostale vremena ustrašileuser posted image

plenice sem pa tudi dobilauser posted image  

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 13:23:50   
tilči
Anitka..user posted image user posted image user posted image  za masažo
Špelin@...user posted image user posted image  za taščo
eole...user posted image user posted image  saj bo bolje. iz katerega konca lj pa si?
Katy...user posted image user posted image user posted image  iskrene čestitke

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 14:10:11   
jana81
estrella si bila v Velenju ? sta  se načvekali z auroro?
 
jst sem pravkar pripravla vse za kosilo, ker moj sonček spi, sva zunaj na luftu pa mu zgleda odgovarja.
 
stanovanje imam sicer prašno da se bog usmili, ampak je zuni tak fajn, da res ne bom zaprta noter.
 
eole veš tud jst ta teden pogrešam ker je moja mami na morju, drugače mi vedno priskoči Nejčka pocartat, da kej nardim, in te čist štekam kak ti je, ker sem ta teden polno zaposlena z njim... danes pa sploh ko se je že od 6h zbudil in zaspal šele ob 12h, no vmes je ene 15 minut podremaval. HB vsaj zdej že spi od 12h. Ampak pol ko pa spi že 2 ure, mi je pa kr dolgčas....sem hecna a ne? kr ne vem kaj bi.user posted image
 
nina7 HB se tud midve s taščo zaenkrat še štekava, če mi kej ne paše, jo pa kr preslišim.je šla pa dans na morje, tak da nimava nobene babice z Nejčkom doma.
 
 
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 14:47:21   
mya26
No Maj je končno mal zaspal. Jaz sem danes k zombi. Prej mi je prav slabo postalo od utrujenosti, k sem ga morala spet guncat po rokah.
Špelin@: Joj, tašče. Pa kaj se sili met otroke če jih noče. Moja tud vedno reče da bo prišla kaj na počitnice, ampak saj je nikol ni doma, pa nima časa da bi prišla na obisk. Sicer ji pa zaenkrat Lane tud ne bi lih zaupala. Lani enkrat joje hecala če jo njen mož mal s trakotjem popelje, ker se je nečak njenga moža gor vozu k je kaki 2 leti starejši od Lane. Mislim kako ji to sploh pade na pamet. Pa tud taka groba, hladna je do Lane. Lana ponavadi hoče da se gre babi znjo igrat v njeno sobo in če ji takrat skuham kavo, al pa če govori z mojim reče da ne more. Moja mami pa kr skoč. Vse bi napravla za Lano. Sej včasih kr mal preveč, ampak sej babice so zato.
Babyvac: sem sprobala in mu je res kr neki šmrklov ven potegnl. Je kr ql.
Katy: user posted image user posted image user posted image user posted image čestitam!
Anitka: Ja masaže so super. Fajn da si si jo privoščla.

Meni je pa moj user posted image ravnokar sporočil da drug teden odhaja za 2 dni službeno. Me je kr stisnl. Pa verjetno bo službo menjal. Me je kr mal strah. Bomo vidl kaj se bo odloču in kaj bo iz tega sledil. Zdej je v veliki firmi, odšel pa bi k privatniku, ki mu sicer gre dobro, ampak bi bili le 3 zaposleni. Ga pa vabi že 2 mesca da bi prišel k njemu. Do sedaj mu je kdaj mal pomagal s kakim nasvetom.

OI: Mankoč  in Čarmanova (plavanje) sta prišla v polfinale.

Jaz sem se pa danes tehtala user posted image (sej vem da je prezgodaj, ampak sem hotla vidt če gre vsaj mal dol) in sem shujšala 0,6kg (od pon do danes). Vem da je ful malo in da je le pljunk v morje (rada bi jih zgubila 30), ampak sem vseen vesela. Je pa res da vmes ne jem cukrov, če me zgrabi lakota si privoščim sadje, zvečer pa sladoled.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 15:32:41   
aurora28
Katy čestitke user posted image user posted image user posted image
Špelin user posted image za taščo. no comment

Anitka superca za masažo user posted image user posted image user posted image , jaz imam prihodnji torek zjutraj masažo stopal in komaj čakam. Masaža je zakonnnnnnnn! user posted image

Jana z Estrello še nisva čvekali, ker se zdajle ob 16. uri dobimo na čvek partiji user posted image .


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu mya26)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 16:34:26   
hijenca
Halo!

Malo se še javim, od sobote pa boste imele malo mir pred mano.user posted image user posted image user posted image

Naš Videk je ponovno spal 11 ur skupajuser posted image user posted image user posted image .

Zdaj pa je sirena. Moram šibat.


_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 16:37:16   
špelin@
aurora28 in Estrella*, fajn čvekajta user posted image user posted image
 
Anitka, user posted image  za masažo.
 
****, ne, ni se nam splačalo vozit ju včeraj tja, jutri pa spet hodit po njiju user posted image
 
nina7, sva se z mojim odločila, da bomo šli v nedeljo v kino vsi 4 (midva + velika + mala pika), mali princ bo pa ta čas pri moji mami. Čeprav jaz bi ful šla v kino sama z mojim user posted image ...
 
kasso, tvoja mami ima res krasen hobi user posted image  Kako sem? Drugače - če odštejem taščo - zelo v redu user posted image  Kako kaj tvoje počutje?
 
eole, a imaš mogoče kakšno prijateljico, ki ji zaupaš, da bi ti za 2 urci popazila na malega?
mya26, user posted image  za pridno hujšanje, začetek je naravnost odličen in vem, da ti bo tole dalo zagon za vztrajanje.
 
katy82, kako lepa gesta tvojega user posted image !!! user posted image user posted image  A nam boš izdala datum? user posted image
 
barbaw, jaz sem tudi danes dobila te potiskane pleničke - je šla moja mami zjutraj v Hofer in povedala, da ni bilo nobene gneče, se vidi, da so dopusti user posted image  Aja, pleničke so takooo lepe, da sem jih ravnokar že oprala in jih moram obesit, da bodo čimprej v uporabi user posted image
 
No, danes imam res mini počitnice in šele zdaj vidim, koliko dela imam drugače, če imam doma vse tri otroke. Danes namreč resnično počivam user posted image  Zjutraj sem najprej nahranila malega, potem pa še sebi privoščila kavico v blaženem miru user posted image  Z malim sva bila potem na dolgem, na "izi" sprehodu, ni mi bilo treba zijati, kam uhaja mala user posted image  Potem sem še dobro uro na klopci reševala križanke. Vzela sem si celo uro časa in malega princa temeljito zmasirala, ga fino "pretelovadila", za konec pa še prežgečkala, se je smejal tako, da je kar vriskal user posted image

Zdajle mali ves blažen spi v svojem ležalniku (ups user posted image ), jaz pa se spravljam zašit raztrgane hlače od male pike.
 
hijenca, user posted image  za Vidkovo spanje, odlično 5!!!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 16:54:14   
eole
IZVIRNO SPOROČILO: kasso
A nisi ti danes bila pri P? A sem jaz kaj zamešala user posted image



ne, ne nisi. bili včeraj. dobili rezultate analize kakca.. in sicer ima naša user posted image  eno bakterijo, ki pa se je ne zdravi z antibijotiki. ta sluz bo verejtno še kar nekaj časa prisotna. tolažim se, da vsaj ni alergije. kje vraga je pa to staknila mi pa tudi ni jasno user posted image  

glede varstva... ma, res nimam prijateljice, ki bi hotela paziti tako majnega user posted image .  ali imajo same s svojimi dovolj dela ali pa sploh še nimajo otrok. dedki in babice so pa zelo bizi in zato odpadejo.. samo za pametovat so dobri user posted image  no, zdaj sem pa malo zlobna user posted image  no, saj bo bolje... saj večinoma sem čisto sprijaznjena s situacijo, samo ko vas takole berem me pa daje malo fovšija.user posted image ali pa ko vidim mamice z lepimi nohtki in frizurami in cele fit, me tudi malo daje fovšija user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 19:00:10   
*Tiana*
Naš končno malo dlje spi, danes je cel dan bolj na kratkih počitkih in sem že čist fuč.

**** in Kasso hvala za odgovore glede kožice. Zdaj sem pomirjena, res zakon.

Tilči, ja moja je rekla, da jo je Nejc posuval user posted image user posted image user posted image . Večino sem ji spravla dol že na Zbiljah, ostanek (iz las) pa bo šlo ven zvečer v banji. Moja ne hodi več spat popoldne in se mi je sploh ne splača tuširat čez dan, ker je čez 5 minut spet popackana. Je bla pa faca, sem jo spraševala kolk cukra je pojedla in je rekla da sam dve vrečki (in to vztrajno ponavljala, ne vem če se nista s tvojim zmenila kakšen bo odgovor user posted image ), samo ona je mela vsaj ene 5 vrečk cukra po sebi posutega. Šele ko smo prišle k babici sem pomislila kakšno sta mogla naredit tam pri mizah user posted image . Je mogu bit raztur v nulo.

Katy, superca, res lepo od tvojga.

špelin@, težko je, ker je to le od tvojega mami, ampak jaz bi ji vsaj nakazala kaj si mislim o njenem početju.
To se tud pri nas veliko dogaja, sploh moj oče zna delat take razlike med otroci, da je kr joj, ampak mene zdaj to ne gane več, sem se sprijaznila, da ga ne bomo nikol spremenili, karkoli mu rečemo. Delal jih je že med svojimi otroci in zdaj tudi med vnuki. Če so fantki (al pa od njegovih sinov otroci) so oh in sploh, punčke so pa k da jih ni.

mya user posted image user posted image user posted image super začetek. Kar tako naprej.

Anitka, user posted image masaža se prileže. Jaz se bom tud naročila zdaj en dan, mam še en darilni bon od rd. Komaj čakam.

eole, super da ni alergija. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO:  špelin@

Zdajle mali ves blažen spi v svojem ležalniku (ups ), jaz pa se spravljam zašit raztrgane hlače od male pike.


Joj, špelin@, kaka mama pa si ti, da pustiš otroka v ležalniku spat. user posted image user posted image user posted image   Ta mala si pa tud že zasluž nove hlače, ne pa stokrat zašite. user posted image user posted image user posted image

Mal heca mora bit.

(odgovor članu eole)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 19:54:35   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: *Tiana*

Tilči, ja moja je rekla, da jo je Nejc posuval user posted image user posted image user posted image . Večino sem ji spravla dol že na Zbiljah, ostanek (iz las) pa bo šlo ven zvečer v banji. Moja ne hodi več spat popoldne in se mi je sploh ne splača tuširat čez dan, ker je čez 5 minut spet popackana. Je bla pa faca, sem jo spraševala kolk cukra je pojedla in je rekla da sam dve vrečki (in to vztrajno ponavljala, ne vem če se nista s tvojim zmenila kakšen bo odgovor user posted image ), samo ona je mela vsaj ene 5 vrečk cukra po sebi posutega. Šele ko smo prišle k babici sem pomislila kakšno sta mogla naredit tam pri mizah user posted image . Je mogu bit raztur v nulo.



Nejc je šele sedaj povedal, da sta jedla cuker. Drugače vse 25x pove, to je pa pozabiluser posted image .
Ko smo prišli domov, je samo pojedel, potem pa spal do 15.user posted image
Tilen je pa tudi kar veliko spal, saj smo bili precej zunaj tudi popoldne. Sem imela čas prebarvat mizo in klopuser posted image

(odgovor članu *Tiana*)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 19:56:34   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

barbaw, jaz sem tudi danes dobila te potiskane pleničke - je šla moja mami zjutraj v Hofer in povedala, da ni bilo nobene gneče, se vidi, da so dopusti user posted image  Aja, pleničke so takooo lepe, da sem jih ravnokar že oprala in jih moram obesit, da bodo čimprej v uporabi user posted image  
 

Moje so že pripravljene za uporabouser posted image .Nejc je šel z eno spat

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 20:42:53   
aurora28
Dober večer!

Gal že spi, danes smo ga okopali v kopeli Penathen in tolk lepo diši user posted image . Srečanje z Estrello je uspelo, moram pa pohvaliti njena dva sončka Andraža in Aljo, ker sta prvo izredno luškana in izredno pridna. user posted image user posted image user posted image Čvek partija je bila bolj kratka, ker je moj Gal imel pevske vaje user posted image user posted image , se pa bom definitivno pripeljala na naslednje srečanje, zares. user posted image Malce mi je na bed to, ker imava star avto, pa brez klime, pa majhen in še bi lahko naštevala, ampak bistvo pa je, da se lahko z njim furamo in naslednjič pridem na srečanje zagotovo, razen če bo kakšna višja sila vmes. user posted image

Je pa tolk super ko imamo podaljšan vikend
user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 21:04:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: eole


ne, ne nisi. bili včeraj. dobili rezultate analize kakca.. in sicer ima naša user posted image  eno bakterijo, ki pa se je ne zdravi z antibijotiki. ta sluz bo verejtno še kar nekaj časa prisotna. tolažim se, da vsaj ni alergije. kje vraga je pa to staknila mi pa tudi ni jasno user posted image   


Prosim daj povej mi katera bakterija ? Pa koliko časa je trajalo da si dobila rezultat? Ker jaz sem tudi na to že pomislila, da gre za bakterijo in bi tudi dala  kakec na analizo...

Pa ne vem a si mi že odgovorila. pa zato ne zamerit če še enkrat vprašam:

A se tvoj user posted image  tud po hranjenju zvija in joka ali pa celo že med hranjenjem... Pa včasih ima kar take čudne premike v želodčku, na roki čutim ko ga hranim...

(odgovor članu eole)
  Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 21:16:55   
Svojeglava
punce, nič nimam cajta rat, gremo na morje, se vidimo jeseni ;)))

lps

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 21:20:55   
aurora28
Svojeglava uživaj na morju! user posted image

Vas zapuščam za danes in grem v meževo deželo. Lahko noč. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Svojeglava)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 21:39:53   
špelin@
Svojeglava, uživajte na morju!!! user posted image
 
aurora28 in Estrella*, user posted image  za čvek user posted image
 
Vsem pošiljam pozdravčke in se vam zahvaljujem za to, da ste prebrale moje jamranje in mi namenile prijazne besede user posted image  Jutri me najbrž ne bo na RR, ker gremo zjutraj po punci, potem pa vprašanje, kako bom s časom proti večeru user posted image  No, mogoče pridem vseeno malo pokukat user posted image
 
Nočko user posted image

(odgovor članu Svojeglava)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?