|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 21:52:18   
Anonimen
Spet greste že vse pančkat user posted image  Ja pridne no... Moj Omar pa je danes zunaj v Mantovi prespal 5 ur ( celo popoldne) in se zbudil ob 8 zvečer, sedaj ga grem kopat pa da vidimo če bo spal še ponoči, ker je dopoldan pa tudi spal več kot 3 ure skupaj...

Si kar mislim da bo ponoči pa kot čuk... ali pa me preseneti...user posted image user posted image

Špelin@ si že kaj razmišljala kdaj boš pribrzela na Vrhniko?

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 21:54:14   
eole

IZVIRNO SPOROČILO: ****



Prosim daj povej mi katera bakterija ? Pa koliko časa je trajalo da si dobila rezultat? Ker jaz sem tudi na to že pomislila, da gre za bakterijo in bi tudi dala  kakec na analizo...

Pa ne vem a si mi že odgovorila. pa zato ne zamerit če še enkrat vprašam:

A se tvoj user posted image  tud po hranjenju zvija in joka ali pa celo že med hranjenjem... Pa včasih ima kar take čudne premike v želodčku, na roki čutim ko ga hranim...


da dobiš rezultate traja dva do tri dni. z napotnico od P neseš kakec na mikrobiloško. rezultate dobi P. kako se reče bakteriji ne vem, ker sem pozabila (grozno, vem!!!), je pa to bakterija, ki jo najpogosteje prenašajo tisti, ki so preboleli pljučnico. nisem še imela časa pobrskati po netu. če katera ve kaj bi to bilo, naj mi prosim napiše.

ne, nisem ti odgovorila, sori... zvija se med hranjenjem in po samo zvečer oziroma v pop. času, pa tega nisem povezovala s tem te premike v želodčku pa čutim ja! kar grozljivo je!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 22:00:34   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Špelin@ si že kaj razmišljala kdaj boš pribrzela na Vrhniko?

Si nisem mogla pomagat, sem prišla po tuširanju še nazaj gor škilit user posted image  Povej, kateri dan nimaš časa user posted image  Bom pa vsekakor prišla dopoldne!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 22:16:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Špelin@ si že kaj razmišljala kdaj boš pribrzela na Vrhniko?

Si nisem mogla pomagat, sem prišla po tuširanju še nazaj gor škilit user posted image  Povej, kateri dan nimaš časa user posted image  Bom pa vsekakor prišla dopoldne!


Zate imam zmeraj cajt...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 22:25:48   
hijenca
Večer punce.

Jaz sem takooooo utrujena. Smo bili v šopingu za morje, pa moram rečt, da ni skoraj nič bolj poceni ta varianta apartma. Edino malo več prostora bomo meli, pa več privatnosti.

Zdaj pa še počakam da se flaške prevrejejo, sem kupila dve novi, pa sem še vse ostalo v vrelo vodo vrgla.

Zdaj pa spat.

Lahko noč.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 22:32:20   
hijenca
IZVIRNO SPOROČILO: eole


zvija se med hranjenjem in po samo zvečer oziroma v pop. času, pa tega nisem povezovala s tem te premike v želodčku pa čutim ja! kar grozljivo je!!!



Samo moj Videk tudi zadnje dni joče med hranjenjem, enkrat do dvakrat na dan. Pa v želodčku se sliši, kot da bi kaj padalo noter. Nima pa nobene sluzi v blatuuser posted image  Pa grdo ga takrat zvija zraven. Pa je to nevarno??
 
**** pri Omarju se še vedno to pojavlja?

(odgovor članu eole)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 22:38:14   
Anonimen
Dober večer

Da se še mal javim preden grem spat.
Eole upam da bo danes boljše user posted image .. To je pa res smola, da nimaš nobenga da bi ti user posted image  pomerkal za kakšno urco al pa dve. Pr men se pa kr sami ponujajo, se vid da je povsod ta prva. Pa grem sama km za kšno urco, jo pa že pogrešam. Nikol nam ni prov user posted image
Mya verjamem da te je stisnilo. Moj je šel tud kšn mesec nazaj za dva dni na Triglav pa mi je blo tud tko čudn,pa sm eni prijateljici rekla da naj k men pride, da mi ni blo dolčšas, pa še mal me je strah bit tuki sama v rovtahuser posted image user posted image user posted image . Za službo se pa tud preveč ne sekiri, včasih je treba mal raskirat pa se potem izkaže da se je splačal.Sej bo.
Aja user posted image user posted image user posted image  za hujšanje, sej veš počasi se daleč pride.
Špelin@ sam da kino bo,sej naslednjič bosta šla pa samedva. Držim pesti da čim prej.
Tilči in Tiana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,sta pa pregnana vajina otročka.
Svojeglava uživajte na morju.user posted image
Aja pa da vam še povem kaj sm dons naredila. Grem v kopalnico, da si dam maskaro dol s trepalnic in pomotoma dam na vatko aceton in to na očiuser posted image user posted image user posted image . No sej zdej je smešn,prej ni blo. Je pekl za pop......
Sej to se lohk sam men zgodiuser posted image user posted image user posted image .
Kje pa je Estrella dons????

(odgovor članu eole)
  Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 22:47:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: eole



da dobiš rezultate traja dva do tri dni. z napotnico od P neseš kakec na mikrobiloško. rezultate dobi P. kako se reče bakteriji ne vem, ker sem pozabila (grozno, vem!!!), je pa to bakterija, ki jo najpogosteje prenašajo tisti, ki so preboleli pljučnico. nisem še imela časa pobrskati po netu. če katera ve kaj bi to bilo, naj mi prosim napiše.

ne, nisem ti odgovorila, sori... zvija se med hranjenjem in po samo zvečer oziroma v pop. času, pa tega nisem povezovala s tem te premike v želodčku pa čutim ja! kar grozljivo je!!!


Hm, user posted image user posted image   To odebeljeno naj bi bili znaki alergije, saj tako so meni povedali...Sedaj mi ni pa nič več jasno user posted image  V ponedeljek bom jaz kar pediatra poklicala pa da se zmeniva, za kak pregled kakca...

Kera bakterija bi bila pa nimam pojma, ker jih je toliko...user posted image user posted image

(odgovor članu eole)
  Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
14.8.2008 22:58:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: eole


zvija se med hranjenjem in po samo zvečer oziroma v pop. času, pa tega nisem povezovala s tem te premike v želodčku pa čutim ja! kar grozljivo je!!!



Samo moj Videk tudi zadnje dni joče med hranjenjem, enkrat do dvakrat na dan. Pa v želodčku se sliši, kot da bi kaj padalo noter. Nima pa nobene sluzi v blatuuser posted image  Pa grdo ga takrat zvija zraven. Pa je to nevarno??
 
**** pri Omarju se še vedno to pojavlja?


Ja Omarja zvija med hranjenjem in po hranjenju. V želodčku ima take čudne premike da me je včasih kar groza... Blato pa ima skoz sluzavo... včasih je sama sluz, kot bi se ene 15 ljudi noter v planico useknilo...

Sem pa sama tud malo testirala in sicer:

Sem mu dala izčrpano mleko in se je začel že med hranjenjem full zvijat...naprimer ko je pojedel z silo 60 ml sem mu to mleko vzela in dala drugo anadptirano mleko, ki ga normalno poje.
Potem pa sem mu čez tri ure spet dala tisto mleko moje ob katerem se je pri prejšnjem hranjenju tako zvijal in jokal in pazi to ga normalno poje, vseh 100 ml.

Se pravi ni mleko krivo, oziroma ni krivo nekaj kar bi jaz pojedla, če eno in isto mleko načrpano ob isti uri je enkrat dobro malo prej se je pa zvijal...

Potem sem naredila test čez noč sem spila več kot liter mleka zjutraj načrpala in dala to mleko na pol ter mu ga dala enkrat se je zvijal drugič ko je pil drugo polovico tega mleka se ni zvijal. Se pa je ta dan kar dvakrat pokakal in to zelo, zelo sluzavo...

In potem sem še začela opazovati in opazila , da se zvija in ga teško nahranim tudi takrat ko je utrujen. Ko pa je naspan z lahkoto mazne 150ml...

Ja vem grozno se sliši to da delam poizkuse na lastnem otroku ampak kako za vraga naj pa drugače ugotovim kaj mu je.
Sama sem medicinska sestra in vem da ni vse v medicini, so tudi bolezni ki so čisto psihosomatskega izvora...

(odgovor članu hijenca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
15.8.2008 1:41:08   
Anonimen
Nič, grem še jaz spat...lahko noč in lepe sanje vsemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
15.8.2008 7:26:54   
MARTINA25
JUTRO!!!!

A danes jst kuham kavico???

Tkole...včeri sva z Tjaško celi dan skakali okoli...rezultat:spanje od 21.30 a do 07.00!!!!!Očitno bo oboževala shoping...tko kot mamiuser posted image
V glavnem gremo na štajersko....se beremo v ponedeljek!!!

ŠPELIN@.....user posted image user posted image no comment za taščo.Moja je tud zadnje čase neki pametna....uf kak mir je bil zdej ko so bili na morju.....

Uživajte!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
15.8.2008 8:00:25   
Anonimen
Uf Martina še dobro da si  se javila, ker če ne bi bilo že skor tako kot da res nimam kaj drugega počet kot samo na RR viset... Zadnja tle in prva tle...user posted image user posted image user posted image

Za Shopping user posted image user posted image , kaj lepega ste kupili?

(odgovor članu MARTINA25)
  Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
15.8.2008 8:24:08   
špelin@
****, se vama z MARTINO25 tudi jaz že pridružujem tu gor user posted image  Mož je šel k dežurnemu zdravniku pobrat iz prsta šive, zdaj pa vprašanje, kdaj bo nazaj. Ko pride, ga čaka še vlamljanje v klet, ker je uspel izgubiti ključ user posted image  Potem pa gremo po punci. 
 
Drugače pa tuhtam, da bi prišla na Vrhniko že kar v ponedeljek - a ima še katera druga čas??
 
nina7, aceton... To pa res peče user posted image  Ampak živemu človeku se vse zgodi user posted image
 
Kar se zvijanja pri hranjenju tiče: naš se ponavadi zjutraj in popoldne oz. zvečer zvija in vmes dere na flaški, ampak sem ugotovila, da ga res zvija, ker potem, ko poje, ponavadi kaka.
 
No, mali princ se je pokakal do konca, gremo previjat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
15.8.2008 8:35:29   
Anonimen
Mogoče lahko pride Mya ali pa Katy, pa ti Martina? Zakja se nam ne bu pridružila? In Estrella tud še ne bo na morju mogoče pa lahko prileti na Vrhniko...


(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
15.8.2008 9:10:08   
eole
dobro jutro,

****, vem da so to zvijanje in ti premiki, pa sluz lahko znak alergije. saj zato sem pa mislila, da dobimo napotnico, pa je P rekla, da se ji ne zdi alergična in je raje poslala kakec na testiranje. tako da je očitno ta bakterija kriva. rekla je tudi, da lahko traja kar dolgo časa da zvodeni... upam, da bo kmalu konec...

danes bo zgleda kar slabo vreme user posted image , moramo it še pred dežjem ven..


kdaj ste zmenjene na vrhniki? če bom lahko bi tudi jaz prišla, da vas končno spoznam...

< Sporočilo je popravil eole -- 15.8.2008 9:11:45 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
15.8.2008 9:28:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: eole

dobro jutro,

****, vem da so to zvijanje in ti premiki, pa sluz lahko znak alergije. saj zato sem pa mislila, da dobimo napotnico, pa je P rekla, da se ji ne zdi alergična in je raje poslala kakec na testiranje. tako da je očitno ta bakterija kriva. rekla je tudi, da lahko traja kar dolgo časa da zvodeni... upam, da bo kmalu konec...

danes bo zgleda kar slabo vreme user posted image , moramo it še pred dežjem ven..


kdaj ste zmenjene na vrhniki? če bom lahko bi tudi jaz prišla, da vas končno spoznam...


Ma ja saj je res težko, bit pameten...ampak dejstvo je, da nekaj je narobe. drugače pa vse je veliko lažje, ko zna otrok povedat kje in kaj ga boli.

Dobrodošla na Vrhniki, menimo se pa za ponedeljek.user posted image

(odgovor članu eole)
  Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
15.8.2008 9:39:35   
Estrella*
Jutro!!!
 
No komaj sem prilezla do PC ja. Včeraj smo se potepali cel dan in sem domov prišla šele okoli 22h. V Velenju je bilo super, sem bila kar presenečena nad mestom v pozitivnem smislu. Imajo celo luštno sprehajalno pot okoli jezera.
 
Aurora in njena družinica so tolk luškani skupajuser posted image Škoda, da se je Gal spuntal in ni hotel sodelovati pri čvekuuser posted image Pa drugič!
 
nina7: včeraj nisem uspela do RR. Je bilo vsaj miru pred menojuser posted image . Jaz tud rada dam malo v varstvo, a jo hitro pogrešam in hitim nazaj, da jo vidim. Me babnce res ne vemo kaj hočemouser posted image Men je Alja sedaj malo otežila zadevo, ker noče već jest mleka po flaški. Je bila na ta račun dva dni nazaj 5h brez hrane.
 
****, Špelin@ jaz imam še v ponedeljek čas za en dopoldanski čvek v Mantovi in bi bila zelo vesela, če bi vaju vidla in ostale, ki jih še ne poznam.
 
šibam papcat in pod tuš!!!

(odgovor članu eole)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
15.8.2008 9:51:52   
Anonimen
Danes ima moja mami rojstni dan. Imam sposojen avto... Šli bi na izlet in pa na kosilo. Kam??

Estrella no pol se pa zmenimo za ponedeljek in smo že vsaj tri, ki bomo tam Špelin@, Ti in Jaz...user posted image user posted image

Upam, da se nam še katera pridruži...user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
15.8.2008 9:58:28   
Anonimen
Dobro jutro.

Evo midve sva pa do zdele spaleuser posted image .Je šla Gaja spat ob devetih pa spala do zdej,jedla pa ob sedmih.Pol naju je pa user posted image  zbudil,midve bi še kr spale. Če bi vedla da bo drug user posted image  tud tok priden bi šla že kr zdej v akcijo user posted image .

Estrella in Aurora user posted image  za čvek.
Dons so se pa naši menil,da bojo mel piknik v Kamniški Bistrici,pa jih je dež dobu,tko da so spremenil lokacijo in ga bojo mel zravn ns k majo naši brunarco. Evo pa mi spet ni treba kuhatuser posted image ,se bomo kr zravn povabil.user posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
15.8.2008 9:59:27   
Anonimen
**** čestitke mami za rojstni dan user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
15.8.2008 10:56:26   
katy82
Jutro mačkice jst sem pa tko lepo spala k se je moj sredi noči stisnu k men k je bil že hlad in sva do jutra objeta spala,kok je blo lepo.Prav paše mal crkljat se pol pa tkole hvatamo mal cajta zase k tamala spiuser posted image
V ponedeljek na Vrhniki pravte-dolenjske mačkice prihajajouser posted image sam upam da mala zdej kej ne zboliuser posted image k pol spet odpademo.
Ker pa vrhnike ne poznam bi prosila za opis poti,če se kateri dauser posted image
Komi čakam na čvek joj kaj bo luštnuser posted image k se bom končn lahko mal zrihtala v ta boljše cujeuser posted image



_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
15.8.2008 10:57:59   
katy82
**** tud od mene čestitke tvoji mami-v Mozirskem gaju bo razstava pelji jo tja,če je že odprtuser posted image

_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
15.8.2008 10:58:52   
tana7
IZVIRNO SPOROČILO: eole


glede varstva... ma, res nimam prijateljice, ki bi hotela paziti tako majnega user posted image .  ali imajo same s svojimi dovolj dela ali pa sploh še nimajo otrok. dedki in babice so pa zelo bizi in zato odpadejo.. samo za pametovat so dobri user posted image  no, zdaj sem pa malo zlobna user posted image  no, saj bo bolje... saj večinoma sem čisto sprijaznjena s situacijo, samo ko vas takole berem me pa daje malo fovšija.user posted image ali pa ko vidim mamice z lepimi nohtki in frizurami in cele fit, me tudi malo daje fovšija user posted image


saj jaz sem na istem glede varstva
moji starši bi bili fino za ponucat, ampak kaj ko so v Beli krajini
njegov oče je v Zagrebu, mama pa še vedno ali dela, ali je na morju, ali kje drugje
glede prijateljic pa enako, vsaka je iz katerega razloga "neuporabna"
ampak nam nič ne manjka
nič me ne matra - itak smo precej mobilni - ali vsi skupaj ali pa jaz sama z Brino
raznih pedikur, manikur itak nikoli nisem prakticirala
k frizerju sem šla, pa je moj pazil nanjo ta čas...
v kino sva sicer ful hodila - sva kar nekaj Jokerjev spraznila - ampak ni panike - zdaj pač doma zvečer pogledava kak film na DVDju ali potegnjen z neta
pa tudi zunaj sva si že parkrat privoščila kosilo, pa je kar šlo - je bila Brina kar pridna
masažo si bova pa naročila na dom - ste me punce spomnile na touser posted image
ta vikend gremo v Kranjsko goro - bomo tam malo vozičkali po kolesarskih poteh, ki jih je tam ogromno, pa malo skočili do Belopeških jezer - če ne bo vreme preslabouser posted image
tako da sploh nimam občutka, da sem za kaj prikrajšanauser posted image



(odgovor članu eole)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
15.8.2008 11:03:00   
mya26
Dobro jutro!
Čist na hitro ker user posted image spi jaz pa sem sama z mojima sončkoma (sej prej sem pa jaz spala on pa je vstal ob 6h in bil z njima)user posted image .
****: mogoče je bakterija kak streptokok. V ponedeljek bi pa res mogoče lahko prišla na vrhinko. Se moram zment za avto.
Aurora: imaš ZS.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
15.8.2008 12:05:53   
tilči
Tana7: v Bc imaš akcijo prenosne postelje Lemi za 26,99 eur ali pa če 17.8. naročiš preko spleta, imaš 20% popusta na posteljice babywelt.Tako imamo pri nas in je vredu.

(odgovor članu mya26)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?