|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
15.5.2008 8:33:41   
barbaw
Jaz bom počasi vse ukinila z menija. user posted image  Je pa po Lefaxinu boljše in se naša čebelica ne napenja več tako hudo. Tudi Maja včasih zajoka v spanju ampak spi naprej tako da ni nič hujšega. Ful je težko ugotovit kaj otroke napenja. Bi mogla si pisat vse kar pojem. Vem pa, da hrana skor ne more bit. Jaz bolj ciljam na začimbe v hrani. Včeraj je bilo kosilo dosti manj začinjeno in krčev v bistvu ni bilo. Ene par blagih.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
15.5.2008 9:06:05   
jana81
ja sej jst sploh ne vem kaj naj jem, da ga ne bo napenjalo.. po drugi strani se mi pa zdi , da bi blo boljše da vse jem in bi se tako hitreje navadu.  a te kapljice lefaxin so iste kot antiflat? vem da se oboje dobijo v Avstriji
men je patronažna rekla za ene iz avstrije (ni vedla točno katere), da jih ni priporočljivo dajat, ker se otrok preveč navadi na njih in so kasneje lahko problemi.
barbaw ka vi ste že kopali Majo? Pri nas je bil še malo krvav popek, ker se napenja, pa ga še nismo.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
15.5.2008 11:04:01   
Srčekgirll
Hojla!
Ne vem kam naj se dam al k vam al k aprilčicam (rok sm mela v aprilu rodila v maju), zato sm se odločila, da bom kr pr obeh temah mal počvekala, kolikor mi bo moj sinko pustil fraj urco al pa dveuser posted image . Tko, zaenkrat vam želim lep dan.


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
15.5.2008 12:19:32   
Soncnica Sandra ***
Ojla majske mamice!
 
Vidim, da vse bolj poredko pridemo sem, da smo še vedno vse bolj aktivne na forumu nosečnost user posted image . No sej bo bo pa večina rodila, se bojo pa vse sem preselile, vsaj kolikor nam bočas dopuščal, ane?
 
JANA81: a vi se res še niste kopali? Manco je patronažna kopala že prejšnji teden, ko je bila stara 1 teden. Iz popka pa ji tudi še na čase malce priteče, ker ko jo napenja, se matra in priteče malce ven iz popka. V torek sem jo pa že sama kopala v prisotnosti patronažne. Sedaj sva jo 2x kopali tako, da je v bistvu sedela/na pol ležala. Ko bo pa popek popolnoma suh jo bova pa še na bušija obrnili. Manci je ful všeč voda, zgleda, da je čisto po mamici user posted image
 
SRČEKGIRL: ti kar k nam pridi, boš videla, da smo največje čveke kar jih obstaja na temforumu. Z nami ti zagotovo ne bo dolgčas user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
16.5.2008 7:32:07   
9janja
Ojla Jana, jaz ti bom po pošti poslala Antiflat kapljice, kar mi jih je ostalo, pa boš vidla če pomagajo. Mislim, da je sestava ista kot Lefaxin, tak so rekl v lekarni v Gradzu. Nam kapljice niso pomagale takoj, ampak šele čez čas. Krče niso čist izničle, ampak krepko umilile. Patronažnim pa rajši ne povedat, da imaš te kapljice. Noben v SLO od zdravnikov, sester, lekarnarjev noče slišat za te kapljice, čeprav vsi dobro vedo, da jih pol SLO uporablja in so z njimi bolj zadovoljni kot slovenskimi. Žalostno pa je, da moramo hodit v Avstrijo v lekarno po vse možno od AM, raznih kapljic, vitaminov, za zobke in še bi lahk naštevala. V glavnem Jana ko se zbudiš mi javi tvoj naslov.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
16.5.2008 13:14:27   
aurora28
Mi smo se pa danes prvič kopali user posted image user posted image user posted image in si slikice lahko ogledate v albumu.

Jaz sem naročala kapljice proti krčem od lekarne Deteljica iz Tržiča in baje, da so najboljše v Sloveniji, če želiš Jana ti povem naslov kjer jih lahko naročaš.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu 9janja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
17.5.2008 12:53:28   
barbaw
Jana kapljice imajo isto sestavo samo v ceni je razlika. Problemi so lahko edino zato, ker so sladke. Ampak pri nas se je stanje izboljšalo, ker taša ne uporablja več toliko začimb in jih včeraj nisem dala niti enkrat. Ja, Maja se je že kopala v sredo. Nič ni imela proti vodi. Je uživala kot jaz. user posted image  Mojima otrokoma se je hitro zacelil popek. Majin je še tu in tam zakrvavel, škratov pa nikoli.

SS saj počasi bomo vse prilezle sem. Do takrat pa bomo pridno čvekale še na Majskih nosečkah.

Aurora za te kapljice pa jaz še nikoli nisem slišala. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
17.5.2008 20:32:51   
Aurea
Čao punce, se še jaz pofočkam tule user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Aurora za te kapljice pa jaz še nikoli nisem slišala. user posted image


Barbaw, pol Slovenije jih uporablja user posted image
Jaz jih imam že pripravljene, če bo potrebno... Sestava pa je: eterična olja (janež, meta...) in sirup Simplex.

Mi se gremo pa zdajle skopat in potem kakšno urico odspat user posted image  

Uživajte!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
18.5.2008 8:23:12   
aurora28
Barbaw te kapljice zelo hvalijo in so prijetnega okusa, še sama jih občasno probam user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
18.5.2008 10:08:21   
barbaw
Se vidi, da pri nas bolj Avstrijo podpiramo. Sem pa res za na luno. Upam, da niso presladke oz. na splošno sladke, ker se lahko user posted image  navadijo na to dobroto. Res jih je treba dat samo ko bodo krči. Naša mala je pogruntala v dveh dneh, da so dobre in ni hotela imet dude brez njih. Ampak mami je bolj trmasta in je zaspala brez dude. Zdaj pa spet sprejme dudo, ko se želi samo pocrkljat.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
18.5.2008 16:57:28   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Mi smo se pa danes prvič kopali user posted image user posted image user posted image in si slikice lahko ogledate v albumu.

Jaz sem naročala kapljice proti krčem od lekarne Deteljica iz Tržiča in baje, da so najboljše v Sloveniji, če želiš Jana ti povem naslov kjer jih lahko naročaš.



no daj prosim- just in case. hvala.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
19.5.2008 9:25:46   
Naty*
Oj bejbike! No pa sm vas našla user posted image ! Midva sva v soboto šele prišla iz P, tko da zaenkrat ne bom hudo aktivna tu gor, se bom pa potrudla, da kdaj mal pofirbcam user posted image .

Žan je sicer ful priden, sploh dopoldne in popoldne, zvečer morva pa še ujet ritem, ker so jih v P odpeljali in dali dodatek, tko da mi ravno tisti del manjka. Ampak bova že user posted image . Js mam trenutno probleme sama s sabo, ker sem fuuuul zaprta in me že vse boli user posted image , da ne govorim o šivih od CR.

Tko zaenkrat tolk, da sm se pofočkala, pridne bodte pa se beremo!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
19.5.2008 12:33:49   
Aurea
Naty, pozdravljena!
lepo, da sta z malim Žanom že ujela nek ritem. Glede dojenja pa - samo pristavljaj in se bo vse uredilo!
Tudi mene je zelo mučilo zaprtje po porodu, k slabšanju stanja so pripomogli  še šivi in železove tablete, doma pa sem ugotovila, da mi najbolj pomaga veliko vode in če je blato res trdo - glicerinske svečke iz lekarne (dali so mi jih že v P).

Punce, kako je kaj z vašimi bradavicami? vas kaj bolijo ob dojenju in po njem? jaz si jih namažem včasih s kapljico mleka, včasih pa z lanolinom... upam, da se mi bodo počasi utrdile, ker res ni prijetno, ko me tamala včasih zagrabi in vidim vse zvezde od bolečine... si sploh ne predstavljam, kako je, ko dobijo zobke...


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
19.5.2008 13:36:52   
Pepita
Da se še jaz pofočkam tukaj. Midva sva tudi prišla v soboto iz P in sva že kar ujela ritem, no tu pa tam se še zalomi, mleka imam dovolj, tako, da ga celo ponoči budim, ker bi me drugače razneslo.

Nas je pa danes zvijat začelo user posted image . Sem pa jaz tudi po CR in rabim ful počitka, ker drugače me vse boli. Hvalabogu za najinega atija, da nama streže user posted image user posted image .

Se še javim.

lp vsem


_____________________________



(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
19.5.2008 17:32:44   
Srčekgirll
Ojla!
No, pa da se še tuki mal javim, da vidm kako ste kaj, če pridno rojevate in čvekate. Mi2 z Vidom sva fajn, pridno rasteva in se rediva, razn mami k ji grejo kile počasi doluser posted image . Probam tud čim več počivat, vsaj takrat ko Vid spi. Fajn bodte in se še kaj beremo.


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Pepita)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
20.5.2008 8:16:41   
barbaw
Kaj je zdaj? user posted image  Moramo se na prvo stran spravit.
 
Aurea bradavice se same obnovijo in mene ne bolijo že nekaj dni. Bolj me boli pritisk v bradavicah in ko dobim naval mleka. Meni se je tista krema od Babylova za bradavice bolj obnesla kot lanolin. Ti se namaži po vsakem dojenju, da ti bo lažje in bo po nekaj dneh dobro. Odvisno je tudi, če se user posted image  prav pristavlja. Mora cel kolobar zgrabit ne samo vrh bradavice.

Naty upam, da se ti rana čimprej zaceli. user posted image  Ful priporočajo nek pas, ki ga uporabljajo mamice po CR, ker drži trebuh skupaj in se kasneje rana ne vidi več tako. Šive pa lahko mažeš komaj ko so suhi. Bepanthen. Zvečer pa se bosta tudi navadila na svoj ritem. Malo je zoprno, če ti otročka odpeljejo, ker se ful hitro navadijo na določene stvari.

Mi se tudi pridno redimo, tehtnica kaže 4,3 kg. Upam, da prav kaže. Mleka je sicer proti večeru manj, ampak še vedno dovolj, da se ponoči vstanem enkrat ali dvakrat. user posted image  Malo nama nagaj ritem zvečer user posted image . Nimam pojma kaj se je zalomilo. Je pa res, da je pri nas kar živahno, ko je treba spat. user posted image  Očitno se je še Maja nalezla tega. user posted image  Sem pa ugotovila, da ne smem jest kisle smetane user posted image  in je pač ne bom, ker je bolje da se jaz temu odpovem, kot da nas mučijo krči.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
20.5.2008 8:39:27   
kasso
ooo končno,   pa sem se končno prišla pridružit user posted image user posted image user posted image za majske hroščke user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Js mam trenutno probleme sama s sabo, ker sem fuuuul zaprta in me že vse boli user posted image , da ne govorim o šivih od CR.

Auč, sem na istem, totalno zaprta in se ful bojim it na wc....zato sem včeraj spet začela pit Mucofalk...v navodilih piše, da ni omejitev pri dojenju.... upam, da bo boljše.
A šivi niso nič boljši?

Vam povem, da je Žan en najlepših dojenčkov, kar sem jih videla...tako je luškan user posted image
Naty, a železo še piješ? Koliko žlic oz. ml na dan? Na tešče ali po obroku? ...nisem dobila nobenih navodil....
Meni so na recept napisali sirup Legofer 1 žlico na dan, očitno so pogledali v P, da sem res imela probleme z želodcem in skenslali tablete.

Sončica Sandra
, včeraj sem imela patronažno in mi je pustila tehtnico, da bom kontrolirala koliko Varja spije mleka oz. da vidim, če ga imam dovolj. No, zdaj čakam da jo pride iskat.
Novorojenček naj bi popil od 150 do 180 g mleka na 1 kg telesne teže.....moja patronažna vzame 160g. Se pravi, da če ima 3 kg moram na dan spiti 3*160 = 480 g na dan in če se doji na 3 ure se pravi 8 obrokov na dan, naj bi spil cca. 60g mleka na obrok.





(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
20.5.2008 10:54:29   
aurora28
Ojla!

Vidim, da se že nabirajo strani user posted image user posted image user posted image .

Eno vprašanje, mojemu Galu so se pri anusu spustili take rdeče pikice, zgledajo kot mozoljčki, ampak niso. Mu mažem vsakič z bepanthenom in hladilnim mazilom, ampak nič ne pomaga. A mislite, da je za vzrok kriva kakšna hrana ali pa mogoče cedevita. Te mozoljčke nima nikjer drugje, razen okrog anusa, torej sklepam, da mu kakec to povzroči, vsega sem pa kriva jaz, ker nevem kaj mu ne paše. user posted image user posted image

Aja pa še popek mu je rahlo pordel, sploh nevem kaj bi to bilo.
Me ful skrbi, da ne bi Gal imel zelo občutljive kože user posted image user posted image .


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
20.5.2008 14:28:47   
Aurea
Pozdravljene user posted image

Za nami je čudna noč - bejba se je zbudila ob 1h, nato sva se 1,5 ure izmenično dojili, potem sem zaradi bolečine v bradavicah prosila user posted image , naj naredi AM in je spila kakih 35 ml. Ni pa še zaspala... In potem sta se z atijem "zabavala" še do pol šestih zjutraj user posted image  (jaz sem vmes spala - čisto crknjena user posted image ) Sploh mi ni jasno - ponoči je vedno čisto budna, čeprav paziva, da ni veliko motečih dražljajev, močne svetlobe itd. in ne zaspi nazaj, če jo položiva v posteljico, kmalu začne jokati. Ponoči jo po hranjenju dostikrat matrajo krči (podnevi je ne) in še dude ne mara - se začne kar daviti in jo izpljune v trenutku. Mah, podnevi je res carica, nobenih problemov ni z njo, samo ponoči pa žuramo user posted image  

Barbaw, hvala za nasvet - grem danes v DM in bom probala to mazilo. Na splošno se mi zdi, da ima Babylove kvalitetne proizvode, še posebej mi je všeč mandljevo olje z e-vitaminom, s tem sem se mazala po bušiju takoj po porodu in mi je kožo zelo lepo "vrnilo na pravo mesto", pa tudi poporodne brazdice okoli popka so kmalu izginile. Da ne omenjam zelo prijetnega vonja, mljask user posted image
Sicer pa - fino, da se lepo redite user posted image

Kasso, že nekaj časa se ti želim zahvaliti glede modrcev za dojenje - po tvojem nasvetu sem jih vzela v otto-tu in so res full dobri! Sploh za poletje.
Kar se tiče tehtanja pa upam, da boste dobro zrihtali. Pri nas je tudi patronažka pustila tehtnico (za katero sva potem ugotavljala da itak čudno kaže - v več istočasnih poskusih je bilo včasih tudi 70g odstopanja user posted image  zato sem izgubila zaupanje v tehtanje) pa se je v 1 tednu vse uredilo, mleka dovolj, princeska pa porejena user posted image  V bistvu sem potem res gledala samo še na to, da so bile plenice dobro polulane in pokakane.

Aurora, ne vem, kaj bi bili ti rdeči izpuščajčki... Jaz včasih opazim kakšnega na njeni koži, ampak po mojem je to normalno, dokler ni v večjem obsegu. Kaj ko bi se pozanimala pri patronažki pa tudi glede pordelega popka, da boš pomirjena?


Naj bo vaš dan lep kljub dežju...

user posted image





(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
20.5.2008 14:49:44   
aurora28
Aurea danes je bila patronažna in dobra novica je, da so spuščajčki v mejah normale in so nastali zaradi blata in gostega urina, ampak vse je pozdravljivo, nabavila bom kremo paška pasta in jo zmešala z hladilnim mazilom in to bo to. Je pa tudi popek normalen in nič kaj pordel, pač mamica je mal panična in vidi stvari, ki sploh ne obstajajo. user posted image user posted image user posted image Me je patronažna pomirila, da je vse ok.

Sem pa našega Gala danes prvič JAZ KOPALA. user posted image user posted image user posted image Joj kak je užival.

Aurea glede nočnega bedenja, koliko časa pa vaša princeska prespi podnevi? In ali ponoči spi v svoji posteljici ali je zraven vaju?

Najin Gal je ta prve dni ko smo prišli iz P prebedel vso noč in jaz sem bila čist izčrpana, da sem komaj gledala, kaj šele razmišljala user posted image , potem pa sem začela prakticirati in sem ga v najino posteljo vzela in zdaj spi z nama od 21.30 ure do 6. ure zjutraj, vmes se še dva - do trikrat podojiva, ampak takoj zaspi nazaj. Zadnje dni pa še uvajam nov način spanja in ga ponoči, ko pri nama zaspi dam nazaj v njegovo posteljico in današnji rekord je bil 3 URE, da je spal v svoji posteljici. user posted image user posted image

Jana hvala ti za nasvet o Angel care, tak je fino, ko vidiš kolk je temperatura user posted image .




_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
20.5.2008 16:15:22   
katy82
HEJ HEJ MAČKICE PA SEM VAS NAŠLA!!!!!!!!!!!!!

Mi smo tako utrujeni,ker mamo ful krčke od polnoči naprej,tko da nč ne spimo in sva z mojim čist gotova k ne veva več kaj naj.Sva zamenjala AM,nabavla kapljice,nabavla čajčka za pomirjanje pa ker dodajam še svoje mleko,ki ga spumpam ful pazim kaj jem tko da sploh ne vem kaj naj.Počutm se tko nesposobna k ne vem kako ji naj pomagam,saj jo masiram,nosim obrnjeno na trebuh,ful cartam pa še kar joka oz.ful tuli k da bi jo s kože dajal,tko da se vid da ni scrkljana ampak da jo res matra.Zdej se ji že dva dni ful po trebuhu pretaka,odkar sva zamenjala AM pa ne vem a je to dober znak al ne,k stanje je isto.

Popek mava v redu tko da se bomo dons prvič sami kopali brez patronažne,sam če ne bo spet huda ura.

Se še kej javm k se bo stanje normaliziralo al pa k bo mala zapančala,da bom lahko v miru kej napisala
.


_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
20.5.2008 18:57:16   
aurora28
Joj Katy se mi zelo smilita, verjamem, da sta zbita in utrujena. user posted image user posted image
Kaj pa če bi se obrnila na pediatra in ga vprašala za nasvet? Upam, da se bo stanje male pikice kmalu izboljšalo. user posted image user posted image user posted image Držim pesti.

Kako pa to, da si pumpaš mleko, če ga imaš kako to, da ne dojiš?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
20.5.2008 20:36:19   
barbaw
katy če široko povijaš pusti malo ponoči odvito oz. samo v plenički za enkratno uporabo. Široko povijanje ful stisne otročkom trebuh in črevesje in potem težko prdajo in kakajo. Pa med črvičenjem (med obroki) ji daj namesto mleka čajček, da bo lažje prebavila vse skupaj. Upam, da vama rata najti pravo mleko.

Našo pa danes tudi dajejo močni krči. Tale kisla smetana je en user posted image . Pa ponavadi otročke to ne muči. Naša mora bit izjema.

Aurora user posted image  za spanje v posteljici. Počasi se daleč pride. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
20.5.2008 21:02:37   
katy82
Aurora jest mam zlo mal mleka ker so me v P že zafrknil.Mam zlo velke dojke-E košarca pa jih tud prijet nisem znala,je tamali ves obraz prekrilo,pa še vdrte bradavice mam tko da sem se matrala še z nastavkom zraven,ki mi ga je mala non stop dol zbijala.Ko je tolk vpila da se je res ni dal več prenašat oz.tud zagrabt ni več hotla k je bla vsa histerična,so se me sestre usmilile in ji dale dodatek,kjer se je frača navadla na flaško in valda po nastavku noče več vleč ker se je treba bolj potrudit.Mela sem tko velko željo dojit k mi ni lepšega kot videt svojega otroka kako te lepo gleda,ko ga dojiš.Mi je še vedno ful hudo k se spomnem kako je revca jokala k je bla tko lačna pa kako sem se sekirala še jst pa jokala zraven k sem vedla,da ne dobi dovolj pr men pa nisem mogla nč nardit.Še zdle jokam k se mi zdi,da nisem nardila vsega in sem se izneverla tamali na celi črti.
V glavnem mojmu sem se zasmilila k je vidu,da nama nikakor ne steče kot bi moral pa nama je kupu pumpico,da mala dobi vsaj malo mojega mleka,da vem da dobi zaščitne snovi,ki jih rabi.

Barbaw male ne povijam široko,je pa dober tale nasvet,da ji dam med obroki pit,k ponavad po hranjenju noče.Hvala ti,sej počasi bomo že kej pogruntal pa se še kej naučil pa nam bo zlaufal



_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
21.5.2008 12:17:21   
barbaw
Mogoče je meni lažje, ker imam nekaj izkušenj, vendar je to drugi otrok in jo mučijo drugačne stvari. Ravno tako se moramo navadit na posebne zahteve. user posted image  

Katy, če ne moreš dojit nisi nič kriva in zaradi tega nisi slaba mama. user posted image  Zelo dobra mama si, ker se mučiš s tisto pumpico in daješ svoji punčki svoje mleko. Vem, da črpanje mleka ni nič kaj prijetno. Sem že izkusila to. Meni se zdi ful pohvalno, da se trudiš in da nisi čisto obupala. Narav pač naredi svoje, mi pa ji kljubujemo kolikor se da. Da pa si se jokala se sploh ne čudim, ker sem se pri škratu tudi jaz, ko še dojenje ni steklo in se mi je jokal na zizi. Umetenega mleka pa ni maral. user posted image  Je revež ene dvakrat lačen zaspal, potem pa nama je steklo, ko se je mlekarna napolnila.



_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...
Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?