|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Baby boom voziček!
18.4.2010 21:24:05   
Aninchy
Aja? No, user posted image za nakup!user posted image

Hmm... bomo videli, vsekakor ga bova šla v kratkem nekam pogledat, samo pozanimat se morem, če se da še kje drugje kot v Kopru, ker sem iz Žalca.user posted image Če pa ne bo šlo, bova pa pač en izlet na primorsko na hitro splanirala!user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Baby boom voziček!
8.6.2010 10:25:17   
Sunday
Ojla!
Je kakšna nova izkušnja s temi vozički?

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Baby boom voziček!
8.6.2010 12:54:06   
Aninchy
Jst ga že mam, ampak malček še ni ven prilezu, tak da v bistvu nimam izkušenj.
Sem pa NOOOOROOOO zadovoljna zaenkrat! user posted image Pa fuul je leeeep! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Sunday)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Baby boom voziček!
10.6.2010 10:48:46   
Aisha86
Kaj si kupla štirikolesnika al tri? Kašne barve?  Jst sm ga že tax k je bil v akciji -100€ in pol sm ga doma mal furala in sm bla čist navdušena...tko da zdej komi čakam...3.8. imam PDP. user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Baby boom voziček!
17.6.2010 15:00:59   
Aninchy
No, pa sem ga sedaj uspela končno sprobat! In js pravim user posted image user posted image user posted image

Imam pa 3-kolesnika v zeleni barvi. user posted image

< Sporočilo je popravil Aninchy -- 17.6.2010 15:01:11 >


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Baby boom voziček!
28.6.2010 6:02:06   
spacebaby
Tudi jaz imam Baby Booma že kakšne pol leta, uporabljati ga pa začnemo čez en mesec user posted image
Drugače sem slišala same pohvale o košari, o športnem delu pa ne toliko, saj je malo nepraktičen, sploh pa ni za malo manjše otroke.
Nikar pa ne kupujte lupinice, ki je v enemu od paketov. To lupinico sem videla v živo in je bolj gajbici podobna kot nečemu, v kar bi dal otroka! No, razen če so sedaj že kaj spremenili, vendar verjetno ne.....

Se pa že veselim uporabe, sedaj sem se kar s praznim furala okoli user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Baby boom voziček!
28.6.2010 9:26:19   
Aninchy
Haha, no pol pa še dobr, da nism vzela lupince! user posted image user posted image user posted image Sicer pa odvisno od okusa - enim je všeč, drugim spet ne... user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu spacebaby)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Baby boom voziček!
4.7.2010 21:44:28   
soncnica76
Pozdravljene,

evo vam pišem moje izkušnje. Mi smo kupili 4 - kolesnika zeleno sivga in smo ful zadovoljni. Košara je bila zelo uporabna glede na to da imamo januarko. Sedaj imamo 5,5 meseca in smo že od maja v športnem delu.

V glavnem je zelo lepo vodljiv, lahek za zlaganje v avto, pri tem 4-kolesniku je fajn strehica, ki je podaljšana. Mi smo ga kupili v trgovina Urša v Šmarci pri Kamniku. Cena pa je tudi ugodna glede na vse kar dobiš zraven.

Imeli pa smo tudi eno reklamacijo ker nam eno prvo malo kolo ni šlo naravnost in je voziček vleklo v desno. Sem poklicala v Koper, so nam reli naj pošljemo na njihove stroške en dan, ko bo dež in so nam naslednji dan poslali že nazaj po pošti, tako da smo bili samo 3 dni brez vozička. 

Toliko kar se spomnem, če ima katera še kako vprašanje pa kar napište.

lep dan vsem


(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Baby boom voziček!
9.7.2010 14:31:01   
eelyy
Mene pa zanima iskušnje z vozičkom od baby boom- yolly bee(katera ve,če so možne nastavitve na te vozičke ta dodatni sedež bagypodd)?ker res nikjer nenajdem?hvala in lp

(odgovor članu soncnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Baby boom voziček!
20.7.2010 15:12:23   
lenybaby
Mi smo meli tud lupinco pa ni blo nobene panike. Sem tud js mislna da je bl tko, pa sm pol vidla lupince od drugih pa ni blo nč dost razlike tko da... Je pa u  bistvu dost velka ko daš enkrat un vložek ven gre naš user posted image  star 8 mescev komot not, nč ga ne mot da leži, lepo zaspi, čeprov mamo v drugem avtu že pravi sedež zanjga. Tko da za moje pojme se kr splača vzet komplet z lupinco vred. Pr ns je bil edini problem prvo kolo k je začelo skakat levo in desno in je blo res zelo moteče. Pol je pa moj matico zamenjal pa vse skup mal bolj zategnu in je super.
Mam pa eno drugo grajo čez športni del vozička. Uno ogrodje od strehce:ko je strehca zložena je tist vzvod na obeh straneh vozička  tko izpostavljen da se mali vedno butne z glavo not. Zdej pa sploh k je že tolk živahn da hoče vse vidt in ga mam tud sam čez pas prvezanga k drgač kr nori... To je en orng minus no, ne vem kako bi to rešla... Gre se pa za baby boom trikolesnika, to lansko jesensko pošiljko ki je že malo izboljšana.

(odgovor članu spacebaby)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Baby boom voziček!
22.7.2010 14:44:31   
tinkatonka
Samo sporočam,da so Baby Boom vozički sedaj izboljšani. Strehica je tako dolga, da senčnika sploh ne rabite, hrbitšče se ne zateguje več na "štrike" ampak ima ogrodje in gre čist v pokončni položaj, pa za nogice se da premikat. Jaz sem ga šla pogledat včeraj v trg. Urša v Šmarci pri Kamniku (super gospa, ti res vse razloži, pokaže, v avto da - same pohvale res). In sem ga že plačala, zdaj ga pa v roku dveh dni po pošti dobim, ker sivo-zelenega ni imela na zalogi (ampak poštnine pa ne bom plačala). Pa cena se do konca avgusta kljub izboljšavam ne bo spreminjala. Sem za športni del, košaro, dežno prevleko, zimsko vrečo in torbo plačala 312€. Pa ko mi je dajala garancijski list in račun, sem zraven dobila še 10dag Barcaffe kave. user posted image Kakšna majhna pozornost, ampak meni se je zdelo prikupno. Poročilo kako se vozi z njim in kako bo user posted image uporabnik zadovoljen pa čez kak mesec in pol. user posted image

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 22.7.2010 14:50:24 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Baby boom voziček!
24.8.2010 8:27:49   
mazonkla
Z mojim sva se odločila za nakup vozička babyboom, pa me zanima ali je nov izboljšan tudi 3-kolesnik? ker pri 4 kolesniku sem res videla daljšo streho in oporo za noge, pri 3kolesniku pa ne. A katera ve? in katera članica ga že veselo uporablja kako se vam obnese voziček?

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Baby boom voziček!
24.8.2010 9:19:28   
tinkatonka

IZVIRNO SPOROČILO: mazonkla

Z mojim sva se odločila za nakup vozička babyboom, pa me zanima ali je nov izboljšan tudi 3-kolesnik? ker pri 4 kolesniku sem res videla daljšo streho in oporo za noge, pri 3kolesniku pa ne. A katera ve? in katera članica ga že veselo uporablja kako se vam obnese voziček?


ja 3-kolesnik je izboljšan. Jaz ga imam, na uporabnika/co pa čakamo, da se nam pridruži vsak čas! Najbolje, da si ga greš v živo pogledat.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu mazonkla)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Baby boom voziček!
24.8.2010 10:11:00   
mazonkla
o to je pa lepa novica. A lahko vprašam, če je strehica podaljšana in za nogice opora? ker po slikah sodeč tega ne opazim. Bom pa šla v trgovino pri Kamniku  pogledat v živo user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Baby boom voziček!
24.8.2010 13:14:53   
tinkatonka

IZVIRNO SPOROČILO: mazonkla

o to je pa lepa novica. A lahko vprašam, če je strehica podaljšana in za nogice opora? ker po slikah sodeč tega ne opazim. Bom pa šla v trgovino pri Kamniku  pogledat v živo user posted image


Sicer ne vem kakšen je bil prej, ker jaz sem vidla samo ta nov model. Ampak senčnika sploh ne rabiš, ker je strehica tako zelo dolga (podaljšana) in za nogice se da tud premikat. Tak da jaz priporočam ogled. So pa tukaj v trgovini Urša v Šmarci pri Kamniku ful ful prijazni, res vse pohvale gospi.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu mazonkla)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Baby boom voziček!
24.8.2010 20:17:30   
mazonkla
Danes sva kar šla kupit voziček baby boom. Sva ful navdušena in je razlika od prejšnjega modela. KOmaj čakam vozičkanje user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Baby boom voziček!
24.8.2010 21:00:11   
Aisha86
Jst sm ta voziček kupila meseca maja...kaj to k zdej omenjate da so neki izboljšani so pršli zdej v prodajo al že prej? Imam štirikolesnika in me zanima če zdej teji novejši se jim da fiksirat gor za nogice al še zmeri dol visi? Mal čudno sm postavla vprašanje ma upam, da se zastopimo...  user posted image LP!

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Baby boom voziček!
25.8.2010 7:49:19   
mazonkla
Ja tako je, zdaj od julija naprej se prodajajo izboljšane verzije. In 4 kolesniki ter 3 kolesniki imajo za nogice nastavljivo tako, da jim ne visijo dol. Midva sva prvo mislila kupit rabljenega, pol pa bolj sem brala bolj sem ugotovila, da se splača novega, ker ima odpravljene malenkosti. Tudi streha je zelo dolga, pa recimo na njihovi internetni strani izgleda kot, da ima samo 4 kolesnik tako dolgo streho ima pa jo tudi 3 kolesnik. In športni del gre zdaj do kota 90 stopinj, kar je ene prej motilo, da je otrok lezel dol, ker ni imel oporo za hrbet na 45 stopinj in ni več trakcev za leguriranje.
Ma meni je svetovni, pa najlepše je to, da se z enim šusom vse zloži, jaz imam mini avtek in ko bom kam šla, bom še kolesa dala dol, dela vse skupaj skor nič user posted image

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Baby boom voziček!
7.9.2010 20:19:58   
mag3
Mi lahko katera pove kako se najlažje pride iz Lj v tole trgovino Urša v Šmarci pri Kamniku. Tudi jaz se zanimam za ta voziček in bi ga rada videla v živo.

(odgovor članu mazonkla)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Baby boom voziček!
18.9.2010 13:37:26   
SaMaa
Mag3 predlagam, da se pripelješ iz Domžalske smeri, greš skozi Homec, Nožice nato prideš v Šmarco. Kakšnih 500m od trgovine Tuš v Šmarci in kakšnih 300m pred semaforjem (ponavadi je na desni strani cestišča tabla za trgovino Urša) zaviješ levo in si že tam.

Ali mi lahko nekdo pove kako je z lupinco in uporabo le te v avtu? Ali se fiksira na kakšno trdo podlago (tako kot npr Maxi Cosi)?

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Baby boom voziček!
4.10.2010 14:20:39   
Aninchy
Čaoo!

Sem že pisala nekaj postov zgoraj, nekaj mesecev nazajuser posted image

sem izrekla same pohvale, no, sej še zdej mi je zakon, ampak ko berem, kok so novi super izboljšani, me pa kr mal jezi, da nism novejšega vzelauser posted image No, saj nima veze... tut men je sprednje kolo mal nagaju, pa je moj oči bolj zategnu pa mamo zej mir, pa na živce mi je šlo ker ni šlo za noge gor, ampak sm se znašla, pa sm kr tist mal zavihnla pa je....user posted image

No, zdej pa moje user posted image user posted image :

A mi lohk ktera pokaže sliko kok zgleda ZIMSKA VREČA not v vozičku, po možnosti skup z otrokom??? Ker se še odločam al bi jo kupila, al bi kr "marelo" vozek rajš vzela, ker ga za mal € zravn že dobim...user posted image

PROOOOSIM!!!!! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu SaMaa)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Baby boom voziček!
11.10.2010 15:44:20   
soncnica76
Pozdravljene,

tudi jaz sem že zgoraj pisala. V glavnem sedaj ga uporabljamo že 8 mesecev in še vedno mi je zakon. Od septembra dalje imam namontirano tudi zimsko vrečo in je prav fajn. Zdaj jo malo manj oblečem in potem kar v ta žaklj, če ne bi zdele spala bi še slikco pripela. Ne vem sam meni zimska vreča kr prav pride. Pa podaljšana strehca je tudi super.

No da ne bo samo hvalila imam pa tud eno pripombo nad tem, ker naša je bolj mala, drobna in ji tale športni del kr malo probleme dela, ker kar nekam dol zleze in pol jo moram vsake toliko časa popravit, da lepo sedi. Mislim, da je problem v tem, ker je spodnji del tam kjer se preveže preveč nizko. Včasih ji potem med nogice kar eno pleničko zvijem, da mi ne leze dol. No ampak bo že zrasla.

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Baby boom voziček!
29.1.2011 19:26:24   
Tigrica86
mene pa zanima, če ima katera izkušnje z njihovo lupinico (jajčko) user posted image

zanima me predvsem fiksnost in namestitev v avtomobilu? v mislih pa imam te novejše modele, ki se lahko namestijo tudi na ogrodje vozička. sicer sem si jih že ogledala v živo in mi deluje veliko bolj raven položaj otroka kot npr. pri enem od modelov peg perego, tako da se mi to zdi +, vendar pa sem v skrbeh glede fiksiranja v avtomobil (seveda na zadnjem sedežu, ker spredaj nimam možnosti izklopa zračne blazine) user posted image


vsake izkušnje bom zelo vesela!

(odgovor članu soncnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Baby boom voziček!
30.1.2011 19:38:30   
Aisha86
Evo, mi mamo baby-booma zdej že 6m in kljub temu da razmišljam o prodaji tega vozička, smo z nakupom zadovoljni (otrok se lepo not vozi in voziček je lepo "vodljiv"). ;) Kar se tiče lupinice je res super, lahka je in hitro se jo namontira. Fajn je tud to, da je velika in ni otrok not stisnjen...za novorojenčka skoraj malo preveč velika. Mi smo podložili z eno brisačo in je blo vredu.

(odgovor članu Tigrica86)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Baby boom voziček!
30.1.2011 20:10:03   
Aninchy
no, jst sm ga prej hvalila, ampak zdajšnje mnenje oz. moja izkušnja, da košara je ful kul mega špon d bestuser posted image športni del pa (MENI)en sam žbljuser posted image tak da mi smo ga prodali, ko smo na športni del prestavli, sicer je bil pa to starejši model, od julija 2010 so novejši in (baje) boljšiuser posted image mi smo ga kupli pa v začetku leta pa sm bla kr jezna k so glih pol pršli nouser posted image mah kaj čmo.....


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?