|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 15:07:00   
KAHLO
Saraya.....ne jaz sem šla v lj na faks...in tam sem pol spoznala svojga piceka.....no pol sem še šiht dobila tukaj...in sem čist zaštekala......ampak da ti ne povem....me pa še zmeraj vleče nazaj domov na štajer....ampak...bi verjetno z mojim težje dobila tam službe in še vse bi mogla začet jovo na novo urejat in rihtat kar se tiče stanovanja...tako da bom vsa presrečna k bodo že končno enkrat potegnili to avtocesto do lendave......in se več ne bom gužvala s temi šleparji ob petkihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mah....moj si verjetno fraj ne bo jemal.....ampak, glede na to da je prav tako prvezan na stol v pisarni....bo v pripravljenosti in k bom zvrcnila jo bo ucvrl....kjer koli že bom v tistem časuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image men ni blem....do Rima prid... bom pa taxi al pa rešilkota obvestila.....glavno da bo zmano sopihal in dihal ....k bomo maličko ven stiskaliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 15:12:10   
Tejchy
Kako pa si boste s partnerji kaj organizirale,ko se bo bližal PDP? Bodo si vzeli prosto al kako?? Ker je problem,če moraš it v "Rim",on pa ne vem kje do vratu v delu tisti dan


Uf... še sploh nisem razmišljala o tem... ma js sem tak tip, da bi se po moje kr sama peljala.. user posted image  user posted image  user posted image  .. itak imam samo 5 km do porodnišnice... al pa bi šla kr peš... po moje bi glih prav čas prišla rodit user posted image  user posted image  user posted image  ... tak ne bi rabla pol tam v porodni sobi čakat pa hodit okol in predihavat popadkov.... user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

ma zdj se hecam, pol bo pa panika....

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 15:13:27   
arabela*
hhha,si me nasmejala.user posted image Kje pa naj jaz mojga user posted image prikličem,nevem tam nekje iz primorske al pa gorenjske.Preden pride do porodnišnice,bi pa verjetno jaz tud že rodilauser posted image


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 15:15:15   
arabela*
Tejchy,sploh ne,pravilno razmišljaš.
Mene so prvič morali odgnat do porodnišnice,sem čist do zadnjega čakala.Ampak se splača veš.Je vsaka minuta doma dragocena.
Jaz sem prišla,pa rodilauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 15:18:52   
KAHLO
joj Saraya jaz bi tud tak kak ti .....prišla in rodilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz se po moje ne bom premaknila od doma dokler me ne bo una blažena vodica zalila med nogamiuser posted image user posted image user posted image user posted image meni tud lih ni da bi tam v porodnišnici mogla kakšnih 8 ur al pa še več ležat!!!!!!!user posted image user posted image user posted image Saraya maš ti kak recept za to ...pridet in rodit!!

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 15:20:34   
Tejchy
Pa menda je letos ful gužva.... itak, če je moderno bit noseč user posted image  user posted image  user posted image  ... tak da vprašanje kolk bo sploh placa v porodni sobi...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 15:21:57   
ključek
Saraya maš ti kak recept za to ...pridet in rodit!!


moja sestra je bla najboljša.............on enih je pršla v bolnico, ob pol dveh bila na ctg-ju, ob 4.10 je že stiskala sinčka k sebi. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 15:22:49   
Tejchy
Saraya maš ti kak recept za to ...pridet in rodit!!


ja, to bi tud js rada vedela....

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 15:22:56   
ključek
Pozdravček!
Javlja se vam bivša septembrka, ki je včeraj videla svojega in njegov . 22.12. bomo zibali....JUPI!!!! Vsem lep pozdrav in uživajte!


iskrene čestitke!!!!!!!! ful sem vesela zate!!! bova lahko spomladi skupaj vozičke okrog vozile!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 15:25:10   
ključek
in se več ne bom gužvala s temi šleparji ob petkih


jz se gužvam z njimi vsak dan - zjutraj in popoldne. user posted image
ej bejbika, uživaj ta vikend pri domačih!!!! user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 15:27:00   
arabela*
HHHee,nevem.Jaz sem vglavnem do konca čakala,dok nisem začela čist rahlo že krvavet.Ko sem prišla v bolnico,pa sem že bila skoraj 8 cm odprta.
Ja pol pa smo kar rodili na hitrouser posted image
Zdaj pa bo malo težje,ker se bom,če bo vse po sreči peljala skoraj 30 km stran rodituser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 15:29:56   
KAHLO
Me to you.............hvala. vej š da bommmmmmmmm....se grem malo k mami in atijo pockrlat!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Saraya.
........vsaka ti čast...če se boš spomnila kaj si tist dan počela...ali jedla mi sporoči....da bom vajo ponovila....k jaz bi kr tako kot ti rodilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nič pupe zdaj pa šibnem v vikend.............lepo se imejte in se crklajte....pa ne preveč nabavlat!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ćavči!!

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 15:40:07   
arabela*
Kahlo,še zdaj se spomnim,da sem se pred odhodom nabasala z dunajskimi,rižem,pa solatkouser posted image
Lepo se imej na štajerskemuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 15:46:22   
arabela*
Nič babe,grem kuhat dalje.
Pa,pa do večerauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 15:57:07   
Tejchy
Ja nič.. tud js vam želim lep vikend.... čim več sončka, čim manj dežja, ... pa čim bolj ga izkoristite...

čawči...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 15:57:54   
Tejchy
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ........ user posted image  user posted image  user posted image  pa sem dobla še eno zvezdico zraven user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 16:20:47   
pf
Evo še malo pa boste počasi končale s službo. Jaz pa sem naročila tisto previjalno, ki jo je Bark prejle omenila. V MB v poslovalnici je ni na zalogi, tako da mi jo bodo naročili in me v ponedeljek obvestili, če jo je možno dobiti iz katere druge poslovalnice. Verjetno bo. Opcija bukev in barvni predalniki. Tak, da je niti ne bom hodila gledat, ker je itak lepa slikca na netu, pa mere so zraven. Bodočemu očku pa je tudi všeč. Malo grem sedaj na vrt travico oplet. Drugače bomo pa imeli bolj pozno kosilo in sicer sem pripravila pico, le spečem jo še. Lepo popoldne babike.

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 16:46:55   
lana17
IZVIRNO SPOROČILO: uršula83

Pozdravček!
Javlja se vam bivša septembrka, ki je včeraj videla svojega user posted image in njegov user posted image . 22.12. bomo zibali....JUPI!!!! Vsem lep pozdrav in uživajte! user posted image



user posted image

Uršula83, super. Oglasi se še kaj in nam poročaj kako sta kaj.


_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 17:00:48   
emi*
Ola!

Lep pozdrav,jaz te zadnje dneve odkar sem priklopljena na ta internet samo gledam okoli po teh spletnih straneh in si delam spisek za nabavo,da ne bo treba vsega delati naenkrat. Treba je pogledat kako se da tudi kaj prišparat.Bo tudi več stvari.user posted image  Upam,da res kmalu pridemo do svojega stanovanja,sami stroški v nič.user posted image

Če bo slučajno kera še kaj najdla bolj poceni naj se kar oglasi. Grem naprej po opravkih,bye!

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 19:58:25   
emi*
3 h so minile pa nikjer nobenga,ne mi rečt,da vam je zaštopalo,ja nekdo pa je valjda domauser posted image

Kam pa se selimo po porodu,zdaj smo na Čvekanju v pričakovanju,ko pa dočakamo?user posted image Kaj pa pol?Kak bo naslov?Slučajno mi je to padlo na pamet. Če pa malo bolje razmislim a bo kaj časa za internet?user posted image

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 20:02:17   
*bubi*
Saraya.....ne jaz sem šla v lj na faks...in tam sem pol spoznala svojga piceka.....no pol sem še šiht dobila tukaj...in sem čist zaštekala......ampak da ti ne povem....me pa še zmeraj vleče nazaj domov na štajer....ampak...bi verjetno z mojim težje dobila tam službe in še vse bi mogla začet jovo na novo urejat in rihtat kar se tiče stanovanja..


Eh, Kahlo, jaz sem bila na istem. 8 let sem živela v LJ, doštudirala, se zaposlila, poročila, dočakala prvega bejbija. Potem pa me je pičilo in sva zaarala stanovanje v MB user posted image . Ko je bil bubi star pol leta, smo se preselili in nikoli mi ni bilo niti za sekundo žal. Štajerska je le Štajerska user posted image .

user posted image  se je potem še dolgo vozil v službo v LJ, jaz sem itak imela tukaj nagledano zaposlitev pred dokončno odločitvijo.

Kaj naj rečem.... lepa so bila leta v LJ, ampak tako lepo kot mi je tukaj, mi ne bi bilo nikoli user posted image  

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 20:48:42   
arabela*
Emi,saj smo tukaj.Saj veš,vikend bo,povečini vsaka bolj kot ne lenari.
Če bo pol kaj časa,ko bomo imeleuser posted image .Jaz zase vem,da bom imela.Pa ne zato,ker bi bilokoga zanemarjala,ampak zato,ker mi je pač to ene vrste sprostitev in si bom čas enostavno vzela.Saj maliuser posted image  itak veliko spi.Si pač tisti prosti čas organiziraš,najbolj sebi v prid.Zdaj,nekatere pač počivajo,ali kuhajo,nekatere pospravljajo,ene pač tu visijouser posted image
Bubi,lepo si to povedala.Si z dušo in telesom ostala "naša"user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 21:38:03   
gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Babe,kaj vse delate v pisarni,al kako??Kak pa je kaj delovnik??user posted image


Delam v pisarni, premakljiv delovni čas, prihod  od 7.do 8.30, odhod od 15.30 do 17 - oziroma če želiš nabirati nadure (plačljive) si pač tam kako dolgo ti je......


(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 21:38:37   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: uršula83

Pozdravček!
Javlja se vam bivša septembrka, ki je včeraj videla svojega user posted image in njegov user posted image . 22.12. bomo zibali....JUPI!!!! Vsem lep pozdrav in uživajte! user posted image



uršula83user posted image user posted image user posted image   lepo nosečnost ti želim....

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 21:40:30   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Tejchy

aja... sem pozabila povedat, da sem si nabavila 12 user posted image  CDjev Lovely baby - sem celo knjižnico izropala user posted image  user posted image  .. pa sem jih dala presnet... sem pa Prenetal že poslušala pa je ful fajna muzika... še mene je ful umirila... tko da priporočam..


a v knjižnico to tudi imajo?   Jaz sem nabavila v BC..... Baby Prenatal in Baby Mozart...

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?