|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 11:24:17   
gloria
Me to you čestitke za brcike....tudi user posted image  je včeraj čutil enih par ta pravih brcik in je bil čist meden....jaz pa še bolj da se je končno začelouser posted image user posted image user posted image
Bark čestitke za pregleduser posted image
Saraya luštna si zelo....voziček je pa ful lep....čist po mojem okusu je barva ker sem vsekana na zelenouser posted image ....
Punce lep vikend vama želim....do nedelje ne bo časa priklopit se na rruser posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 11:41:36   
*zoe*
Gold fish in Me to you jaz bi prišla kar k vama jest. vem da bo pri nas danes goveja juhica in obilna skelda solte, pol pa še nekaj vmes, mogoče bom pa tudi jaz naredila špagete user posted image

Pf glede brc sem na istem kot ti user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 12:36:14   
*zoe*
Se že pozna, da je vikend pred vrati, ko je tako zatišje tle na forumu user posted image

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 12:37:03   
ključek
Se že pozna, da je vikend pred vrati, ko je tako zatišje tle na forumu


kaj bo šele, ko bo poletje tukaj???? user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 12:55:01   
Špelca25
Pozdravljene,

bark: mi smo mu prvic nadeli spalno vreco pri treh mesecih in je od takrat nepogresljiva (kmalu bo dopolnil 2 leti). Kupili smo takno brez rokavov, saj imamo zelo toplo v stanovaju. Se najboljse so tiste od Stokke (dobis jih v BC, so sicer malo drazje, ampak ... smo mu pa ze takoj kupili velikost 90!), vse ostale so - vsaj za nas - predebele.

saraya: glede papirjev ti predlagam, da obisces spletno stran centra za socialno delo siska in tam najdes vse informacije in celo vloge; zdaj je novo to, da lahko mati (porodniski dopust) in oce (ocetovski dopust) oddata vlogi skupaj in ni treba ocetu takoj po porodu laufat na center in urejat ... Delodajalcu pa je treba oddati vlogo mesec dni pred predvidenim nastopom porodniskega dopusta...

Pozdrav vsem...

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 13:12:21   
Tejchy
Ojla babnce user posted image  user posted image  user posted image  

........ no, pa sem res dočakala skoraj stran 10, preden sem uspela prit mal k vam pogledat... ma sem mela ves dopoldan gužvo za znoret.... mislim... pa petki so ponavadi ful mirni, danes pa so me zasuli z delom....

bark - superca za previjalno........ men je ta v izi mobilu najbolj všeč izmed vseh kar sem jih doslej videla... boš poslikala pa dala kako slikco gor?? Js mam tud namen iti tja pogledat.. pa zdj majo glih akcijo previjalnih miz... Kaj te previjalne plošče za na komodo - se pri njih dajo posebej kupiti? Mogoče veš kakšna je cena?

nosečka08 - nočni obiski wc-ja med od začetka user posted image  niso več tuji... 1x na noč obvezno... pa tud ta cifra se bo vedno bolj večala, bolj bomo šle proti koncu...

me to you - čestitke za brcike user posted image  user posted image  user posted image   ............ vidiš, da si tud ti končno dočakala...

(odgovor članu Špelca25)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.5.2008 13:14:54   
Tejchy
SREČANJE II DEL:
DATUMI, KDAJ KATERA NE MORE:

31.5.
coko

7.6.
zoe
nosecka08
KAHLO
Saraya
coko

14.6.
(zoe - še nič ne obljubim kako bo)
alysa?

21.6.
(Tejchy - še nisem 100%, da bom službeno odsotna)
nosecka08
lana luna

28.6.
Tejchy
nosecka08
alysa ?

5.7.

(odgovor članu coko)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.5.2008 13:17:42   
Tejchy
Joj coko .......... pa ne da bomo brez tebe mel srečanje user posted image

Kaj menite punce?? Bomo kr na hitro speljale II. del 31.5 ali počakamo na 14.6. ali pa še dlje na 5.7............. Sam mene je mal strah, da pol kasneje še več punc ne bo moglo.......... ko vedno pol neki vmes pride.........

Men bi prav pasalo 31.5... .. grem usput v Mengeš v Izi mobil user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 13:24:05   
*zoe*


nosečka08 - nočni obiski wc-ja med od začetka user posted image  niso več tuji... 1x na noč obvezno... pa tud ta cifra se bo vedno bolj večala, bolj bomo šle proti koncu...



Pol imam pa jaz še srečo glede nočnih pohodov na WC, ker mi ni treba vstajat in sem v celi user posted image  mogla samo ene 3x ponoči vstat. Drugače pa spančkam kot medved user posted image  user posted image  user posted image  Upam lahko samo, da bo trajalo čim dlje user posted image

Tejchy tudi jaz se odpravljam v Izi mobil user posted image  pa nikakor ne pridem, mogoče bo druge teden dan za to.

Glede srečanja mi je vseeno ali sedaj ali kasneje, res pa je, da bolj ko se rok premika v julij, več bo dopustov in ostalih stvari ob sobotah...


(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 13:27:22   
bark
IZVIRNO SPOROČILO: gloria
Bark čestitke za pregleduser posted image

Ne,ne gloria,tole ne bo ok, verjetno si mislila bubiuser posted image ,....mi imamo pregled drug tedenuser posted image


(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Septembrke 08 - 2. del
23.5.2008 13:29:27   
alysa
Srečanje II: verjetno je res boljš prej, kot pa da odlagamo na konec junija al pa celo začetek julija, ker bo vedno večja verjetnost, da katera ne bo mogla ... user posted image

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 13:30:01   
bark
IZVIRNO SPOROČILO: Tejchy
bark - superca za previjalno........ men je ta v izi mobilu najbolj všeč izmed vseh kar sem jih doslej videla... boš poslikala pa dala kako slikco gor?? Kaj te previjalne plošče za na komodo - se pri njih dajo posebej kupiti? Mogoče veš kakšna je cena?

Tejchy, zlo rada bi to naredila,sam je žal še ne bova sestavila,ker to pri nama pomeni še določene logistične stvari v kopalnici in bova še kakšen mesec ali dva počakala.
Drugače pa pojdi na njihovo stran http://www.izi-mobili.si/previjalke-previjalna_mizica.html
Če se da kupiti samo previjalni del tudi ne vem,ker nisem spraševala.Pokliči,so zelo prijazni,pa ti bodo sigurno povedali.

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 13:33:31   
bark
Kako lahko nalepim pdf file?

(odgovor članu bark)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 13:46:52   
Tejchy
Kako lahko nalepim pdf file?


pojma nimam user posted image  .......... a ne isto kot vsak drug file??

(odgovor članu bark)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 13:51:19   
Tejchy
žal še ne bova sestavila,ker to pri nama pomeni še določene logistične stvari v kopalnici in bova še kakšen mesec ali dva počakala.


ok... pol pa bo tud moja radovednost še kak mesec al pa dva počakala user posted image  user posted image  
Drugače pa imam njihovo spletno stran že med priljubljenimi.... bo poklicala pa povprašala za te plošče... hvala vseen..

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 13:52:36   
pf
Tudi jaz sem se odločila, da grem pogledat jutri v Maribor tole previjalno z barvnimi stranicami v Izi Mobili, ker je res ful dobra, pa še ugodna je. V bistvu sem bila prej ogreta za eno drugo, ki je stala 250 eur, ampak če ju primerjam se mi zdi, da tukaj lepša in še 80 eur ceneje je. 

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 13:53:06   
Tejchy
Glede na to, da so tud druge za to, da je bolj pametno da se dobimo prej, kaj potem rečemo fiksno 31.5.? ... .

No bomo še mal počakale, da še viknedašice povedo svoje mnenje.... pa se bomo v ponedeljek fiksno zmenile....

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 13:55:53   
arabela*
oj,babeuser posted image
Evo mene spet tukaj.Smo vse zrihtali v mestu.Ma je hudič,ko me vedno,kjerkol.i sem lulat pritisne,pa moram domov šibat.Pa saj prav,drugače bi tak cel dan zunaj viselauser posted image
Me to you,kako fajn kosilo,si mi res lušte naredila.
Mi pa bomo kuhali danes čufte v omakci,pa pire krompir.To imamo vedno za dva dni.V nedeljo pa ta ne jemo doma.user posted image
Gold fish,saj ni rečeno,da bo ostaluser posted image  v tem položaju.Meni se že kar lep čas sprehaja po buhiju.Včasih ga/jo čutim spodaj,včasih čist zgoraj.Čist odvisno.Zdaj še imajo veliko prostora,pa se premikajo.Počasi pa to nebo več mogoče.


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 13:57:38   
*zoe*
Danes pa že komaj čakam, da grem domov (še 1 urico). Nič se mi ne da, vreme je smotano, zaspano.... upam, da bo vikend kaj lepši.

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 14:00:05   
arabela*
Babe,kaj vse delate v pisarni,al kako??Kak pa je kaj delovnik??user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 14:07:51   
Tejchy
Saraya - si mi kr lušte nardila s čufti pa pirejem... mljask user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  ...... čeprav sem sita od kosila.... sem si danes privošla gobovo juhco, pa rolado iz mletega mesa, kroketke in solato ........... mnjami .......... je blo dobro... user posted image  user posted image  user posted image  

Drugače pa ja... js delam v pisarni... delovni čas... hmmm... nič kaj lep... mamo kr evropskega... do 17h popoldan... user posted image  ........ pa do zdj je to nekak še šlo... zdj pa ko bo user posted image  ... bomo počas začel razmišljat o menjavi... čeprav dandanes že težko najdeš službo, kjer greš ob 15h domov... vsaj v mojmu fohu...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 14:10:30   
Tejchy
zoe - js upam, da vsaj dežja ne bo čez vikend... sem pa tud js nekam brez energije ... komaj čakam, da lahko grem domov... oziroma.. danes grem pa js k frizerju.........

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 14:10:34   
ključek
Babe,kaj vse delate v pisarni,al kako??Kak pa je kaj delovnik??


delam v javni upravi, od 7-15.user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 14:11:56   
arabela*
Joj,joj.
Jaz sem tak fajn šiht imela,dok nisem šla na bolniško.Sem delala od 8.30 ,pa do 13.30 nekje.V trgovini,sama svoj šefuser posted image
Je pa tako kot pravijo,kjer je lepo,ne traja dolgouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
23.5.2008 14:13:10   
Tejchy
Je pa tako kot pravijo,kjer je lepo,ne traja dolgo


ponavadi je tko ja...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?