|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
6.6.2008 15:59:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
Sem prav čakala, kdaj se boš oglasil,

Kot da bo kdo zaradi debate spremenil menje user posted image .



user posted image user posted image user posted image  Itak da ne, samo sem pričakovala, da se boš oglasil.

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
6.6.2008 16:00:18   
mateyka
jaz bom izhajala iz mojega zornega kota, tako da ja - bom pristranska user posted image user posted image
meni se zdi, da je za otroka najbolj optimalno imeti družino obeh staršev (moški, ženska). sedaj, seveda je veliko primerov, ko se to ne izide, samo ni bilo to planirano, da bo kdo npr. samohranilec (ni vrhunec optimalnosti, ampak se lahko vse prilagodi). jaz tako družino vidim kot naravno - aka kar bi v naravi pripeljalo do otrok.
predvidevam, da posvojitve delujejo po pricipu, da imajo take družine prioriteto pri posvojitvi. omogočajo najbolj naravno/optimalno, ali kakorkoli to imenujemo, družinsko celico. jaz se s tem strinjam. mislim, da primerjave z družinami, ki imajo očeta alkoholika niso na mestu, ker tukaj govorimo o posvojitvi, ne o drugih družinskih problematikah.
zato tudi npr. tudi ne odobravam, da se gre 38 letna samska ženska oplodit, ker še ni našla pravega partnerja. to vidim bolj kot simptom biološke ure, ki se zdravi z otrokom. mislim, da si je treba prvo ustvarit ljubečo družino in nato razmišljat o otroku - kot sadu ljubezni (lahko tudi posvojenem). zame samo tako.
ampak vsakemu svoje - peace user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
6.6.2008 16:02:26   
frutka_
Nisem proti porokam. Ampak ko so otroci posredi se celotna zadeva spremeni in mi ni najbolj všeč... 
In prva stvar, ki mi je pri otroku jasna je, da je beseda "ljubezen" v vzgoji marsikdaj sredstvo manipulacije. Ker ljubezen NI VSE! Od ljubezni nihče ne bo sit, od ljubezni se otrok lahko čuti tudi ogroženega,...

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
6.6.2008 16:02:42   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
...so mi iztirjeni tisti, ki razpihujejo sovraštvo do takšnih ljudi.

No, lepo.

Sedaj pa mi prosim povej, kje si kdaj srečala koga, ki razpihuje sovraštvo do homoseksualcev? Resno. Jaz ga še nisem videl. Je pa res, da če pa se ne strinjaš in poveš svoje mnenje, potem razpihuješ sovraštvo, enako kot pri tematiki Strojanovih.

To je vaša logika demokracije. Al govori, kot mi mislimo, al pa podpihuješ sovraštvo in nisi demokratičen. Zelo diši po letu 1948, samo bolj prikrito. Takrat je bilo v sistemu, sedaj pa je v miselnosti.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
6.6.2008 16:05:48   
Anonimen
Ne gre se za liberalnost. Gre se za spoštovanje. Dejstvo je da po raziskavah bi večina slovencev raje imelo za soseda serijskega morilca kot geja. Torej kdo je kle brez morale in mal hecen v glaviuser posted image
In ne, namen zakonske zveze niso potomci.
In kakšno spoštovanje kažejo nekateri ljudje, ki geje, ki nobenemu nič nočejo, samo iste pravice kot drugi, s tem da jih primerjajo z živalmi, z pedofili, z....
Res se je za zamislit kam gre ta svet.

Sicer pa primerjave ljudi z živalmi niso novost. Tudi temnopolte so imeli za živali, ko so jih zasužnili. Pa indijanska plemena isto. Bel v kalupih narejen človek si pač jemlje pravico govoriti kaj je prav in kaj narobe. Če se le da svoje početje opravičuje z bogom. Kar je patetično.
Pa vsi se tako zgražamo nad hitlerjem in podobnimi. Pa jih veliko ni dosti drugačnih, edino vpliva nimajo takega kot ga je imel on. Na srečo.

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
6.6.2008 16:07:07   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

sicer pa kaj se oglašam. Mi tudi živimo v "nepopolni družini" - brez poroke in glede na včerajšnje izjave bi že midva morala imeti težve (manj komunikacije, več varanja, ...) - sva se skoraj zamislila. user posted image

Najboljša izjava mi je bila pa včeraj od gospe iz SLS glede "hitrejšega" menjavanja partnerjev pri istospolnih osebah, sem čisto pozabila, da normalni ljudje ne menjavajo partnerje. user posted image


včeraj sem ujela le delček trenj in ravno tam, ko so govorili, da tisti, ki so v zakonu očitno manj varajo in je več spoštovanja in bla bla... tisti v izvenzakonski so pa same varalice in podobono. Zakaj bi bila pa izvenzakonska kej drugačna oz. a prstan na roki ti omogoči manj varanja in več spoštovanja? Na podlagi česa že? Če si nagnjen k temu, je čist vseeno a ma kdo ketno okrog vrata al pa ne.
Včerajšnje klobasanje je mogoče koga samo še bolj prepričalo v to, da se ne bi poročil. Sicer pa... vsak se poroči zaradi sebe.


jap, pa je res mogoče iz NSI. V glavnem se strinjam z Jagodo77 - po tej oddaji me tudi poroka ne mika več.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
6.6.2008 16:08:55   
Anonimen
Sedaj pa mi prosim povej, kje si kdaj srečala koga, ki razpihuje sovraštvo do homoseksualcev? Resno. Jaz ga še nisem videl.


Hecno. Očitno je da nimaš nobenega istospolno usmerjenega prijatelja oz. znanca. Če bi ga imel bi mogoče vedel kolikokrat pristanejo na urgenci samo zato ker za roke svojega partnerja primejo, ker se narobe zasmejejo, ker si drznejo priznat koga ljubijo......

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
6.6.2008 16:10:57   
tehnofil
bom pristranska
meni se zdi, da je za otroka najbolj optimalno imeti družino obeh staršev (moški, ženska)
 
No vidiš. Sindrom paradoksa. Če je nekdo dovolj glasen lahko sebe proglasi za rešitelja, vse ostale pa za pristranske. Zato se že sama v naprej tako označiš.

Ampak tvoje razmišljanje je v resnici nepristransko.



Si me lepo spomnila. Recimo, da je absolutno nepristranski tisti, ki nima nič s tem. A je tako?

Recimo, da so vesoljci dovolj distancirani, da bi lahko bili resnično nepristranski. Kaj mislite, kaj bi se takšna inteligentna bitja iz vesolja, ki ne bi imela nič od tega?

Pogledali bi vrsto (človeka) kako nastaja in konec debate. Ne bi se ukvarjali z vevericami, da tudi tam obstaja kakšna homoseksulanost (zanimivo, da tako lepo enačite ljubezen med ljudmi in ljubezen med živalmi - kot da je to isto). Stvar je v tem, da že zdavnaj več ne ločite med ljubeznijo in spolnostjo. Za vas je spolnost ljubezen.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
6.6.2008 16:19:28   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: frutka
Nisem proti porokam. Ampak ko so otroci posredi se celotna zadeva spremeni in mi ni najbolj všeč... 

Ja pa kako lahko nekdo misli, da poroka nima nič z otroci. Pa saj vsak mladoporočeni par samo čakamo, kdaj bosta imela otroke. Kako to, da ste sedaj presenečeni, da so vpleteni tudi otroci.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
6.6.2008 16:20:04   
Anonimen
Stvar je v tem, da že zdavnaj več ne ločite med ljubeznijo in spolnostjo. Za vas je spolnost ljubezen.


Ah prosim teuser posted image

Partnerska ljubezen vsebuje seks ja. Vsaj zdrava partnerska ljubezen. Poželenje in vse to spada pod partnersko ljubezen.

Tvoje mnenje je da se geji samo seksualno privlačijo in zadovoljujejo in ne vedo kaj je ljubezenuser posted image


Pa še eno vprašanje. Če imaš sina, ne vem če ga maš, no ampak če ga imaš.....bi raje videl da če pač čuti ljubezen do moškega, da je z njim in srečen, ali bi raje videl da se pretvarja, poroči z žensko, ima popolno kao družino in je nesrečen?

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
6.6.2008 16:20:16   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Dejstvo je da po raziskavah bi večina slovencev raje imelo za soseda serijskega morilca kot geja.



No, to me pa res zanima, kdo je delal tako raziskavo, ker sem 100%, da ni res.


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
6.6.2008 16:23:52   
Anonimen
Ja pa kako lahko nekdo misli, da poroka nima nič z otroci. Pa saj vsak mladoporočeni par samo čakamo, kdaj bosta imela otroke.


Zakaj pa ti čakaš da majo mladoporočenci otrokeuser posted image
In ne nima nič z otroki. Al se pol tisti ki vejo da ne bodo imeli otrok naj sploh ne poročajo al kakouser posted image
Vsi neplodni, vsi starejši izven rodne dobe, vsi ki si ne želijo otrok......vsi ti se kao čist brez veze poročijouser posted image
Ker pač ne morejo vrsto nadaljevat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
6.6.2008 16:24:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: frutka
Nisem proti porokam. Ampak ko so otroci posredi se celotna zadeva spremeni in mi ni najbolj všeč... 

Ja pa kako lahko nekdo misli, da poroka nima nič z otroci. Pa saj vsak mladoporočeni par samo čakamo, kdaj bosta imela otroke. Kako to, da ste sedaj presenečeni, da so vpleteni tudi otroci.



Tu ti pa moram oporekat user posted image  (saj bi še kje drugje, pa si preglobok zame).

Ni cilj vsake ženske imeti otroka, pravzaprav si ga nekatere sploh ne želijo. In niti nima vsak par, ki se poroči, takoj otroka, eni ja, drugi kasneje. In zelo veliko je parov, ki ima otroke že pred poroko. Tako da poroka ni nujno povezana z otroci, včasih ja, velikokrat pa ne.

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
6.6.2008 16:26:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pety78


IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Dejstvo je da po raziskavah bi večina slovencev raje imelo za soseda serijskega morilca kot geja.



No, to me pa res zanima, kdo je delal tako raziskavo, ker sem 100%, da ni res.



Pety, to raziskavo pa je pred nekaj leti naredil en državni inštitut, se ne spomnim več, točno kateri, na seznamu so bili še neslovenci, romi, pa še nekaj bolj "marginalnih" skupin in ja, serijski morilci so bili pred geji.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
6.6.2008 16:42:36   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
...so mi iztirjeni tisti, ki razpihujejo sovraštvo do takšnih ljudi.

No, lepo.

Sedaj pa mi prosim povej, kje si kdaj srečala koga, ki razpihuje sovraštvo do homoseksualcev? Resno. Jaz ga še nisem videl. Je pa res, da če pa se ne strinjaš in poveš svoje mnenje, potem razpihuješ sovraštvo, enako kot pri tematiki Strojanovih.




saj sem ti napisala prej....samo poglej si parado ponosa in reakcije nekaterih hetero- nestrpnežev na njo.

pa še to ti bom povedala, moj pred 10-imi leti umrli najboljši prijatelj je bi tudi gay. dolgo je rabil, da je povedal staršem in okolici. starši so se ga odpovedali. imel je 2 x zlom roke, enkrat pretres možganov in mnogokrat je bil šivan....zakaj?

zato ker si je 'drznil' priznati to, kar je, da je gay, da ljubi moške! user posted image


to, da ti primerjaš gaye pa pedofile in sodomiste....a to ni hujskanje in razpihovanje netolerantnosti?

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
6.6.2008 16:44:28   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: frutka
Nisem proti porokam. Ampak ko so otroci posredi se celotna zadeva spremeni in mi ni najbolj všeč... 

Ja pa kako lahko nekdo misli, da poroka nima nič z otroci. Pa saj vsak mladoporočeni par samo čakamo, kdaj bosta imela otroke. Kako to, da ste sedaj presenečeni, da so vpleteni tudi otroci.




eh daj daj....pa kdaj se zakonska zveza sklepa izključno samo zaradi razploda? razloži mi to, ker potem dosti zakonov tukaj okoli sploh ni veljavnih!

če si ti to tako predstavljaš in je to tvoje mnenje ok, ampak to ni neka vsesplošna resnica, ker tako si zadevo ti predstavil.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
6.6.2008 16:52:58   
frutka_
Tehnofil, sem poročena. Pred poroko sva z možekom seveda razmišljala o tem ali bova imela otroke ali ne. Ampak med najinimi pogovori je beseda nanesla tudi na to, da pa jih morda ne bi imela. Iz takšnih ali drugačniih razlogov.Ker otrok ni pogojen s poroko. Torej, če bi naneslo tako, da jih ne bi mogla imeti bi se najino življenje pač sukalo v drugo smer. To je vse.
Takšna je moje mišljenje.
In če si istospolno usmerjena partnerja želita otroka je potrebno ene zadeve pač vnaprej dorečt. In ena izmed stvari, ki se jim na nek način odpoveš je tudi ta, da najbrž otroka ne bosta imela. 
In poznam kar nekaj istospolno usmerjenih ljudi, vsi so fejst. Eni so samo experimentirali, drugi pa so dejasnko to tudi ostali. ker so tako čutili. In se mi zdi prav,  da živijo tako kot jim ustreza. Niti enega predsodka nimam.
Ravno ko so otroci pa se zadeva spremeni...

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
6.6.2008 16:57:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: frutka
Ravno ko so otroci pa se zadeva spremeni...


....ker?

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
6.6.2008 17:41:42   
Dashenka
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Moje mnenje je:
sama nimam nič proti porokam gejev nič proti temu, da se posvoji otrok, ki so ga starši zlorabljali in ni bil zaželjen, nič nimam proti temu da imajo otroke z osebami ki jih poznajo pa čeprav smo zato da dobijo seme, nisem pa zato, da bi se gejevske osebe oplojevalo umetno predvsem zato, ker vidim kako dolge čakalne vrste so in pol se naj pa ena povsem zdrava oseba, ki bi v vezi moški ženska brez problem zanosila in ker je pač gej in nima druge možnosti da zanosi pojavi tam in jemlje prostorin čas tistim, ki dejansko ne morejo zanosit. To pa ne bi nikol odobravala.



Ne le, da poznam, celo ena od boljših prijateljic je lezbijka z dvema otrokoma ter dologoletno življensko sopotnico.
Pa ni šla na nobeno umetno oploditev. Je preprosteje, hitreje, ceneje in "manj boleče" zadevo opravit po "naravni poti".

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
6.6.2008 18:20:24   
Seven*
Družino definira ljubezen in pripadnost. Družina je skupina ljudi, ki so si zelo blizu, se spoštujejo in imajo radi. Družina tudi vzgaja in prepoveduje. Družinski član je tisti, ki ga ponoči skrbi zate, ki ti pomaga iz težav in h kateremu čutiš takšno pripradnost, da si vesel, da je vsak dan v bližini.

Zatorej je lahko družina tudi babica, teta, stric ki skrbi za otroke, botrca ki ji je mar, dva očeta, dve materi, par brez otrok.

Nikakor pa ni družina tam, kjer se otroke zanemarja, kjer se otrok ne počuti dobro, kjer ni medsebojnega spoštovanja, kjer se pretepajo, pijejo.

Imam veliko prijateljev gejev, pa  tudi kakšna lezbika je med njimi, pa moram rečt, da imajo v glavi večino stvari dosti bolje pošlihtanih kot večina tipičnih slovenskih družin. Da o toplini in razumevanju sploh ne govorim.

A ni ljubezen tisto kar rabi otrok? Brezpogojna ljubezen, zakaj je pa homoseksualni par ne bi bil enakovredno sposoben nudit? A zato ker je drugačen? Drugačnost ne definira empatije do sočloveka, ker smo vsi na nek način drugačni.

Mešat pedofilijo tukaj noter je obskurno in skrajno neokusno. Tisti ki to počne ne ve kaj dejansko sploh govori, ker pedofili so motene osebe - bolane.

Lepo bodite in pocartajte svoje družine  - kakršnekoli že so!

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
6.6.2008 19:17:12   
Anonimen
Proti homoseksualcem nimam nič, niti me ne moti če se poročijo, nisem pa za to, da bi imeli otroke. Pika.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
6.6.2008 20:57:17   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

ja vem Gina, da je to neke vrste začaran krog. ampak sprašujem se zakaj so nestrpni prav 'normalni' ljudje, ki jih moti recimo parada ponosa....pa še kakšnega homosexualca bodo napadli samo zaradi tega, ker je povedal kako čuti in kaj jeuser posted image . žalostno je vse skupaj res. nisem pa res še slišala za zgodbo, kjer bi recimo gay napadelo hetero človeka, samo zato ker je hetero


Osebno me niti najmanj ne motijo istospolni pari. Sem za to, da se im pomaga, da dobijo otroka, sem za popolno izenacevanje njeihovih pravic s pravicami ti. parov. Istocasno sem za to, da se samski zenski  omogoci umetna oploditev itn...
Prepricana pa sem, da najvecji odor proti homoseksualcem izvira iz strahu. Da bo tista varna vecinska "normalna" usmerjenost "pohojena" oid drugacnih in da bodo " naravni in normalni" postali drugacni.
Cedalje bolj mi postaja blize teorija, da najvecji nasprotniki homoseksualnosti so prav latentni homoseksualci, ki na taksen svojevrsten nacin branijo pred "hudickom", ki jih nekje znotraj razzira.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
6.6.2008 20:58:06   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica
Kar se pa istospolnih partnerjev tiče, bom pa tako rekla, naj imajo zvezo, naj se poročijo, ampak otroka posvojit pa ne in tudi oploditve ne. Naj imajo otroka če ga lahko imajo sami.


Potem lezbicni in gay par se lahko sparita, "naredita" dva otroka in eden gre enemu paru, drugi drugemu in vse je ok? :) Zanimivo :)

Pa se vam bo čudno zdelo, tudi sama ne morem zanosit iz zdravstvenih razlogov, ne pa zaradi moje izbire. Poleg tega moreš imeti partnerja in dolgotrajno zvezo, s katerim ti je lahko tudi po naravni poti dano da zanosiš, ženska z žensko ne more in tudi moški z moškim ne.


Zame je ena najvecjih neumnosti zakon po katerem, zenska, ce nima partnerja, ne more na umetno oploditev. In to so dejansko izglasovali v nasi sloveniji na referndumu. Zelo velik prispevek za nataliteto. Pravzaprav je Slovenija povedala: zenska, ki ni sposobna v rodni dobi najti moskega, ki ga je voljna prenasat toliko casa, da ji naredi otroka ni primerna za materinstvo. Ker ce moski niso zainteresirani zanjo dokler je v rodni dobi, je z njo nekaj narobe. Podenj.

Če pa gledamo naravo, ja se pojavljajo homoseksualne živali, ampak v dost manjšem % kot se pojavljajo pri ljudeh. Marsikdo gre v tako zvezo, ker je razočaran nad kontra spolom, ne pa zaradi resničnih svojih nagnjenj, ki bi jih pokazal že v otroštvu, ne pa ko je že odrasla oseba.


Ljudje niso zivali, a to o otrostvu.... malo v premislek... kdaj se otrok zacne zavedati lastne seksualne identitete v druzbi, ki drugacnost sprejema kot izpirjenost?

Pa še neki glede narave, katera žival v naravi, ki je nagnjena k homoseksualnosti ima svoje potomce????? Jaz za takšne primere še nikoli nisem slišala v svojem življenju!!!!! Vem da je krut primer, samo ker se opirate na naravo?!


Jaz pa se nisem slisala za zivali, ki imajo toliko znanja in tehnologije, da izvajajo umetno oploditev - ce se ze primerja. In se enkrat. Ljudje niso zivali.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
6.6.2008 21:04:15   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil
Pa dobro. Kaj je drugeče spolno usmerjenje? Zakaj pa tako favorizirate homoseksulano in lezbično usmerjenost. Saj so tudi drugačne spolne usmeritve, zakaj se ne borite za njihove posebne potrebe?

Zakaj se ne borite za potrebe drugače spolno usmerjenih v naprimer mlajše - mladoletne?
Zakaj se ne zavzemate za potrebe drugače spolno usmerjenih v naprimer sodomijo? So njihove pravice manjše? Kako to, da do njih ne kažete ne razumevanja ne tolerance, kaj šele spoštovanja?

Kako to, da se pod krinko demokratične družbe zavzemate samo za eno iztirjenost - drugačnost?


Zato ker tocno ta, ena in edina od nastetih jemlje v ozir dve zreli, odrasli osebi, ki tudi poravno formalno lahko odlocata o lastnem zivljenju in so tudi pravno formalno odgovorni za posledice lastnih odlocitev.


Saj pravim. Vsem enake pravice. Torej če si star dec pač najde eno mladoletnico, naj jo ima, a ne? Vse je dovoljeno, dokler je prisotna ljubezen. Zakaj pa v tem primeru ljubezen ne bi mogla biti prisotna in zato priznana. Pa zakaj bi se ustavljali pri 14 letih. Pa se dajmo pri 9 letih, ali pa pri treh.


Potrebno bi bilo malo boljse pogledati zakone. In malo premisliti.  Vzrok se pa skira tocno tam, kjer se skriva vzrok, zakaj ti svoji hceri ne bi dovolil, da se poroci pri 14. Pa ne glede na to, da bi ustrezala "normalnim" spolno usmerjenim prebivalcem nase drzavice.



_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
6.6.2008 21:07:39   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: Nuna
Spolnost z istospolnim partnerjem je naravna, vendar je v manjšini.

Dobro. Vse kar obstaja je po vaši definiciji naravno že samo zato, ker obstaja? Vsaka stvar, ki obstaja je naravna?



Rada bi konkretno slisala, kaj je tako napacno z istospolnimi pari? Kaj je narobe ce loocenka zivi s svojo sestro, ki ji pomaga vzgajati otroke. kaj je narobe z lezbicnim parom, ki skupaj vzgaja otroke ene od partneric iz prejsnjih ponesrecenih zvez? Zakaj je potrebno delati se normalen, da "dobis" otroka, potem si pa pa lahko stars, ne glede na spolno usmerjenost?


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?