|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kje sexat
16.6.2008 10:43:19   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ne gre se le za sex temveč sva zaljubljena en v drugega.Naj vam povem še to,da smo dobri družinski prijatelji drugače.Se videvamo pogosto tudi sam pride sem večkrat bila sem že tudi sama doma,ko je prišel ampak ne upam doma.


Uuuuuuuuuuu, ful adrenalinsko user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kje sexat
16.6.2008 10:44:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Ko se bo razvedelo, bo še lepše user posted image


Tega se ravno bojim.Kaj pa naj pozabim vse skupaj se naredim kot,da me več ne zanima?Nevem no težka bo,ker se pogosto vidimo.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kje sexat
16.6.2008 10:47:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Ko se bo razvedelo, bo še lepše user posted image


Tega se ravno bojim.Kaj pa naj pozabim vse skupaj se naredim kot,da me več ne zanima?Nevem no težka bo,ker se pogosto vidimo.


Ja, če ti je vseeno, da boš prizadela nekatere, ki te imajo radi (s tem mislim moža in otroke), pa res nimam nasveta. Potem je najbolje, da sexata kar doma.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kje sexat
16.6.2008 10:54:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Naj vam še povem,da njega sploh ni strah kot mene.

----------------------
Ja, valjda, da gospod trenutno razmišlja oz. uporablja le eno glavo user posted image user posted image user posted image !


Tule nimaš prav njemu se sploh ne mudi jaz sem dala pobudo.On je rekel,da ni sile bova že.

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kje sexat
16.6.2008 10:59:48   
Anonimen
Imam občutek kot da vem za koga se gre, lahko da se motim. A je njemu ime na J? Če je to to , pol pejt sam stran.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kje sexat
16.6.2008 11:08:33   
Samrela
Opppa...postaja zanimivo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kje sexat
16.6.2008 11:11:46   
GI_jane
Ne morem druzga rečt kot to, da si navadna pruser posted image ....(ma sej veš kaj)...

Daj, najprej se loči, spokaj in osvobodi svojega moža. Potem pa se nateguj kjer hočeš in s kom hočeš.
Bo manj škode in manj prizadetih ljudi.
Igrati na igro, da nihče ne bo zvedel, je neumnost. Vse enkrat pride na plano...in največkrat še bolj napihnjeno, kot je v resnici.

Pa še za družinske prijatelje gre.....Adijo pamet.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kje sexat
16.6.2008 11:12:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Imam občutek kot da vem za koga se gre, lahko da se motim. A je njemu ime na J? Če je to to , pol pejt sam stran.


Ne ni mu ime na tole črko pa ne bomo zdaj ugibali imena pa 100%ga tule nobena ne pozna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kje sexat
16.6.2008 11:20:38   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ne ni mu ime na tole črko pa ne bomo zdaj ugibali imena pa 100%ga tule nobena ne pozna.



O, to pa se nikoli ne ve.....To lahko samo upaš....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kje sexat
16.6.2008 11:20:54   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Ko se bo razvedelo, bo še lepše user posted image


Tega se ravno bojim.Kaj pa naj pozabim vse skupaj se naredim kot,da me več ne zanima?Nevem no težka bo,ker se pogosto vidimo.



Če veliko skupaj visite, je še slabše. Vem, da je lahko govorit nekomu, ki ni v taki situaciji, ampak morala bi se pogovoriti in ugotoviti, če gre res za kaj globjega. Družino in partnerja varat sam zarad seksa ali tako da ti ni dolgčas ipd. je zelo boleče (ko se razve). Če res tako čutita, če sta začjubljena, najprej uredita doma. Da ne bodo spet brezveze trpeli tisti, ki niso nič krivi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kje sexat
16.6.2008 11:40:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: GI_jane

Ne morem druzga rečt kot to, da si navadna pruser posted image ....(ma sej veš kaj)...

Daj, najprej se loči, spokaj in osvobodi svojega moža. Potem pa se nateguj kjer hočeš in s kom hočeš.
Bo manj škode in manj prizadetih ljudi.
Igrati na igro, da nihče ne bo zvedel, je neumnost. Vse enkrat pride na plano...in največkrat še bolj napihnjeno, kot je v resnici.

Pa še za družinske prijatelje gre.....Adijo pamet.user posted image



vsi smo krvavi pod kozo,to je prvo.zgodi se lohk tebi,meni,...vsem.tko da punci,ne obsojaj,dok ne poznas plati zgodbe.resnicno zanimivo,kar hop pa gremo obsojat.user posted image

(odgovor članu GI_jane)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kje sexat
16.6.2008 11:55:20   
Anonimen
Pa kaj imata vidva otroke? A veš kako je to boleče?

Drugače pa, če ne boš spremenila svojega mnenje, kr k men prid, placa dost user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kje sexat
16.6.2008 11:59:44   
lutka
kjer je volja je tudi pot user posted image  user posted image

lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kje sexat
16.6.2008 12:00:35   
Taula
Po eni strani govoriš kot da se noro ljubita, po drugi strani pa da bi se rada samo dol dala.user posted image  Kakorkoli....plac se najde če se hoče. O tem kaj si pa mislim o tebi pa je napisala že lepo ena pred mano.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kje sexat
16.6.2008 12:05:45   
Anonimen
Me sploh ne zanima kaj si mislite o meni to je vaša stvar.Ja Taula res se ljubiva ne gre se zgolj za sex iz potrebe ampak ljubezni.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kje sexat
16.6.2008 12:07:36   
Anonimen
ali imata otroke

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kje sexat
16.6.2008 12:12:03   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Me sploh ne zanima kaj si mislite o meni to je vaša stvar.Ja Taula res se ljubiva ne gre se zgolj za sex iz potrebe ampak ljubezni.


Če gre res za takšno globoko, pravo ljubezen je edino pravilno, da se ločita, postavita na noge in potem pričneta skupno pot. V nasprotnem primeru pa jo mal popraskaj, če te preveč srbi.

Zgodba in ozadje gor al dol - sam reve tkole skrivajo in lažejo. Pošteni, samozavestni ljudje se postavijo zase.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   [Brisano sporočilo]
16.6.2008 12:14:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kje sexat
16.6.2008 12:14:48   
Anonimen
Ma ne bit tako pametne ene kot,da se vam kaj takega ne more zgodit ali se vam že ni.Sam priznala nebo nobena kje pa vse ste zveste vse ljubeče žene.user posted image user posted image

Ja in imava otroke oba pa kaj.

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kje sexat
16.6.2008 12:15:42   
ženska
Sem pozabila dodat,da bova šla čez dan ne ponoči.


Se mi zdi, da glede na tvoje izražanje, nisi ravno odrala oziroma dorasla. Dekle premisli, premisli, ne delaj tega sebi in drugim, verjetno boš kdaj obžalovala! Vsi te sprašujejo če imata otroke, to tudi mene zanima.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kje sexat
16.6.2008 12:16:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Ja in imava otroke oba pa kaj.



pa kaj user posted image  user posted image  user posted image  tebi je to pa kaj user posted image  user posted image  user posted image  o groza

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kje sexat
16.6.2008 12:19:34   
Anonimen
Oh ja, kako zelo te zastopim, popolnoma enak scenarij kot pri tebi se je zgodil meni....žal....ampak po sexu sem izgubila prijatelje, no sej midva se še kdaj vidiva oz. se srečamo, kaj več pa zaenkrat ne....ni vredno, verjemi, raje se zadržita.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kje sexat
16.6.2008 12:19:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Ja in imava otroke oba pa kaj.



pa kaj user posted image  user posted image  user posted image  tebi je to pa kaj user posted image  user posted image  user posted image  o groza


Aja,če nebi imela otrok pa bi lahko sexala vsepovsod pa s komerkoli??Saj zato pa se gre,da nihče ne izve.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kje sexat
16.6.2008 12:20:14   
Anonimen
no zdej mi pa ti razlož v katerem delu slovenije se  bi naj to zgodilo, pa ti lahko predlagam super lokacijo, jih kar nekaj poznam, ampak sem dala skoz z mojim dragim in ne ljubimcem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kje sexat
16.6.2008 12:20:27   
Marogica
Brezveze je anonimno obsojat, kaj in zakaj to počne. Vprašala je za kraje, kjer bi lahko sexala in to je to.

Več pa bomo pisali takrat, ko bo na partnerskih odnosih tožila o svojem problemu. Ni ne prva, ne zadnja.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?