|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:37:08   
arabela*
user posted image

< Sporočilo je popravil Saraya -- 24.7.2008 22:50:47 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:40:05   
ključek
Me to you.....pol si jih moram najprej iz e-majla, shrant na računalnik al kako?!?!


user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:40:41   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Ma kaj čem razlagat,moški.
Ma mama že en čas neke probleme,samo ko se bolje poglobim,vidim,da so zelo resniuser posted image


Uf.... dejta se pogovort, dej.... user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:42:11   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

Dobr, da se ukvarjam s kozmetiko in imam ful eni kremc doma...


kakšno kozmetiko pa, če sem lahko firbčna??


Ma ne, nič posebnega... z Oriflemom se ukvarjam... 

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:43:01   
tia
Čer,

kako ste pa ve pridne user posted image user posted image user posted image user posted image , enostavno vam ne morem slediti o čem se pogovarjate in kako hitro napišete te strani , sedaj že tretji del.

Saraya  ne bodi slabe volje ,dedi kot dedi non stop nas kaj nervirajo, user posted image .

Upam,da bom danes lahko kakšno stvar dodala ,da ne bom spet prepozna.

Tia

_____________________________

ni vse zlato kar se sveti.

12.08.2005 sem dobila največjo darilo princesko Leni

18.9.2008 sem pa dobila drugo največje darilo Maj-a

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:43:17   
ključek
ma ne,saj se že lep čas vleče vse skup.
Nevem,če bo ratalo
Pa saj sem vredu,samo ko mam tak čudn dan,mi vse da dan privre


pride kakšen dan, ko smo vsi na tleh..............in takrat pomislimo na vse slabe stvari..............in velikokrat želimo enostavno vse pustiti.............ampak zavedaj se-za vsakim dežjem pride sonce..................user posted image user posted image user posted image user posted image ................nihče nima samo rožic posutih na svoji poti................

< Sporočilo je popravil Me to you -- 24.7.2008 22:44:04 >

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:43:47   
KAHLO
evo pupe ne moram verjet ratalo mi je......tak da kiro zanima si lahko zdaj ogleda našga fičkotauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:45:46   
ključek
evo pupe ne moram verjet ratalo mi je......tak da kiro zanima si lahko zdaj ogleda našga fičkota


ja, fajne inštrukcije si imela................user posted image user posted image user posted image user posted image

zelo lep vozek in lepa nosečka si, KAHLO..............................user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:46:14   
KAHLO
Saraya jaz bi še mojega včeraj lahko zadavila.......pa kaj k me pol s tistimi učkami pogleda...k ne moram bit dolgo jezna......k mali nebogljen froc!!!!user posted image user posted image mogoče pa tud nas mal hormončki dajejo......mal razmisli....pol se pa kr pogovori s svojim, kar te moti....jaz mu zmeraj povem če me kaj muči.....

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:46:24   
tia
Kahalo ,lep vozek, kje si ga naročila?

Mi imamo od Leni še tako, da novega ne bomo kupovali, ga imam tudi v albumu.

_____________________________

ni vse zlato kar se sveti.

12.08.2005 sem dobila največjo darilo princesko Leni

18.9.2008 sem pa dobila drugo največje darilo Maj-a

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:46:44   
Lara Croft
Bravooooooooooooooouser posted image

Ma meni pa barva ni všeč.... sicer pa, to sploh ni pomembno, kaj je meni všeč...

Drgač pa fičko ku šus.... user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:47:27   
arabela*

sem raje zbrisala.

< Sporočilo je popravil Saraya -- 24.7.2008 22:49:06 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:47:50   
ključek
Drgač pa fičko ku šus....


kaj fičko, to je mercedes..................user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:48:02   
arabela*
lep voziček,pa lepo pašeš zravenuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:48:14   
KAHLO
Me to you sem srečna k se mi ni po telesu nabrala voda.....mam pa zato lase čisto katastrofo eno samo žimnato šavje...pa pravijo da maš v nosečnosti lepe goste lase.....takoj k zakorakam v porodniško grem k frizerju da mi pobere to slamo dol!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:48:40   
tia
saraya pogovor je pol kreganja, povej mu kaj te moti boš videla za dežjem vedno posije sonce, malce vpliva na to da si bolj občutliva tudi user posted image .

_____________________________

ni vse zlato kar se sveti.

12.08.2005 sem dobila največjo darilo princesko Leni

18.9.2008 sem pa dobila drugo največje darilo Maj-a

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:50:21   
ključek
.....takoj k zakorakam v porodniško grem k frizerju da mi pobere to slamo dol!!


no no..............le glej,da na srečanje prideš "uštimana"...................................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:51:42   
arabela*
srečanje??user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:51:52   
ključek
Me to you sem srečna k se mi ni po telesu nabrala voda.....


jaz sem se tudi zredila samo v bušija....................user posted image user posted image user posted image ...............sem tok vesela, ker me je najbolj skrbelo, da se bom razlezla.................

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:52:33   
amor real
KAHLO, to pa je res neko čudo od vozička user posted image , takega nisem še videla. Imaš pa lep buhi, skoraj tako kot jaz user posted image

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:52:40   
ključek
srečanje??


ja kofe ne................sej ti tud prideš, si pozabila??????? si že na seznamu.........................user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:54:19   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

Drgač pa fičko ku šus....

o je mercedes..................user posted image user posted image user posted image


Ma mercedes so jajca, dej... user posted image user posted image Si vidla že ta novga fičkota? Makina in pol... user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:55:06   
KAHLO
tia vozek sva naročila v mozirju v hartanu!!

Lara croft...model vozička je moja izbira....barva pa od mojga frajerja....ampak sem se kr strinjala z njim, čeprav je meni padel prvo v uč en črni z roza  obrobami....sam kaj k moj po tihem upa da bo druga beba fantekuser posted image user posted image user posted image user posted image drgaće pa pr nama ne morš drgače prčakovat, ker sva naturel človeka, midva mava skoraj vse v takih barvahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

drgače pa hvala za komplimente nad našim prevoznim sredstvom!!..


Saraya....upam da bom pol septembra tud lepo pasala zraven, k je moj tako navdušen nad njim sem že mislila da ne bom sploh do vozeka pršla....no me pa po drugi strani zanima če bo tud septembra in pol še naprej tako zagnanuser posted image ..saraya....kaj se pa teh dedov tiče....ti mu kr povej kaj te teži.....sigurno bo premleval...in poiskal rešitev....brez skrbi mislim da se dobro zavedajo kaj majo ob sebi!!!! in kaj lahko zgubijo...

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:55:26   
ključek
prejle sva bila pa v DM-ju in sem si kr nakupila kozmetiko za v bolnico - miniaturne pakunge, tok priročne.............user posted image user posted image user posted image ..............od mila, šampona, žele za lase, krema za roke, obraz................in ne kr ene leve firme, pač pa NIVEA, DOVE.............tko da si jutr prštimam toaletno taško...............ki jo želim uporabiti šele septembra.................user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Me to you -- 24.7.2008 22:56:24 >

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: September 2008, 3. del
24.7.2008 22:56:06   
amor real
koliko kg imate do sedaj več?

Jaz sem tudi še kar zadovoljna s + 6,4 kg, ker sem se vedno bala, da kaj bo iz mene, ker še tako imam kar precej kg preveč

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?