|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009
30.7.2008 14:18:20   
Joob
Punce, hvala za dobrodošlico in tudi vam iskrene čestitke za PLUSkeuser posted image . Želim vam čim lepšo in mirno nosečnost.

Je pa to moja 2. nosečnost, otročička pa na žalost še nimava.

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Aprilčice 2009
30.7.2008 14:22:47   
Artičoka



user posted image APRILSKI SRČKI 2009user posted image

PDP             IME               (št.user posted image ,št.user posted image )            PREGLED        NS

user posted image


02.04       avelina              (št. user posted image 1, št. user posted image 0)            ?                   ?
03.04       Artičoka            (št .user posted image 2 , št.user posted image 1)            26.8.            ?
05.04       april09              (št.user posted image 3,  št. user posted image 1 )           20.8.            ?
07.04       Anonimna.         (št. user posted image  2 , št.user posted image 1)             ?                 ?
07.04      joob                    (št. user posted image 2,  št. user posted image 0)             ?                 ?
xx.04      supermiška         
(št. user posted image   3 , št.user posted image 1)            ?                 ?




TRENUTNO NAS JE: 6  nosečk    





ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI               DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image   NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image   NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image   NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image   MAMA.SI                       user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                 VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                     TUKAJ                                                                           




(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Aprilčice 2009
30.7.2008 14:24:01   
Artičoka
Jaz sem ravno s kosila - sem se najedla širokih rezancev s tartufi in bučkami - njami! user posted image

Joob pozitivne misli, pa bo vse vredu in bomo aprila k sebi stiskale male štručke! user posted image

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Aprilčice 2009
30.7.2008 14:58:47   
Erin
Čestitam novopečene nosečke in sve najlepše vam želim!!!user posted image user posted image user posted image

artičoka - če smem, bi ti pripopala popravljeno to tabelco z linki, ker se jih je v tem času ko sem jo v prvo naredila pa do sedaj veliko spremenilo in če klikneš na določene sploh ne pokažejo tistih stvari ki sem jih originalno hotela pokazati..


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image NUHALNA SVETLINA     user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                    user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                          TUKAJ

< Sporočilo je popravil Erin -- 30.7.2008 15:05:31 >

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Aprilčice 2009
30.7.2008 16:06:35   
april09
Zivjo,
erin hvala za posodobitev user posted image

Aricoka, jaz pa razen zajtrka se nisem jedla, ekr nisem imelaaaa casa user posted image  Sluzba user posted image  Ampak moram rect, da imam fuul zmanjsan apetit, morda so tud zivcki zaradi sluzbe malo vplivali na vse. No ja, gremo zdaj na kosilo.. se zvecer kaj javim

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Aprilčice 2009
30.7.2008 17:09:08   
Joob
Ojla, jst sem pa že kr jedla..ornkuser posted image ...za zajtrk sem jedla ovsene hrske z salamo...za kosilo pa rižoto z puranom in jurčki...mjami...zdele me pa tut neki stiska ...bi neki spet mazila...pa doma k sreči ni nič pametnegauser posted image .

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Aprilčice 2009
30.7.2008 17:14:00   
novopecena
ne morem iz svoje kože da vas ne bi še jaz prišla pozdravit. Sem tudi sama namreč aprilka samo eno leto pred vami-madona kam gre ta cajt.
Uživajte 100/h in pustite se razvajat in nosit po rokah. Prepustite se toku in kakor sem že rekla uživajte teh user posted image mesecev.
user posted image user posted image user posted image vsem novopečenim mamicamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Aprilčice 2009
30.7.2008 17:49:37   
sonček85
evo sem vam že kar jaz spremenila ko sem imela čas,pa brez zamere.

vse vas pozdravljam in mislim na vas

avelina:ti imaš pa na moj rd rok PDP.vso srečo in seveda ostalim tudiuser posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil sonček85 -- 30.7.2008 17:58:53 >


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Aprilčice 2009
30.7.2008 17:57:10   
sonček85

user posted image APRILSKI SRČKI 2009user posted image

PDP             IME               (št. user posted image ,št. user posted image )            PREGLED        NS

user posted image


02.04       avelina              (št. user posted image 1, št. user posted image 0)            ?                   ?
03.04       Artičoka            (št . user posted image 2 , št. user posted image 1)            26.8.            ?
05.04       april09              (št. user posted image 3,  št. user posted image 1 )           20.8.            ?
07.04       Anonimna.         (št.  user posted image 2 , št. user posted image 1)             ?                 ?
07.04      joob                    (št. user posted image 2,  št. user posted image 0)             ?                 ?
xx.04      supermiška         
(št.  user posted image   3 , št. user posted image 1)            ?                 ?




TRENUTNO NAS JE: 6  nosečk    


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image NUHALNA SVETLINA     user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                    user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                          TUKAJ



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Aprilčice 2009
31.7.2008 8:21:16   
Nalini
Se pridružujem.

Moja prva nosečnost, PDP 9.4.2008.
Včeraj test 3x pokazal plus.

Ne morem verjet in sem še vedno v šoku. Znakov nobenih,... razen tega, da bi včeraj mogla dobit men. pa je ni.




(odgovor članu Anonimna.)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Aprilčice 2009
31.7.2008 8:55:26   
Anonimna.
Nalini dobrodošla med namiuser posted image . Mene pa zanima a je katera, ki je test naredila  samo enkrat? Midva sva ga 5x-da sva bila res 100% prepričanauser posted image  

Tudi jaz sem kar naprej lačna in skoz kaj grickam. Kaj mislite, pri katerem tednu se začnejo navzven kazati znaki? Jaz imam pregled 15.9. (takrat bom mislim da 12t), po pregledu pa bi povedala veselo novico tudi ostalim-mislite, da se mi bo že prej videlo?

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Aprilčice 2009
31.7.2008 9:16:40   
supermiška
Ojla sama sem naredila tri samo od tega je bil samo en pozitiven, prva dva sem najbrž naredila prezgodaj potem pa ko je tretji v ponedeljek pokazal plusek nisemponovila čeprav me mika ne vrejamem da bi kar ponovila. koliko smo nesigurne vase a ni res?

(odgovor članu Anonimna.)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Aprilčice 2009
31.7.2008 9:34:19   
Artičoka
Nalini čestitke in dobrodošla!!! user posted image user posted image user posted image

Jaz sem še danes zjutraj delala CB - mi je še en ostal user posted image Plusek pa, viden iz aviona user posted image



(odgovor članu supermiška)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Aprilčice 2009
31.7.2008 9:38:54   
Artičoka



user posted image APRILSKI SRČKI 2009user posted image

PDP             IME               (št. user posted image ,št. user posted image )            PREGLED        NS

user posted image


02.04       avelina              (št. user posted image 1, št. user posted image 0)            ?                   ?
03.04       Artičoka            (št . user posted image 2 , št. user posted image 1)            26.8.           ?
05.04       april09              (št. user posted image 3,  št. user posted image 1 )           20.8.           ?
07.04       Anonimna.         (št.  user posted image 2 , št. user posted image 1)            ?                 ?
07.04      joob                    (št. user posted image 2,  št. user posted image 0)             ?                 ?
09-04     Nalin                    (št. user posted image 1, št. user posted image 0)              ?                 ?
xx.04      supermiška         
(št.  user posted image   3 , št. user posted image 1)          ?                 ?




TRENUTNO NAS JE: 7  nosečk    


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image NUHALNA SVETLINA     user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                    user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                          TUKAJ



(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Aprilčice 2009
31.7.2008 10:13:34   
Joob
Hey, čestitke tudi od mene!user posted image user posted image user posted image

Midva sva naredila dva testa...1. je pokazal bolj švohcano drugo črtico pri PLUSku, ker sva ga delala pozno popoldne, 2. test sva pa naredila včeraj zjutraj, in ta je pokazal močan PLUS!

Kok ste ve pridne, ste že vse naročene za pregled,...jst sem pa včeri mojo klicala, da se naročim, je pa še na dopustu, tko, da v ponedeljek zvem datum 1. pregleda.

Držim pestke, da bo z nami in našimi pikicami vse v najlepšem reduuser posted image .

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Aprilčice 2009
31.7.2008 17:02:12   
sonček85
kako se počutite.kmalu se vam bodo že začele pridruževati še nove nosečke in morda bom med njimi tudi sama-nikooli se ne ve.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Aprilčice 2009
31.7.2008 17:59:51   
Artičoka
sonček85 držim pesti, da se nam pridružiš!!! user posted image user posted image user posted image
Počutje - odlično! Sem ravno norela z malim po dvorišču - pišuka ima energije, nimam pojma od kje user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Aprilčice 2009
1.8.2008 6:34:06   
sonček85
po mamico ,samo da mami sedaj ne more več toliko tekati sem pa tja ,saj mora paziti na dete in sebe.Tudi sam bi bila zelo vesela ,če bi se vam lahko pridružila in bomo videli kaj bo pokazalo v drugi polovici meseca avgusta.

No in s tem dnem se je uradno začel mesec avgust in z njim tudi nove nosečke,ki se bodo vpisovale med vas ,ki že imate seznam.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Grm sedaj  delat,služba kliče.user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Aprilčice 2009
1.8.2008 7:23:16   
tinaaja
Helooou se malo od mene...
Evo, budnica je bila zgodnja tako da je kavica ze padla user posted image

Vceraj me je cel dan malo spikalo - mi je bilo ful dobr, da me nekaj fizioloskega spominja na pikico user posted image Druagce pa aleluja, da je petek user posted image Moram se malo naspat. Pocasi peljem malo v varstvo, pol se mal sluzbe in frejjj user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Aprilčice 2009
1.8.2008 7:54:47   
Artičoka
Jutro še od mene!

Tinaaja si tudi ti aprilčica? Te dodam na seznam? user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Aprilčice 2009
1.8.2008 8:00:36   
supermiška
No dobro jutro še iz moje strani!
Jaz sem se včerej naročila na pregled 7.8 prvi pregled.
PDP pa naj bi bil 2.4.2009, točnega sporočim po pregledu.
Drugače se OK držim fige in pesti da bo vse OK. Seveda da je pozitivne misliuser posted image

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Aprilčice 2009
1.8.2008 8:22:32   
Artičoka




user posted image APRILSKI SRČKI 2009user posted image

PDP             IME               (št. user posted image ,št. user posted image )            PREGLED        NS

user posted image


02.04       avelina              (št. user posted image 1, št. user posted image 0)            ?                   ?
02.04      supermiška        (št. user posted image 3, št. user posted image 1)             7.8.              ?
03.04       Artičoka            (št . user posted image 2 , št. user posted image 1)           26.8.           ?
05.04       april09              (št. user posted image 3,  št. user posted image 1 )           20.8.           ?
07.04       Anonimna.         (št.  user posted image 2 , št. user posted image 1)            ?                 ?
07.04      joob                    (št. user posted image 2,  št. user posted image 0)             ?                 ?
09-04     Nalin                    (št. user posted image 1, št. user posted image 0)              ?                ?




TRENUTNO NAS JE: 7  nosečk    


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image NUHALNA SVETLINA     user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                    user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                          TUKAJ




< Sporočilo je popravil Artičoka -- 1.8.2008 8:23:24 >

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Aprilčice 2009
1.8.2008 9:36:43   
april09
Pa je se en delovni teden skoraj mimo.
Mene je zagrabila lahkota, tko da bom kar sibala na predcasno malico - sem zjutraj samo banano pojedla.

Drugace pa pocutje kul, brez posebnosti user posted image  Sibam po hrano user posted image

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Aprilčice 2009
1.8.2008 9:47:10   
Artičoka
Jaz sploh nimam občutka, da sem noseča - nobenih slabosti, apetit in prebava kot je bilo, občasno me malo špikne in to je to - upam, da tako ostane user posted image  

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Aprilčice 2009
1.8.2008 9:55:00   
april09
user posted image Jah tam ene 12-14 bi lahko bilo tkole a ne :( pol pa se bodo pocasi brce zacele user posted image




(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?